5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • xy21
    #3597
    tök mind1 honnan szedem hisz 1 ilyen izé van!(érted?)
    Amúgy mininova-ról szedem
  • nesster
    #3596
    a www.torrentspy.com-ról szeded? (ja, én vok new kid, mindjárt megpróbálok csinálni egy ilyen felhasz. nevet)
  • xy21
    #3595
    Őszintén???IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!
  • kisfigi
    #3594
    Ennyire szeretnéd azt a gémet?
  • xy21
    #3593
    Vazze ez nem igaz már dél óta 0-ával jön ez a THUG1.Valaki besegíthetne a töltésbe mer nem sokan töltik.
  • kisfigi
    #3592
    ÚJ KLÁN INDUL!!!
    Neve:SPD (Super Deck Punks)
    Belépő:50000e felett
    Jelentkezni:
    E-mail:[email protected]
    MSN:[email protected]
    Tagok:-->KRUMPLI
    -->fak_ooof
    -->kisfigi
    Nick:SPD-->(ide a nickneved)

    Várjuk a jelentkezéseket!!
  • Balumann
    #3591
    nem bonyolult, életembe 2x csináltam és megmaradt a fejembe így. Logikus és egyértelmű, én mondjuk mindent ahogy tudok részletesen leírok, és ezért sok. Jellemző néha a hozzászólásaimra is, megkéne tanulnom tömörebben fogalmazni :D
    Ha megcsináltad, kkor utána rájössz sztem hogy ez nem bonyolult. Nekem mondjuk sokkal kevesebb dolgot mondtak el erről. Aztán úgy adtam tovább, és rájöttem hogy rajtam kívül annyiből Atti12-n kívül meg még 1-2 emberen kívül ezerszer visszakérdezték... És rájöttem hogy inkább megfogalmazom tömören, és akkor részletesen végigmennek rajta, utána meg úgyis megértik ^^
  • xy21
    #3590
    Aztakurvaeget
    Ez nekem egy pöppet meredek!
  • Balumann
    #3589
    én is kb. 5-6 napig tölötttem.
    Türelem, eleírom hogy hogy kel elindítani, nyugalom... :S
  • xy21
    #3588
    Akkor elküldöd a "telepítés útmutatót"???
  • xy21
    #3587
    Ok én is kivárom hátha a nyáriszünet kezdetére le lessz töltve!(még 1 hét!)
    Ja neked hány napba telt letölteni???
  • Balumann
    #3586
    nem tudják azt a több milió adatot rendesen hosztolni, és inkább a filmeket meg programokat seedelik jobban tapasztalataim szerint. Játékokat megjelenéssükkor gyorsan lelehet kapni, azt is tapasztaltam. :)
    Nyugi én sem töltöttem sokkal gyorsabban a játékot, csak én türelmesen kivártam.
  • xy21
    #3585
    Bakker naon lassan jön ez a THUG1!Valaki nem segítene be a letöltésbe???
    Már a harmadik napja töltöm oszt még csak 123 mega jött le!
    Jajj mért nem tudták ezt normálisan warezra tenni?!
  • xy21
    #3584
    Kösz!Elküldenéd?Meghálálnám
  • MimaSKATE
    #3583
    kicsit hosszu lessz nem?:) nekem is Balu mondta meg (kössz bau;))
  • Balumann
    #3582
    nem nehéz de ha nem tudod hogy hogy kell elkezdeni akkor nem fogadja el a cd kulcsot
    leírom privibe ha letöltöted hogy hogy kell elindítani
  • MimaSKATE
    #3581
    hát ha nem tudod h kell felrakni akkor tényleg tökölhetsz vele:P
  • xy21
    #3580
    Köszi! csak letöltöm mer érzem a nyáron nem jönnek ki jó játékok úgyhogy ezzel elszórakozok egy darabig.Ja és télleg nehéz feltelepíteni?(olvastam hogy nem jók hozzá a serialok és sokáig lehet tökölni a telepítéssel)
  • Balumann
    #3579
    :D:D:D
  • MimaSKATE
    #3578
    new a rekkem yeyeye 16 mill downtown on :)
  • MimaSKATE
    #3577
    a klán neve: tfK= tök fasza Klán XD
  • Balumann
    #3576
    Mondjuk az előbbi üziben a kritikákat írtam főleg, azért van jó tulajdonsága is a játéknak, mondom próbáld ki.
  • Balumann
    #3575
    Hát a kocsi az nagyon gagyi, semmit nem lehet vele csinálni szinte csak menni :D
    Nagyon sokat szórakoztunk a külföldiekkel olyanokkal, hogy autoztunk neten. Ha bevan téve a collision vagy nem tom hogy kell írni, akor repkednek össze-vissza a kocsik, nagyon jókat szórakoztunk :D Aztán rájöttünk hogy minden pályán lehet saját küldetéseket csinálni, és pl. combo -t kilehet rakni és belehet állítani hogy járművel legyen, és akkor csináltunk egyet, beraktuk az 5 betüt valami lehetetlen helyre, és akkor autoztunk végtelenségig :D:D Egyszer volt hogy 6 külföldivel játszottam, 7-en voltunk a szerverbe, és autozgattunk, ott aztán repkedtek a limuzinok ;D :D
  • Balumann
    #3574
    hát kilehetne elemezni, nem tudom, lényegében a story-t érdemes átvinni. Egyébként nem tudom, ilyen lassú játék menet, és sem style-ra nem jó a lassú forgás miatt, hangulatában viszont viszonylag jó. volt idő mikor jobban tetszett mint a THUG 2, de aztán visszatértem a THUG 2-re hogy az sokkal jobb. Nem tudom pontosan hogy miért, egyik fő ok hogy lassú, másik a trükkök nem néztek ki olyan jól benne. Meg air utak sem voltak olyan jól megcsinálva, a háztetöre a feljárat az hátul volt ami előtt egy medence volt, tehát ilyen jó útvonal nem vezetett be. :S Ami meg még fő probléma hogy revert-nél nehéz úgy érkezni hogy ne forduljon el.
    Sok mindent lehetne róla még írni, sztem érdemes vele kicsit játszani, de sztem nem jobb az egyik eddigi TH-nál se (THPS 3 vagy 4-től kezdve)
  • nesster
    #3573
    lehet de nem nagy szám
  • nesster
    #3572
    mit jelent a klán neve?
  • Fido4life
    #3571
    Amíg 1 millt, jó ha elérek, addig engem nem..
  • xy21
    #3570
    Amúgy a THUG1 jó?Érdemes leszedni?Lehet benne kocsit vezetni??Mer ln úgy láttam/halottam!
  • MimaSKATE
    #3569
    #3549
  • MimaSKATE
    #3568
    senkit sem érdekel a klán?:o
  • MimaSKATE
    #3567
    xd
  • xy21
    #3566
    Hööm???
  • nesster
    #3565
    nem ám, az az igazság hogy nekem már ,,régóta'' megvan és azóta töltöttem 100 másik dolgot ugyhogy az már nincs meg
  • xy21
    #3564
    Kössz!
  • nesster
    #3563
    akkor leállitom a seed-em
  • Balumann
    #3562
    sztem nincs
  • kisfigi
    #3561
    Van cheat a gémhez?
    ha van vki ad linket v leírja?
  • Balumann
    #3560
    ugyan az a tracker, mind1 hogy honnan töltöd. Nekem is több napig tartott, de nem folyamatosan töltötem.
  • kisfigi
    #3559
    Siker!
  • xy21
    #3558
    Jó neked!Te honnan szedted???