5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #5179
    Nyomd az előre gombot a kocsi mögött és meg is látod (semmi mást ne nyomj, max kanyarodást)
  • AtiRadish
    #5178
    A skitch az az, amikor belekapaszkodsz a kocsiba, es huzatod magad vele
  • szalacska
    #5177
    sziasztok!Hollywood-ban van egy feladat amikor egy sárga kocsin skitch trükköt kell csinálni de nem tudom mi az:s valaki meg tudná mondani?köszi
  • AtiRadish
    #5176
    Tho Tv szintu vadiuj transfervideo, nalam laza 10/10.

    Clickie
  • Balumann
    #5175
    Növelik a statokat, "ügyesebb lesz" az embered. (pl. balance stat növelésével jobb lesz a balance, vagy ugrás stat növelésével nagyobbat fogsz ugrani, stb.).
    Sajnos én is akkor jöttem rá, hogy úgy kéne növelni, mikor már kivittem a játékot. Könnyebb lett volna ha közben kifejesztjük :D
  • decoy
    #5174
    ööö lenne még egy kérdésem(a játékot kivittem)de mire jók a sponsor challengék a skateshop-ok mellett?
  • Balumann
    #5173
    Linkelek néhány videót megint:
    131 tags in graffity
    THO TV2 (youtube -on)(aki lusta lenne letölteni)
    AndyTHPS Project 2 (THUG2)
  • Balumann
    #5172
    Ettől tudok a falra mászni.
    THAW-os oldal, forum, segélykérés, és pár üzenetet viaszaolvasol vagy keresővel (böngésző keresőjével) rákeresel.
    Tudnám mi a fenének csinálok én külön oldalt, segélykérés topikkal és válaszolok minden kérdésre, mikor nem képes senki visszaolvasni és újra meg fogja kérdezni. Ha elakadtál akkor arra vehetnéd a fáradtságot, hogy megnézed nem írták-e le már a megoldást (ezért van forum meg FAQ meg ilyenek), főleg h megmondom hol találod meg -.-
    Nem fogom mindenkinek aki elakad elküldeni emailbe képpel a megoldást, ne haragudj.
  • decoy
    #5171
    nagyon kössz...de tudnál küldeni egy képet?pl.:e-mail-ban címem: [email protected]
  • Balumann
    #5170
    THAWos oldal forumába még képet is raktam h mit jelentenek a stílusok.
  • Balumann
    #5169
    Csinálni 1 graffitit amibe benne van az összes stílus. De le lett már írva többször, a THAW-os oldal (banner alatt) forumába is leírtam már 2-3x.
  • decoy
    #5168
    sziasztok.van egy küldetés hollywoodban.a játék végefelé sztem mert összes pályát engedi.(nekem ps2re van)és piros csillaggal jelöli a térkép.azt írja (német)hogy megtanultad az összes gördeszkás stílust és ezeket egy kalap alá kell venned)és csak arra lehet menni hogy ok ich mache ein vagyis ok csinálok egyet és kilép a küldetésből.ott mit kell??valaki heelp.köszi
  • Balumann
    #5167
    mármint nem tudom milyen mód és nem tudom honnan lehet letölteni
  • Balumann
    #5166
    Nemtudom honnan lehet letölteni, de őszintén szólva nem is igazán érdekel. Legjobban az alap deszkával lehet játszani (jól látod hogy hogy áll levegőbe is flipen kívül), és azzal a leglátványosabb (már csak azért is, mert arra van csinálva a játék). Akinek van esze az alap deszkával játszik.
    Az ráadásul hülyén is néz ki, hogy görkorival a lábán úgy csinálja a trükkmozgásokat mintha deszka lenne. Trükköket nem cserél ki mód.
  • leho94
    #5165
    Azért érdekel mert énis agresszív korizom valójában és most elvan törve a lábam ugyhogy ha előbe nemis de játékba nyomhassam:D
  • AtiRadish
    #5164
    görkoris =D
  • leho94
    #5163
    Ma sikerült megoldanom és voltam egy német szerveren ahor görkorival nyomták..AZ mien mod lehet???
  • OBBEY123
    #5162
    jóóvan balu enge msose akkor hivsz amikor fényképezel...xD
    mindig csak skypeozni hivsz :B
  • leho94
    #5161
    Áááá de mennék már THAWozni csak nem műxik:S
  • Balumann
    #5160
    Néhány kép mai baromkodásunkból :)





  • Atti12
    #5159
    slide+revert gomb ha jól emléxek de nem 100.
  • szalacska
    #5158
    A játék magyar, tudom hogy mit kell csinálni de azon a táblán csak csúszni lehet:S
  • Balumann
    #5157
    Próbálkozz ;) Nekem is volt időnként, hogy azthittem nem fogom tudni megcsinálni (wallflippel kb. 2 napig próbálkoztam), ez egy ilyen játék. Ha a feladatban nem értesz valamit akkor angol szótár :)
  • leho94
    #5156
    Én ma telepítetem ujra és amikor indítanám előjön a launcher,indítom és vmi hibával kidob :SS
  • szalacska
    #5155
    Elakadtam ott amikor zen mester azt mondja hogy a forgalmas út fölött a táblán csináljak egy stallt.Légyszi segítsetek
  • szalacska
    #5154
    ok.köszi
  • Balumann
    #5153
    Ahogy látom most nem jön be az oldalam, úgyhogy leírom (bár már párszor le lett írva itt a forumba is asszem).
    A játékban le van írva, Revert gomb -al felfutsz a falra, majd megnyomod a hátra + ugrást. A trükk annyi (amit a játékban elfelejtenek említeni), hogy a revert-et (amivel felfutsz a falra) NEM SZABAD elengedni. Tehát REVERT gomb tartása közben kell megnyomni a hátrafele+ugrást.

    Ha a spine transfer gomb a SPACE-re, vagy valamilyen hasonló billre van állítva (alt, shift, ctrl, tab, stb.) akkor a másik revertet használd, mivel space mellett ha másik 2 billentyűt lenyomsz akkor csak pittyen, nem veszi be (okát nem tom).

    ui: azokra a gombokra nem jó semilyen trükköket állítani, el kell kerülni.
  • szalacska
    #5152
    császtok!én nemrég kezdtem a játékot de nem tudom hogy hogy kell a parkour-nél a hátraszaltót!Kérlek segítsetek
  • Fido4life
    #5151
    énse :S
  • AtiRadish
    #5150
    I dont get it :C
  • OBBEY123
    #5149
    vmiért nem hozza be a fórum...mind1 itt a xD
    htLink!
  • OBBEY123
    #5148
    Hello!
    Ma szörnyen rossz napom volt!
    ezt bizonyitja a kép is amit csináltam...leakartam fényképezni a casomat erre elestem pont...
    de tessék nézétek csak meg!
  • leho94
    #5147
    Kössz;)
  • Balumann
    #5146
    Sehogy. A story mód teljesen külön áll a többi játékmódtól. Crate-A-Skater (cas) -ben csinálhatsz külön embert, deszkát, azt tudod használni FreeSkate-ben, Classicban, és Multiplayerben (neten).
  • leho94
    #5145
    Hellósztok.Amit karrier módban csinálok deszkát embert stb. azt neten h tudom alkalmazni??
  • chilios
    #5144
    megvan
  • chilios
    #5143
    Üdv

    Sokaknak látom hogy nem alap skinük van
    és aztszeretném kérdezni hogy,a játékba lehet valahogy csinálni,vagy játékon kívül valamilyen programmal,esetleg letölteni valahonnan?
  • Balumann
    #5142
  • OBBEY123
    #5141
    itt szögezném le azt hogy fikázod a kiskoruakat, én is 10 évesen kezdtem! xDDD
    (és egyedül jöttem rá)
    (magyarul nyomogattam a gombokat össze vissza....xD)
  • Atti12
    #5140
    mint mondtam én 5-6 évesen kezdtem, és magamtol jöttem rá mindenre. akkor még netem se volt :D