5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Steve911122
    #4776
    Tényleg végig kéne:D! De már annyi rózsaszín csilag van mindenhol hogy nem is látok!! Underground 2-höz kéne magyarosítás(Teljes)! most leszedem a pro skater 4-et! Hátha jóaz! DE mrácsak vissza felé fejlődik!
  • Balumann
    #4775
    Nem, vidd végig! ;)
  • Steve911122
    #4774
    Valaki mondja el a sztorit a játéknak mer tnagyon érdekel, de kivinni nem tudom, mert folyton elakadok:D
  • nesster
    #4773
    Ott külön volt. De itt egybe van. :D
  • Steve911122
    #4772
    ok kössz! amúgy ez ahol most vok a videós cucc már a vége felé van??
  • AtiRadish
    #4771
    Cona schoolprovs vidijeben te is jol lathattad az eroteret amit ugattam mar neked.(eroter=elvalasztaja palyareszeket egymastol , es szep nagy meg narancssarga xd)
  • Balumann
    #4770
    Mer ott még az előtt kell 50 ezer pontot gyűjteni mielőtt beugrasz a barlangba. (tehát kezdj el kombozni, és majd ha 50 ezer pont felett vagy - amit nem ír, csak a kombo szorzó és pont - akkor beugrasz a barlangba.
    Egyébként indy900 közben dupla szaltó, majd leérkezésnél egy kis manual, és bőven megvan sztem 80 ezer pont is, de ennél a küldetésnél nem fogja elfogadni, mert a barlang beugrás előtt kell
  • Atti12
    #4769
    csnálj közbe szaltót, ugy több pontot kapsz
  • Steve911122
    #4768
    Manuálban énis megtom, nem arról van szó, hanem amikor esek le, akkor kell 50ezret nyomni,és az tripla pőost-ból csak 39ezer!!
  • nesster
    #4767
    bazeg tripla post. :D

    Amugy egyre jobban félek attól hogy itt neten is egybe van az egész pálya. Tehát egy nagy van. Nem lehet rossz át provozni az egész játékot. hehe
  • nesster
    #4766
    Double Take
    ^Bunny és Will -szó szerint- közös videója. Ez is jó lett csak az a baj hogy laggos. :D
    Amugy unfazed:red-be is skillet van. Ez régebbi vidi mint Cona-é.
  • nesster
    #4765
    Manuálba csinálok annyit!

    Unfazed: Red
    ^Legjobb prov vidi a nextgenes thp8-ból. Tudom hogy rossz a videó mert le van csipve a vége, de amedig megvan az kira nagyon!
  • Atti12
    #4764
    szerintem te játsz elöször thug2 vel, tul nehéz ez neked. 50.000 pont kurva kevés ^^ nekem 72 mill volt a rekordom, és már az is kevésnek számít!
  • Steve911122
    #4763
    aha:D:D Most szedném össze az embereket a videómhóz,de rohaadt nagy trükköket kérnek!! pl a hollywoddban azt sem tom mit kell csinálni a barlangban!! 50.000pont elég sok!
  • nesster
    #4762
    Amúgy, még csak downtown-ba tartasz?
  • Steve911122
    #4761
    Jah, azt nem álítottam be!! kössz!
  • Balumann
    #4760
    a kamera gombokat jelenti
  • Steve911122
    #4759

    Kössz!! Megmondaná valaki ez a jel melyik nevezetü billentyű???
  • AtiRadish
    #4758
    Pattanj bmx-re es csinalj meg legalabb 3 Rick Thorne altal adott kuldetest. O mindegyik varosreszben ott van, szal eleg konnyu lesz majd megtalalni. Nah es ha megcsinaltal 3mat akkor johetsz csinalni ezt a kuldetest. De azt ajanlom h. ne csak 3 mat csinalj meg hanem legalabb tizet mert asszem az a kuldetes osszettettebb lesz, es lehet az elso 3 nem tanitja meg majd azt amire ott szukseged lesz.
  • Steve911122
    #4757
    Ilyen nincs, nikább itt a link XD!
    http://img225.imageshack.us/my.php?image=nvtelenxt0.jpg
  • Steve911122
    #4756
    bocs, a zelöbb elcsesztem a képet!
  • Steve911122
    #4755


    Az lehet az, 3 traning!
  • Balumann
    #4754
    Nem igazán tudom, hogy mi lehet. Valami olyasmi rémlik, hogy megkellett csinálni előtte 1-2 bmx-es feladatot, de most nem tudom. Rakj képet légyszi, hogy mit mond, vagy ahol van.
  • Steve911122
    #4753
    Egy hülye kérdés! A grafitis cucc után jön a BMX-es! De valamit akar a BMX-el, és csak azután engedne dumálni azzal a krapekkal! Lehet kérdezték már, de ezt visszaovlasva sem találtam! tom tökre gáz, de most talán az agyam sincs erre rákapcsolva!! CSak a lényeget irjátok le, nem kel részletesen! előre is kössz és bocs a hülye kérdésért!
  • Balumann
    #4752
    adnak feladatot, és kapsz cserébe pénzt.
  • Steve911122
    #4751
    1hét?:D Énmár 1hónapja szarakodom vele! Had legyen egy kérdésem! Vannak BMX-esek minden városban! azokkal mit kell csinálni??
  • Balumann
    #4750
    egyet értek, meg sokkal rövidebb is. THUG 2-t 3 nap alatt kivittem 100%-ra, THAW -al elszarakoztam több mint 1 hétig :) (persze sick fokozaton mind a 2-t)
  • Steve911122
    #4749
    Hát igen, leszedtem az underground 2-t! Aki először játszik az Americanwasteland-el, annak nagyon szar vissza felé mennie!! De az underground 2 ben könnyebb küldetések vannak :D!
  • Steve911122
    #4748
    Kössz, tényleg jó szám!! Elkezdem szedni a torrentet, majd leszs valami!!Kössz.
  • Balumann
    #4747
    én is próbáltam szöveg alapján megkeresni a letssingit -en, de egyszerűen nem értettem belőle 1 szót se... Vagyis nem tudom. Most majd azért is megnézem.
  • AtiRadish
    #4746
    Szam cime: Montys Fan club - In this legacy
    De nekem igy adta ki a limewire:
    Monty Are I - In this legacy
    Szoveg alapjan talaltam meg, nagyon konnyu szovegezesu, foleg a refren.
  • Balumann
    #4745
    A szám címét nem tudom, de a stílusából ítélve az előadó Skillet (ez csak tipp). Cona videojába 2 Skillet szám van, azt tudom - azok nekem jobban tetszettek :) Habár mondjuk nem tudom, mert abba a 2-be értem a szöveget, le is fordítottam, bOOw videójában lévő zenéből meg 1 szót nem tudok kivenni.

    THUG 1: www.mininova.org/tor/527956 Sajna 0 seeder/0 peer, vagyis már kihalt, én még innen töltötem le 1 hónappal ezelőtt...
    www.mininova.org/tor/308149 - ez szerintem sokkal lassabb lesz, de úgytűnik ez még működik :)

    THUG2:
    www.mininova.org/tor/308149 - ebből csak ezt a RIPeset találtam.
  • Steve911122
    #4744
    A Zene címe és előadója nekem is jóljönne:D! Nem tud valaki olyan torrent oldalt is akár, ahonnét lelehet pattintani az underground 1-2-t?
  • Steve911122
    #4743
    Kössz Baluman
  • AtiRadish
    #4742
    Ha meg valaki tudja a szam cimet ami a boowos video alatt megy az kerem ne tartsa magaba.
  • AtiRadish
    #4741
    HOLY FUCKIN' SHIT
    Ez a boow video a csucs. Gyaaa ez kegyetlenul megfogott. En meg itt tapsoltam konya videojanak mint a hulyegyerek. Van meg ettol a boow sractol vmilyen thp8as csemege???
  • Balumann
    #4740
    ja kifelejtettem, forrás: thps-online.net
    Rengeteg video van még fenn, bár legtöbb thug1-thug2
  • Balumann
    #4739
    XBOX360 -as (nextgen-es) videok:
    bOOw 's Project
    CoNa meets Project 8
    THP8 demo technique video

    PS2-es videók:
    Tek goes to High school
    THP8 sux (neki nem nagyon tetszik :D de jó video)
  • Steve911122
    #4738
    Jó lene, kössz szépen!
  • Balumann
    #4737
    Na hát izé
    Natas spinről nem tok nyilatkozni, mert életembe nem deszkáztam, nem tom :)
    A TonyHawk sorozat már csak azért van szimulátorként kitéve, mert olyan nincs hogy arcade skate, de az már leírásokba, meg mindenhol arcade stílusként van, nem szimulátorként. És soha nem lesz deszka szimulátor, a THP 8 csak annyival van közelebb a valósághoz, hogy csak olyan trükkök vannak benne amit deszkás megtud csinálni (úgy vették fel az összes mozgást), de ugyanúgy arcade ettől függetlenül.

    Ez a Skate nevű játék viszont szimulátor lesz teljes mértékben.

    Steve ha kell pár jó THP 8-as ingame, style video, akkor adok pár linket, amik nagyon jók!