5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Thadius #1196
    na megint kezdődik:D
  • Csuhai G
    #1195
    X-D
  • byeclipse
    #1194
    XD
  • jetcoke
    #1193
    mellesleg ne itt folytassuk ha akarod hanem www.thug4hun.dox.hu fórumában:P ne tegyük tönkre azt ami még jó itt SGn...... :P
  • jetcoke
    #1192
    érdekes h mondod mióta mész biciklizni? tegnap óta jah bocs xD hogy nyaltad be magad mcbe? egész nyár óta ott szopod a seggüket tosztára a gép elött és lese szartad a friss levegőt hát lehet h azok elött nagy a szád akik nem ismernek de elöttem feleslegesen feszitesz sokra nem mész vele XD kis nub vagy te aki mindenkit lámázik:OOO
  • NortX
    #1191
    ez az hogy te se ismersz engem és itt kötözködsz hogy éjjel nappal gépezek :D...
  • jetcoke
    #1190
    amúgy nem ismersz :P 14 :PPP
  • jetcoke
    #1189
    ehe kár h nem én kezdtem :PP idősebb? akkor én mér azt vágtam le h te 12 éves vagy? ja mert olyan szinten vagy képes komunikálni az emberekkel??
  • NortX
    #1188
    ebből látszik mekkora gyerekek vagytok:P mindig elfelejtitek h ez egy játék... remélem én nem leszek ekkora segg 17 évesen:P úgyse fogok itt nyomorogni a gép elött mint egyesek... most még lehet vigyorogni, majd pár év múlva, azt veszed észre, h nem volt gyerekkorod... akkor mit fogsz mondani??? jó voltam legalább a thawban, meg nem szaggatott a gépemen? X'D előre is nevetséges x'D

    mellesleg ez minden játékra vonatkozik sztem: egy képet vagy videót AKÁRMILYENRE meglehet csinálni és kurvára nem lehet általánosítani...

    jah és trial... van nevem ......


    csak erre próbáltam utalni mert jet is 13 éves kis gyerkőc aki éli a gyerekkorát :D és itt oltogatja a nála időssebeket :D
  • jetcoke
    #1187
    ééé eltértünk a témától :/ thawra kocentráljunk...... inkább.
  • jetcoke
    #1186
    :D:D jó de leeshetett volna:D:D
  • asfa
    #1185
    jolvan csak nem mindig lehet igy ez!de jo nekem mindegy!
  • jetcoke
    #1184
    nyilvánvaló h az elöttem szólóhoz:P
  • jetcoke
    #1183
    azért viszont ellehet ha idősebb létére hülyének állítja be magát:P
  • Balumann
    #1182
    elkell fogadni hogy 13 évesek is léteznek és te is voltál ilyen mint ők valószínüleg :P
    Nem lehet elitélni senkit mert kisebb...
  • asfa
    #1181
    ez kinek ment?használd a válasz gombot
  • jetcoke
    #1180
    a [email protected]
  • jetcoke
    #1179
    gondolj azokra is akik zokon vehetik:P
  • jetcoke
    #1178
    "jaja csak az elején sokan voltak a 13 éves kis gyerekek akik élték a gyerekkorukat :D" belehaltál volna ha ezt nem irod le? :P
  • jetcoke
    #1177
    nembirod ki a megjegyzések nélkül? azok nélkül lenne tökéletes :P
  • NortX
    #1176
    fórum LOL Topic akart lenni :D
  • NortX
    #1175
    jaja csak az elején sokan voltak a 13 éves kis gyerekek akik élték a gyerekkorukat :D de most tényleg jó lett a fórum :D Így Tovább!!
  • asfa
    #1174
    sikeres lett a topik! reméltem amikor nyitottam hogy ilyen lesz!
  • MimaSKATE
    #1173
    ja tök király mind 2 vidi :D
    [brutálnagy][parazs=RED][marquee direction=right]thaw-ot akarok!!!:D
  • Csuhai G
    #1172
    Tök zsíír! Jelenjen már meg warezba!!
  • MimaSKATE
    #1171
    :o Jetcoke mi az msn címed?vagy titkos?:D
  • MimaSKATE
    #1170
    :o Jetcoke mi az msn címed?vagy titkos?:D
  • jetcoke
    #1169
    eh ........ annak a gurunak aki ezekben van, már február 2-től megvan a thaw pc! :////
  • jetcoke
    #1168
    egyszer meglehet nézni :D
  • jetcoke
    #1167
    thaw pc video nem láttam még most nézem:D

    thaw create a skater :DDD (pc)
  • jetcoke
    #1166
    e most télleg jöhetne!
  • Balumann
    #1165
    warezokra is torrentről szedik, úgyhogy annyira nem kell várni, viszont minél többen töltik a torrentet annál hamarabb lesz fenn warezokon mert több a seed meg leech :P
    Általába 1-2 nap után szokott fennlenni a warezon a torrent és nforce-s kijelentés után.
    Nem kell crack, safedisc-es védelem elvileg, mint a nfs most wantedé, a crack csak elszarja, inkább normál módon indítom el majd, mert sok hibát okozhat a crack ezeknél a védelmeseknél :( (úgy legalább olyan mint az eredeti játék, tapasztaltam már nfs most wantedból, és más védelmü játékokból, battlefront 2 :( )
    Cracket meg egyébként is lelehet szedni majd utána is gamecopyworld-ról ha kell és nicns benne és lesz xD
    Inkább csak tegyék fel a játékot úgy ahogy van és had töltsük!!! Remélem ma már fennlesz
  • MimaSKATE
    #1164
    sztem nem sokat mert nforce ra felnyomták a getting up ot és már fent van a wanadoon is szal nem tom csak gyüjjön má!!!!!!!!!!!!!!!
  • MimaSKATE
    #1163
    ja:( warezra mennyit kell várni?
  • jetcoke
    #1162
    :D jah jólenne de még warezra várni kell :S
  • Atti12
    #1161
    na már célegyenesebe vagyunk remélem hogy este mrá fent lesz nforce on :D
  • jetcoke
    #1160
    hujj de ügyes vagy:D de én a torrentre gondoltam :D:D roflrofl
  • Trialkid
    #1159
    thaw os Linkek :D KI VANNAK PRÓBÁLVA -.-

    fuq-thps
    highonthug
    thps-online
    xt-thps > itt minden féle van :)
    Videók de oldalt a top-okat nézzétek :)
    flo-community

    eggynelőre ennyi elég lessz :)

    ÉS A LINKEK TESZTELVE VANNAK

  • jetcoke
    #1158
    nforce-t kell figyelni ... már kár lenne napokat elcseszni a torrentel... lehet h 1-2 nap és warez oldalakon fenn lesz mint legújabb game lol. és akkor egy délután alatt lelehet szedni a crackeltet... kiváncsi lettem volna azért erre a torrentesre h egyáltalán crackelt-e... powerfuq nem csinál semmit 2 napja a fórumukon xD.. helyükben én már szarrá fotoztam volna a játékot.... nem is értem mér nem cisnálják dögivel a képeket...........
  • jetcoke
    #1157
    mielött beírsz ide valamit érdemes kipróbálni... tudod ezt én tegnap kb 4kor kiprobáltam már és basti is mondta h private szal egy semmi gyakorlatilag számunkra.......