5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • elitehun
    #5299
    VIDEÓ
    Én meg azt hittem hogy ezt csak a Tony Hawk játékokban lehet megcsinálni
  • elitehun
    #5298
    A mit lehet csinálni a "classic mode"-ban?
  • Balumann
    #5297
    Fel kell kapaszkodni a táblára. Most így nem tudom melyikre.
  • bauer15
    #5296
    ja bocs hogí gí írtam los angelest akartam

    ez az egyik ahol elakadtam
    a másiknál pedig egyszerre 6 ugró combót kell csinálni
    A videóhoz gyüjtök embereket, és ott adták a feladatot.
  • Balumann
    #5295
    losanfógeles? :I Rakj képet légyszi a küldetésről (ha még nem csináltad meg).
  • bauer15
    #5294
    hali East losanfógelesbe vok
    és egy olyan küdetés van ahol arról beszél hogy le kell szednem valami hirdető táblát és csináljam egy kopasz csávó után aztán ő elesik .
    ott mit kell honnan kéne ugrani mert folyton újrarak
  • leho94
    #5293
    :?D:AS?DA
  • bauer15
    #5292
    mmmegvan bocs
    de beírok és utánna rájövök:
  • bauer15
    #5291
    sikerült megind elakadnom
    egy nadrágot kell levennem már többször átcsúsztam rajta mit kell?
    Bocs a sok kérdésért.
  • bauer15
    #5290
    megvan:d
  • bauer15
    #5289
    de az egyik kamerással a crank flipet csinálaj a másikka lbem egy másik flpet.
    az ugrató után van 2zászló azookkalt foglalakozni kell?
  • Balumann
    #5288
    Hát, a tailwhip az tailwhip, és a kamera gombbal kell.
  • bauer15
    #5287
    hello
    ksöz a segítséget
    viszont Cholo-nál vagyok bmxeznem kell
    és azt kéri csináljak taiwhipet a faq ban olvastam mit kell és azt csináltam de semmi.
    Ennél a cholonál mást kell?
  • Salord
    #5286
  • Salord
    #5285
    thx :D
  • Balumann
    #5284
    Tényleg ezt a barlangosat lehet berakom a story faq-ba, többször kérdezték már.
  • Balumann
    #5283
    Weblapcímet tudsz beszúrni, csak az URL beszúrására kattints. Kép beszúrása csak akkor működik, ha a képre közvetlen link van (http://***.jpg vagy .gif). De látom így is. De arról rakj képet amiben még kellene segítsek.

    Annál a barlangba kell beugrani, de az 50ezer pontot előtte kell megcsinálni és abban a kombóban beugrani a barlangba.
  • Salord
    #5282
    TESS
  • Salord
    #5281
    lol mért nem lehet weblapcimet beszurni? akk hogy tegyek fel képet?:D ÉS SRY AZ OFFÉRT:)
  • Salord
    #5280
    tess:
  • Salord
    #5279
    ed segithetnél másban is, amikor hollywoodban a andrew adja hogy menjek utánna 2 grindel a HOLLYWOOD felirathoz ott 1 gyerek azt mondja másszak bele a jukba azt kirobban és csináljak 50 000-ret, de sehogysem sikerül ( a pont összejön a küldi nem megy :D ) a legjobbam ott 66 000 és nem jó neki
  • Balumann
    #5278
    Rakj be légyszi egy képet róla! Mert amellett hogy nagyon régen vittem story-t, a bmx-et amennyire lehetett kerültem, úgyhogy ez a decale már nem is rémlik :P
  • Salord
    #5277
    LOOOL megvan csak 1 /-t kelett nyomni tire tap közbe
  • Salord
    #5276
    Most is azzal szenvedek :(
  • Salord
    #5275
    Próbálkoztam vele kb 50x ha nem többször.Akárhol lehet csak az a lényeg hogy ugrassak fel a félcsövön. amugy meg a decale-t nem tudom hogy kell megcsinálni :S a forumon kerestem és annyit találtam róla hogy az 1 manual trükk
  • Balumann
    #5274
    Ott csináld ahol kéri :D Ha jól emlékszem a medence szélén. VAgy ezt nem is lehet máshol? :S
    Egyébként előfordult velem is, hogy megcsináltam valamit és nem adta meg. Próbáld még1x.
  • Salord
    #5273
    Hi! Én matt hoffmann-nál akadtam el. a flairs-t megcsinálom de a tire tapos küldi nem megy ha megcsinálom a tire tapot nem jó neki pls help
  • Balumann
    #5272
    Ugorj az "él" közelében, fordulj egy felet (90 vagy 180 fokot :S), és nyomd meg a "csúszás" (grind) gombot.
  • pofijanika
    #5271
  • Balumann
    #5270
    smith grind? :| Rakj be légyszi egy képet arról a feladatról.
  • pofijanika
    #5269
    boccs, hogy újra írok, csak láttam, hogy 24-nek baja van a crankflippel... először is csinálj manuált, és manuál KÖZBEN nyomj egy NUM+ - ot!
  • pofijanika
    #5268
    hello!

    elakadtam a bmxes smith grindnál.. segítenétek, hogyan kell csinálni?


    előre is kössz!

    üdv,
  • manacz
    #5267
    Köszi szépen megpróbálom ezeket!
  • Balumann
    #5266
    Hát, próbáld meg frissíteni a videókártya drivert, meg az indítófájlra (ne a luncherre) próbálj állítani kompatibilitást. De egyébként lehet, hogy csak windows reinstall után fog megjavulni a dolog (ilyen problémák általában az után szoktak megoldodóni).
  • manacz
    #5265
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám hogy mikor elindítanám a játékot fekete képernyő van csak és semmit nem reagál!
    Gépem:Pentium 4 2Ghz
    Geforce 7600GT 256mb
    1024mb ram
    Légyszi mondjátok meg h mi lehet a gond
    Előre is kössz!
  • bauer15
    #5264
    hello valaki megtudná mondani mit kell nyomni a biciklis srácnál amikor az akarja hogy Crankflipet csináljak:?
  • Atti12
    #5263
    Aki azt akarja hogy beirjam az oldalon a játékosokhoz az irjon nekem egy privit itt a következő adatokkal ^^.

    Nick:
    Kor:
    Játék:
    Elérhetőség:

    Együttműködésüket köszönjük ()
  • Balumann
    #5262
    Nah a THUG 2-höz is megcsináltam a menüt.
    Valakinek nincs kedve megcsinálni a thug 1-hez és thps részekhez gombokat? :-) (mindegyiknél 2 kell, 1 simán és 1 mikor rámegy egérrel)
  • Balumann
    #5261
    Ha valakinek egyébként van kedve elvállalni másik TH résznél, akár csak tartalmi részt, akár designet is, írjon nyugodtan :) Mert én csak THAW-ban vagyok igazán otthon.
  • Balumann
    #5260
    Remélem ez az oldal tényleg segíteni fog majd, hogy egy kicsit összegyűljünk magyarok. Gondolom többen vannak így, hogy feljönnének, de nem tudják mikor érdemes, mikor vannak fennt többiek. Az üzenő fal és a thaw-os rész már szinte teljesen kész van. Az összes TH résznek csinálok képfeltöltős részleget, magyar videósat viszont csak a thaw-nak, a külföldi videós rész (ami csak egy shoutbox, ahova videó linkeket lehet majd írni!) az közös lesz minden th részlegnél.