5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • LPandN
    #3517
    Ja télleg.
  • Balumann
    #3516
    ja igen magyarul miliárd, de angolul bilion jön milió után nem?
  • LPandN
    #3515
    Mármint milliárd nem?
    Millió után milliárd jön.
  • Balumann
    #3514
    Azért is jobban tetszik, mert nem csak specialokkal nyomja, és nem egy úton megy. Jobban játszik sokkal
  • Balumann
    #3513
    Nekem luke videoja jobban tetszik (az is több mint 900 mill New orleanson), de a rekordja asszem 1,2 bilió^^
  • MimaSKATE
    #3512
    van ennél nagyom cm pont thug2 ben ^^
  • Balumann
    #3511
    netről lelehet tölteni psp-re mint minden játékot, csak PSP kéne, vagy valami emu de nem nagyon van :(
  • maffioso
    #3510
    nekem megvan pspre a remix és tök jaoooooooo:P bár még 935milliot nem sikerült csinálnom.........
  • maffioso
    #3509
    de bevallhatod h nincs érzéke a gémhez:D
  • xy21
    #3508
    Hát igen az nem a legjobb!
  • maffioso
    #3507
    nekem a minőség teccik a legjobban:D
  • xy21
    #3506
    Most nézem hogy a Tony HAwk project 8 és a THDJ a Wii-re lessz.
  • xy21
    #3505
    935milliós kombó a THUG2-ben
  • Evin
    #3504
    Készül, de nem lesz teljes.
  • meril
    #3503
    Hello mindenkinek! Nem tudja véletlenül vki hogy már készítik - e a magyarosítást???
  • Balumann
    #3502
    nemhiszem :(
  • LPandN
    #3501
    mármint 20-ról 30-ra.
  • Fido4life
    #3500
    Nincs hozzá olyan mod, amivel ezeket meglehetni csinálni ? :)
  • LPandN
    #3499
    30, de nekem azt modták hogy felvesznek 20-szal is mert tegnapelőtt emelkedett 20-ra.

    Ezek kegyetlenek télleg.
  • Balumann
    #3498
    az a kissebbik baj (egy ilyen árkád játéknál ^^), az nem nehezíti a játékot, sőt az hogy mindig ugyan olyan sebességgel slideol, az annyiból jó hogy jobb utakat lehet menni, meg nem lassul le. Viszont azt a 2 dolgot nagyon hiányolom... nem lehet pihenni, meg mászkálni ösze-vissza, főként a lépcső ami miatt idegbajt tudtam kapni régen mikor játszottam vele ^^
  • Balumann
    #3497
    fuq-thps.com -on a forumba a legfelső a savegame topic ami külön van (tehát az nem kerül lejjebb ha írnak másik forumba), sztem nem nehéz megtalálni, de muhcrew.de.tt -n is van... meg szinte mindenhol... Ha nem keresem akkor is látom mindig, nagyon nehéz lenne nem itt nyavajogni és próbálni minél kevesebbet fölöslegesen írni ha máshol fennvan? :P
  • xy21
    #3496
    Köszönöm szépen!
    Végre valaki aki nem nyavajog hanem rendes és SEGÍT más fórumozókon!
  • MimaSKATE
    #3495
    a te neked szól xd
  • MimaSKATE
    #3494
    [URL=http://38.99.150.159/dl/ccf75daa420e6d4338bccd7c6aef4895/44847bd6/0ohgn3/Skater1-Progress]boldog karácsonyt^^[/URL]
  • xy21
    #3493
    Akkor legalább töröljetek ki minden beállítást a mentésetekben és mentsétek le másként és azt küldjétek ide át!Látjátok mennyire eccerű és így nem tom lekoppintani a trükkjeiteket meg ilyesmi!
    Kösz jólenne ha télleg ideadná valaki
  • Fido4life
    #3492
    Szvsz így senki nem fogja odaadni -.-
  • Fido4life
    #3491
    Pedig azt mondtad hogy a THAW a legjobb.. :P Amúgy kihagytad azt, hogyha lassan érkezel a csőre, nem villámgyorsan slideol rajta... )
  • Atti12
    #3490
    azért mert nem akarják hogy legkoppintsd a trickjeit
  • xy21
    #3489
    Aha kössz sokra mentem ezzel!
    Ne legyetek már ennyire köcsögök!
    Ezt nem értem pl.:"nem fogja senki odaadni ajól beállított mentését sztem"
    Mer mér nem adják ide a JÓL BEÁLLÍTOTT mentést???Annál jobb ha jól bevan állítva:DMEg amúgy is áttállítom magamnak meg megváltozik az adart meg...Ebből senkinek semmi baja nem lessz ha most ideadja!
    PLS valaki !!!
  • MimaSKATE
    #3488
    nézd meg a külföldi clan honlapokon ... tho,mc.x3o.....
  • xy21
    #3487
    Még valami!
    Legalább Segíts keresni egy SAvegamet PLS!
    Mer nem találok sehol!Most meg nem sok kedvem van újrajáccani az egészet!
    Érted?Csak kombózni akarok!
    Pls!!
  • Balumann
    #3486
    Most hogy így megnéztem a videokat, elhet felrakom majd a THPS 4-et
    Valahogy olyan jónak tűnik most így :| Ha lelehetne szállni a deszkáról is, és lenne wallplant, sokkal jobb lenne mint a THAW
  • xy21
    #3485
    Mer mér nem aggyák ide???Most mi bajuk lesz belőle???
    Ja felraktam azt a DNA ATi drivert amit még régebben tettél fel ide és télleg müxik mer nem szaggat tőle a gém!
  • Balumann
    #3484
    nem fogja senki odaadni ajól beállított mentését sztem, úgyhogy nézz körül, külföldi forumokba van.
  • xy21
    #3483
    Csak kénne mer amit leszedtem az nem müxik!
    PLS valaki rakjon fel egy 100%-os mentést!
  • Fido4life
    #3482
    eh.. -.-
  • xy21
    #3481
    Már nem kell VAN!!!
  • xy21
    #3480
    na kezdem!HÉÉÉÉÉÉÉÉÉ FIGYI VALAMELYIKŐTÖK LEGYEN SZÍVES TEGYEN MÁR FEL EGY 100% SAVEGAMET MER ÉN LETÖRÖLTEM AZ ENYÉMET ÉS NINCS KEDVEM ÚJRAKEZDENI!!!!!!
    Köszönöm előre!
  • MimaSKATE
    #3479
    jaa
  • Fido4life
    #3478
    De kalyak, ha mengézed a sok, kihalt, leroncsolt helyzsínt, tök lehangoló érzést kelt..