5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #4496
    Sztem több bökkenő is van, de majd meglátjuk :D
  • LPandN
    #4495
    De te meg Ati is akartok versenyezni, és ti tudjátok a számokat! Ez a bökkenő. :P
  • nesster
    #4494
    Csináltunk egy táblázatot, felirtunk minden pályát és beszámoztuk őket. Akik épp mennek csatázni, egyikük mondd egy számot 1 és 15 között és azon a pályán lesz a mecs!
    hmm
  • Balumann
    #4493
    #4481 -es üzenetből ez nem derült ki :D Ez talán annyira nem rosz ötlet, bár sztem hülyeség :D
    -de még mindig ugyan az a helyzet :D Ha 3 pályán játszanánk ugyan úgy választhat az aki többet nyer (vagy több tagje volt) :D 4 pályánál is (lehetséges hogy ugyan az lesz a nyertes arány! :P)
    De azért értelmesebben is meglehet csinálni egy ilyet sztem, én legalábbis biztos nem így csinálnám... dehát ti tudjátok :)
  • nesster
    #4492
    aki többet nyer az választ többször!
  • nesster
    #4491
    ,,5x30 esetén meg ki választ 5.-iket, nem ugyan az a helyzet? :D - sztem igen :P,, hát ez az!

    #4481 ezt olvasd el megint xD
  • homeless
    #4490
    de elvileg a játékosok nem tudnák, hogy melyik szám mögött melyik pálya van.
  • Balumann
    #4489
    dehogy!
    Én már most tudom hogy melyik 5 pályát fogja mindenki választani :D (sztem)
    Azon kívül meg nem sok választás van, azt meg mindenki tudja hogy melyiket fogja választani!

    "Ha 3x30 lenne akkor ki választ harmadszorra?"
    5x30 esetén meg ki választ 5.-iket, nem ugyan az a helyzet? :D - sztem igen :P
  • nesster
    #4488
    az unalmas lenne szerintem. Meg igy (ahogy mi gondoljuk) nem lehet rá készülni hanem spontán jönne!
  • Balumann
    #4487
    ok akkor rátok bízom, ahogy ismerlek nem fogtok segítséget kérni :D
    De akkor csináljátok meg tényleg rendesen, ha rosszul csináljátok meg, akkor inkább én kihagyom ezt a tournamentet... (bár mostmár nincs is kedvem egyébként se)
  • Balumann
    #4486
    Nem tudom én szerintem úgy kéne hogy nincs pálya választási lehetőség. 3 pályát kiválasztunk, és mindegyik pályán 3 menet, és az egész graff tournament ezen a 3 pályán zajlik! És sztem nehéz pályákat kéne választani, ela-t és downtown-ot kikéne zárni!
    Ilyen pályák legyenek, hogy Santa Cruze, Santa Monica, Kyoto, Vans park, Beverly!
  • nesster
    #4485
    GRAFF = minnél több annál jobb, ez a játék lényege. És ez graffnak tervezett verseny. Egyenlőre Atti és Én csináljuk az egészet nem kell segitség (ez Balunak is szól :B) Mind az 5 pályán 1 30mp-s graff. Ha 3x30 lenne akkor ki választ harmadszorra? -.- Ha kell segistég szólunk.
  • homeless
    #4484
    nem tudom hogy értette, de ha úgy ahogy te mondod, akkor ki választ 2szer és ki 3szor?
    Pár alternatíva:
    1. mindkét játékos mond 1-1 számot. Így 2 pályán fognak játszani.1-1 graff-et. Ha döntetlen akkor a tag-ek döntenek. Ha nem akkor egyértelmű ki nyer.
    2. Mindkét játékos mond egy számot 1-től 7-ig. Összeadják a 2 számot és ez alapján választják a pályát. Itt 3 graff. Aki kétszer nyer az megy tovább.
  • Balumann
    #4483
    Nem úgy értette hogy 5-öt játszunk 5 pályán (mind az 5 pályán 1 graff)?
    Mind az 5 pályán 5 menet tényleg hülyeség :D Akkor sztem már a 3 is sok.
  • homeless
    #4482
    Szerintem hülyeség, hogy tagre megy. Akkor minek 5? Elég lenne 3. Ja és minél hamarabb meg kéne csinálni a táblázatot, hogy az ellenfelek időpontot tudjanak egyeztetni.
  • nesster
    #4481
    SG Graff Tournament

    Szóval, AtiRadish meg én arra gondoltunk hogy megpróbáljuk megcsinálni, mert az előző probálkozás nem sikerült sajna.
    Késöbb elgondolkodtam és akárhány ember lehet mert ugyis kettesével mennek a harcok :D
    Csak azok indulhatnak akik MOST regisztrálva vannak itt a forumon de ha igy kevés ember jön össze akkor Multiba magyarok közt feldobjuk a témát :D
    A pályák és az ellenfelek sorsolással fognak összeállni. (Csináltunk egy táblázatot, felirtunk minden pályát és beszámoztuk őket. Akik épp mennek csatázni, egyikük mondd egy számot 1 és 15 között és azon a pályán lesz a mecs!)
    Több fajta felsorolás készül...
    A csatákat ugy képzeltük el hogy 2 ember játszik (egyik a host másik az ellenfele) Atti vagy Én pedig OB-ról figyeljük az eseményeket és fotozzuk a végeredményt (és fel is töltjük hogy lássátok) a problémák elkerülése érdekébe!
    Egy csatába 5* 30sec-es graff van, tag-re megy nem nyerésre ez azt jelenti hogy ahány graffet csinálsz annyi a pontod nem számit hogy nyersze egy adott menetben vagy nem.
    5 menet 5 pályán!
    A legfontosabb hogy nem lehet cukkolni a másikat vagy beszólni neki!
    Ha például a host elesett de a másik még megy és megszakitja a játékot cserébe egyből kizárjuk!
    Ja meg aki modozik arra is ez vár..
  • Balumann
    #4480
    törlöm ha megírtad az összefoglalást :D
  • ViktorMSC
    #4479
    én is benne vagyok
  • Balumann
    #4477
    bennvagyok
  • homeless
    #4476
    Én is jelentkeznék. De kéne majd csinálni cm tournamentet is.:)
  • AtiRadish
    #4473
    Igen, Online
  • Atti12
    #4472
    lehet róla szó, majd felrakom
  • C7
    #4471
    ezt nem értem. ez micsoda? THAW multiplayer?
  • AtiRadish
    #4470
    Elfogadva :D.
    Egyébként akikre gondoltunk és sugalljuk nekik h. jöjjenek, azok a következő emberek: LPandN, Baluhunter, Viktor, Mima, Aragorn. Titeket mindenképp szeretnénk ha jönnétek mert akkor igazán színvonalas lenne a tournament. (Ja és persze Nano és jómagam is részt veszünk a versenyen attól h. rendezők is vagyunk)
  • LPandN
    #4469
    Jelentkézést benyújtok!
  • nesster
    #4468
    SG Graff Tournament

    Szóval, AtiRadish meg én arra gondoltunk hogy megpróbáljuk megcsinálni, mert az előző probálkozás nem sikerült sajna.
    Legalább 8 ember kellene a versenyhez hogy egy szerver tele legyen!
    Csak azok indulhatnak akik MOST regisztrálva vannak itt de ha igy kevés ember jön össze akkor Multiba magyarok közt feldobjuk a témát :D
    A pályák és az ellenfelek (ha meglesz a 8) sorsolással fognak összeállni.
    Valahogy ígyfog kinézni az egész de még javitok a képen :D
    A csatákat ugy képzeltük el hogy 2 ember játszik (egyik a host másik az ellenfele) Atti vagy Én pedig OB-ról figyeljük az eseményeket és fotozzuk a végeredményt (és fel is töltjük hogy lássátok) a problémák elkerülése érdekébe!
    Egy csatába 3 30sec-es graff van, nem pontra megy hanem nyerésre..
    Várjuk jelentkezéseteket itt a forumba!
    Bármi egyéb kérdésetek van irjátok meg!
  • C7
    #4467
    na végre meg van a classic mode normalon.
  • nesster
    #4466
    thawra gondoltam
  • LPandN
    #4465
    Én meg THUG2oztem de béna voltam 2 millát csináltam, de elkezdtem THAWozni és nagyon fejlődtem, és most 64 bukott recem van, és 53 sima. 13 vagyok. Erik pl sokkal jobb nálam és én idősebb vagyok.
  • C7
    #4464
    aha. én 3-4 éve THPS 3oztam, de semmit nem tuttam benne csinálni, most meg elővettem ezt. a szponzornál rájöttem, hogy ha egy nap kihagyom, nem fog visszajönni
  • Balumann
    #4463
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne itt próbálgassátok ezeket, fiacskáim!

    !
  • Atti12
    #4462
    nem tudom, nem hiszem, vagy most mivan?
  • Balumann
    #4461
    a THAW-ra gondolt nem? :D
  • Atti12
    #4460
    Neem nekem már nincs meg sajnos :( egyszer letöltöttem de amikor elinditottam a pályát és elkezdett tölteni kilépett :(.
  • nesster
    #4459
    igazán felrakhatnád te is :D
  • Balumann
    #4458
    má megin? :|
  • Atti12
    #4457
    én 7 évesen kezdtem a thps 2 őt, most 13 vok :)
  • Balumann
    #4456
    Nem hiszem hogy azért tudnék így játszani, mert 16 éves vagyok. Hanem azért, mert már kb 3 játszok Tony Hawk játékokkal, neten nem tudom most így hoyg mennyi ideje, asszem 2 vagy 2 és fél év :S
    Hogyha te 10 évesen kezdtél volna játszani kb. te is így játszanál, ez nem kortól függ. Ha valaki 18 évesen kezd el ezzel játszani, nem fogy gyorsabban megtanulni játszani. Nem kell megmagyarázni butasággal a 'semmit' :D
  • C7
    #4455
    de te 14-18 éves vagy, én meg csak 12
  • Balumann
    #4454
    karaktereket nem figyeltem, én mindig sajáttal megyek/mentem. Azt néztem hogy végigvittem teljesen a story-t és classicot is sicken, és nem voltak meg a trükkök. Ezért letöltötem egy 100%-os mentést utána, és azt alakítottam át a saját style casommá!
    Sztem egyik se volt nehéz, ráadásul mint írtam én nem csináltam szponzor küldit, így szinte alap statokkal csináltam meg, de nagy része így is könnyű volt!