5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • augusz23
    #5780
    így nem könnyű rájönni, hogy mire is gondolsz
  • augusz23
    #5779
    képet adnál hozzá?
  • cipiko22
    #5778
    na ott a grindelést nem tudom megcsinálni: hogy kell azt
  • cipiko22
    #5777
    VAN EGY küldetés amiben tony hawk boltjával van valami
  • cipiko22
    #5776
    sivesen amúgy bocsi
  • augusz23
    #5775
    Amúgy ha nem lennél ilyen pofátlan...(amúgy meg kösz, meg van minden csinálva.)
  • Balumann
    #5774
    Az ilyen stílusú személyeskedést továbbiakban törölni fogom, ha még van türelmed segíteni, akkor azt tedd normálisan, kb. úgy ahogy egy hsz-el utána tetted. Ha nem, nem kell válaszolni, valószínűleg úgy is meg fogja tudni csinálni, esetleg beírja a szótárba a feladatot és lefodítja, meg próbálkozik.

    Mint írtam, ha tényleg már pár 3-5 napja akadt el valaki egy küldetésen, és a kérdést beírja normálisan (kérésem volt, hogy képpel együtt tegye be, mert akkor többre emlékszem, dehát kérdezésonly mód...), akkor segítek én is.
  • cipiko22
    #5773
    na figyelj a hibád az kedves barátom hogy space nyomvatartva aztán közbe le de még mindíg nyomod a spacet utánna 360 amit úgy kell hogy a spacet nyolod és bal de ha még mindíg nem érted akkor nézd meg a youtubeon hogy hogy kell
  • cipiko22
    #5772
    nem hiszem el hogy ilyen szar vagy én tíz évesen megcsinálom te meg nem
  • augusz23
    #5771
    még a flair is kell elötte
  • augusz23
    #5770
    ezeket nyomom: space, bal, lefele. erre tire tapozik.
  • augusz23
    #5769
    nekem akkor tire tap-ot csinál
  • cipiko22
    #5768
    hát nem hiszem el.a backflipet binyón kell és úgy hogy nyomod a spacet(gyengébbek kedvéért szóközt és a hétrát ami szerintem nállad is az s gomb a háromhatvanat meg ugyanígy csak jobbra vagy balra
  • augusz23
    #5767
    a bringával kell backflipezni? mert ha igen akkor pls mondjátok el hogy hogy?
  • cipiko22
    #5766
    csinálj egy backflippit és utánna egy 360-at egyben.így érthető
  • augusz23
    #5765
    már próbáltam de légyszíves segítsetek. ez az uccsó ilyen dolog mert már csak az kell ahhoz,hogy kivégezzem a játékot. pls
  • SzLehel
    #5764
    legyél már kicsit önállóbb :P
  • augusz23
    #5763
    hogy lehet flair-t csinálni? Mat Hoffmann-nél??????
  • augusz23
    #5762
    az egyik híresség east los angeles-ben azt kéri tőlem, hogy nollie-zak, és azt mondja, hogy nyomjam meg az n gombot, és a játékban semmivel sem tudom megcsinálni.mit kell hozzá nyomni?
  • augusz23
    #5761
    mit kell csinálni a nollie-hoz? nem értem...
  • augusz23
    #5760
  • SzLehel
    #5759
    5733. hozzászólás
  • augusz23
    #5758
    De hagyjuk.. megmondanátok, hogy mit kér a csávó downtown-ban az oil rig pálya után?
  • augusz23
    #5757
    jó van na nem olvasom végig mind az 5000 bejegyzést... amúgy meg az oldaladon nézem és nem találtam rajta-.-
  • SzLehel
    #5756
    nem tudom miért nehéz megcsinálni egy kombót :P
  • Balumann
    #5755
    Ráadásul benne van a FAQ-ban, az oldalamon. Ráadásul szerintem legalább 40x le van írva itt a fórumban is (lent meg van kereső). :(
  • augusz23
    #5754
    Már rájöttem magamtól is
  • augusz23
    #5753
    Tud valaki segíteni? A feladat azt mondja, hogy tail block slide-nom kell amikor a spec méter fullon van, de nem tudom megcsinálni.
  • augusz23
    #5752
    már megvan, de utána a kövi feladatnál? valami trükköt kell csinálni amikor fel van töltődve a special méter de nem tudom megcsinálni.
  • SzLehel
    #5751
    előtte fel kell vinni a special -métert maxra
  • augusz23
    #5750
    És a focus? azt nem lehet enterrel ahogy azt a játék mondja...
  • Balumann
    #5749
    Nem feltétlenül a csövön kell szerezni annyit, csak érinteni kell a kombóban azt is. Ráugrasz, csúszol rajta, aztán folytatod a kombót bármerre, és megállsz amikor eleget összegyűjtöttél.
  • augusz23
    #5748
    még egy kérdés,hogyan lehet a skate ranch pályán azon a csövön vagy min 23000 pontot szerezni?
  • augusz23
    #5747
    Köszike, tovább jutottam.
  • SzLehel
    #5746
    wallflipnek az a titka hogy miközben ugrasz a falon,közben folyamatosan kell nyomni a wallrun-t(KP8) ,ugrás közben is.
  • augusz23
    #5745
    Sziasztok azt szeretném megtudni,hogy hogyan lehet wall flip-ezni mert néztem a leírását de nem tudtam megcsinálni.Előre is köszi.
  • cipiko22
    #5744
    de a febble grind még mindig nem megy
  • Balumann
    #5743
    A banner alatti link oldalát, illetve mostmár inkább EZT mert javítottam 1-2 dolgot, akkor nem lesz gondod valószínűleg a nyilakkal. Nem csak 10 évesen nehéz, ez egy nehéz játék, amit úgy fogsz leginkább megérteni, a magadnak lefordítod, próbálkozol vele, és megcsinálod. Ha már 3 napig sem sikerül valami, akkor írd be a feladatot (lehetőleg képpel, akkor könnyebben tudunk segíteni), és készségesen segíteni fogunk (csak ne olyat kérdezz, ami a FAQ-ban is benne van).
  • cipiko22
    #5742
    na jól vaqn ide se írok többet de tudod tíz évesen kib.. nekéz ezeket az elcseszett feladatot leforditani néhány jelet pl a nyilaka kur...a nem értem
  • Balumann
    #5741
    Miért nem olvasod el ott a játékban a feladatot, miért kell minden 3. feladatot itt is megkérdezni? Ha a feladatot nem érted akkor gyorsabban megtudod, ha beírod azt a 2-3 kulcsszót a szótárba, mint itt választ kapsz, nem értelek. Már SzLehel is megunta, hogy mindent le kell írnia ahogy látom xD