5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Fido4life
    #5139
    ha számításaim nem csalnak a gyerek 10-11 éves.. személy szerint megértem a kínlódást, ennyi idősen konzolozni kéne, illletve eltábolítani a nettől jó messzire a gyereket.. amugy ezt most nem tudom mér írtam le :D
  • OBBEY123
    #5138
    Istenem mit nem lehet ennyire nem érteni...én most utoljára kemény 2 óra alatt pörgettem ki a thawot sick nehézségen...(harmadszorra)
  • Atti12
    #5137
    kezdessz kicsit idegesítő lenni..
  • Balumann
    #5136
    át ne vigyem neked a játékot...?
  • preti96
    #5135
    jo de hogy lehet felugrani a középső pillére
  • Balumann
    #5134
    ok, köszönjük a helyzet jelentéseket, de elég ha te tudod hol tartasz
  • preti96
    #5133
    már meg van de most azt nem tudom meg csinálni amikor le kell dönteni a hotelt
  • preti96
    #5132
    hova kell meni amikor megnyertem az amjamt?
  • preti96
    #5131
    már megcsinálta bocsi
  • preti96
    #5130
    amikor zen mester megtanit a focusra és a specialra ás a kukát hogy kell átugrani
  • Balumann
    #5129
    Nehéz volt megnyomni 2 gombot egyszerre ugrás után az oszlopon? :P
  • AtiRadish
    #5128
    Ezazzzz, varjuk az ujabb akadalyt
  • preti96
    #5127
    ezaz végre sikerült
  • Atti12
    #5126
    Én 5 agy 6 éves koromban kezdtem el TH-zni, azóta játszok :D. Mindenre egyedül jöttem rá ^^. Ha egy kicsit megeröltetné magát tuti rájönne mindenre.
  • preti96
    #5125
    nem baj
  • Balumann
    #5124
    nem
  • preti96
    #5123
    légyszives tudnál a küldetés utáni részröl adni egy mentést
  • Balumann
    #5122
    Spineteransfer + slide gomb egyszerre.
    Hát hogyha neked így jó átvinni egy játékot... -.-
  • preti96
    #5121
    nem merek már ide irni de ott akadtam el beverly hills-ben amikor az oszloponkell pörögni ott milyen combot kell használi
  • AtiRadish
    #5120
    En meg 4 eve amikor elkezdtem Th zni nem is volt net, aztan a szomszedot hivtam at h. mutassa ma' meg mi h. van:D
    Legalabb neki mar anynibol jo h. a nagyok^^ tanithatjak :P
  • Atti12
    #5119
    nem szoktam elküldené a kezdőket, de ha már azt se tudja hogy kell manualozni akkor tényleg nem az ő játéka :S
  • AtiRadish
    #5118
    Azé van a forum h. segitsunk a masikon. Ne egybol azt mondjuk mar neki h. nem a te jatekod uninstall biaaaaatch. Amugy ha nem csapattad meg Th val tenyleg a thug1-thug2 vel kezd. Thug1 gyel ne mert nem irjuk le h. kell felinstallalni :D
  • Balumann
    #5117
    :D Én ebbe a thaw-ba azokat már egyből megcsináltam (na jó, volt hogy csak 2x-ra), sok thug 2 meg thug 1-zés után már nem volt kihívás! :-D
  • Herti1
    #5116
    jah a feladatokról..az egy comboba kell megcsinalni 6-7 trükköt, abba csak Grab trükköt kell megcsinalni, Madonna,Japan,AirWalk,Indy,Melon, meg ezek egy picit nehéz..nekem már nem amióta kivittem..de jó volt.
  • Herti1
    #5115
    hjah ok sztem is a hangkárytám nem szereti, de nálam zizegő hangokat ad :D idegesítő egy idő után..nemnem a videókártya driverrel nincs gond..hangkártya majd megoldom... érted most mek görivel azt sok az autó elkezd zizegni majd akadni és majd leáll a zizegő hang majd megy tovább :D
  • Herti1
    #5114
    hjah én má kivittem nem nagyszám de ha a gyerek alig jön rá mindenre, akkor mi a faxomat csinal a többinel ? amikor pl. egy comboba kell megcsinalnia 6-7 trükköt..nah gyerek hamar feladod :P
  • Viktor9202
    #5113
    Igaza van balunak, ha csinálsz 10-20 milliót akkor gyere vissza
  • Balumann
    #5112
    De annak így nincs értelme, hogy minden második feladatot megkérdezed, hogy hogyan kell csinálni. Úgyis felfogod adni a felénél kb.
  • preti96
    #5111
    vazze köszi
  • Viktor9202
    #5110
    fel-le billentyűvel tudsz manuálozni
    fel-le: manual
    le-fel: nose manual
  • preti96
    #5109
    nem de letudnád irni kérlek
  • Atti12
    #5108
    aztakurva nemtudsz manualozni? :| az szép :D
  • preti96
    #5107
    kösz
  • Balumann
    #5106
    Sztem előbb vidd végig a Tony Hawk underground 2-t, vagy 1-et. Ha a legalapabb, legkönnyebb feladatoknál elakadsz, akkor soha nem fogod átvinni ezt a játékot. És azok még érthetően is vannak leírva.
  • preti96
    #5105
    ez nagyon nem az én játékom merte nem tudok manualozni
    kérek valakit mondja má meg hogy kell
  • Balumann
    #5104
    Ha megnyomod azt amire bevan állítva, akkor leszáll a deszkáról, ha még1x megnyomod visszaszáll (ugrás közben is)...
  • preti96
    #5103
    de már be van álitva de nem megy
  • Balumann
    #5102
    Caveman a trükk neve, keresd meg az irányítás beállításokban (luncherben)
  • preti96
    #5101
    pls valaki 5100
  • preti96
    #5100
    alap beálitással mivel lehet le és fel ugrani a deszkára