5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Atti12
    #1236
    pontosaban hátha felrakják warezra
  • Atti12
    #1235
    Na ismté itt vok Most visszaovlastam pár üzentet és inkább probáljuk meg szugerálni a THAWot hátha kijön . Nforce on semmi, warezokon semmi ugy hogy reménykedjünk a holnapban
  • mucsácsó
    #1234
    nemigaz hogy valaki egy elbaszott clone-t nem bír csinálni máááá :(
  • MimaSKATE
    #1233
    mikor jön már annyira várom mint állat


    [marquee direction=right][szin=blue]thaw gyere vagy elmegyek érted:D
  • asfa
    #1232
    sajna még nem!
  • jetcoke
    #1231
    asfa te tudsz törölni???
  • asfa
    #1230
    ez hülyeség most mivan ezzel?ezért felesleges!házigazda itt is lehetsz felőlem!de ne inditsunk ujat felesleges!
  • jetcoke
    #1229
    felölem
  • Balumann
    #1228
    Nekem jobb ötletem van, zárjuk le és töröljük ezt aforumot, és indítsunk egyet olyan néven hogy Tony Hawk's American Wasteland
    Ennek úgy is csak annyi a neve hogy THAW, tiszteljük már meg kedves játékunkat hoyg legalább teljes nevét írjuk be forum címnek, talán többen is jönek xD
    Lehetnék én ott a témaindító meg a házigazda?
  • jetcoke
    #1227
    [email protected]
  • jetcoke
    #1226
    mima te kérted msnem?
  • jetcoke
    #1225
    jó de kicsit belerondítottam a témába :D
  • MimaSKATE
    #1224
    thaw al kéne foglalkozni nem?
  • jetcoke
    #1223
    1177ig
  • jetcoke
    #1222
    nem.. TÖRÖLJÉTEK MINDEN HOZZÁSZÓLÁSOM LÉCCI! :/
  • MimaSKATE
    #1221
    thaw
  • jetcoke
    #1220
    mellesleg nortx... nálad volt szavazás h bevegyenek e nem? nálad volt 4 hét a döntés... nálam ha jól emléxem 2 nap? vagy1? XD
  • gamerman01
    #1219
    JÉZUSOM MI LETT ITT????
    VAN EGYÁLTALÁN SZÓ A GÉMRŐL VAGY NEVEZZÜK ÁT HÜLYESÉGRŐL BESZÉLEK-re a topicot?????
  • jetcoke
    #1218
    most nézhetitek a hülye topicotokat:P ennyit rólad paraszt
  • jetcoke
    #1217
    mert én ugyebár eltom neki mondani angolul is h miket mondasz rólam ráadásul az egész kamu :P
  • jetcoke
    #1216
    viccnek szántam szted? amugy basti most szólt h befoghatnád nortx :P
  • Thadius #1215
    hmm ez rendkívül humoros volt:)))
  • jetcoke
    #1214
    www.thug4hun.dox.hu < még mindig megmenthető SG fórum :P
  • jetcoke
    #1213
    tudod valaki ir oda elöre ugrik.. és valaki írt oda :P
  • jetcoke
    #1212
    10. mert kicsit elöre hozták de szinte a legelsö volt :P azaz 150. :PPPPPPP
  • Thadius #1211
    jee 10dik a topiicc:D
  • Thadius #1210
    jójó sztem itt legyen vége:)
  • NortX
    #1209
    itt a topic-hoz a link hogy noob vagy :D
  • NortX
    #1208
    mert már benyaltad magad :)
  • jetcoke
    #1207
    ote paraszt ezt is megnézheted---> Sorry, this topic has been locked. < jaj kicsit levan zárva a téma :PPP
  • jetcoke
    #1206
    ő és a dátumot nézd jaj szándékosan nem írtad be boccccccccs mikor volt?? hát nem 5 honapja? hát de xD
  • jetcoke
    #1205
    nem hiszek hanem tudok:D
  • jetcoke
    #1204
    ugyse olvasom végig a feleslegesen kiszenvedett commented mert baromság látom a végén probáltál valamit felhozni de mellé mert nem volt semmi ilyesmi:P egyszer igazán rendesen fordíthatnál :D vagy kérd meg a haverjaid:D jaaaa nincsenek mert mindenkit lámázol és noobozol???? okééé noproblem ott van jetcoke addig jo haver amig fordít ... hopp má vele is roszban vagyok akkor magamtól alkotok valamit amitöl még jobban leégek :D ez vagy te hozod a formád a 12 éves szintet:D és sztem ezt megkéne beszélned az MCsekkel:PPP
  • NortX
    #1203
    ez az uccsó esküszöm ..
    loool maradj már ..
    1. kb 1 éve van gépem .. abból Télen gépeztem sokat mert szar időben nem szeretek kint mászkálni
    2. éjjel napal itt gépezek.. akkor nem toom hogy törtem el 3. Vázat .. lehet magától tört el a 28 ezer forintos váz..
    3. az MC ... 2 emberrel játszottam sokat .. Ameni és BMT-vel (Bmt nem is Mc-s).. szinte senkivel nem játszottam elötte .. Burn al se és basti val se .. aztán ott volt Bliz akivel össze is vesztem.. ... de te mindent tudsz..
    meg hogy én mindenkit lelámázok :d nem toom ki játszotta az agyát a thug 2 es rekjeivel..
    ja és megnézheted a topic- ot Mc-n is hogy kik írtak ..és hogy mit.. mert szerintem nem csak MC -sek írtak .. Option is írt és Optionnal nem játszottam semmit Mc elött .. Assi is írt Raid is .. bla bla bla

    LOOL RUFUS THAT NOOB (Pages 1 2 ) Topic az MC fórumon . már az elején lenooboztak te .. " if rufus is joinig ya server ban him..he's a stupid quier"
    és még te vagy MC be .. nyalnod kellet hogy ne utáljanak ..

    na de mit magyarázkodok egy 14 éves kisgyereknek azt hiszel amit akarsz ..
  • Balumann
    #1202
    semmi gond xD
  • Balumann
    #1201
    és aki nem tartja be azt általába kitiltják, és törlik az üzeneteit, ezért még jobb :)) ezt kihagytam, na tényleg térjnk a THAW -ra, mstmár 1-2 nap max talán s kinnlesz
  • Thadius #1200
    ja oké bocs:P
  • Balumann
    #1199
    ja, és itt felyezzük be xD
  • Balumann
    #1198
    jó ez az sg forum, és mért jó? Azért mert vannak szabályok, amiket majdnem mindenki betart (pl. nem kezdeményez lehetőleg senki veszekedést illetve nem sértegeti a kisebbet, és a témával kapcsolatban ír, és akik a büntető pontot adták, meg vannak itt is sztem nagyobbak mint te, tehát nem csak mi kisebbek gondoljuk hogy nem valók ilyen hozzászólások ide.
    Menny be cikkek alá, és nézz be még pár forumba, hogy miket írnak, és előbb tapasztald ki hogy mi az ami megengedett egy forumba, és próbálj hasonló képpen írni te is, mint aki 16 vagy 17 éves, és ne úgy mint egy 12 éves szinten lévő 17 éves aki nem látott még forumot.
  • jetcoke
    #1197
    már befejeztük látod?:P