5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • misirulez
    #4413
    A c-o-m-b-o-at, hogy kell összegyűjteni?
  • misirulez
    #4412
    thx
  • Balumann
    #4411
    Kilehet következtetni, nézd meg a thawos oldalon a kezdő trkköket. Leírtam az irányításokat.
    Az ilyen betüjelek a trükk gombra utalnak ->
    G - grab trick
    K - kick, vagyis flip.
    Az irányítást a luncherbe állítsd be, úgy ahogy neked tetszik, illetve olvasd az oldalt ha valamire szükséged van hogy mi micsoda ;)
  • misirulez
    #4410
    Ja de láma vagyok...:)
    És még 1 láma kérdésem lenne.
    a menüben is meg a játékban is csak a WSAD billenytíűk működnek, néztem a játékban az options/controls-t de ott csak olyasmiket lehet beállítani, hogy vibr of, vagy no. Megha belépek egy menüpontba a menüben, akkor alul ki írja, hogy (back-G Ok K) de ha megnyom pl a G-t nem lép vissza. és az ESC sem válaszol.

    nektek ez, hogy működnek?
  • Balumann
    #4409
    egyszerűbb lett volna sztem 2-3 szót beírni szótárba amit nem értesz, bár sztem az nélkül is megleht érteni mégha nem is tanulsz angolt... -.-
    a kis rejtélyes táblázat meg duma azt akarja bemagyarázni, hogy 3406 MB kéne a játéknak, és a C-n 2166 mb-od van, a D-n meg 3358 MB.
    Összefoglalva -> nincs elég hely! Csinálj helyet és utána azt a vinyót válaszd ki telepítésnél, amikor megadod hogy hova telepítse, ahol majd lesz annyi helyed hogy feltudd rakni, pontosan 3406 MB. Remélem nem kell részletesebben elmondanom!
  • misirulez
    #4408
    Ezmijezz? Mit akar? Mit nyomjak neki?

  • LPandN
    #4407
    Utána még estem 44 millt 38 millt, és csináltam 53 és nem estem el!!! :)
    I'm so happy!
  • LPandN
    #4406
    Ááá nem igaz.
    ELÁn 49 milliót összehoztam és egy wallride bug miatt estem. :(
    Tudjátok amikor wallrideolsz és egyszercsak elesik. :( :(
  • nesster
    #4405
    Nekem azért mutatott újat, a The Ruinsosat meg én is innen vettem. A vége a legjobb Várom a következőt!
  • MimaSKATE
    #4404
    nah én is megnéztem egyetértek Baluval meg nekem az nem teccet h ilyen style videonak indult(sztem)és indy 900 bobble-fistin meg ilyen trcikeket használtok amugy jó volt...
  • Balumann
    #4403
    na megnéztem
    Hát a video így összeállítottságában jó, zene is nagyon jó. De őszintén szólva így a video nem tetszett.
    A videonak ilyen gyenge style jellege volt :D Mikor rendesen mentek akkor úgy tűnik mintha arra keveredtetek volna véletlen (tehát stylehoz nem nagyon volt köze :D), de nagy részében ilyen bug bemutató (amiket szinte mindenki ismer, legalábbis a stylerek, bugkeresők - sőt valamennyit sztem tőlünk is tanultatok, vagy másoktól ill. videokból) (vagyis olyan bugok, amiket így style közben lehet használni). De a bugokat is lehetett volna érdekesebben is csinálni, vagy javított volna sokat hogyha multiba veszitek fel és együtt vagytok.

    Viszont az tényleg látszik, hogy nem összecsapott video, jól van összerakva, zene jól kilett választva. Szóval ennek a szempontjából nézve szép munka, grat ;)

    Viszont a következő videotokat - ha lesz - napszemüvegbe fogom nézni asszem :D
  • LPandN
    #4402
    Nekem tetszik, jó részek vannak benne! Grat!
  • AtiRadish
    #4401
    Nem bánjátok meg ha letöltitek ezt. (csak egy kicsit:P)
  • Balumann
    #4400
    hát akkor valószínű hogy az a gond
  • zAkkEr
    #4399
    keresem? nem kerestem,...de 2x eljátszottam már...a végén valami key hibát észlel..talán az lehet a gond...de tobvább megy...
  • Balumann
    #4398
    hol keresed?
  • zAkkEr
    #4397
    Hali. azt nem tudjátok h miért lehet az h símán felrakom a gamet de sehol sincs...fel se telepíti pedig a telepítőt lefuttatja gond nélkül...:S valaki mondja már meg mé van ez :(ez reloaded 5cd változat
  • Balumann
    #4396
    eddig mindenkinek sikerült wallflipezni a törtel is, aki odafigyelt arra amit mondtam, vagy rendesen elolvasta a faq-t. Nekem is 2 napig tartott kb. mire rájöttem hogy hogy kell. Egyetlen 1 fajta crack van, és 1 fajta játék verzió is (pontosabban ugyan azt rakjta fel mindegyik, annyiban különbözik a reloaded hogy eleve rajta van a képfájlon belül a crack)!
    Szóval még próbálkozz, és hidd el ha jól csinálod, menni fog. Én azt írtam, és eleinte nekem az egyik revertel a wallflip, érdekes módon most mind2 gombbal megy :/ De próbáld mind a 2-vel többször. És ne gondold hogy olyan nehéz, én mostmár akkor csinálom meg mikor akarom, illetve amióta tudom hogy kell azóta akkor csinálom amióta akarom!
  • Atti12
    #4395
    meglehet azt törtel is csinálni, próbálgatni kell :)
    Amugy FAQ
  • Caleb OoOff
    #4394
    UI.: állítólag van crack is ami megoldja a problémát..
  • Caleb OoOff
    #4393
    Sziasztok!
    Van ugyebár nálam az a gond h nem tok wallflippezni, kiderült h ez a tört verzió átka...
    Hallottam, h van olyan csalás, amivel át lehet ugorni a küldetéseket. Aki tud vmit erről mondani az szóljon pls!
  • MimaSKATE
    #4392
    fasza vagy;P
  • nesster
    #4391
    improv rek: 28mill de nem volt teljesen az :D
  • Balumann
    #4390
    levan írva, a tippek és trükkökbe, alaptrükkök, irányítás részleg. Ahol leírtam hogy a luncher szerinti beállításoknál melyik gomb mire használható a játékban. Végén ottvan hogy mi a jele a játékban.

    "Flip tricks > másik trükköző gomb, deszkapörgetős, gyors trükkök. (játékban K betüvel jelzi ha használni kell (k mint kick)"
  • N3rg4l
    #4389
    Azt nem irtátok le a faqba pedig azzal qrvasokat segitenétek hogy:
    valaki elmondani hogy a K1 mi??? vagy ienek tehát elmondanátok hogy meik betiu mien truk koszi???
  • LPandN
    #4388
    Ja az jó lesz majd ha elkezdjük.
  • Balumann
    #4387
    Na hát megnéztem a videot, nem rossz :)
    Hát utvonal ötleteket nem szivesen adok, mert majd mi is csinálunk videot, remélhetőleg közösen, és arra tartogatjuk. Viszont amit ajánlok hogy látványosabb legyen, az az hogy próbáld meg változatosabban használni a trükköket. Kevesebb special, de hasnálni az alap nem special slideokat, manualokat (például darkslide, bluntslide, meg az ilyeneket). Meg ami még talán jobbít, hogy ne konkrétan csak a bug legyen felvéve, hanem kicsit hosszabb terjedelem (előtte is, meg utána is menny egy kicsit, szintén változatos trükkökkel). Egyébként újdonság nem volt benne számomra, és sztem sokak számára sem lesz, inkább több legyen a rendes felvétel, vagy ha mégis bugot veszel, próbáld kicsit komboba belerakni, hogy ne csak az legyen hogy direkt onnan nekimentél és felvetted a bugot :) De egyébként tényleg jó, zene is, meg szerkesztésileg is.
    Tudom így könnyű mondani, én is mikor a videot csináltam sokkal jobb videot terveztem minden esetbe, tudtam hogy hogy lehet nagyon király, aztán mégse sikerült annyira jól, dehát ez van, gyakorolni kell ezt is :) Majd talán a köv videom, ami lehet hogy közös video lesz nano-val, illetve lpand-al.
  • AtiRadish
    #4386
    Kihalóban a fórum:(
    Feldobom már a hagulatot egy kis videóval
    Még nem végleges , csiszolgatok, finomítok az útvonalakon, ötleteiteket szívesen várom:P
  • nesster
    #4385
    mikis vidi
    nagyon jó lehet :d
  • Balumann
    #4384
    nem tom. De annyi levelet kapott az aspyr is meg a neversoft is, hogy adjanak ki egy patchet ezekre, hogy kénytelen volt megígérni egyet. Bízzunk benne hogy ki is adják.(bár inkább az optimalizáció miatt küldtek, hogy akadás ellen adjanak ki. Mivel van má egy chat patch, nekem elég lenne ha a szaggatást orvosolnák ki, mert nekem már megint elkezdett kissé akadni :D)
  • Fido4life
    #4383
    De mér ?
  • Balumann
    #4382
    http://i36.photobucket.com/albums/e16/baluhunter/THAW2/121millbailed.jpg
    Na mostmár naggyából tudom mennyi pontnál kéne megállni :/
  • Balumann
    #4381
    Bár rengeteg dologra rájöttem most hogy nem csak konzolon lehet. Például revert utána lassulást is kilehet kerülni, meg ws-t is lehet, stb.. De gyors chat a konzolos thaw-ba alapból van, tehát a komunikációs részen biztos hogy változtattak. Magyarul, nyugodtan kivették a mikrofont meg a gyors chat-et (enterre) a játékból.
  • Balumann
    #4380
    Rátudják kötni a ps2-t a számítógépre, és úgy felveszik. Kell valami kártya vagy nem tudom, de lehet hogy elég egy sima tv tuner is. Nem feltétlen kell kamerával felvenni. Rengeteg ps2-es video van ami nem kamerával lett felvéve. stylenation.de -n minden thaw-os video konzolos.
    Az is meglehet egyébként hogy csak xbox online-on van mikrofon... A lényeg hogy PC-n nincs. Mentés fájlokat is megnyithatod, ott sincs beállítása! Nagyon sokat kerestem én is.
    Ja és az is bizonyítja hogy azok konzolosak, hogy amikbe van mikrofonozás azt a videot már a játék megjelenése előtt jóval láttuk!

    Egyébként meg ha akarsz valakivel mikrofonozni, akkor töltsétek le a Ventrilo-t, könnyű beállítani és jó is, azzal tudtok beszélgetni játék alatt. Játékba meg felejtsd el a mikrofont.

    Az Aspyr igérte még augusztus elején hogy egy patch készítése folyamatban, ha tényleg jön pár hónap mulva, akkor reménykedjetek hogy beletegye a mikrofont ^^
  • Atti12
    #4379
    hidd el, nincs pc n mikrofon, kivették belőle, legalábbis én nem tudok róla, pedig az nap megvotl a játék amikor kijött ^^
  • Hypofely
    #4378
    hát határozottn nem ps2 volt mert hát nem camerával vették fel vagy pc re mr 2 féle thaw is van ps2 ből is átaalakíttták vagy mi?
  • Atti12
    #4377
    igen, ps2 ön
  • AtiRadish
    #4376
    Tuti lehet, én is láttam olyan videót
  • Atti12
    #4375
    ps 2 es verzioba lehet, pc n nem, de azt mondom hogy nem lehet!
  • Hypofely
    #4374
    Hogy lehet mikrofonozni a játékba? ne mondja senki se hogy nem lehet már annak kapásból 2 videót mutatok