5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Unitedfanatics
    #5339
    Lenne még 1 kérdés, amikor az van, hogy a Skate Ranchen vagy és Iggy elkezd tanítani.... amikor azt mondja, hogy bert slide-ben menjek keresztül a félcsövön azt, hogy kell? láttam a videót a Tonyhawkguide-n, de nekem nem megy, nemtok végigérni, nincs elég lendületem, ezt hogy oldjam meg?
  • ChuckyHUN
    #5338
    LEszállsz a deszkáról, és a Grab trükkös gombbal levered
  • Atti12
    #5337
    ha jól emlékszem elkell kapni vagy leütni.
  • Unitedfanatics
    #5336
    Csá most kezdtem el játszani a THAW-vel és lenne egy kérdésem, miután lenyomtam deszkázásban a punkot a Story Modban, Hoolywoodban, azt mondja, hogy szerezzem vissza és olyankor csinál egy kört vagy vmi ilyesmit és ekkor mit kell csinálni, hogy visszaszerezzem a cuccom tőle?

  • Gando
    #5335
    XD erre gondoltam XD
  • Atti12
    #5334


    :D
  • Gando
    #5333
    EPIC FAIL XD
  • Gando
    #5332
    nemide XD
  • Balumann
    #5331
    ?
  • Gando
    #5330
    lejárt az idő: Tony Hawk's Underground 2 volt
    rakjatok..
  • Gando
    #5329
    én meg most vittem végig ezt meg az underground 2-öt is , elég jó volt, nagyon bejött, lehet majd még előveszem de egyenlőre túl sok volt a jóbol :D


    Ja és kössz a helpeket Balumann
  • Feka Zé
    #5328
    jól van köszi legalább volt miből kiindulnom egyébként egyszerre kell lenyomni a csúszást és a feeble bill-t + balra és lefele! Probálkoztam de aztán összejött. ha a felfelét nyomod akkor meg smith-t csúszik
    köszi a segítséget mégegyszer balumann.
  • Balumann
    #5327
    Van egy olyan gomb, hogy feeble, luncherben be tudod állítani. Valahogy azzal kell, de nem tudom pontosan hogyan.
  • Feka Zé
    #5326
    amúgy azért köszi gando
  • Feka Zé
    #5325
    hát remélem Balumann tudja :$
  • Gando
    #5324
    ahh én nem bmxezek ezért nem tudok segíteni :S
  • Feka Zé
    #5323
    Sziasztok a kérdésem az lenne hogy a feeble-t bicó hogy a rákba kell csinálni :S keresgéltem erről leírást de nem igazán olvastam konkrét dolgot. a bmxnél az irányító billeimet vágom tudom mivel kell csúszni is, de a feeble az valahogy kimaradt. nagyon meg köszönném a segítséget.
  • Gando
    #5322
    amugy a harangos cuccra a te 100% os mentéseddel jöttem rá XD
  • Gando
    #5321
    szép napot emberek

    nah ma sikerült túl jutnom a harangon :D mire rájöttem majdnem beleőszültem de meglett... most viszont van egy újabb problémám, tony alva (asszem) adja azt a feladatot hogy pogozzak le az utcán, ez megvan, aztán azt kéri hogy handstandeljek le ugyan ott , ezis megvan könnyedén, de 3. bert slideotkér, amit ha végíg csinálok nem fogad el tehát a végére érek, kiirja hogy Now Land én befejezem a bertslide-ot és után semmi
  • Balumann
    #5320
    Mit értesz nagy alatt? Naggyából akkora mindegyik mint az első pálya.
  • Gando
    #5319
    aaa tudom hogy ott is volt ilyesmi csak ott nem időre kellett, ott csak a kitartáson múlt a dolog de itt viszont kevés az idő :S
  • elitehun
    #5318
    És egy pályarésznek nagy a területe?
  • Balumann
    #5317
    Fel kell oldani a részeket, de egy hosszú átvezető van a pályarészek között (ahol meg áll pár másodpercre tölteni mindig).
    De be lehet szállni a buszba, és az átteleportál a másik pályán lévő buszba :D
  • Balumann
    #5316
    THUG 2-ben is ugyan úgy voltak ilyen feladatok, hogy bizonyos pontot meg kell csinálni, story módban is. A pontszerzés nagyon is jó dolog, nem lehetnek mindig ugyan úgy a feladatok, hogy most csináld ezt a trükköt, aztán másikon azt, stb.. Vannak olyanok is, és van pontszerzés ahol kicsit nagyobb szabadságot kapsz a játék élvezésére. Szerintem így van jól.
    Az tény, hogy ez a másik véglet, mikor azt gyakorolják 1-1 pályán, hogy minél több pontot tudjanak csinálni, meg megdöntsék a rekordjaikat. Ha olvasod az oldalt, akkor láthatod hogy én se vagyok annak a híve (de sokan vannak akiknek az). Videókban van rólam egy videó, ott láthatod hogy hogy játszok :-)

    Szintén az oldalon találsz egy kamera módot, ami kicseréli a másik 3 kamera nézetet másra, de attól sztem nem csak a hajad fog kihullani ha megpróbálsz azokban játszani :D
  • elitehun
    #5315
    A játék elejétől kezdve mehetünk bárhova (mint a pl.: san andreasban) vagy fel kell oldani a pályarészeket (mint pl.: a carbonban)
  • Gando
    #5314
    amugy jókis játék lenne, csak ez nem kellett volna bele, vagy egy kicsit mérsékelni... a thug 2 ben megtudták oldani itt sajna nem :S, vagy egyszerüen berakhatták volna a classic modeba.. mind1, a másik rossz dolog benne a kamera... olyan kamera állások vannak benne hogy a hajam kihullik töle :D de nem baj azért élvezem :D
  • Gando
    #5313
    és abba mi a jó hogy körbe körbe ugrálsz grindelsz mindent? engem nem érdekelnek a pontok meg a rekordok, engem az érdekel hogy normális feladatokat kapjak és ne ilyen pontszerzős marhaságot(márbocsi), most érted ha verseny akkor számit a pont úgy oké, de hogy csak úgy gyüjtsél 80milla pontot, baromi izgalmas lehet :S
  • Balumann
    #5312
    Bár ahogy így nézem, lehet mégis rendes cas-al megy.
  • Balumann
    #5311
    Hát ez egy jó kérdés, de valamennyire a haladó játékosokra is tekintettel kell lenniük. Nekem például túl könnyűek voltak a pontszerzős feladatok (másfél év thug 2-zés után). Azok nem is pontszámok ahhoz képest, amiket a játékba gyakorlás után el lehet érni. Nekem pl. 121 millió a rekordom, és ez még semmi (mert én nem pontra játszok igazából).

    Csak egy példa (bár ő bb cas-t használ vszínűleg (hackelt könnyített balance)): 2074mil East LA busTed.oas
  • Gando
    #5310
    mostmár túl vagyok mind2 őn de mér kell egyre gyökerebb és lehetetlenebb pontszámot elérnem? most a harangtól kell csinálni 31,000 pontot elmehet a jó francba már
  • Gando
    #5309
    natas spinezést azt úgy csinálom de mégse jó neki...
  • Balumann
    #5308
    #5306: Natas spinezés közben nyomd meg 2x a grab-ot vagy flipet vagy grindet, amit kér.

    #5307: Úgy csinálj meg 20000 pontot, hogy átmész az újonnal felrakott darabon (akár manual rajta, akár csúszol, akármit), lényeg hogy azon is csinálj valamit.
  • Gando
    #5307
    és még 1 kérdés remélem az utolsó: ööö vannak a cuccok amiket szerváltam a ranchhez de van a piramis és mellette az az út( egy darab az utcábol :D) nah és azon kéne 20,000 pontot elérnem de a kérdés hogy hogyan? nincs rajta semmi amivel lehetne kezdeni valamit :S

  • Gando
    #5306
    lenne még 1 olyan kérdésem hogy mikor a szopron kell natas spinezni és közben a trükköket csinálni, olyankor mivan mert állandóan aszondja hogy missed pedig jól csinálom/ vagy nem...
  • Gando
    #5305
    JAAAAA hogy az arra vonatkozik :D értem azthittem hogy a rejtett graffiti az valami extra, kösz :D és kiderült hogy a nyilakat sem tartottam... :D
  • Balumann
    #5304
    Valószínűleg mert rosszul csinálod. Nyomni kell a nyilat (nem szabad elengedni) és gyorsan egymás után 2x a flip/grab -ot. A Downtown-os graffity küldetésnél pedig nem a szembe lévő háztetőre kell menni, hanem középen a rózsaszín emelvényre (a honlapon képet is találsz hozzá a story faq-ban)
  • Gando
    #5303
    hali
    tudnátok segíteni abban hogy miért nem csinálja az emberem meg azokat a trükköket amiben kétszer kell lenyomni a kicket vagy grabet? cseszik megcsinálni és már az agyamra megy... A másik meg graffitis csákó ad egy helyet hogy fújjam le neki, de egyszerüen nem találom, downtownban rámutat az szembe lévő házra, de arra meg nem tudok felmászni sehogyse :S pls help
  • elitehun
    #5302
    Ok köszi
  • Balumann
    #5301
    a classic módban amikor elindul egy pálya, 2 perced van, hogy megcsináld a feladatokat (minden pályán 2-3 eltéréssel ugyan azok a feladatok). Azért Classic, mert a THPS 3-ig csak ebből állt a játék. THPS 4-ben már megjelentek más felvehető feladatok és nem időre ment, THUG 1-től kezdve meg különvált a történet mód és a classic.

    Egyébként ilyen kérdésekre is találsz választ a honlapon :)
  • Atti12
    #5300
    az ilyen egyhelyben állós trükköket flatlandnek hívják, és elég sokan űzik :). Vannak ennél durvábbak is amúgy :D