5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • KisPaksi
    #3757
    Csaa
    A project 8-at télleg csak PS3-ra akarjáák kidobni????????????????
    Amugy ezt nem értem hogy méér ilyen hülye az Activision, azt hiszik hogyha vki szereti a TH részeket akkor ha máár a Sony kidobta az SP3-at és nem megy a bolt a cuccal mer senki sem veszi akkor méér csak SP3-ra akarjáák kidobni! Hülye ez az Activision! Ezek télleg azt hiszikhogy most majd ha csak PS3-ra adják ki a Project 8-at akkora Sony-nak nagy haszna lesz, de sztem rosszul gondoljáák! Szerintem nincs olyan hülye aki megvenné az PS3-at azér hogy jácchasson a TH Project 8-al! Amugy reménkedek hogyha télleg csak PS-es lesz a TH akkor vki cinál vmi trainert vagy vmit amivel lehet majd PC-n is nyomni mer ahogy néztem róla képeket kibaszott jóó game, fasza game, 10000% hogy fasza a Story része is! Remélem majd eccerazzal is fogom nyomni eccer a PC-men mint a THAW-val!
  • xy21
    #3756
    Ezt kérdeztem én is ha elolvastad volna a hozzászólásom
  • AtiRadish
    #3755
    És azt mondjátok meg h. hogy lehet az h. a játék nem jelent meg pc-re hivatalosan és mégis itt van???
    Süsü vagyok ehhez
  • littleNorbi
    #3754
    Nincs vhova leívah, hogz hogz kell különböző trüköket csinálni pl tailwhip-et ???
  • xy21
    #3753
    Nem lehetne a THUG1-nek külön topicot nyitni FAQ-al meg ilyenekkel?Mer mostmár egyre többen szedik le!
  • xy21
    #3752
    Nekem a THUG2-nél jobban teccet az THUG1!A THAW-al egy szinten van bár nekem a THAW nem jött be annyira!Tehát nekem nagyon bejön ez a THUG1!Ugyanolyan mint a THPS4 csak annyiba különbözik hogy itt lelehet szállni a deszkáról és nagyobbak a pályák!
    Egyet nem értek hogy ha átkonvertálták jól(a telepítésen dolgozhattak volna még egy picit!)gépre akkor mért nem atták ki hivatalosan?
  • AtiRadish
    #3751
    Na én most töltöm a THUG1-et és azért kérdeztem h. műxik-e rendesen. Hát elég lassan jön de itt a fórumba már írtátok,h. érdemes kivárni szóval wehhe...
    És hova rangsorolnátok a játékot??
    Jobb mint a thps4,vagy a thug2??
    Vagy esetleg a wastelandtől is??:D
  • AtiRadish
    #3750
    Hááát, ha félcső után érkezel és folytatni akarod a trükksorozatot(combot),akkor revert egyből és utána manuál.DE ezt az egyik küldiben is megtanítja asszem.Gyakorolni kell és majd belejössz!!
  • Buco
    #3749
    Sziasztok! Most látok először Tony Hawk játékot, de úgy vettem észre - sokadik rész lévén - nem vitték túlzásba a tippeket a wasteland-ben...
    Már a rengeteg gomb megkavart, de végül az F.A.Q-ból megértettem, kb. mi mire jó.
    Sajnos még így sem világos pár óra játék után, hogyan kell combo-t csinálni! A külön-külön ugrásaimat nem tudom egybefűzni, pl ott ahol a még tutorial részben 10.000-es combot kell csinálni...
    Valaki le tudná írni pár mondatban a combo-zás lényegét?
    Kössz!
  • MimaSKATE
    #3748
    XD
  • xy21
    #3747
    Simán!
  • MimaSKATE
    #3746
    miért ne működne:D
  • AtiRadish
    #3745
    na és működik rendesen ez a thug1 pc-rip???
  • AtiRadish
    #3744
    Oda kell graffitizni a megadott helyekre,csak nagyon pontosnak kell lenni!!!
    Próbáld forgatni a kamerát h. "belődd" jól
  • xy21
    #3743
    Amúgy már kiakasztottam a thug1-et:D
  • xy21
    #3742
    ahova mutat oda greffitizel!
  • KisPaksi
    #3741

    Nah itt mit kell csinálni bocs az előbb elbasztam!!!
  • KisPaksi
    #3740
    img]http://sgupload.uw.hu/1150456745.jpg[/img]
    Itt mit kell csinálni valaki válaszoljon please!!!
  • MimaSKATE
    #3739
    thug1 et ha nagyon akarod 1 nap alatt végig viszed^^
  • xy21
    #3738
    Jó játék a thug1 csak a felénél már egy kicsit unalmasak a küldetések!
    Viszont a pályák kurv@ nagyok!Jól lehet benne kombózni meg minden!
    Nekem jobban teccik mint a THUG2!
  • nesster
    #3737
    más téma: nem tudok videót felvenni mert nehéz ugy játszani hogy jól nézzen ki és ne csak nekem tetszen.
  • nesster
    #3736
    hát ott a sponsor izénál kattints arra hogy Accept akkor elfogadod a küldetést és utána csináld meg, ha nem ez akkor nem tudom mi lehet a baj
  • homeless
    #3735
    Már végigvittem a story módot. És ne mond, hogy ne a játékba keressem a hibát, mert sajnos tele van vele. Minden küldetésnél elsőre megértettem, hogy mit kell csinálni, de sokszor a hülye irányítás miatt elbizonytalanodtam, hogy szarul értelmeztem a feladatot, de mindig kiderűlt, hogy jól értelmeztem, csak mindig az irányítás kavart be.(pl natas spin előtt 1mm-el ollie, stb...) Meg most van egy olyan sponsor challenge, hogy 2 acid dropot kell csinálni 1 combo-ba. Megcsináltam és nem fogadta el. Sőt már csináltam 4-et is 1 combo-ba de azt se fogadta el.Több negatívuma van a játéknak, mint pozitívuma. Pl.: Túlbonyolított irányítás, 2006-hoz képest szar grafika, rengeteg bug, semmi köze a valódi gördeszkázáshoz. Az eddigi legjobb rész a 2. volt. Abba tényleg csak annyi gomb volt amire szükség is volt, volt replay, nem ment el ennyire a valóságtól.
    Ennek ellenére játszok vele, mert egy jó ügyességi játék és le is köt egy darabig, meg neten is el lehet vele bohóckodni.
  • xy21
    #3734
    NYUGI MÁR rég megvan csak toltam a gamet és lusta voltam benézni ide!:D
    Naon jó!Érdemes volt rá várni:D
  • Balumann
    #3733
    Google -> keresés -> Iso buster -> találatok és lááám, megspóroltál kb. 1 percet míg ide bepötyögted, és nem kellett várnod míg valaki leolt hogy ennyire nem vagy képes ^^ :D vagy míg valaki segít. mióta is van neted? :J
  • Balumann
    #3732
    -nézz körül abban amit letöltöttél, és megtalálod
    -beírod abba az átkozott google-ba és megkeresed, ne lámáskodj
  • xy21
    #3731
    A thug1 -hez honnan szedek iso bustert????
  • xy21
    #3730
    A thug1 -hez honnan szedek iso bustert????
  • xy21
    #3729
    Aha erre gondoltam!
  • Balumann
    #3728
    ^^
  • MimaSKATE
    #3727
    a story a fő a játékba..
  • littleNorbi
    #3726
    Hát azért lehetne több feleadat...
  • Fido4life
    #3725
    Az a jó...
  • littleNorbi
    #3724
    Hát a "Clasic Mode" Teljesen vissza fejlődőtt THPS 3 szintre...
  • littleNorbi
    #3723
  • Balumann
    #3722
    ha nem tudod megcsinálni a feladatokat, nem bírsz rájönni mit kell csinálni akkor ne a játékban keresd a hibát hanem magadban, vagy inkbáb töröld le ha túl nehéznek bizonyul ez a könnyű játék :D
  • nesster
    #3721
    wallie boost plant...amikor a falon csuszik és amikor elrugja magát a levegőbe
  • Balumann
    #3720
  • LPandN
    #3719
    Le van írva, nem igaz!
    KP1-es, caveman gomb.
  • littleNorbi
    #3718
    Vár6tó rá magyarítás ??
    És hogy lehet BMX-ről skate-re váltani ??