5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #4696
    én másfél évig THUG 2-ztem állandóan szinte, THAW megjelenése óta szinte csak THAW-ozok. Nem tom hogy te hogy játszottál vele, de a THAW -ba és THUG 2-be szinte teljesen ugyan azok a bugok vannak, és abszolut nincs több. THUG 2-be is ismerek többszáz bugot (nem csak olyanokra gondolok, amikor pl. a vizen lehet sétálni, meg minden házba beleht menni, hanem ilyen falvisszadobás, meg a semmi visszadobás, stb.).

    És én ezzel nem értek egyet, hogy a THUG 2-nek jobb hangulata van, meg jobb. És légyszives még 1x ne úgy mond, mintha ez mindenkinek egyértelmű lenne, mert én például a THAW -ot ezerszer hangulatosabbnak, és jobbnak találom... Max saját véleményt mondhatsz, hogy szerinted milyen...
    Néha felmegyek THUG 2-re, de nem szeretem.
    Az viszont tény, hogy a THAW nehezebb -> gyorsabb, több trükk van benne, és a revertek lassítanak (így whore-zésnél idő után lelassul), de mindent meglehet oldani, csak nehezebb.
    THUG 2 kényelmesebb!

    És még 1, caps lockot kapcsold ki ilyenkor mikor írsz!
  • elekati
    #4695
    oké kösz:D most megcsinálom:D
  • Balumann
    #4694
    naaa.... azért ennyire csak nem felejtetted el a thaw-ot, hogy a Stall -t se tudod már mi :|
  • Balumann
    #4693
    Mindenen amin lehet csuszni, azon lehet Stall -t is csinálni. Szerintem te összekevered most a Lip trickel, de ha nézed a feladat leírását felül hogy hogy kell csinálni, egyértelmű hogy mit kell csinálni.
    Ha ráugrasz egy ilyen grindelhető dologra, és megnyomod a slide gombot, akkor elkezd csúszni. De ha mikor megnyomod a grind trükköt, tartod a Revert gombot, akkor így megáll gyorsan, és Stall -t csinál.
    És olvasd hogy hogy kell csinálni. "ugorj (o), és tartsd az R + R -et a Stall-hoz"
    o - ollie, R és mögötte körbe nyil - revert, R és felette egy nemtudom mi - 'Rail' vagyis grindelés (csuszás, slide). Oldalamon ez levan írva egyébként is, de olvasd el figyelmesen a feladatokat, mert ilyen leírások nélkül is könnyen meglehet csinálni!

  • elekati
    #4692
    már vagy 50-60x végigcsusztam rajta!Amúgy aztmondja a csávóka h' csináljak 1 állást a táblán tehát 1 stall trükkötdehát azon nem lehet csak csuszni wallridezni meg ezeket....
    nemtom régen hogy csináltam meg de emléxem h' leesett az a tábla és elkellett huzni és megállt a forgalom
    ááá hülye vok lehet egyszerübb a dolog mint ahogy én felfogom
  • nesster
    #4691
    Asszem csak végig kell felül csúszni rajta.
  • elekati
    #4690
    itt a kép segitsetek légyszi!
  • Atti12
    #4689
    köszönjük hogy megosztottad ezt velünk... csak egy kérdés: Mért kell capslockal irni?
  • Norbisonfire 74
    #4688
    szal gyertek thug2-re
  • Norbisonfire 74
    #4687
    CSÁTOK
    ÉN ELÖSZÖR A THAWAL JÁTSZOTTAM HUZAMOSABB IDEIG,MAJD VISSZATÉRTEM A THUG2-HÖZ ÉS ANNYIVAL JOBB HOGY AZ NEM IGAZ.
    BRÁJEN NAGYON ELBASZTA A THAWOT.AKKORA SZAR LETT HOGY AZ NEM IGAZ,OLYAN BUGOK VANNAK BENNE,JÓ HA MEGCSINÁLUNK EGY PÁRAT AKKOR ELŐSZÖR KURVA JÓ, DE MÁ ANNYI BUG VAN BENNE HOGY AZ MÁ FÁJ AMIKOR MEGYCSINÁLOK EGYET AKKORA SZAR.EGY PÁR BUG ELMENT VOLNA,ÉS VANNAK IS JÓK BENNE,DE VMELYIK MÁR AKKORA HIBA HOGY AZ AGYAMAT EKDOBOM.SZAL A THUG2 MERŐBEN MÁS MINT A THAW SOKKAL ÉLVEZHETŐBB A JÁTÉKSTÍLUSA MEG MINDEN.
    NEM AZT MONDOM HOGY NEM JÁCCANÉK A THAWAL, DE HA VÁLASZTHATNÉK AKKOR A THUG2-ŐT VÁLASZTANÁM.
  • elekati
    #4686
    itt a kép
  • Balumann
    #4685
    rakj be képet róla.
  • elekati
    #4684
    csőő!ujrakezdtem a gamet és elekadtam Losangeles Downtown-ba amikor a Master ad egy olyan küldetés h' csináljak 3 rail trükköt azután pedig csináljak 1 ugyanilyen rail trükköt az autopálya táblán!?
  • MF DOOM
    #4683
    kösz :)
  • Atti12
    #4682
    nézd meg a beállításokat és máris megtudod ^^
  • MF DOOM
    #4681
    Valaki segitene, hogy melyik a FOCUS gomb?????
  • F1RST
    #4680
    én töltök fel dolgokat de nem korlátozom
  • Balumann
    #4679
    egyszerűbb inkább figyelni mit töltesz le, egyeztetni a verziót az nforce listán lévő infokkal, nfo -t előre tölteni. Ha a rar fájlok méretei + nfo megegyezik, biztos hogy jó! :)
    De tény, hogy ilyen reges torrentezőkről gyorsabban lehet szedni a szabályok miatt, mint a külföldiekről. (ahol feltöltenek kb. 200-al valamit, és elkezdik 4000-en tölteni, de feltölteni egyik se hajlandó,csak 2-3 -al)
  • F1RST
    #4678
    arra, hogyy ha letöltöd akkor működjön is, mert én már egyszer töltöttem le asszem a torrentspyról az American Wasteland-et és kiderült, hogy nem vol hozzá run exe, és hiába írtam ki dvd-re nem működött... a majomparádéról letöltöttem, egyből működött
  • AtiRadish
    #4677
    H. erted h. megbizni??
  • Atti12
    #4676
    tényleg, el is felejtettem
  • F1RST
    #4675
    sikerült kivinnem a játékot! :)
    az N betű az a Nollie volt, a Graffiti azon a tartóoszlopos micsodán, az 5. fánk pedig abban az épületben. :) és ha a meg akarsz bízni egy játékban, akkor azt magyar szerverről tölsd le (pl majomparade.com)
  • Balumann
    #4674
    akkor nagy valószínűleg a lemez a hibás :/
  • Balumann
    #4673
    Nem is kell ehhez a játékhoz CD kulcs, miről beszéltek? :S Sztem te a THUG 1-re, vagy THUG 2-re gondolsz, akkor viszont rossz topic! Ha THUG 1 akkor ott visszaolvasol és megtalálod a megoldást mér nem fogadja el alapból a cd kulcsot.
  • Talma14
    #4672
    Nem is a cd-key-yel lehet a baj!!mert mikor elkezdi installálni a Wastelandot akkor rögtön kiír valami hibát,és sok ilyen számos ablacskát hoz be és nem is enged tovább!!Vki tapasztalt már ilyent!!Köszi a válaszokat!!
  • Atti12
    #4671
    próbáltál másik cd keyt?
  • Talma14
    #4670
    Sziasztok!Új vagyok itt.Most töltöttem le a gamet de nem megy mer nem fogadja el a Cd keyt!!Mi lehet a Baj?Légyszi segítsetek!!Előre is köszönöm!!
  • AtiRadish
    #4669
    Az a tabla most nekem is majd kiszurta a szemem. Sztem online ba nincs ott, sot meg free skatebe se, csak story modba.
  • Balumann
    #4668
    sztem valamelyik kamera gomb, vagy spin gomb, nem tom. rakj képet erről is pls.
  • F1RST
    #4667
    Lean forwards with <^·> to Nose manual, then tap N to Pivot, into backwards nose manual!
  • F1RST
    #4666
    dede!
    A graffiti kérdés megoldódott, megcsináltam, most már csak az a hülye BMx-es nem megy! melyik az a N gomb? és Nose manuallal kell kombózni
  • nesster
    #4665
    Nem ez az a rész amikor minden stilusból kell egyet belerakni?
    Amugy az a Tony hawk's radios tábla multiba is ott van?
  • F1RST
    #4664
    :((((((((
    még egy kérdésem lenne: a gép mi a fenét jelez a N gombbal (a BMX-nél kell valamit a Nose Manuallal kombinánálni - Pivot- ami nem megy ráadásul megnéztem az oldalon, nincs rajta --> ejnye-bejnye :D)
  • Balumann
    #4663
    lol beadta még mindig a hibát, de ha ott kattintottam rá a linkre akkor működik. De most így én se tudom megmondani, hogy hol van.
  • F1RST
    #4662
    http://gportal.hu/portal/gamesandanother/image/gallery/1167945067.JPG
    kép nekem beadja
  • Atti12
    #4661
    HIBA
    A kért URL nem tölthető le

    Az alábbi URL letöltésekor: http://gportal.hu/portal/gamesandanother/image/gallery/1167945067.JPG

    a következő hiba lépett fel:

    * Hozzáférés megtagadva.

    A hozzáférési konfigurációban beállítottak alapján kérését jelenleg nem tudjuk teljesíteni. Kérjük, forduljon szolgáltatójához amennyiben a szerver helytelen beállításában látja a hiba okát.

  • F1RST
    #4660
    1. óóó :(
    2. aha
    3. itt a képkép
  • Atti12
    #4659
    varázslat
  • Balumann
    #4658
    hogy írtad ezt 21:30 -kor úgy, hogy nem láttam, amikor én 33-kor jöttem ebbe a topicba?
  • Balumann
    #4657
    1. nem tom :S
    2. Még nem jelent meg. Feltételezzük, hogy átírják ezt is PC-re mint az előző részeket, de még nincs bejelentve, ami valószínűleg azt is jelenti, hogy még nem kezdték el átírni (nem vették át a játékot). Most ez azt is jelentheti, hogy még mással foglalkoznak, de azt is, hogy ezt már nem tervezik átírni sajnos :( Minél több idő telik el mostmár, annál kevesebb az esély. De az is lehet, hogy 1 év mulva kezdik el átírni, másfél év mulva lesz csak kész. (volt 1 rész aminél ez volt a helyzet, azt hiszem)
    3. Elég Downtown -ot mondani, mert az egész játék LA-ban játszódik :)
    Ha help-et kérsz rakj képet, mert úyg egyszerűbb dolgunk van. De a legjobb ha megpróbálod egyedül megkeresni :) (egyébként asszem a FAQ forumába már lelett írva hogy hol van, nézz bele)