5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Atti12
    #4656
    1. nem ez az a topic
    2. nem jött ki
    3. mutass képet mert így nemtudom
  • F1RST
    #4655
    először is: csá mindenkinek, főleg fluffnak :D
    lenne egy-két kérdésem:
    1. Hogy lehet azt megoldani, hogy a THPS3 ne írjon ki Runtime Error hibaüzenetet?
    2. A Tony Hawk Project 8 megjelent PC-ra is, ha igen, le lehet tölteni valamelyik torrent oldalról?
    3. A Downtown Los Angeles pályán nem találom az egyik graffitit. A csávó ott ál a ruhabolt tetején, és amikor mutatja, hogy hova kell graffitizni, mutatja a várost, de én nem tudom kivenni, hogy hol van.
    pls help
  • Fido4life
    #4654
    én isz
  • ViktorMSC
    #4653
    Habár nem bisztos , mer ez a game nem törlődik le a gépről normálisan!
  • ViktorMSC
    #4652
    UNINSTALL:EZ MINDENT MEGOLD
  • Prince of Máté
    #4651
    u.i. meygek project 8azni
    :D
  • Prince of Máté
    #4650
    én úgy szoktam hogy a kanyarodás stb. az w,a,s,d, a trükkök meg a numpadon
  • AtiRadish
    #4649
    Hát nem a legszokványosabb konfig nanomano
  • nesster
    #4648
    Én igy játszom minden játékba

    Boldog Karácsonyt!
    Azért csak most, mert szombat reggel elutaztunk. :D
  • Balumann
    #4647
    jobbkezes vagyok :/
  • Fluff
    #4646
    Ez jó beállítás ha balkezes vagy :)
  • Balumann
    #4645
    mi a lószar előbb még jó volt...
    feltölöttem újra, most így linkelek: KATT
  • Firerock
    #4644
    nem rakja ki sajna
    nem látok semmit
    1linket megpróbálnál adni??
    de azér kössz a helpet
  • Balumann
    #4643
    ez az én beállításom
    Ja, hogyha a billed támogatja azt hogy space gombbal letudj nyomni több gombot egyszerre (pl. előre + balra + space, nem akad ki tőle) akkor a slide-ot kényelmesebb ha SPACE -re rakod.
  • Balumann
    #4642
  • Firerock
    #4641
    nekem tök xarr helyekre vannak beállítva a betűk
    valaki tudna hozzá adni 1 normális konfigot??
    amit ti használtok??
    1kép is jó lenne nekem
    előre is kössz
    remélem gyorsan adtok xD
    mer már nagyon jácchatnékom van
    és íyg elég élvezhetetlen
  • LPandN
    #4640
    Camera gombok. :B
  • kisaba
    #4639
    KÖszi, már megnéztem a FAQ-ot
  • kisaba
    #4638
    Helló!

    Segitség kellene, mert elakadtam! Szóval ott tartok, hogy BMX-el kell megcsinálnom egy-két trükköt, de nagyon nem akarózik. A segitség azt mutatja, hogy a nyilakkal kellene (gondolom valamilyen analóggal konzolon) de sehogy sem találom meg, hogy ezt gépen mivel tudnám megcsinálni! Asszem tailwhipet kéne nyomni. Szóval ha esetleg valaki tud segiteni, hogy ezt a gombot, alapértelmezetten minek állitja be a gép, vagy hogy a billentyűzetkiosztásnál mit kell jól beállitani az legyen szives segitsen!!!!!

    Köszi
    Bálint
  • nesster
    #4637
    Majd ma este felnézek! ;)
  • Balumann
    #4636
    persze, én! ma is játszottam, még vannak azért magyarok
  • nesster
    #4635
    Játszik még valaki?
  • Balumann
    #4634
    És most a 6.1 -es catalist van fenn.
  • Balumann
    #4633
    Majdnem mindenki hasonló problémákkal kűzd, van akinek gyengébb gépen perfektül megy, van akinek még x800-assal is akad.
    Nekem is hasonló videokártyám van mint neked, és sokat prbálkoztam már hogy kihozzam a lehető legjobbat a játékból.
    Én is arra jutottam, hogy legjobban az Ati Catalist 6.1 -es driverrel megy, bár nem mondom hogy akadás nélkül, de jól játszható.
    Van még egy driver, a 6.1-es DNA, de talán az 5.9 -es DNA, ezen jobban megy mint a Catalist driverekkel (ezek inkább a videokártya ramját optimalizálják nagyon jól, tehát ha 256 megás a vga akkor érdemes)

    Sajnos nagyon optimalizálatlan a játék, ez tény, mivel konzol átirat, és konzolom abszolut nem kell semmit optimalizálni, talán még az is szép hogy átírták. Bár mondjuk ennek ellent mond az, hogy amit nem az Aspyr írt át (THUG1, THUG2) ezek teljesen jól mentek a gépemen akadás nélkül, a THAW meg most pár napja a THPS 4-et is felraktam... Hát a THPS 4 szinte jobban akad 1-2 pályán ha bizonyos irányba nézek, mint a thaw... (gyenge graffon még rosszabbul megy, ez az összes TH résznél érvényes mondjuk :S)

    Azt mondom, hogy tedd fel a 6.1 -es catalistot, és utána a játékot állítsd 1024-re, antianalising és shadows-okat is on, látótávolság meg kb. 60-70%, és próbáld meg így, ha nem jó akkor próbálj más beállításokat! Próbálkozni kell vele!

    Nekem 800x600-ba megy a legjotbban, AA és shadows ON, és 60%-os látótávolság.
  • AtiRadish
    #4632
    Ez egy optimizálatlan szar játék, nekem is ugyanez a vidikártyám van és szaggatott. A legjobb driver véleményem szerint a 6.1-6.5ig vmelyik. Azzal úgy ment vhogy. De a legutóbbi ATI driverrel lehetetlen volt játszani a THAWwal.
  • Attila8805
    #4631
    HI all!
    Nekem van egy olyan problémám hogy ezen a konfigon:Amd sempron 2800+
    1Gb ram 9600 pro 256MB
    És mediumon is csúnyán beszaggat.
    Lehet aza probléma hogy csak a 6.9-es catalyst van fent?
  • Crazy Mate
    #4630
    Ok,már sikerült,csak mivel minden gombot kipróbáltam és nem tudtam ezért gondoltam hogy nem lehet,de már rájöttem hogy lehet,a Project 8 topicjában elmondták.(l1+r1)
  • nesster
    #4629
    Úristen -.-
  • Balumann
    #4628
    le
  • Crazy Mate
    #4627
    A Tony Hawk's Project 8-ban le lehet szállni a deszkáról?
  • Balumann
    #4626
    a BMX elég gyenge lett a játékban, meg tiszta bugos is :/ kis szórakozásnak jó.
  • Crazy Mate
    #4625
    Abban is van BMX?Egyébként nem igazán érdekel a BMX,csak kérdeztem.Felesleges volt beletenni.
  • Fido4life
    #4624
    jobban jársz az U1-el
  • nesster
    #4623
    Nem nagy cucc, meg neten nem is lehet...
  • Crazy Mate
    #4622
    A bmx-ezés az mennyire jó benne?
  • Fido4life
    #4621
    Jaja, HBD !
  • Balumann
    #4620
    köszi :D
  • LPandN
    #4619
    Bizony, Boldog Szülinapot!
  • nesster
    #4618
    Boldog szülinapot Balu!
  • Balumann
    #4617
    rengeteg bugos trükk van a játékba, amikre magadtól nem nagyon lehet rájönni.
    -Gyorslip-hez elöször cisnálni kell egy sima lip trick-et (ami után még lehet felfele ugrani), aztán utána ugrani egyet, és egy olyan lip tricket azonnal benyomni utána, amikor a kezén tartja magát. és ott grab + flip gombokkal lehet váltani a lip trükköt, de olyan gyorsan ahogyan csak bírod nyomkodni a gombokat (nagyon gyorsan fellehet növelni a szorzót ezálltal)

    de még rengeteg trükk van, bár azok már nem hasznosak a pont szerzésben annyira, azokat a stylerek használják álltalába (mint pl. én :P :D). Ezeket csak a stylerek is tud(hat)ják, vagy a nagyobb játékosok.