5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Vanek
    #5016
    nincs vkinek wallflip utáni saveje? sehogy sem jön öössze,faq sem segített
  • nesster
    #5015
    vann kinn egy új vidi, thlive.net-en is. brian bright interjú, lehet hogy egyről beszélünk! :p mert abban is volt a videó szerkesztő
  • Atti12
    #5014
    gamestaron van video az új TH rol, király lesz benne beépített video felvevő :)
  • nesster
    #5013
    www.thug4hun.dox.hu <gyertek forumozni, nem csak thaw-osoknak!
  • jetcoke
    #5012
    ha az egész világot egy skateparknak látják és az a thug2 unreal világára hasonul, akkor jöhet! :D:D thug2 owns
  • Balumann
    #5011
    Ha elakadnál, akkor nézd meg a banner alatti linkben a tippek/trükköket! (olvasd el ;) )
  • beniskater
    #5010
    ok köszi sikerült:D Most vok beverly hills-be remélem nem akadok el...
  • Balumann
    #5009
    felugrasz a félcsövön, majd mikor leérkezel, megnyomod a revert funkcióju gombot (spintransfer vagy rotate right a luncherbe)
  • Viktor9202
    #5008
    Kockák előtt az élet ;)
  • beniskater
    #5007
    Vhol irtátok már,de nem igazán tiszta...:S Amikor az 1. pályán vagyok és ilyen jobbra forditott nyil mutatja, hogy REVERTET kell csinálni azt, hogy kell??? Vki pls irja már le. Meg írtátok, hogy ilyen klánok vannak:D Ti élőben is deszkáztok vagy csak gép előtt?

    Kössz a segitséget
  • nesster
    #5006
    közbe találtam egy ilyet: http://thlive.net/forums/topic/2049/0/asc/15
  • nesster
    #5005
    Van egy sorozat kinn amerikában az a cime hogy Jericho, nem tudom mennyit hallottatok róla. Na szóval a jerichot az első évad után lekaszálta a CBS (az adót hivják igy ami adta a sorit) és mivel ,,néhány,, embernek annyira tetszett, irtak egy peticiót hogy folytassák a sorozatot. és hát ez (meg még pár dolog..) elérte azt hogy visszahozzák 7részre, és utána majd eldől hogy lesz-e második évad.
    Dehát ez nem biztos hogy igy lenne a thpg-vel is. amugy nekem kifejezettem tetszik, a thp8-ért nem voltam oda (meg most se igazán) de ez tetszik főleg ebbe a hármas felosztásba. ugye van az igazi skater, akkor azok akik az egész világot egy nagy skateparknak látják és van a harmadik ami már nem tudom mi. szóval nekem tetszik!
  • Balumann
    #5004
    Szerintem nem ezen múlik, hogy kiadják-e vagy nem :( Peticióval nem sokat érünk, ha nincs vállalkozó rá aki átírja.
  • Atti12
    #5003
    de mért nem adják ki? akkora barmok már -.-' . Ha majd biztos lesz hogy nem adják ki, irni kéne petíciót hátha meggondolják magukat :/
  • Balumann
    #5002
    A thps-online főoldalán van egy előzetes, a Tony Hawk's Proving Ground -ról, és hát ahogy látom, a SKATE nevű játékot sztem kiüti a deszka szimulátor versenyből, ugyan is az is szimulátor lesz (ami számomra rossz hír sajnos.).
    THP 8 játékmenete kétséges volt, hogy szimulátor-e vagy a megszokott arcade stílus, végülis inkább arcade felé billent. De ebben a proving ground-ban szinte teljesen egyértelmű, hogy abszolut realisztikus szimulátor van készítésben, ami számomra azt jelenti, hogy a THAW az utolsó th, amivel én játszok :( Szerencsére egyre inkább rájövök, hogy még a thaw-ot sem ismerem eléggé, így most nincs bennem az az érzés, hogy feladjam a TH-kat (hisz az éltetett thug 2-nél is, hogy a köv részbe majd még jobb lesz...).

    Nagyon valószínűnek tartom egyébként, hogy ezt sem fogják már átírni pc-re, ami még inkább kizárja a lehetőséget is, hogy játszak vele... Ennyit erről.
  • AtiRadish
    #5001
    Tudom mirol beszel, az alap ollie gombbal nekem se sikerult megcsinalni. Addig a kuldiig attettem space-re az olliet, es azt szanaszet lehet pufolni, jobban raall az ujjad. Probald ugy
  • nesster
    #5000
    képet!
  • pries
    #4999
    sziasztok! Amikor a zöld tetőt kell megszerezni, hiába nyomogatom az ollie gombját semmit nem csinál, plz segítsetek, hogy kell megcsinálni?
  • Balumann
    #4998
    Nézd meg Luncher-be. A Caveman a deszka leszállás. És ha a Luncher-be valamelyiket nem tudod mire szolgál, olvasd el a 'Segítségeket' az oldalon.
  • Balumann
    #4997
    Nem lehet mindent lemagyarosítani, illetve gondolom a szövegek egy része nem egyszerű fájlokba van, hanem a játékon belül. Inkább töltsd le az angol verziót.
  • Kurt97
    #4996
    sziaztok nem tudja valaki, hogy melyik gombbal lehet leszállni a deszkáról?
  • vgabesz93
    #4995
    Hello! Nekem sajna németül van meg a játék.
    Tudom, hogy van magyarosítás, de az nem teljes és ezért sok szövegrész németül van.
    Nem tudná valaki elküldeni az angol nyelvű fájlokat?
    Ha valaki elküldi írjon és megírom az e-mail címem.
    Remélem segít valaki.
  • Balumann
    #4994
    AndyTHPS Project 2 Érdekes style video :D
  • Balumann
    #4993
    Cobylicious mixtape1 vegyes (thaw, thug 2, thug 1, thps 4 is van benne)! Nekem nagyon tetszett ;)
  • Balumann
    #4992
    a Tenzos és college demo tnyleg nagyon jó.
  • nesster
    #4991
    itt a heti videó adag, ezek a legjobb prov vidik szerintem (most persze ezek a kedvenceim)
    Unfazed: CST
    Méret: 44,3mb
    Hossz: 08:49
    Játékok: Thug1 (cap)
    Vélemény: 10/10 nagyon jó a szerkesztése, a provok. egyszóval: minden!

    improv College Tenzo
    Méret: 23,8mb
    Hossz: 04:02
    Játékok: Thps4 (college)
    Vélemény: eszméletlen videó, legjobb thps4 prov vidi amit láttam eddig. 10/10

    College Demo
    Méret: 28,9mb
    Hossz: 04:06
    Játékok: Thaw (cap)
    Vélemény: ez is nagyon tetszik. pörög végig 9/10

    sint la prov
    Méret: 21,2mb
    Hossz: 03:13
    Játékok: Thug2 (la)
    Vélemény: már régebben is láttam de akkor nem fogott meg, most viszont.. 10/10 simán.

    véleményeket irjatok! de szerintem nektek is tetszeni fognak
  • nesster
    #4990
    Gamecam volt ja. Megpróbálom magam rászoktatni másra is thaw-ra meg thug1re. thps4-re is ha fel tudnék venni :S
  • Balumann
    #4989
    Megnéztem.
    Videó szerkesztése egyszerű, és telejsen jó. Zene is tetszett, illik is a játékhoz, és egyébként önmagukba is jók ;) A klippek is jók, jó tf-ek, stb. THUG 2-t én mondjuk annyira nem szerettem, tehettél volna bele thawos részeket is :(
    Ami egyébként nem tetszett, hogy akadozik a videó. Neked sokkal jobb a géped mint nekem, és ha én thug 2-ből felveszek szinte egyáltalán nem is akadozós a videó (csak a játék akad sajna, de a videó az folyamatos lesz :( ). Ha nem GameCam -al vetted fel, akkor megértem az akadást, ha GameCam-al akkor meg jobban állítsd be!
  • nesster
    #4988
    Hát, befelyeztem a vidim. A zene kivágása valamiért rossz. Nem nagy cucc a
    szerkesztése de első vidinek jó.
    Játékok:
    Thug2

    Zenék:
    Good Charlotte - Misery
    Lostprophets - Can't catch tomorrow
    The Classic Crime - The Coldest Heart
    Ha a zenék tetszettek vagy nem azt is mondd meg.

    http://www.eps-clan.com/videos/Nano_Mxtp.wmv
    Hossz: 07:36
    Méret: 37,4mb

    Tudom hogy sokszor használtam azokat a kocsikat canadán de mindig mást csináltam.
  • nesster
    #4987
    ja például. :D
  • AtiRadish
    #4986
    mondjuk manualt >_<
  • nesster
    #4985
    http://media.xbox360.ign.com/media/856/856186/vids_1.html
    jónak néz ki meg jó is lesz ha ilyen lesz. de ezzel engem nem vesznek meg. tehát mondjuk egy napot el tudnék vele játszani, de ebbe semmi más sincs csak flip, grind, jump. valamit még belekéne tenni.
  • Balumann
    #4984
    Ezt mindig eljátszák!
  • AtiRadish
    #4983
    Na ha mar negativ tapasztalatokrol van szo, velem esett meg talan a legrosszabb, nem is egyszer sajnos. Na szal bemegyek ezekhez a primitivekhez :D, es mondom cm-et pls. Oke inditja, persze h. benyal 0.00 utan par masodperccel, en meg még megyek nagy vigan, naná h. megallitja a jatekot. Hat szidtam a felmeno agi rokonait rendesen. Na utana megcsinalta meg egyszer utana mar kileptem. De legalabb akkor bannolna, vagy mondja meg h. "ati, te isten vagy menj innet, mert en egy buzi noob vagyok", de nem , megallitja combo kozbe. Ezzel nem csak ugy jaratja le magat h. noob a th-hoz, hanem az emberi mivoltat is. Nem tiszteli azt h. mas jobb, es egybol elkezdi csiterezni meg. megallitja a jatekot. (Anyway homeless=AnonymusHUN???)
    Ui.: amugy meg ha csitelesrol van szo , akkor oriast csak chc-vel lehet, es az nem csak egy mod, hanem van benne cheat opcio is ha jol tudom.(sose hasznaltam)
  • nesster
    #4982
    http://i92.photobucket.com/albums/l10/mcgery/potd.jpg
    pic of the day :D
    olvastam amiket irtatok. felmentem thawra ott volt gegő. aztán ilyeneket mondott.. :D
  • Balumann
    #4981
    Én multkor beléptem az egyikhez, Skate Ranch-en voltunk. Egy ilyen bazi nagy karakterrel volt (tehát a félcsőnél késebb, és mikor beléptem, elkezdi, "óriás a félcsőben :D", és ott ugrándozott. Utána mondtam, hogy oké, és indítson egy graff-et. Fél percre rá indított is, majd graff közben 0 után elkezdi, "persze így könnyű, hogy csak csúszok". Tettem egy kérdő jelet, nem törődtem vele, megint kértem egy graffet, közben bejött valaki. Mondta neki is, hogy óriás a félcsőben... továbbra már nem emlékszem, asszem jött Jet és átmentünk máshova, vagy már nem tom.

    Egyetértek, a DTC egy nagyon primitív klán, ha egyáltalán klánnak lehetne nevezni. sztem sose fogják megérteni, hogy egy jó klán nem abból áll, hogy megbeszélik 2-en, hogy a nevük elé odaírnak egy 3 betüt aminek jelentése van, és akor hátha 1-2 láma becsatlakozik még...
    Ezeknek a klánoknak csak annyi értelme van, hogy legyen min vitatkozni, veszekedni a másik klánokkal, hogy melyik a szarabb, meg ki az a szemét aki rájött, hogy szar és átment a másikba.

    Engem abszolut hidegen hagy, hogy ki az aki csal, meg ki nem. Aki csal, az magát veri át jobban, nem ér el vele semmit. Nekem az a fő problémám viszont, hogy legtöbben azthiszik azzal fejlődnek, meg attól ügyesebbek ha minél több pontot csinálnak, képesek egész nap kőrözni EastLA-n - ez már nem csak a DTC klán.
    Ezt is írtam már 100x, tudom. De ez a pontra való kőrözgetés sokkal jobban inkább zavar, mint hogy csítereznek, meg klánokat hoznak létre. Legtöbb magyarnak fogalma sincs, miket lehet a játékban csinálni, garantálom, hogy a magyarok 80%-a még a Vert wallplantot se ismeri, de már 60 mill -es combora oltogatják a gyengébbeket pl..
    Próbálok nem törődni velük, de néha a játéktól elveszi a kedvemet, mikor én egymás után kb. 3x elesek 0 után kicsivel, és 50.-jére nézem, ahogy ugyan arra megy körbe körbe, 2 flippel, stb..
    Ennyit erről...
  • Atti12
    #4980
    ne is tőrödj velük :) Ha ezt gondolják akkor gondolják :P
  • homeless
    #4979
    Ja meg az a szörnyű, hogy mennyi magyar csal. És sokan őket istenítik, én meg aki pl tényleg nem csalok lecsítereznek. Már rengetegszer elestem csúszás közbe kérésre, de az okos dtc-sek azt mondták, hogy persze, mert játék közbe kikapcsoltam a cheatet. Lol!! Nincs is semmiféle cheat program. Egy szaros hexa-decimális számot kell átírni a THAW.exe-be és máris "perfect balance". Ez azt jelenti, hogy NEM lehet játék közbe kikapcsolni. És igen tudom, hogy hogy kell csalni, de soha nem csalok. Mindig elestem ha kérték, ennyi. De páran akiket jó játékosoknak tartanak, bannal válaszolnak arra a kérésre, hogy 1szer essen el grind közbe.

    És nem kérek a pm-ekből, hogy légyszi írjam le, hogy kell csalni, mert nem fogok válaszolni egyikre se!!! És azt se fogom leírni, hogy kik csalnak, mert utánna 2 hétre visszateszik az eredeti exe-t és én leszek a geci.
  • Viktor9202
    #4978
    Jaja van pofálya mindegyik DTC-snek, de nem tom mire arcolnak( talán a beniana dupla roll-ra )
  • homeless
    #4977
    Szánalom ez a DTC klán. Nem elég, hogy szimplán lecsítereztek, amikor a kevésbé ismert nickemmel játszottam, de a 10 éves Adam még vissza is akart rugdosni az anyámba.

    Aki tudja az ip címét vagy msn-jét az ne tartsa magába.
    Vagy jöhet az igazi címe is szigorúan csak elbeszélgetés céljából. 21 évesen nem fogok bántani egy 10 évest, de ha közel lakik akkor elbeszélgetnék vele.