5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • cipiko22
    #5740
    ez mit jelent?? kövesd a billentyű kombót :P
  • SzLehel
    #5739
    kövesd a billentyű kombót :P
  • cipiko22
    #5738
    na megint én a febble grindet hogy kell bmx-en
  • SzLehel
    #5737
    ja félreolvastam,ott fel kell mászni arra szarra a virágos valamire eleje előtt és le kell verni a deszkával a 3 csapot,után végig kell rajta grindelni és fel kell ugrani a szobor tetejére majd azon a szigonyon is kell grindelni amit a szobor tart.
  • cipiko22
    #5736
    az amikor valami black windows-os fickó valami grindelős cutcot akar
  • SzLehel
    #5735
    már elfelejtettem mi az első xD
  • cipiko22
    #5734
    east la első küldetésében mit kell csinálni?
  • SzLehel
    #5733
    menj el santa monicaba és csináltass a tetóváló szalonban egy black widows tetkót,egy pókot ábrázol,tetováltasd magadra,utána meg menj vissza downtownba.
  • cipiko22
    #5732
    annál a küldetésnél amikor valami black window tatot vagy mit emleget akkor mit tegyek?
  • SzLehel
    #5731
    azt nem tudja valaki hogy hogy lehet a story módos deszkással menni multiban?
  • Balumann
    #5730
    Én már csak nagyon ritkán, az elmúlt 2-3 hónapban azthiszem csak az Oc challengén vettem részt (mivel én is Oc tag vagyok és ennek a kezdeményezője is, ráadásul én írtam a versenyhirdetést is ^^). Bár most hogy elkezdődött az év, már erre se biztos, hogy nagyon időt tudok szakítani. Viszont hamarosan kész az új Tony Hawkos oldal, ahol majd be tudja magát írni az aki szokott játszani, meg információkat magáról.
  • SzLehel
    #5729
    én szoktam néha,de most újratelepítettem a gépet ezért nem fogok játszani egy pár napig,mert van valami gond.
    a nicknevem Lehel szokott lenni
  • Sayate96
    #5728
    Innen valaki nyomja multit? ha igen, nickeket kérek:DXD
  • cipiko22
    #5727
    na már sikerült aműgy adjátok már meg az msn-eteket légyszi de most megint megakadtam bmx-nél mi az az n betű
  • SzLehel
    #5726
    én most vittem végig de én se tudom melyik küldetésről beszélsz xD
  • Balumann
    #5725
    -Mivel kb. 4 éve vittem végig a játékot, ennyiből esélytelen, hogy tudjak segíteni.
    -Próbálkozz, ha legalább 3 nap után se sikerül megoldani, akkor kell kérdezni, és tegyél hozzá képet is légyszives.
  • cipiko22
    #5724
    hallod van az a mission amikor greindelni kell eggyik helyről a másikra utánna felhivna a ficko de nem tom hogy kell
  • cipiko22
    #5723
    köszi sikerült de most a fair nem megy segíts
  • Balumann
    #5722
    mit nem találsz, ott van a story story faq-ban ...
  • cipiko22
    #5721
    várj . te nem tudnád elmongani hogy hogy kell mert ott nem találom
  • SzLehel
    #5720
    köszi szépen :D próbálkoztam még egy párszor és sikerült :D
  • Balumann
    #5719
    cipiko22:
    A banner alatti linkre kattintva bejön egy oldal, ahol leírtam többek között erre is a megoldást, de már az új - még általam készülő oldalon is megtalálod, ITT.

    SzLehel:
    Elvileg utána ugrasz egyet és már meg is van. Közte is lehet egyébként ugrani csak az a lényeg hogy a kombót ne hagyd abba, illetve a bolyák között bert slideal menj át.
  • SzLehel
    #5718
    sziasztok.lenne egy kis problémám az egyik küldetésben.santa monicaban tartok amikor találkozok Tony Alvaval,a pogo és a handstand még megy,de utána nem tudom megcsinálni a bert slidot,úgy értem hogy meg tudom csinálni,be is érek a célba,még azt is kiírja hogy Landolj! de utána nem történik semmi.ha valaki tud segítsen.
  • cipiko22
    #5717
    helló. én a bmx-nél a tailwippet nem tudom begcsinálni.ha vala ki tud segítsen pls :(
  • Balumann
    #5716
    Nálam a focussal sincs semmi gond thug2-ben win7 x64 -en :I
  • AtiRadish
    #5715
    Azert a tokeletes eros kifejezes, pl. Thug 2 ben, focus gomb lenyomasanal mosolygos dolgokat muvel a game, mind 32 mind 64 bites win 7ttel, es futtathatom akarmilyen kompatibilitasi modban.
  • hunbodika
    #5714
    Én is úgy tudom.
  • Balumann
    #5713
    Igen, tökéletesen megy az összes Tony Hawk rész Windows 7 alatt (még a proskater 4 is), szerencsére.
  • bakkerman
    #5712
    skacok megy a gém win7 alatt??
  • Balumann
    #5711
    Addig eljutottál, és ilyen feladatnál akadsz el? :) Két hiba lehet, vagy fölengeded a g (grab) -t még a 2. hátrafele (frontflip-nél meg az előre) megnyomása eéútt, vagy túl lassan nyomod le a két hátrát/előrét.
  • hangfal55
    #5710
    help pls
  • hangfal55
    #5709
    hi.
    segítséget kérnék.
    elakadtam B.H. elején amikor alan azt mondja spine transfer-eket kell csinálni a gördeszkapark mellet. A spine transfert megbírom de az utána jövő back flip tartwalt vagy front flip tartwalt már nem.ha megcsinálom a mit a játék ír ( g+ le, le) akkor one foot tailgrab-okat csinál.
    pls.
    köszi.
  • hunbodika
    #5708
    http://users.atw.hu/thgames/thaw/thaw.html

    itt keresd meg.
  • hunbodika
    #5707
    Tudom deh inkáb az alapokat akarom megtartani.
  • Balumann
    #5706
    Pedig az is ott van benne, change stance gomb (beállítható a launcherben).
  • hunbodika
    #5705
    az n betű jelentése mi? eddig nem sokra jutottam :S
  • Balumann
    #5704
    Terv szerint nemsokára újítok a honlapon, át lesz helyezve webhost-ra, és terv szerint lesz rajta néhány új feature!
  • Balumann
    #5703
    FAQ -> Tippek,trükkök !
  • hunbodika
    #5702
    Én annyit szeretnék kérni hogy mondjátok meg a k,g,r és a többi betűnek a jelentését.

    http://thps-mods.com/mods.php és itt lehet az új 23 modot leszedni.
    Nem kötelező letölteni és nehéz a használata.
    Ha kérdés van vele írj :)
  • Sayate96
    #5701
    natas - asszem kp9 + grind gomb
    falas leugrás: ööö... wallflip?XD kp9-cel felfutsz, aztán megnyomod az ugrás gombot, de a 9-est NEM engeded el.
    remélem érthető volt