5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • AtiRadish
    #4856
    Haaat ha tenyleg mindent jol csinalsz akkor egy vegso problemamegoldaskent talan azt tudom mondani h. a billentyud nem veszi be azt a sok gomb lenyomast, vagy azt a bill. kombinaciot.
  • Ramosz
    #4855
    sziasztok
    elég sokat elolvastam mielőtt rászántam magam erre
    szóval nekem is az a fránya wallflip
    viszont elolvastam mindent és ugy csinálom ahogy le van irva
    revert gomb nyomva tart aztán egyszere le+ollie erre folyamatosan csak visszaugrik
    de pl helyben tud szaltót ugrani
    miután kétszázszor megpróbáltam igy ahogy itt is több helyen le van irva elfogyott az ötletem
    még ezt a két revert gombot nem értettem, mert elvileg nálam csak egy van amit az elején spine-nak ír, az a revert
    a másik meg a switch(9-es gomb)
  • nesster
    #4854
    az estét (fél 10ig) thawon tervezem.. ilyen szépen még sose futott. tök szép :D
  • nesster
    #4853
    az estét (fél 10ig) thawon tervezem..
  • AtiRadish
    #4852
    Balazskam nem mondtad h. mostanaba le szoktad kodolni a szervered -.-
    Mindegy megszereztem a kodot (Sok valagat kellett kinyalni erte, de megerte XD)
  • nesster
    #4851
  • Evin
    #4850
    Engem ami elsőre meglepett, az a nagyon jó hangok.
  • AtiRadish
    #4849
    Húúú de zsear trailer volt
    AMugy hallottam a skaterol ja, ez mar tenyleg realisztikussagra megy, nem lesz (nagyon) kombozasi lehetoseg, es akar egy szimpla kickflip megcsinalasahoz is tobb gombot kell majd nyomni.
  • Evin
    #4848
    Hallott már vki a Skate-ről?
    Elég korrekt deszkás progi, bár ahogy elnéztem ez is majd konzolra lesz. Szóval a THP8 hiányát ezzel sem valószínű, hogy fogjuk enyhíteni.
  • AtiRadish
    #4847
    A "trukkjeid" alatt azt ertettem h. hogyan harcolhatnek a jatek optimalizalatlansaga ellen :D. Van nekem mentesem, meg a daha x fele PB+BB cas is.
    Styleozni nem tudok, de majd hatha kialakulna mar vmi XD
    Rekordrol meg mar lemondtam, ha leszakad a herem akkor se birok 140 nel tobbet csinalni.
    Darabszamra amugy kb. hany magyar van meg?? (azokat a buznyak csikágósokat leszamitva:D)
  • Balumann
    #4846
    Ha Ati kártyád van, akkor a DNA Driver 6.1 -est rakd fel. A trükjeimről csinálhatok képet is, meg el is küldhetem a mentésemet, az utóbbi egyszerűbb nem?
    Este én filmet nézek, olyan 6-7 fele biztos fentleszek valamikor thawon.

    És most stylezni, játszani akarsz, vagy pár pályán körözni hogy megdöntsd a rekordot? :P
  • AtiRadish
    #4845
    Nah...
    Estere lennt lesz a thaw majd felnezek onlinera is.
    Balu lecci mondd mar el itt vagy privibe a trukkjeidet h. mit is csinaljak h. jol fusson?!?
    6.1es driverem van es mit szedjek le meg hozza??(Dna??) Meg mondtal vmi olyasmit is regebben h. a szinmelyseget jobb ha 16 bitesre allitom. Lecci ezeket mondd mar el meg egyszer ha nem problema.
  • nesster
    #4844
    ándörösz :D:D
  • nesster
    #4843
    Kezdtem örülni azt hittem ez a ,,márciusi mf mixtape,, de nem. holnap hozzák vissza a gépem with gf7600gs amugy én is thug1ezek. egyiknap fenn volt a cona-will-sicko triós :P:D meg vannak meglepetések de szerintem még mindig, egy magyar se játszik. thps4 hamachival? mert -mintha te mondtad volna hogy- nincs online, megszünt vagy mi.
    tho tv4 kommenteket! kezdem: hát jó volt, a szerkesztés a legjobb volt szerintem eddig. az underoath-nek is jó száma volt benn, bár ide nem illet. de eddigi tho tv-kbe nem igy volt. thp8 transfers = tek thp8 transfer-ei. másé nem is volt. thaw is talán csak will 1-2 tek. de nem baj, az egész ugy egybe jó volt.
    közbe lejött a múlt jelen jővő: san fransisco-n talán amikor bonkolja a kispóznát és slide a csövön az a legjobb :D
  • Balumann
    #4842
    A THPS 4 nekem akad mint az állat, meg túlságosan szokatlan volt. Már letöröltem nemrég. THUG 1 fentvan, de én inkább thawozok, az a jó =)
  • AtiRadish
    #4841
    Mistafreeze vidi
    2 es fel perces es 60 megas , sejthetitek milyen minosege van.
    Mostanaba thps4 ezek es thug1 ezek, johetnetek jaccani egy paran, mert mar neha uncsi:((
  • nesster
    #4840
    tegnap mondta cona arra a kérdése válaszolva hogy mikor jelenik meg: idk yet. de tilts fel msnen és megbeszéljük. mert wuzzuinak milyen új vidije van sztájl? :L velencei provba sincs semmi extra. engem speciel zavar a sok back foot-os szar. :D tho tv4-et kommenteljétek máár! és a mf mixtapet honnan tudod? az mondjuk jó lenne egy vidijét se láttam, talán a collage bill-et.
  • AtiRadish
    #4839
    TE!!
    (te mondtad h. saccperkabe 2 het telik majd el a 2 csucsvidi kozott)
    Szal ha a tegnapi megjeleneshez hozzaszamolok 2 hetet, akkor iden lesz a legszebb a marcius 15.ei unnep XD. Na de ha nem jonne marciusba akkor se fog osszedolni a vilag, wizzie papa is aktivizalodni latszik ujbol.
  • nesster
    #4838
    unfazed jobb szerintem, pörgősebb, meg jobb dolgok vannak benne. vicces hogy a freeride-ot vegas 6.0-val az unfazed-et pedig 7.0-val csinálta pedig csak 2nap van közte.. :D nachomania4 márciusba?ki mondta?
  • nesster
    #4837
    most látom hogy a freeride 2napos ez meg mai.
  • nesster
    #4836
    http://bcitu.com/dl/unfazedmix01.wmv
    meg van egy ilyen bunny-s is. még nem láttam, most töltöm.
  • Balumann
    #4835
    Nekem tetszett a zene is, szeretem az ilyen japán zenéket :D !
  • AtiRadish
    #4834
    Huuu a nyuszis video is nagyon tetszett csak ezuttal most szar volt a zene. Hulye japan anime szarsag, nah mindegy. Marciusbah jon meg egy nachomania 4, meg egy mistafreeze mixtape!! Haaat varjuk!!
  • Balumann
    #4833
    én fél 2-kor láttam a thpsonline -on :))
    Meg ezt is:
    freeRide Bunny THP 8 (nextgen) video, sztem nagyon jó!
  • AtiRadish
    #4832
    Mit talal az ember vasarnap ejjel 1 kor???
    Na mit??
    Na mit???
    THO TV IV-et!!
  • nesster
    #4831
    Senki se mondta, hogy reális játék.
  • Balumann
    #4830
    az arcade stílus tökéletes játéka :D Játékokban ne a realitást keresd hanem a játékélményt, reális dolgokra ott a real valóság
  • Atti12
    #4829
    ez nem szimulátor :D
  • Goth
    #4828
    a realitások játéka :/
  • nesster
    #4827
    aw xbox prov
    nem a legszebb, de mint prov marha jó!
  • nesster
    #4826
    Nem csak ez az oldal létezik. ;)
  • Goth
    #4825
    hát itt pl. néztem, de 1 seed, és el sem indul...
  • Balumann
    #4824
    tanulj meg keresni!
    http://www.mininova.org/tor/136189
    Mindenhol fentvan szinte.
  • Goth
    #4823
    kerestem több helyen is, de nem találtam :/
  • Balumann
    #4822
    nem nagyon emlékszem... :D
  • nesster
    #4821
    Balu régebben, linkeltél egy vidit, thaw-skate ranch-os vidi volt. google videon volt ha jól emlékszem. nem tudod mi a neve? csak arra emlékszem hogy az a rap szám marha jó volt. :D de a számból se emlékszem semmire, csak hogy jó volt. egyik vidi alatt volt egy rap szám, leszedtem és ugy emlészem mintha az lenne az alatt is.
  • Atti12
    #4820
    értem
  • Goth
    #4819
    meguntam a játékot és leszedtem, ennyi az egész :D
  • Atti12
    #4818
    te a 9dragonsos Goth vagy? :D ha igen akkor nagyon eltüntél a forumbol :P
    Boccs az offért :)
  • nesster
    #4817
    Tony Hawk's American Wasteland honlap (FAQ, segítségek, leírások, trükkök, képek, letöltések) Olvasd mielőtt kérdezel! ->Tippek, trükkök ->Alaptrükkök ->és ott van hogy melyik gomb micsoda. a feladtról meg tegyél képet!