5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Fido4life
    #1316
    Tök pofátlanság, hogy nem lehet a kreált csajra, olyan rövid kis toppocskát rakni, amilyen a THUG 2. vagy bármelyik Tony Hawk-ba volt !
  • asfa
    #1315
    logikus :DDD de a lehető legkisebbre raktuk de mégse rakták be!ha valaki ért hozzá csinálhatna egy bannert én nem vagyok photoshop király :DDD
  • jetcoke
    #1314
    akkor kisebbre van szükség :D
  • asfa
    #1313
    de már probáltunk csak nem rakták be! tul nagy cimszoval!
  • Atti12
    #1312
    nem gondoljátok hogy kéne már a topicnak valami jó kis banner?
  • Atti12
    #1311
    Egyesítve erőinket megtaláljuk az összes hibát!!! Áldott legyen aki az utunkat keresztezi!! ÉJJEN A HIBA!!!! :D
  • MimaSKATE
    #1310
    XD :D
  • jetcoke
    #1309
    de még több is x'D
  • Balumann
    #1308
    alig várom majd a hibakereső tournékat, remélem itt is lesz pár hiba. Olyan sok talán nem lehet mint a THUG 2-be de mindent ki nem javíthattak #D
  • Balumann
    #1307
    fények meg a tükröződések, víztükröződés az király, atöbbi maradt ugyan olyan gagyi mint a THUG 1-ben :D lol! Nem baj a játék az még jó lesz ettől fogva, THUG 2 is jó :P
  • jetcoke
    #1306
    576ban még nincs thaw lol
  • jetcoke
    #1305
  • jetcoke
    #1304
  • jetcoke
    #1303
  • jetcoke
    #1302
  • jetcoke
    #1301
  • Csuhai G
    #1300
    Jöjjön má'!!
  • MimaSKATE
    #1299
    ::S
  • Balumann
    #1298
    remélem nem kell azért addig várni :/
  • jetcoke
    #1297
    :S
  • Thadius #1296
    szerintem meg márc 30ig is várhatunk:P
  • Balumann
    #1295
    nagy pehhünkre várhatunk attól tartok még március elejéig mire kijön eu-ban, állítólag március eleje :(
  • jetcoke
    #1294
    lol ez www.fuq-thps.com ról van mert amerikaiak megvették.... :'D
  • mucsácsó
    #1293
    dede, tuti lemaradtam valamiről, de hogy másolt? :DD
    meg hogy van meg? semmi release nincsen a neten :(
    vagy van esetleg valahol torrenten vmi clone?
  • MimaSKATE
    #1292
    honnan szedted a képet?
  • jetcoke
    #1291
  • jetcoke
    #1290
    :S én most imserem az összetrükköt flipektöl grabig thps3tül thug2 ig :D kicsit megszállott lettem :D de viszont azt csinálok amit akarok:D
  • Fido4life
    #1289
    Ok, köszi..
  • Balumann
    #1288
    helpbybalu.dox.hu -ra majd csinálok egy FAQ-t ha lesz időm hogy hogy kell netezni thug 2-be meg majd a THAW-ról is csinálok, hogyha lesz valami különleges
  • Balumann
    #1287
    Nagyon sok magyarnak másolt a játék, nekem is és jetnek is, és nincs eredeti CD kulcs és tudunk neten játszani mert van szerver patch amivel lehet tört szervert csinálni :)
    THUG 1-el is tudunk netezni ahoz is van egy host trainer. És már tavaly december óta THUG 2-zök neten :P És tényleg én is a net miatt szerettem meg, de nekem ennél jóval több indokom is van. Második játék, amivel tudtam neten játszani életembe mert akkor kaptam meg a netet :)) De én később újra végigvittem 1x a story-t, és direkt elhúztam hogy több ideig lefoglaljon mire végigviszem. Meg single- be sokat szarakodtam a trükkök beálításával hogy megfelelő legyen, de még most is állítom állandóan -.- sosem jó, mindig találok valami jobbat ^.^
    Egyébként egyszer december előtt 1 hónap alatt átvittem, és december óta játszok neten, és még mindig tud újat mutatni, és még van olyan amit nem is tudom megcsinálni, bár akik nem neteznek azok ezekből kimaradnak, és nem ismerik csak az alapjátékot :P
  • jetcoke
    #1286
    thug2-vel?
  • Fido4life
    #1285
    Én meg nem tudok vele játszani a neten, mivel másolt...
  • jetcoke
    #1284
    story az 1 napig lefoglal, jobb esetben:P thug2-t is csak net miatt szerettem meg :D
  • jetcoke
    #1283
    mint skatopia
  • jetcoke
    #1282
    Downhill jam az hely xD
  • quack
    #1281
    Elegáns Sólyom: Ledombi Lekvár

    megvenném
  • quack
    #1280
    nekem a THUG2 jött be a legjobban, nagyon fasza volt ez a Jackass beütés, az eleg unalmas mar egy ido utan h a semmiert kell trükközöm meg minden szart csinalni
  • Fido4life
    #1279
    Jó de azér van külöbség. Nekem a THUG 2 meg a THAW már sok volt... Na de én lépek aludni, jó cakát !
  • Balumann
    #1278
    azt már a thps 3 óta átlépte a határt :P
  • Fido4life
    #1277
    Jaja, de tök jó lenne hogyha hasonló lenne a THUG-hoz..Úgy értem nem lépné át a Story meg az egész játék az idétlenség határát, hanem egy rendes deszkás játék lenne...