5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • menyus1997
    #5700
    Sziasztok!!!
    Létszia létszi !!!!Help!!!! Hogy kell megcsinálni a Natasa spin-tet??
    Tudjátok amikor a cölöpön kell foragni meg a francia csávónél a falas leugrást??
    Kérlek segítsetek előre is köszönöm!!
  • Balumann
    #5699
    Egy kicsit próbálj meg "önállóbb" lenni, a tony hawkos oldalamon (banner alatti link) olvasd el amiket leírtam. A menüben nem az enterrel lépkedsz, hanem az ugrás gombal. A játékban a K meg nem a billentyűzeten lévő K betüt jelenti, hanem a kick (vagyis a flip trükkgomb) -ot, és mindig trükknevek betűjelét, nem azt amit le kell nyomnod.
    Kezd először a Tony Hawk's Underground 2 játékkal, mert ezt így elsőre biztos nem fogod végigvinni (storyban amúgy is jobb).
  • leho94
    #5698
    5-ös gombot nyomogasd a numerikus cuccon
  • hunbodika
    #5697
    meg aszt irja ki hogy pres k vagyis nyomjam meg a k megnyomom és semmi.
  • hunbodika
    #5696
    bár sok kis probléma van vele mert pl:
    Nem tudok karaktert választani mert nem tudom enter el megcsinálni hogy beaktiválja.
  • hunbodika
    #5695
    Köszi :)
    Elindult a játék minden jól megy :D
  • Balumann
    #5694
    Nagyon sokat kereshetted, gamecopyworld.com -on is találsz, meg a banner alatti linken is megtalálod. Writeonly mód...
  • hunbodika
    #5693
    sziasztok.
    Valaki fel tudna rakni nekem egy működő crack linket.
    Sajna nem találok deh remélem valaki tud segíteni :)
    Előre is köszönöm :D:D
  • gotromba
    #5692
    SIKERÜLT!!! :D
  • gotromba
    #5691
    *flair :D
  • gotromba
    #5690
    sziasztok! elakadtam a játék folyamán, a Vans skateparkban, mat hoffman küldetésénél. a 3 flare megvan, a tire tap is elvileg, mer kiirja rá a pontot, és alá h tire tap, de nem fogadja el. mit csináljak? lécci segítseteeeek!

    előre is kösz!
  • Dupi30
    #5689
  • gangi
    #5687
    hi. gamemods.yoyo.pl , thawmods.yoyo.Pl , stb. (google ^^) , de nem lesz jobb a játék élmény a modoktól.
  • mucska
    #5686
    CS! nem tudná valaki megmondani honnan tok 23 modot letölteni
  • GhostR1der
    #5685
    santa monica bert slide szopós:D
  • leho94
    #5684
    faq:D
  • LacyDany
    #5683
    hi!

    Nem tudnátok megmondani, hogy a játékban a karrieren kívüli pályákon lehet-e, ha igen akkor hogy, bmx el menni?

    Köszi
  • Aniíiíiíií
    #5682
    halii
    lenne egy kérdésem
    downtownban tartok és egy öreg fószernál kell ráugrani a kukára vagy valami ilyesmi bármit csinálok semmise jó szóval ott mit kéne segítség pls.
    jah meg még1 szintúgy downtownban rákell ugrani a csengőre és nataspinezi oké ez megy meg azt nyomo amitmond de nemjó
    K=4 G=6 R=8 vagy 9 ?? segítség pls köszi
  • leho94
    #5681
    állítsd be a 2. vezérlőnek is a gombokat
  • Gerisone
    #5680
    hogy lehet 2player módban játszani? pc-n?
  • roLLand91
    #5679
    na mind1 nem kell már a segítség
  • roLLand91
    #5678
    Sziasztok. a Tailblock slide-ot sikeresen hogyan lehet megcsínálni?? mindig feeble-t csínál már itt tombolok a gép előtt
  • leho94
    #5677
    nemigen akar működni :(
  • leho94
    #5676
    igen , megpróbálom thx
  • Balumann
    #5675
    Két gombbal is lehet wallflip-et csinálni, próbáld a másikkal (most nem vagyok benne biztos, de ha jólemlékszem a spinetransfer és a rotate left -el is lehet). Alapbeállításokkal játszol?
  • leho94
    #5674
    őő, beverly hillsbe a francia csákónál kéne a wallflipet adni , de sehogyse akar menni , free-ben meg máshol meg megy :S mi a gáz?
  • Balumann
    #5673
    Jónak tűnik. Ha gondolod, beépíthetem a th-games oldalra.
  • thebunny
    #5672
    THAW park site by: thebunny
  • thebunny
    #5671
    Csináltam egy kis parkmegosztó sitet: http://thawpark.atw.hu . Nem csak thaw volt, de most jött rám hogy csináljak több kategóriát :DDD Eddig nem találtam a neten ehhez hasonló oldalt. Ha gondoljátok a legjobb parkjaitokat töltsétek fel! Én biztos hogy kifogok próbázni jópárat. Fennvan 2 park az enyéim közül is. Ha tetszik akkor használjátok :))
  • Ifa
    #5670
    Helosztok nem tudnátok megmondani hogy a 100%-os mentést honnan lehet letölteni?
  • Balumann
    #5669
    Van olyan mód, ami csempészett új trükköt a játékba (ha jól tudom), de hogy ahhoz elég magas szintü modellező és vszínűleg programozó tudás is kell, az szinte biztos.
  • thebunny
    #5668
    én bmxezem igaziból is és egy nohand td 360at beadnék a játékba... :D
  • thebunny
    #5667
    káár hogy nem lehet pedig jólenne bele valami nohand meg turndown :D
  • thebunny
    #5666
    cső tud valaki olyanról, hogy új bmxes trükköket hogyan lehetne becsempészni a játékba? előre is köszi! hello
  • AtiRadish
    #5665
    Launcherben, player 2 key bindingot configuraljatok
  • obence
    #5664
    Sziasztok

    Az a helyzet, h mi régebben toltuk ezt a játékot, és a classic módnál a CO-OP-ot választottuk és ketten játszhatunk
    Most elővettük megint, de nem lehet azt választani
    Az lenne a kérdés, h mit kell tenni azért, h játszani lehessen classic módban ketten, fele-fele képernyőben!
    Létszi segítsetek !
    KÖSZI
  • brácsa
    #5663
    SIKERÜLT vagy 10. próbálkozásra de megcsináltam de nem sokáig jutottam nemtom hogy fog látszani a kép de ennél a feladatnál akadtam el el
  • marty999
    #5662
    császtok. az a problem-em hogy a tony hawk am.wast. karrier módban bármilyen trükköt csinálok , lefagy (szintúgy classic módban). De az online teljesen jól működik. patch-et v. valamit nem tudnátok??? előre is köszi
  • Balumann
    #5661
    Csinálj, és tölts fel légyszi egy képet arról a részről.
  • brácsa
    #5660
    nem tok az AM-JAM- be tovább jutni. mindig én csinálom a legtöbb pontot de mindig utsó vok segítsetek lécci