5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • LPandN
    #3717
    Attól hogy nem tudod megcsinálni nem kellene leszarozni a játékot oké?
  • Atti12
    #3716
    már nem emléxek hogy csináltam meg de aszem hogy a cső végén felugrottam és kapaszkodtam utána felmásztam,ugrás és natasaspin de ez nem biztos
  • homeless
    #3715
    na megvan végre. Rögtön előtte kellett egy picit olliezni és utánna rögtön natas spin. Az volt a baj, hogy nem ollieztem előtte hanem megpróbáltam rácsúszni.
  • homeless
    #3714
    ez nem ügyesség kérdése, mert nem lehet csúszás után natas spinezni. Ez egy szar. Akkor annyit mondjatok, hogy fullra végig kell csúszni és utána natas spin vagy ugrásból. Nekem amúgy annyit csinál, hogy vagy ledob a kocsi előtt jobb oldalra, vagy épphogy csak hozzáér a lap ahoz a szarhoz amit natas spinelni kéne de nem kezd el forogni hanem leesik. Ped azt a két kurva gombot nyomom.
  • Atti12
    #3713
    hát ezt nem nagyon lehet elmagyarázni :/. ez ügyesség kérdése
  • homeless
    #3712
    igen de csuszás közbe nem lehet natas spinezni, ez a gáz. arról a szarról meg nem tudok ráugrani a kocsira. Ekkora egy faszságot hogy lehetett kitalálni. hihetetlen.
  • MimaSKATE
    #3711
    nem tudjátok a snoopí tv1 nek a legelső zenélyének az előadóját és a szám címét?
  • MimaSKATE
    #3710
    a ryan sheckleresset talán el tom magyarátni az a lényeg hogy ami adott a küldiben azon végigcsúszol és a kocsinál natas spinesz a kocsin. remélem sikerül
  • homeless
    #3709
    közbe rájöttem, hogy a bert slide gombbal kell, akkor már csak az lenne a kérdésem, hogy tire tap+decade-et hogy kell?

    Meg ryan shecklert küldetését a vans parkba? Ez a kettő nem megy.

    thx.
  • homeless
    #3708
    Hogy kell csinálni flairt bmx-el??? Tudom, hogy hátraszaltó+180, de nem megy normálisan. Párszor összejött mákból, de nem értem a lényegét. Azzal is sokat segítenétek ha leírnátok, hogy egyáltalán hátraszaltót, hogy kell csinálni, mert azt írja, hogy a spine transfer gomb+lefele nyíl, de akkor ilyen hülyén csinálja. Nem érkezik vissza a félcsőbe, meg nem marad sokáig a levegőbe. Nem tudom, mi a faszért kell túlbonyolítani ezt a retkes bmx irányítást.
  • littleNorbi
    #3707
    Ááááá kösz szépen, erre nem is gondoltam...
  • MimaSKATE
    #3706
    xD
  • LPandN
    #3705
    Talán állítsad át a billentyűbeállítást!
    K=flip gomb
    G=grab gomb
  • littleNorbi
    #3704
    Az írányítás naon furi...A fő nyilak nem használnak...Akkor ayt írja nzomjam meg a K-t meg ha kiakarok menni a boltból akkor G-t, de nem használnak...
  • Balumann
    #3703
    de tényleg elég 1 kérdőjel a mondat végére
  • Balumann
    #3702
    THUG 1-be, megfogod a deszkás és utána lerakod a levegöbe akkor tudsz egyet ugrani
  • MimaSKATE
    #3701
    erre gondoltál h a falról magasra repűlnek?ez nem nagyon magas de sztem ez az
  • MimaSKATE
    #3700
    leszedtem a snoopy tv2-t háááát mit ne mondjak nekem az 1 az jobban tetszett és sztem a tho tv2 az a legjobb.:D
  • MimaSKATE
    #3699
    az nem wallshufle hanem wallieboots vagy mi de tényleg nehéz:S
  • LPandN
    #3698
    Szerintem az bugba van nem?
    ja és egy kérdőjel is élég
  • xy21
    #3697
    És azt hogy csinálják hogy vannak a levegőben és még ott tudnak ollie-zni mindenféle irányba???Érted miről beszélek???:D
  • Balumann
    #3696
    az mikor rezegnek az az, hogy kb. 1 másodperc alatt 2-3x benyomják egymás után a wallride->deszkamegfogás->deszkamegfogás->wallride (+ tartani előrét)
    azt aztán kell gyakorolni :)
  • Balumann
    #3695
    thug 2-be és thaw-ba is meglehet csak eszméletlen nehéz, wallie-ből szaltózni. Csak annyi hogy ilyen kanyarba kell wallrideolni, csak az a gond, hogy magasról kell ráérkezni, mert ha csak úgy helyből ugrasz és wallride akkor bele"basz" a földbe :D biztos tapasztaltátok már :D
    wallshoufle-t konzolos thaw-ba is meglehet csinálni, mert pc-n kicsit ellöki magát a faltól wallieplantnál sajna, de pc-n THUG 1-be meglehet csinálni simán, ott még én is megtudtam. Tény hogy nehéz az is. :)
  • LPandN
    #3694
    Az nem az mintha wallride közben szaltózna?
  • xy21
    #3693
    ok thx!!!:D
  • nesster
    #3692
    az a wallshufle asszem, nagyon nehéz és csak thug1be lehet megcsinálni.
  • xy21
    #3691
    UNCSIII?????!!!!
    Néztél te már igaz profi videót???(mongyuk a THO TV 1-2-3-at???)
    Öcsém én annyira tudom élvezni ezeket a style videókat!!!
    Mongyuk azt nem tom hogy csinálják hogy csúsznak a falon (közben meg rezegnek meg vergődnek)és hírtelenn kirepülnek a pályáról????
  • MimaSKATE
    #3690
    1. videom xD
  • MimaSKATE
    #3689
    :) de sztem az uncsi hogy körbe-körbe....
  • Balumann
    #3688
    végülis én is csak annyit tudok mondani mint aragorn. Jó videó szerkesztés de rossz összeállítás. Elöször érdemes egy jobb, finomabb kombót, utána jöhetnek az összevágott részek, és utána lol. Így érdemes videót csinálni. Majd legközelebb :)
  • Atti12
    #3687
    meg mondjuk csinálhattál volna valami nagyobb kombót ami látványos na ennyi, tényleg befejezem. :D
  • Atti12
    #3686
    gyártottam egy pár hsz.t
  • Atti12
    #3685
    na aszem ennyi :D
  • Atti12
    #3684
    ja meg ezt én inkább egy ilyen bug videonak csináltam volna
  • Atti12
    #3683
    meg azt a thug2 es részt én nem raktam volna bele
  • Atti12
    #3682
    na megnéztem, az elején jó volt az a kis bevágás . Nem lett rosz, csak azért egy kicsit figyelhettél volna hogy ne legyenek benne esések, vagy ha mindeképpen esést akarsz belerakni, akkor pedig a végére rakd be ilyen kis LoL résznek
  • xy21
    #3681
    Hááát nem is tudom mit mongyak.
    Hát... na jó nem akarlak megsérteni.
    Olyanra számítottam mitn pl amit a tho tv3-ban láttam!Folyamatos figurázás vagy style videó vagy valami ilyesmire!

  • Atti12
    #3680
    én is töltöm, és meglesz a kritika (vicc)
  • xy21
    #3679
    Már töltöm:D
  • MimaSKATE
    #3678
    kőkemény kritikát:P