5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • C7
    #4453
    azt nézem, hogy tesómnak megvan Boone is, és hogy őt hogy lehet, mert még neki a story összes sincs meg, Boone meg nekem nincs meg. nem tudja vki hogy kell Iggyt meg Davet???
  • C7
    #4452
    nemtom nekm normalon is elég nehéz, de az összes biztos nem kell, bátyámnakl megvan, és nem csinálta meg az összeset
  • LPandN
    #4451
    Asszem max. küldi Classicban, de sicken a classicot könnyű végigvinni szvsz.
  • C7
    #4450
    lehet, hogy azért nincs már szponzor küldetés, mert minden stat fenn van maxon. a graffitire rájöttem, hogy ahányszor belépek, mindig helyet vált, és csak egy városrészbe van
  • C7
    #4449
    aha. én a classicnál se vok vmi jó, mert nincs easy, és ngyon nem bírom az egyensúlyt. Iggy megvan neked secret skaternek? ha megvan, hogy szerezted? meg Billie Joe-hoz kb. ány classicos küldetés kell???
  • Balumann
    #4448
    nálam nem volt ilyen probléma, de én a szponzor küldetést csak a játék végén értettem meg sajna hogy van. 2 napig csak a legelején szarakodtam, nem értettem mi az. Aztán végre megtaláltam, megcsináltam, aztán el is felejtettem. Szóval alap statokkal csináltam teljesen végig a játékot, sick fokozaton :D Nem baj, legalább jól megnehezítettem a játékot! Szóval akinek túl könnyű az azt ne csinálja meg! :D
    Na szóval megcsináltam a fő küldetéseket, mellékküldetéseket, és szponzor küldetések felét kb., aztán a classic módot sicken 100%-ig mindent, utána kiderült hogy akkor 100% az egész, ha minden fokozaton átviszem a story-t is meg a classic-ot is és csak akkor lesznek meg a locked trükkök, meg specialok, úgyhogy letöltötem egy 100-as mentést, és azt alakítottam át a saját Balu style-mra!
    Hogyha átvitted a story-t sick fokozaton, a fő küldetést, akor neked is ezt ajánlom!
  • C7
    #4447
    vki lécci help. végigvittem a játékot, megvan minden ProSkater a csapatba stb... kiírta, hogy minden küldetés kész van. na és a Downtownban megcsináltam az utolsó graffitit, aztán láttam, hogy ott egy másik helyen a csávó, hogy hátha van még, de beszélni se tuttam vele, ki se írta, hogy lehet. akkor elmentettem, kiléptem, újra beléptem, és minden városrészben eltűnt a csávó, a szponzor küldetésekből meg még 30 hiányzik, de mind1ik boltban elfogytak. mit csiáljak neki?
  • Balumann
    #4446
    ja ok áttom írni! És így még jobba nis látszik!! :D
  • Balumann
    #4445
    Ma 10 körül, úgy fél vagy 1 óráig nem volt elérhető az sg, úgyhogy szinte biztos hogy akkor.
    Remek, most méginkább nem fogják észrevenni a banner alatti szöveget, fehér háttérre fehér szöveg... :D
  • LPandN
    #4444
    Omg, mikor újult meg az SG? (sry az offért)

    Senki se tudja h h vették fel a végét az x3o TV1-nek? :S
  • nesster
    #4443
    nincs, thug1-2
  • Atti12
    #4442
    jobb később, mint soha :P
  • C7
    #4441
    ja bocs, most találtam meg az oldalt
  • C7
    #4440
    rég csináltam és nem emlékszem, a google-ben meg nem találom: hogy kell csinálni BMX-el a flairt???
  • Balumann
    #4439
    ebbe van thaw is? :D
  • LPandN
    #4438
    Jaa a vége naggyon nagy xD. De azt hogy vették fel? o0
  • nesster
    #4437
    inkább a 2. részre szavazok, viszont s vége nagyon jó :D
  • nesster
    #4436
    töltöm :D
  • LPandN
    #4435
    Nanó régebben még írtad h nem találtad az x3o TV1-et. hát nézd meg ezt:
    http://www.x3owns.com/index.php?page=videoview&usar=rodmen&video=x3oTV1
    Ez az x3o honlapja itt van a tV1 is.
  • nesster
    #4434
    netes áruházba csak a ps2-es verzó van fenn, van ahol még az se
  • Balumann
    #4433
    boltba?
  • MimaSKATE
    #4432
    :D
  • MimaSKATE
    #4431
    írd így: w@n@[email protected]
  • leho94
    #4430
    hol árulják?
  • Balumann
    #4429
    forumba kevés esélyed van, hogy segíteni fog valaki. Használd a google-t meg ezeket, és talán találni fogsz. Tanuld meg a torrentezést, szintén google-val találsz leírásokat, meg letöltő dolgokat.
    Ha ügyes vagy, jól keresel, gondolkodsz idő után megfogod tanulni, ha csak ilyen láma vagy hogy játék forumba próbálod kérdezni, talán soha nem fogod megtudni. Sztem menny el a boltba és vedd meg inkább ;) Vagy találd fel magad :D
  • leho94
    #4428
    ok.kösz
  • Atti12
    #4427
    w*nad**.atw.hu . Sajna nem irhatom be az egész címet, nem warez topic
  • leho94
    #4426
    tudsz is adni valamilyen címet?
  • Atti12
    #4425
    internetröl
  • leho94
    #4424
    honnan tudom leszedni a gamet?
  • Balumann
    #4423
    banner alatt látsz egy szöveget:
    "Tony Hawk's American Wasteland honlap (FAQ, segítségek, leírások, trükkök, képek, letöltések) Olvasd mielőtt kérdezel! (készítés alatt)" !!
    Ide katt, és tippek, trükkök. És ott leírtam az alap dolgokat, amik kellenek story-nál ,vagy fontosak a játéknál, vagyis hasznosak.
    Nem ez a wallflip az egyetlen, ahol nincs elég érthetően leírva a feladat, úgyhogy nézd meg mindenképp! (úgyis még sok helyen elfogsz akadni :D).
    De egyébként végiglehet vinni a játékot egyedül is, én vok a példa rá! (kb. 1 hét alatt vittem végig ha jól emlékszem, ebből 2 napig a wallflippel szarakodtam, úgyhogy én is elszaroztam vele -> de a poén hogy semmi nehéz nincs benne, szinte bármikor megcsinálom komboba, csak hiányosan van leírva)
  • qweasd
    #4422
    thug 1 van nekem meg van
    american wasteland hollywoodba vagyok és parkouros csákonál wail flipet kell csinálni fel kell futnu a falra és a lefelé és az ugrást kell nyomni nekem nem jön össze a wail flip help?
  • Balumann
    #4421
    Sztem TH Proskater 2-be is ugyan úgy volt ilyen combo szerzés. Thps 2, 3-ba csak sima ilyen mód volt, hogy összeszedni a COMBO -t, SKATE -t, pont szerzés, meg ilyen kisebb feladatok. THPS 4-be már feladatokat kellett felvenni, ott már voltam érdekesebb feladatok is, aztán THUG 1, THUG 2, és THAW-ba már külön van classic ahol a pályákon kell 2 perces menetekbe megcsinálni a kis feladatokat, és külön story, vagyis történet, ahol saját karaktert kell végigvinni a történeten.
    Lényegen nem változtat, a THPS 2-vel mostanába játszottam, és kombózás ugyan úgy van abba is :P Ugyhogy ha azzal úgy tényleg játszottál, nem csak kipróbáltad, akkor tudnod kéne, hogy hogy kell kombozni!
  • misirulez
    #4420
    Én legutobb a tony hawk 1-el meg 2-el játszottam ugy kb 2001 vagy 2002 körül, h ajol emléxem :D abban még nem volt ilyen :)
  • Balumann
    #4419
    Csináltam megint egy képet, nézzétek meg! :D
    Kicsit megint össze-vissza lett de azért nekem tetszik =)
  • Atti12
    #4418
    Mindjárt jön hogy: THUG1 nincs is pc re
  • Balumann
    #4417
    az a legalapabb dolog sztem hogy megtanulj kombozni. És ezt nem ebben a részben kéne megtanulni. Ez a rész a legnehezebb ilyen szempontból, mert gondolták hogy akik ezzel fognak játszani, azok játszottak előző th játékokkal. Ebbe már inkább csak ismétlésként adják feladatként a revertet, manual-t már nem is adja így, vagy adja?
    Érdemesebb lenne előbb a THUG 2-t vagy THUG 1-et átvinned, és az alap dolgokat abba megtanulni, és utána ez a THAW.

    Én a THUG 2-be már 52 milió pontot csináltam 1 kombora (igaz kb. másfél év gyakorlás után :D), de még így is bonyolult volt eleinte, mert még ehhez is jöttek új trükkök. És az a szar leírás ahogy itt leírja hogy mit kell cisnálni... :/
  • Atti12
    #4416
    manual -.- (előre-hátra, vagy hátra-előre a földön gurulva)
  • misirulez
    #4415
    És ha csak simán a földön vannak egymás után, akkor ahogy megszerzem egyiket egyből ki irj,a hogy elvesztettem őket,
    de a santa cruz pályán az összes betű egy olyan helyen volt ahol végig tudtam "grind"-olni.
  • LPandN
    #4414
    Hogy kéne? A combo tod mit jelent? :? Egy combóba (kobbináció, trükksorozat) kell összesgyűjteni a combo betűket.