5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Atti12
    #3797
    ejj látom múÚvi méker
  • Balumann
    #3796
    jó videó, összeállítás. De kicsit uncsi hogy ugyan azok a trükkök mindig, és csak mész egyenesen azon az úton ami elötted van :D
  • Atti12
    #3795
    a szerkesztéssel semmi próbléma :D. Csak a tartalommal .
  • LPandN
    #3794
    Ok semmi baj.
    Jó videó lett.

    Csak nekem van az hogy a THPS4-be nehezebben tudom megcsinálni a special air-eket?
    Mert a spec gring meg manual az megy de airek egyszerűen nem mennek. Egyszer-kétszer sikerül de általában nem szokot. Én vagyok a béna vagy mi?
  • MimaSKATE
    #3793
    miért mit javítsak rajta:'(
  • xy21
    #3792
    Ö bocs nem neked akartam hanem mimának.
  • xy21
    #3791
    Csak ne olyan legyen mint a multkori vagy azt nem te csináltad?
  • LPandN
    #3790
    LOL mert lenne baj?
    Nem fogunk feljelenteni elhiheted! :D
  • MimaSKATE
    #3789
    nem bajj ha én is csin.lok videot?
  • MimaSKATE
    #3788
    nekem tetszett , mert az enyém szar lett:S
  • xy21
    #3787
    A videó jó volt?:D
  • xy21
    #3786
    Majd én még csinálok egy olyat hogy lesz benne thug1-2 meg thaw!
  • MimaSKATE
    #3785
    aha a zene vagy a video?:P
  • xy21
    #3784
    Sum41-motivation.Teccet?
  • MimaSKATE
    #3783
    nem lenne bajj ha én is csinálnék 1 t1 es videot?
  • MimaSKATE
    #3782
    nekem teccik jó a zene is megtudnád mondani az előadót meg a címet?
  • MimaSKATE
    #3781
    meglesz:)
  • littleNorbi
    #3780
    Kösz, ettől nem lettem okosabb...
  • xy21
    #3779
    Csináltam egy videót.Várom a kritikákat!Az első videóm!
  • xy21
    #3778
    NA most kérdem utoljára legyen THUG1 topic vagy ne?
  • LPandN
    #3777
    Meg KisPaksi meg sorolhatnám...
  • xy21
    #3776
    Az a mindenki csak én lehetek hisz én teszek ki mindig sok kérdőjelet és felkiáltójelet!
  • LPandN
    #3775
    Nekem csak az a baj hogy 25 óra töltés alatt 11.38 Kilóbájtot (!!!) töltött le. És mindig csak csatlakozik.

    És üzenném újra mindenkinek hogy rohadtul idegesítő a többmillió kérdő és felkiáltójel!
  • xy21
    #3774
    De ne azt a nevet ad neki hogy thug1 oszt jó van hanem írd ki rendesen a nevét!
  • Fido4life
    #3773
    Szerintem is a legjobb TH ! LEgalábbis Story-ban biztos..
  • Fido4life
    #3772
    Hadd nyissak én ! THUG 1 Forever !
  • Balumann
    #3771
    felgyorsul ha türelmeesen vársz
  • xy21
    #3770
    Amúgy ezt én nem tartom jó ötletnek mer ha eltörik a cd/dvd-t a postán vagy nem tom akkor szivacs.
  • AtiRadish
    #3769
    De nekem 1kb-tal jön le és 20-szal fel és 3 napja azt írja ki h. 99óra van hátra szóval ezt nem várom ki.Légyszi ha tudsz segíteni oldjuk már meg!!!
  • xy21
    #3768
    Eleinte én is ilyen ötleten gondolkottam de inkább megvártam hogy lejőjön!
    Le fog jönni előbb utóbb csak nem értem hogy most miért töltik annyian?Rengeteg a leecher!Nekem 7 napig tartott leszedni!
    Tegnap előtt jártam úgy hogy 99.9%-nál tartott és 1 mega kellet még hátra hogy lejőjön a thug1 és ebben a pillanatban elment az internetem és csak másnapra lett megcsinálva a netem!Tiszta Ideg voltam:D
  • xy21
    #3767
    caveman
  • littleNorbi
    #3766
    Melyik a C gomb ???
  • AtiRadish
    #3765
    CSásztok!
    na szóval én is töltöm a thug1-et de soha nem fog lejönni:(. És arra gondoltam h. itt vmelyik fórumozó akinek már meg van az kiírná nekem, ha volna valaki olyan kedves.:P Postán küldenék egy dvd-t(vagy 3 cd-t) válaszborítékkal, és akkor neki semmibe nem kerülne. Természetesen cserébe kérhet vmit azt megpróbálom teljesíteni. Aki meg tudná ezt csinálni nekem kérem írjon és megbeszélnénk a részleteket([email protected]). NAgyon-nagy Tony Hawk fan-vagyok légyszi segítsetek ha tudtok. Előre is millió köszönet érte.
    ui.:tudom h. nagyon gagyi a megoldás de lécci segítsetek
  • xy21
    #3764
    Na akkor nyithatok egy THUG1 topicot?Vagy Balumann?Akarod te megnyitni?
  • Balumann
    #3763
    nem tudjuk, ezt a THAW-ot sem az activision adta ki. És sokkal később tudtuk meg a thaw-nál is hogy kifog jönni pc-re. Szóval csak türelem, az már biztos hogy az activision nem fogja kiadni, az aspyr meg csak később tudja elkezdeni a fejlesztését pc-re (átirását), ha már kijött a játék, vagyis ha már kész konzolra.
  • Balumann
    #3762
    de inkább játsz a thps 2-vel ^^
  • Balumann
    #3761
    grat, azért jobb a thps 2 mert kevesebb dolog volt benne :)
    Ugyan úgy valósághűtlen volt az is, mint az összes többi TH gém. Nem túlbonyolult irányítás, mert meglehet szokni, illetve pont ez a jó benne, hogy nehezebb és gyorsabb mint az előző th-k.
    "semmi köze a valódi gördeszkázáshoz"
    -mivel arcade játék
    -az előző TH-k se voltak valóságosabbak, de ebbe ha styleozol, vagy úgy játszol, akkor lehet köze a valóságos deszkázáshoz (a thps 4-be kicsivel jobb).

    A küldetéseket akkor nem fogadta el nekem ha véletlen rossz helyem csináltam. Mondjuk a spin transfer meg az ilyen easy küldetések azok egyből sikerültek. Nekem a feladatokat volt nehéz megérteni, ha megértettem akkor elsőre sikerült megcsinálni. És én segítség nélkül vittem át ;)

    Mint mondtam a játék jó, és ha nem megy valami ne a játékot szarozd le ;)
    -nehéz irányítás -> vagy inkább te nem vagy hozzá elég ügyes? :J
    -olyan sztem nincs hogy jól megcsinálod és nem fogadja el. Velem is volt hogy azt hittem, de rájöttem hogy kicsivel alrébb csináltam és nem fogadta el.
  • MimaSKATE
    #3760
    sztem(remélem) PC re is kidobják thaw ot sem ugy hirdették hogy PC hanem hogy PS2,XBOX...stb és itt van és jáccunk vele ugyhogy remélem PC re kijön:)
  • KisPaksi
    #3759
    bocs az SP meg a PS elírás az ment rendesen !!! Nah nem tuggya valaki hogy akkor télleg csak PS-es lesz vagy PC-s is?????!!!
  • MimaSKATE
    #3758
    jó ötlet ez a t1 es topic nyitás nem?:)