5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #5099
    :D
  • Viktor9202
    #5098
    Csillag születik

  • Viktor9202
    #5097
    Nállam akkor volt amikor szolt a winamp
  • AtiRadish
    #5096
    Viktor more, ez volt nalad is nem? Amikor uj gapeket talaltal.
  • Balumann
    #5095
    Hát ez jó kérdés... próbálj másik hangkártya drivert, ha nem javul akkor esetleg próbáld ki egy régebbi videókártya driverrel.
    Nekem a régi gépemen (Ati 9600pro kártyával) a 6.1 feletti Catalystokkal minden egyes trükk, vagy leérkezéskor megállt 2-3 másodpercre a játék, és ilyen zizegő hangot adott...
  • Herti1
    #5094
    na szevasztok..kurva jó játék :) csak annyi h van olyan nálam h mek gördeszkával vagy bmx-el tökmind1 autók mellett néha ad ilyen hülye hangokat a játékon kívül és elkezd akadni majd egy 2 mp-re leáll a hang megy tovább a játék minden hiba nélkül ...

    a gépem :

    MSI NVIDIA GEFORCE 7600 GS (256mb)
    1.26 GB RAm
    AMD ATHLON 2.5GHZ BArton Magos
    Sound Blaster Audigy 4 lehet h a hangkártya zavarja nem ?
  • Balumann
    #5093
    A fel - le - grindet lip tricknél nem is egyszerre kell benyomni hanem egymás után. Egyébként a billentyűzetek (én eddig nem találkoztam olyan billel ami ezt engedte volna, nekem már 3 is volt különböző márkában) akkor akadnak be 3 gomb esetén, hogyha az egyik használandó trükk space-re, alt-ra, vagy ctrl-ra van állítva. Sokan azért nem tudnak wallflipet, mert a SPACE a spinetransfer gomb a falramászás, és nem tudják közben benyomni a hátra+ugrást. Tehát ezeket a gombokat; space, alt, ctrl, shift, delete meg ilyen gombokat kikell hagyni az irányításból.
    Sokat szenvedtem mire megszoktam más gombra a grindet, mert nekem előtte mindig space-n volt.

    Firerock: Nem igazán értem a helyzetet. Lip trükkhöz annyi kell, hogy merőlegesen mész fel a negyedcsőre, felugrasz, aztán benyomod egymás után gyorsan a fel - le - grind gombot, és akkor megcsinálja azt a lip trükköt.
  • Firerock
    #5092
    de azzal van a gond hoyg én amikro kérte akkor nem iylen csúszós meg iylen lip trükköt csináltam hanem GRAb trükköt
    és azt kéri hogy cisnáljam meg a Fel+le+R-t akkor azt hogy?
    mert visszacsinálni már nemtudom
  • AtiRadish
    #5091
    Ha le+fel grind, akkor lehet billentyuzetbe lesz a bibi. Erthetetlen okokbol a thawban es a thug2 ben vmiert nem veszi be a "fel+le", vagy a "jobbra+balra" kombokat. Mas billentyuzet tipusok eseteben is tapasztaltam ezt nem csak a logitechnel. Ha valoban ez lenne a problema, csak azt tudom javasolni, addig az egy kuldi erejeig csereld le a kurzor billentyuket(mer sztem azzal nyomulsz) es allitsd be vmi masra.
  • Balumann
    #5090
    Az a feladat, amikor az óriáskerék egyik ilyen fülkéjén kell lip tricket csinálni? Abba mi a nehéz? Felugrasz, megcsinálod a lipet, ha jól emlékszem meg kll várni míg körbemegy egyszer a kerék, és utána mikor írja leugorsz. Ha balance nem megy, akkor csinálj szponzorküldetéseket, hogy növeld a statjaidat, könnyebb legyen a balance.
  • Firerock
    #5089
    az a küldi amikor azt az ALien jelmezt kell megvenni
    utána odamenni ALvához
    és csinálni kell trükköt én emg is csinálom de az a combó hogy le+fel R(grind)
  • Viktor9202
    #5088
    Szerintem inkább neked kéne megcsinálni, úgyis profinak hiszed magad
  • Balumann
    #5087
    Szivesen segítek abban, hogy elmondom mit kell csinálni, adok tippeket. De meg nem csinálom senki helyett. Lehet, hogy olyan a küldetés ráadásul, ahol a később arra a trükkre épít, és ha nem csinálod meg, többit se fogod tudni.
    Rakj képet a küldetésről, arról a részről, ahol nem tudod mit kell csinálni.
  • Firerock
    #5086
    itt van
    remélem megcsináljátok nekem
    a story módban van
  • AtiRadish
    #5085
    A Viktor meg a Balu egybol kaphatoak az ilyenekre, toltsd fel nyugodtan =P
  • Firerock
    #5084
    hát ezt nem tudom megcsinalni ezt a hülye Toni Alvásat
    ha felétöltöm rapidra a mentésem akkor vki megcsinálja nekem?
  • Balumann
    #5083
    Hát, a saját készítésű trükköket elmenti a ...\Tony Hawks American Wasteland\Game\save mappába, töröld ki ott, akkor sztem eltűnik játékban. Egyébként ahogy Viktor is írta, cserélni tudod simán.
  • Viktor9202
    #5082
    Kitörölni csak akkor tudod, ha restart-olod az embered, ha nem restart-olod, akkor csak cserélni
  • Firerock
    #5081
    csáttok
    hogy tudom kitörölni a Created Trickeket?
    mert a Santa monicában amikor ALvanal vagyok akkor csinaltam vmi szart és nem tudom megcsinálni...
  • Balumann
    #5080
    Én meg Aragornnak válaszoltam :P Tényleg volt videóba? Hát akkor lehetséges.
  • Balumann
    #5079
    Ja azt nem tom, de végülis mind1, lehet rendelni is tudtommal (nem drágább, sokkal legalábbis :S).
  • Viktor9202
    #5078
    De én nem a project 8 ra értettem, hanem amit most akarnak kiadni (THPG)
  • Atti12
    #5077
    thawot
  • Balumann
    #5076
    Project 8-at egyáltalán nem adták ki sehol pc-re :s
  • Viktor9202
    #5075
    Egy videóban mondta Brian hogy minden platform-ra kiadják
  • Atti12
    #5074
    tudtommal kisem adták MO.-n. Vagy tévedek?
  • Balumann
    #5073
    Szó sincs ilyesmiről semilyen hivatalos helyen, ahoyg a Project 8-nál se volt. És ha a project 8 nem jött ki akkor erre sincs túl sok ok, hogy kiadják. Majd akkor írd ezt, ha tényleg van vmi hivatalos info :S Addig feleseges hülyeségeket terjeszteni, mint én tettem a project 8-al kapcsolatban (logikusan kijött volna, de sztem üzleti okokból nem csinálták meg, nem volt elég vevője a thawnak)
  • Viktor9202
    #5072
    De kifog majd vmikor
  • Atti12
    #5071
    nah szép közben kijött a THPG :( természetesen pc re nem
  • Balumann
    #5070
    Nyilván felül kell írni a fájlt. Mi lenne ha rákeresnél keresőbe, hogy hol van az eredeti? Úgyis előbb lemented az eredetit.
  • Firerock
    #5069
    de hova rakom fel?
    1file van azt kel bemásolni vhova
  • Viktor9202
    #5068
    Felteszed, majd az Options menüpontban előhívod
  • Firerock
    #5067
    csáttok
    a BMx-patchet hova kell berakni?
  • Balumann
    #5066
    egy vonalat (magyarul semmit), utána meg szivesen máskoris...
  • AtiRadish
    #5065
    Mit irt? PLS vki privibe irja le nekem :D:D
  • Balumann
    #5064
    tényleg :||| elfelejtettem
  • Atti12
    #5063
    inkább töröld már ki.. :|
  • Balumann
    #5062
  • Viktor9202
    #5061
    Mjad kapsz egy büntetőpontot és minnyá nem szivesen lesz
  • Balumann
    #5059
    köszönnyük ezt az értékes hozzászólást