5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Atti12
    #4896
    leadtek winfast 7600GS 256 mb DDR3 :D. És vettem :D
  • nesster
    #4895
    Mit kaptál/vettél ?
  • Atti12
    #4894
    felraktam a THAW-ot :). legalább most 1024x768 ba minden fullon viszi szaggatás nélkül.. Azt hittem igy is akadni fog Valamikor összefuthatnánk neten :D
  • nesster
    #4893
    Csak már letöröltem a képeket.
  • nesster
    #4892
    #4707
  • Balumann
    #4891
    Hehe, Crazy9000 rájött arra a hibára (előhozására), amikor multiba is olyan fények van mint a single módokba,mc forumon le is írta :) !

    "All you got to do is start up THAW, then hit ollie on story mode, then hit grab to go back. Now go online, and the next game you host or join will have this lighting for you ohmy.gif Enjoy!"
    ->
    THAW elindít, olliegomb a story módra aztán grab a visszára, és utána olyan lesz.
    Crazy9000 képe
  • Balumann
    #4890
    Nálam a 6.2 és felette lévő driverekkel játszhatatlan a játék. Vagyis jól fut, csak minden egyes trükknél, főleg grind-nél így megakad, a hang berregni kezd. Próbáltam már mindent átállítani.
  • AtiRadish
    #4889
    Nekem a 7.1 essel szornyen ment, tenyleg az a legjobb amit Balu javasol, a 6.1es ati driver, dna driverrel. NAlam most win reinstall volt, es 6.1 es van fenn hibatlanul fut
  • Ramosz
    #4888
    nekem a legújabb Catalyst® 7.2 Display Driver van fent
    ez lenne a probléma?
  • Balumann
    #4887
    A probléma avval van, hogy a játék egy konzol átirat, és az optimalizálása ennek a játéknak nem úgy sikerült igazából, ahogy kellett volna. Nekem is hasonló gépem van, mint neked, próbálj más vga drivert felrakni. Ati Catalist 6.1 -est ajánlom, azzal még jól megy. Régebben DNA driverrel sokkal jobban futott a játék, de valahogy azzal most még rosszabb :(

    Egyébként az a 10 másodperces megállás az a pályák közötti töltésnek is felfogható. Ha megnézed ott az átjáróban mindig egy helyen akad meg ennyi ideig, és az pedig egy jól álcázott töltés a pályák között :)
  • Ramosz
    #4886
    hali
    vmit nem nagyon értek
    ahogy haladok előre a story módba nálam egyre jobban akadozik a játék
    most ott tartok hogy a kutya húz maga útán de elég sokszor élvezhetetlen amikor pl 10mp-ig nem mozdul meg a kép

    na most a System Requirements amit ír a program files-ban jóval gyengébb mint a gépem

    ez az enyém
    AsRock p4i65g
    Intel P4 2.4Ghz
    512 DDR RAM
    SAPPHIRE RADEON 9600 ATLANTIS (256 MB)

    mi lehet a probléma?

  • nesster
    #4885
    Inkább lassu legyen az átírás és jó játék minthogy gyors átirás szar játék (lsd: thaw)..
  • Atti12
    #4884
    de igényesebben is csinálták meg :D
  • Balumann
    #4883
    jah, én is annak örülnék, ha a Beenox írná át PC-re. De viszont az Aspyr gyorsabban is írta át, ha jól emlékszem 1 éven belül kijött a konzol után a pc-re. THUG 2-nél meg THUG 1-nél több volt mint 1 év ha jól tudom!
  • Balumann
    #4882
    a TH-ket konzolra egy jól összeszokott csapat csinálja, ez tény. De PC-re ahogy látjátok mindig más írja át, az már nem is fejlesztés. Egy játék készítő cégen belül több csoport van, és 1 csoport 1 játékkal tud foglalkozni ez biztos! Nyilván külön csoport van a NFS sorozatok gyártására, meg a Crisys fejlesztésére is (de mint látjátok, a Crytech motor az ubisofté volt, és az EA vette át, tehát ott se a jól összeszokott csapat csinálja, bár kivételesen itt nagyon örülök, hogy nem az Ubisoft csinálja...nagyon elfajult mostanába :D). Vagy például az EA sport is egy külön csoport, ők még más nevet is adtak maguknak.

    Szóval ha azok a csoportok, akik megvannak esetleg bízva a játék átírásával, vagy nem tudom hogy megy, lehet mással foglalkoznak, és csak 1 év mulva tudnak ezzel a játékkal foglalkozni. De ez a TH ügye elég érdekes, ha már csak a THUG 1-et is nézzük :) Nem tudom, hogy ez hogy van.
  • AtiRadish
    #4881
    Programozo meg programozo kozott is van kulonbseg. Pl. aki az nfs carbont csinalta azt nem fogjak hivni h. gyere mar csinald meg a crysist is.
    Es a th-kat mar tobb eve egy jol osszeszokott csapat kesziti, kiadotol fuggetlenul(neversoft) Meg van olyan bonuszvideo a thawba meg thug2 be is amikor okorkodik a fejlesztocsapat, deszkaznak meg stb...Es vannak egyforma arcok. Na es ugye egyeseknek nem kell bemutatnom kedves baratomat Brian Brightot(project designer for thug2 +thaw) aki mar jo par eve boldogit minket a th jatekok bugjaival.
    Es vegul a megsemmisito indokom:
    Planettonyhawkon irtak h. tobb olyan fejleszto van aki a THPS1-nel is ott volt es meg a thp8 nal is .
  • nesster
    #4880
    Többel dolgoznak ez tuti. Annyira nem lehet laza egy cég hogy egyszerre egyel foglalkozzon, nem váratják meg az ügyfelet.
  • Atti12
    #4879
    én bízok a Beenox ba :/. Eddig ők csinálták a legjobb TH-kat. Nem olyanokat mint a thaw, hogy ilyen graffal ennyire szaggat egy gépen.
  • Balumann
    #4878
    úgy csinálják hogy több csoport van a cégen belül, egy csoport 1 játék fejlesztésével foglalkozik ha jól tudom... általába mindegyik levan foglalva valamivel. Valószínűleg megrendelők is vannak, meg ennél bonyolultabb is a helyzet. Lényeg hogy mindig lefoglaltak, és lehet, hogy csak 1 év mulva tudnak erre a játékra figyelmet fordítani. Mellesleg a Beenox meg az Aspyr sem egy olyan nagy cég, mint például az Electronic Arts :|
  • nesster
    #4877
    Hát de nem hiszem hogy egy ekkora cég, ne tudna egyszerre több játékkal foglalkozni.
  • Balumann
    #4876
    Szerintem is, elég egy fél év neki, hogy átírják. De ha csak 1 év mulva tudják elkezdeni átírni (mert éppen mást fejlesztenek/írnak át)? Lásd előző TH részek ^^
  • AtiRadish
    #4875
    HA mar evekig irjak akkor nextgenes lenne nem??
    Sztem a ps2-eset nem tart addig atirni
  • Balumann
    #4874
    Visszavonom, megkérdeztem MSN-en Basti-t. Ő csinálta magának az indítófájl-t, el is küldte nekem :( Azt mondja, hogy valószínű még évekbe telik még átírják valószínű, neten még nincs info róla.
  • Balumann
    #4873
    Ugyan ez volt a THUG 1-nél, hogy a luncherre csak azthittük, hogy photoshop vagy hax-el írták át. Sőt THAW-nál is ugyan így volt, hogy lunchert rakott be a játék megjelenése előtt kb. 2 héttel. Mi meg tippelgettünk, hogy photoshop :D
    Basti ráadásul tesztelő nem? Az Xbox360-as thp8 betaja is megvolt, ő csinált elöször játékmeneti videot belőle (?).

    Lehet, hogy photoshop vagy hax-el átírt. De annyira nem vagyok benne biztos. Főleg, hogy az asztalán is külön indítófájlja is van :|
  • Atti12
    #4872
    sztem tuti fake :D. Photoshop rulez XD
  • Balumann
    #4871
    Jah, érdekes. Aztmondja hogy csak a luncher van meg.A luncheren az van írva,hogy az aspyr csinálja. Az aspyr miért nem jelenti be, hogy kifogja adni akkor? Nem értem... :S Majd megkérdezem Basti -t msn-en ha elérem vmikor.
  • AtiRadish
    #4870
    Aaaah vegig olvastam a topicot, es nem muxik, de Basti nagyon titokzatos volt. Vki azt mondta csak a thaw launchernek a kepet cserelte ki :D.
    Ha regisztralva vagytok mucskrewen olvasgassatok a Thp8 PC topikot!
  • Balumann
    #4869
    ?!?!?!?!??!?!?!??!?!
  • AtiRadish
    #4868
    OMG
    Erre szeretnek egy normalis epkezlab magyarazatot :O:O:O
  • nesster
    #4867
    Unfazed:Mix02
    új hét, új videó Bunny jóvoltából. most nézem meg.
  • AtiRadish
    #4866
    Na...
    SZtem a hetvegen keppelek egy high score vidit, tudom h. nincs nagy igeny ra, csak most formaba lendultem. Amugy az OG-sek ellen csinalom ezt a vidit, h. megmutassam melyik a legelitebb klan mo-n, mert kicsit elszalltak maguktol :P, Kyoton megy a 300 +, LA-t meg begyakorlom egy cseppet, aztan meglatjuk mi lesz
  • nesster
    #4865
    de, ls3 után volt ez. de most végleg. ez a videó amugy ugy készült hogy volt egy videó silent linkelte. olyan videó volt hogy a csávó tök egyszerűen játszott, minden extra trükk nélkül. és kitalálták hogy csináljanak ilyen videót a ,,poén,, kedvéért. és spoid olyan sokat vett hogy egy videó lett belőle.
  • AtiRadish
    #4864
    MAr a multkor is levagott egy ilyen nyavalygast h. bucsuzik a thps communitytol, meg h. nem th-zik tobbe, most meg csinalt meg egyet...
    Vagy az nem o volt??
  • nesster
    #4863
    nem ez nem az. abba thp8 is lesz..

    Final Strike
    ezt el is felejtettem az elöbb. spoid utolsó videója. nálam még mindig az első rész viszi a pálmát. ha valakit érdekelnek az előzők belinkelem őket.
  • AtiRadish
    #4862
    Szoval nem NAchomania 4 nek nevezte el :O:O
  • nesster
    #4861
    http://www.stylenation.de/MistaFreeze/thps4%20stuff/thps4eva2.wmv
    http://www.stylenation.de/MistaFreeze/thps4%20stuff/th4eva3.wmv
    http://www.stylenation.de/MistaFreeze/thps4%20stuff/th4eva4.wmv
    MistaFreeze vidik (persze hogy thps4)

    Yet another project
    Cona (!!) thps3-thug2
  • AtiRadish
    #4860
    Tudtam h. a billenytu lesz a ludas
  • Ramosz
    #4859
    már megvan a hiba
    nekem 1-es gombra volt állítva a spine
    átállítottam egy másikra és mostmár viszi

    érdekes pedig a billentyúzet(Genius) egy éves kb
    ezek szerint az egyes gomb nem bírt feldolgozni ennyi információt a nullás gomb meg igen:)
  • Balumann
    #4858
    Hát az csak akkor lehet inkább, hogyha valamit a space-re, vagy altra vagy ctrl -ra, vagy esetleg az ilyen nem betűs-számos gombokra állított.
    De itt csak egy spin gomb tartása közben kell megnyomni a hátra+ugrást egyszerre. Sztem azt még space-el is beveszi.
  • Balumann
    #4857
    Switch (rotate right) > Revert és switch gomb. Segítségével kombó közbe pressuret lehet csinálni. Stall -t csinál ha slidera alkalmas helyen megnyomod ezt és a slide-t (autokon is). Sétálás módba ezzel lehet felfutni a falon, és ezzel működik a wallflip. (jele R ami mögött egy körbe mutató nyíl van)

    Spine transfer > Revert, bert slide és spin transfer / acid drop gomb. Stall is végezhető vele. Sétálás módba ezzel is fut a falon, de wallflip-et ezzel nem lehet véghezvinni(!!!). Egyik legfontosabb gomb!

    Ez a 2 gomb van, amivel lehet revertet és wallflip -et csinálni. Ha jól csinálod menni fog.