5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • nesster
    #4936
    Tegnap este még találtam pár kira vidit:
    tvKsk_02 (THPS4) Improv tf-ek!
    improvMisc_Ksk (THUG1)Ez a ksk egyre nagyobb kedvencem, itt is nagyot alakít!
    ProjectOmegaOutakes1 (THAW)Ez az amiről beszéltem (skate ranch, silent.hot) eszméletlen!
    WastelandWarrior (THAW)Silent, skate ranch improv! Itt már mindenki tudja milyen a silent-style.. :D
  • nesster
    #4935
    http://www.hyptonicfilms.com/thps/videos/MFthoclips.wmv
    mista freeze vidi. szerintem elég régi.
  • nesster
    #4934
    1. Nyomd fel a Special csikot!
    2. Nyomd be a focus gombot!
    3. Grindelj->ugorj->és nyomd be ugy a billentyűkombinácioy ahogy irja. (asszem balra+le+grind) Fontos: a grindet pont akkor nyomd amikor leérsz a izéra. amin csuszol.
    4. tartsd a balance-t a izé végéig!
    legkövelebb tegyél képet!
  • Pistike 007
    #4933
    kösszke =), már rájöttem a revetre, csak storyban nem engedett vele játszani. A graffitit nemtom hogyan csináljam oda a heylére...
  • Sudike
    #4932
    Lécives segitsetek nekem.Donwtonwba Zen mesternél nem tom megcsinálni azt a küldit amikor focust tanulok anak is a 3. részét amikor Speciális combot kell csinálni léci segitsetek.


    üdv:Südike
  • Balumann
    #4931
    Ha lesz, akkor meg vszínű hogy több mint fél év mulva, akár 1 év.
  • nesster
    #4930
    Hát.... senki se tudja. Ugy néz ki nem.
  • Ramore
    #4929
    Pc-re lesz új TH játék a közeljövőben?
  • Balumann
    #4928
    -revert gomb
    -nem tom
  • Pistike 007
    #4927
    Üdv. Hogyan lehet felkapaszkodni peremekre úgy mint a THUG2-ben? Ja, és amikor graffet fújok akkor egy szép nagy fekete négyzetet fúj fej, valamiért nem jeleníti meg. Ötlet?
  • Balumann
    #4926
    :D
  • nesster
    #4925
    east la plz :D:D
  • AtiRadish
    #4924
    Aragorn printelgetesein felbuzdulva:szex

    Lehetett volna tobb is csak nekiment annak a kurw@ ajtonak.
  • nesster
    #4923
    @Ara ez már elkönyvelhető 100nak.:D
  • karak23
    #4922
    nagyon köszi srácok, akkor küzdök tovább.
  • Atti12
    #4921
    áhh picsa majdnem megvan a 100 :D
  • Atti12
    #4920
    azért dícséretes, hogy próbálkozol, nem pedig egyből mentés után nyavajogsz mint a legtöbb ember :). Képet meg ugy csinálsz, hogy van egy gomb a billentyűdön, az van ráirva hogy printscreen (PrtSc). Szal amikor leakarsz fotozni valamit megnyomod azt a gombot, majd kilépsz a windowsba, megnyitod a paintet és ott szerkesztés menüben rákattintasz a beillesztésre. Ezután lemented a képet és megvan a kép ;)
  • Balumann
    #4919
    Gyakorold a balance-zást egy kis ideig, először szerintem natas spinnel. Egy idő után szerintem sikerülni fog megcsinálni. Ne add fel ilyen könnyű küldetésnél!
    Egyébként egyik trükkje a játéknak talán az is, hogy nem szabad a balance-ra nagyon oda koncentrálni. Próbáld az embert nézni meg a játék grafikáját, és közbe úgy nyomkodni a balance tartásra a nyilakat, érzésből. Nehéz megfogalmazni, ebbe a játékba rengeteg háttér trükk van, amire szinte csak saját magunk tudunk rájönni idővel, gyakorlással. (vannak amiket mondjuk el is lehet mondani, de az más).
    A legtöbb pontot érő kombo a story-ban is 1,5 mill pont ha jól emlékszem, de sok gyakorlás után már többszáz milió pontot is lehet csinálni - eleinte nekem is elképzelhetetlennek tűnt.
  • karak23
    #4918
    hát képet nem tudom hogy kell csinálni.
    szóval santa monica a pálya. a küldetés pedig az alva 1. haverja, aki az óriáskeréknél áll. egy lip-tricket kell megcsinálni a kerék egyik kocsián, és addig tartani amíg körbe ér a kerék( 20 másodperc). ez számpmra lehetetlen...
    ja és a lip-statpointom a maxon van.
    segítség :)
  • Atti12
    #4917
    jók lettek a képek csak én egy kicsit vitatkoznék ezekkel a manual trickekkel :D. Én guy tudom hogy ezeket a trükköket Flatland trükköknek hívják, szal sztem jobb lenne azt irni ^^
  • Balumann
    #4916
    Lehetséges, hogy átköltöztetem az oldalt, mert ez már nem az első, hogy szarakodik, és Aragorn tudatosított egy ingyenes tárhelyről, ami jobbnak tűnik :) úgyhogy oda rakom, egyenlőre csak a képeket.

    Slide trükkök
    Manual trükkök
  • Balumann
    #4915
    képeket, meg képekbe felrakom az összes grind és manual trükköt, meg valahogy leírást is hogy melyiket hogy kell.
  • AtiRadish
    #4914
    Mit akarsz updatelni az oldalon?
  • Balumann
    #4913
    De mégse, cjb -n beenged, jelszót is változtattam meg nevet is, de ftp-n nem enged be megőrülök
  • Balumann
    #4912
    Elfelejtettem a jelszót meg a felhasználó nevemet a thaw-os oldalhoz :S pedig most módosítanám egy kicsit az oldalt.
  • Pistike 007
    #4911
    Köszke, eddig 2 kb/s-al repeszt lefelé... =) A türelem wastelandot terem.
  • Viktor9202
    #4910
    Nem.Aragornak 103 mill volt a legtöbb.Én emlkszem
  • Balumann
    #4909
    próbáld ezt link
  • Pistike 007
    #4908
    Üdv. Működő torrentet tud valaki tolni? amiket itt írtatok azok már 'vesztettek aktualitásukból'... =)
  • Atti12
    #4907
    lehet, tényleg nem emléxek már olyan régen volt :/
  • Balumann
    #4906
    Én úgy emlékszem neked 94 mill volt a rekordod, és egyszer estél 104 milt (legalábbis az körül).
  • Atti12
    #4905
    nem, már nem emléxek rá hogy mennyi volt. Annyit tudok hogy 100 fölött volt :)
  • AtiRadish
    #4904
    Yay yay Ati, hat a regi rekked is 72 volt downtownon nem??
  • Atti12
    #4903
    nah két nap alatt ennyit tudtam kicsavarni magambol :D :


    Pár nap mulva meglesz a 100 ^^
  • AtiRadish
    #4902
    Printeld le/keszits screenshotot ahol elakadtal, vagy ird le pontosan a szoveget h. mi a kuldetes, es mi rutinos oreg rokak tudunk neked segiteni.
  • karak23
    #4901
    bocs, de ezt hogy érted?
  • Balumann
    #4900
    képet rakj
  • karak23
    #4899
    sziasztok srácok!
    szóval elakadtam egy kissé.
    santa monica, póló, cipő nélkül. a without toching the ground megvan, de az óriáskerékkel már nem bírok. enélkül meg lehet találni alvát vagy mit kell csinálni???
    köszi előre is a segítséget.
  • nesster
    #4898
    Ugyanilyenem van asus-ba!:p
  • Atti12
    #4897
    amugy szinte semmit nem ér az élsimítás, sztem ugyan olyan a graff mint amilyen volt o.O