5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • MimaSKATE
    #1276
    :D "ledombi lekvár" ez jóóóóóóó
  • Balumann
    #1275
    a THAW-ot követő tony hawk amiről még nem tudni semmit csak azt hogy 2007 elejére tervezik a kiadását (Tony Hawk's Downhill Jam) (ledombi lekvár? :D)
  • Fido4life
    #1274
    Tony Hawk's Downhill Jam ? Jól hangzik.. Bővebben ?
  • Balumann
    #1273
    Amennyire vártuk, akorát fogunk csalódni is benne sztem :(
    THUG 2 jobb volt mint a THUG 1, pergősebb, gyorsabb, és jó leállások meg flippek voltak benne. Erre meg sztem teljesen THUG 1 alapra csinálták, bár a trükkök jobbnak meg sokkal többnek néznek ki, meg sok midnent átvettek a THUG1-2-ből is, de mégis THUG 1 alapuak azok a dolgok, amik nem tetszettek (sebesség, flipek, a trükkök sebessége, stb.). (ezeket video alapján mondom, lehet hogy a videok nem egészen a játékhoz hűek).
    Na és ahogy kijön a THAW, már várjuk a downhill jamet amit megint elfognak húzni mint az állat sztem :D már látom előre
    Ezen tényleg hülyeség vitázni hogy miért védik le a netet meg a játékot másolás védelemmel. De logikus gondolkodással én mindig arra jutok, hogy abszolut semmi jó dolog nincs benne nekik hogy minél többen játszanak. Inkább játszanak 60-70 -en a világon eredeti játékkal, mint hogy 30-40-en eredetivel és 300-an meg törttel, szervert is foglalja hogy sokan vannak meg nem jön be nekik haszon se -.-
    Na mind1 csak jöjjön már, úgyis csak azután fogjuk megtudni hogy hogy lesz ez a netes meg feltöréses dolog, mi ezért úgy se tehetünk semmit. Azt vállalhatom, hogyha kijött a játék, én csinálok egy FAQ-t ahova leírom hogy majd hogyan lehet netezni, elindítani, meg cracket leszedni honnan lehet, meg ilyenek? Csinálok egy olyasmit mint a SW Battlefront 2-nek (asszem sokszáz embernek hasznára volt az az oldal is :P)
  • MimaSKATE
    #1272
    :/
  • jetcoke
    #1271
    alkalmatlan style-ra :/ és thug2 végén a külföldiek mind át áltak stylera :D én már nyár óta úgyhogy van szemem hozzá :( és a flipeket amik thug2ben vannak visszasírom remélem hamar láthatok egy videót a Tony Hawk's Downhill Jamből és ott egy komolyabb játékot cisnálnak:D
  • jetcoke
    #1270
    mert nekem meg az nem tetszik :/
  • jetcoke
    #1269
    hát én végig viszem aztán a story nem is fog érdekelni... mindegyikben csak azért vittem végig h max legyen a statsom :D aztán go online mert ott sokkal jobb... túl sokat játszottam neten h végig vigyem 1nél többször a hülye storyt... időpocséklás:D de sztem azért elsőre vannak poénos dolgok benne:D biztos thawban is... helyedben inkább a hülye mozgást szídnám :@ :D
  • Fido4life
    #1268
    Nem is mondtam, hogy levittem vidékre a Thaw-ot és színesen nyomtam a tv-n. Háát a véleményem nem nagyon változott, egyszer mindenképpen végiglehet vinni, nagy fejcsoválások között, de azt megkell jegyeznem, hogy szinte még a THUG 2-nél is hülyébb dolgok vannak benne: ( egy fickó átakar jutni Downtowna-ba, és ezt úgy olgyameg, hogy egy ufó szerű rakétával, az építésre lő, aztán fütyürészve tovább sétál.) Na mindegy a legfontosabb:: egy centivel sem rosszab mint a THUG 2, sőt jobb is, már amennyire..de ez ízlés kérdése...
  • jetcoke
    #1267
    nem is tom mért kell azon veszekedni milyen a védelme :DDD ez nagy hülyeség nincs beleszólásunk :P
  • jetcoke
    #1266
    sztem nem éri meg nekik ha 200 helyett 50en játszanak a játékkal de mind1....
    úgy is lehet majd játszani crackeltel (valahogy biztosan: cdkey átírás, patch, hamachi)szal téma lezárva xD felesleges ilyen baromságon meg azon h milyen védelme van- veszekedni, mert kábé mi csak annyit veszünk majd észre h már neten játszunk:D amúgy is ez inkább az amerikaiaknak szól.. ők úgyis megveszik eredetiben anyagilag kicsit jobban állnak mint mi magyarok, illetve még a nyugat europaiak is megvehetik szerintem zsebből .. de nem hiszem hogy olyan népszerű a játék mint mondjuk a WOW vagy a CSS vagy akár a COD2.... van aki elvböl nem probálja ki:D és ebben a témában is ha igazat mondunk akkor max 20 ember írt :D itt se lesz olyan népszerű :( barátaim többsége messze elkerüli :(
  • MimaSKATE
    #1265
    :D
  • Balumann
    #1264
    és igen is megéri nekik hogy ne játszanak olyan játékkal, amit tőlük nem is vettünk meg, amiért megdolgoztak, és tartják a főszervert ahol elhet játszani
  • Balumann
    #1263
    alapban nem is lehetett egyikkel se netezni, mindegyikhez kellett valami okosság :D
    Másrészt azért elegen megveszik, és ha többnek lesz meg eredetiben mint a THUG 2, mert újjab és jobb lesz, akkor még többen fognak netezni. Mondjuk sokan azok közül veszik meg akiknek nincs internetük vagy szar :/ (még magyarok közül is vannk akik emgveszik)
  • Balumann
    #1262
    mondjuk igaz hogy minden részre azt mondták hogy nem lehet vele netezni, meg hogy másolásvédelemmel van ellátva, stb., meg kell eredeti CD kulcs - nem fogják azt mondani hogy feltörhetitek majd és játszhattok majd neten patch-el, meg ha átírjátok a CD kulcsot akkor betudtok olyanba is lépni ahol patchelve van :DDD
    csodálkoznék ha ilyen hírek jönnének ki mikor még ki se jött a crackes játék :D
  • Fido4life
    #1261
    Jó van nyugi van, nem kell leb*szni, csak mostanában szívok a másolt játékok miatt, azért írtam...
  • jetcoke
    #1260
    meg aztán megérné nekik? senki nem netezne... én akkor se venném meg inkább akkor free skatelnék vagy networkon.. és hamachival ugy is jó lenne:P
  • jetcoke
    #1259
    látszik h jó sokat jétszottatok a régiekkel... miért változtatnának meg olyat ami már bejött nekik? minden tony hawk játékban lehetet netezni a crackeltel is ... hát ebben is lehet majd... ez 99.9%
  • Balumann
    #1258
    Ja és ne feledjük el hogy ha neten nem megy, akkor ott a jó öreg hamachis megoldás, amivel tudunk néha tolni, na meg eredetileg úgy volt régebben hogy lesz COOP módja 2 személyes :)) Hamachival biztos megoldható lesz. Később meg úgy is kitalálnak valamit hogy lehessen szervert csinálni. Sztem sok különbség nem lesz az eddigi netes felépítsében és a mostaniban (gamespy :P)
  • MimaSKATE
    #1257
    lol
  • Balumann
    #1256
    és már megint valaki elterelte a témát a játékról -.- lol
  • Balumann
    #1255
    Ezeket az okosságokat inkább hagyd ki a forumból légyszives, hogyha lenne is annyi pénzem, akkor is van ezernyi fontosabb dolog mint egy számítógépes játék, akkor már inkább nem játszok. Vagy inkább már gép bővítés... Még ha talán 30 évig ez lenne a játék, olyan jó lenne, vagy mind a készítőnek menne, akkor még talán... Azt meg te is megértheted hogy nem mindenkinek van ilyenekre költeni. Crack meg szintén nem a te problémád... mi csak reménykedünk, nem baszódunk... ÉS ha van crack akkor már különben sem kell mert az egyszerü :D
  • mucsácsó
    #1254
    de nincs......
  • Fido4life
    #1253
    Persze csak ha van pénz rá....
  • Fido4life
    #1252
    HA egy játékot így várok mint ti, (pl San Andreas) akkor ha megjelenik rögtön az az első hogy megveszem eredetiben, nem baszakodni a crack-el...
  • MimaSKATE
    #1251
    nehogy csak eredetivel klehessen mutyzni:((((((((((
  • jetcoke
    #1250
    :/
  • ferenc00765
    #1249
    Ez így van szinte az összes játékkal.
  • mucsácsó
    #1248
    kellene egy rohadt clone, ennyi, azzal kihúzzuk a törésig...nem igaz hogy nincsen egy clone...hihetetlen
  • Balumann
    #1247
    igen, de ha a deviance tényleg európai, akkor még tényleg várni kell amíg eljut valóban europáig, most nforce-n azt írta valaki hogy március 1
    Lehet mégis várni kell még :(
    Ja és rossz hír hogy lehet nem lehet vele netezni csak eredetivel
  • MimaSKATE
    #1246
    sima hát de kell MÁR a thaw
    bazze
  • Ramore
    #1245
    amennyiben a deviance töri, ha jól emlékszem ők csinálták a korábbiakat, akkor semmi gond nem lesz.
  • mucsácsó
    #1244
    azis lófasz :D
    miaz..safedisc 4.60, sima ügy :D DT4 simán viszi...
  • Balumann
    #1243
    safedisc 4 lesz a védelem, nem kell hülyeséget terjeszteni ez már biztos (NfS most wantedből ismert védelem). Már cracket készítenek hozzá, meg sd4hide -al kijátszható könnyen aki még nem tudná :))
    Csak pakolják már fel...
  • MimaSKATE
    #1242
    :D
  • MimaSKATE
    #1241
    lehet
  • jetcoke
    #1240
    megvárom azt a torrentet legalább az biztos:D
  • mucsácsó
    #1239
    sehol nem lesz sztem....még várhatunk rá, pedig SecuROM 7 van rajta sejtésem szerint...de tök 8 mi van rajta, ki lehet játszani szóval..no para :D
  • jetcoke
    #1238
    lehet h ma már máshol fenn lesz :/ jó lenne már
  • jetcoke
    #1237
    van egy haverom aki letudta szedni azt aminek nem volt seedere... valamit csinált vele hogy legyen de nekem még most sincs:D és tegnap adott egy képet 99.7%-ról és majd feltölti és mindenki leszedheti:D