5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Gando
    #5419
    igen
  • Unitedfanatics
    #5418
    Igen, de akkor azt a fel-le-grind-ot kell megcsinálni előtte a hullámvasúton?
  • Feka Zé
    #5417
    Minden elismerésem a tied :) ... aragon :)
  • Feka Zé
    #5416
    ott pl én grind trükköt faragtam magamnak, aztán fel le R (rail gomb) és előtte az még szükséges hogy a special fent legyen és a hullámvasút csővét a fószer előtt meg kell csúszni ennyi a lényeg :) és akkor ufót lát megilyed stb majd meglátod :P
  • Unitedfanatics
    #5415
    mert akkor nálam vmi gáz van, ármit csinálok csak a fel+le+grind kombinációt ad ki, de én ezt esélytelen, hogy megcsináljam, mindig elkezd manualozni és onnan már nincs visszaút
  • Unitedfanatics
    #5414
    Na jó akkor egy utolsó kérdés, ha megmondjátok, akkor nem láttok itt többet...na van az az UFO-s rész, Tony Alva-nál és akkor csinálni kell egy saját trükköt és azt kell előadni a ferris irányyítója előtt ufojelmetben??
  • Atti12
    #5413
    ja azokat is. meg a bmx es kameragombos trükkökre én jöttem rá xD
  • Feka Zé
    #5412
    ja igazából ez aragornak szólt, csak kivi voltam, de azért köszönöm a válaszaitokat :D
  • Balumann
    #5411
    Emlékeim szerint végigvittem, de én nem találkoztam a Fable -s feladattal sosem, úgyhogy abban nem vagyok biztos. Egyébként igen, azon kívül a bmx-es feladatokat is megcsináltam.
  • Gando
    #5410
    ja meg a graffitis küldit is kérdeztem, a bmxeseket meg kihagytam, mert úgy szar az egész ahogy van....:S
  • Feka Zé
    #5409
    és a bmx küldetéseket is végig csináltad?
    mert akkor gratula :P
  • Atti12
    #5408
    hát nemtom, én ahogy emlékszek nekem szinte minden elsőre ment :-/. Am én is segítség nélkül vittem végig ^^ :P
  • Gando
    #5407
    én csak a kombózásba kértem helpet mert az kiborított, meg a natas spinben a brékelés XD de azt sikerült megoldanom
  • Feka Zé
    #5406
    Igen ezt akartam mondani, hogy az nagyobb siker ha az ember magától oldja meg, meg ha kicsit keres az is legalább a saját rezortja és van is erről amúgy leírás ahogy írta balumann is én is úgy olvastam utána ha valami nem ment és csak a legvégső esetben kérdeztem...meg abba semmi élmény ha 3 óra alatt végig viszed, mert akkor holnapra nem marad semmi és csak meredsz az üres képernyőre...
  • Unitedfanatics
    #5405
    Aha ruha kell, a ruhaboltban van egy ufo jelmez
  • Balumann
    #5404
    Egyébként meg ez a crazy suit is bennevan a story faq-ban...
  • Balumann
    #5403
    Nameg értelmezni a feladatot.
  • Balumann
    #5402
    Túlságosan belejöttél a kérdezésbe. Nekem volt feladat amit másfél napig próbáltam, mire rájöttem a megoldásra. Menüben is nézz körül, ott is található leírás (view missions). Valószínű a crazy suit kell neked, amit Hollywood-ban vehetsz meg.
    Próbálkozni kell, és nézelődni. Végiglehet vinni a játékot segítség nélkül is (én vagyok a példa rá :) .
  • Unitedfanatics
    #5401
    Tetoválást? te úgy játszottad ki?
  • Gando
    #5400
    hát hogyha az alien ruha kell akkor igen
  • Unitedfanatics
    #5399
    Vagy ott a hollywoodi ruhaboltra gondol?
  • Gando
    #5398
    ne ruhaboltot hanem tetoválóst keress sztem
  • Unitedfanatics
    #5397
    Na, most Santa Monica-n vok, ez már fekszik, mindent elsőre csináltam meg, de nem találom azt a ruha boltot, valaki tudna egy kis helybeigazítást adni?
  • Balumann
    #5396
    az R és ez a kis jel Rail -nek a rövidítése, vagyis csúszás (grind).
    az R és egy körbe mutató nyil a Revert, ami a spinetransfer gomb is (meg a másik revert funkcióju gomb is lehet, rotate right).
  • Feka Zé
    #5395
    K az a flip bill
    G az a grab-t jelenti
    R pedig a grind bill
  • Unitedfanatics
    #5394
    Tényleg így kell kösziii
  • Unitedfanatics
    #5393
    grind+grab, az az R betű nem a revert vagy a spine transfer gombja?
  • Gando
    #5392
    ahogy a többit.... grind+grab
  • Unitedfanatics
    #5391
    A kijelölt flantplandot, hogy kell megcsinálni? valaki magyarázza el lécc:
  • Unitedfanatics
    #5390
    ???
  • Unitedfanatics
    #5389
    Jaj megvannak mik azok a flantplandek, csak egy gombot soha nem jegyzek meg, amikor van egy R betű és felette valami íves ízé az nem a spine transfer vagy revert gomb?
  • Feka Zé
    #5388
    hát sajnos a graffitizést majd csinálnod kell mert balumann is leírja oldalán hogy össze kell szedni a 4 stílust, ahhoz hogy azt a küldetést eltudd kezdeni
  • Feka Zé
    #5387
    hát elkezdesz manualozni és közben nyomod hogy dubpla nyomsz egy flip gombot pl, vagy grab gombot aztán lehet variálni is
  • Unitedfanatics
    #5386
    az nagy baj?
  • Unitedfanatics
    #5385
    Én nem csináltam semmi graffitizést
  • Unitedfanatics
    #5384
    megvan! de öcsém, ezeket a fflantplandeket, hogyan kell csinálni???
  • Feka Zé
    #5383
    hát downtown-ba meg csinálni a dolgokat, pl kell graffitiset is csinálni és maj úgy tudsz tovább menni los angelesbe
    amúgy van egy kettő ami nehéz, pl a piramisos :S a harangos legalábbis én azokat utáltam mert meg kellett tartani három kibeba...tt trükkig a natas spint :S
  • Unitedfanatics
    #5382
    azokon már túl vok, megnyertem az Amjamet és csak azután lehet valami újat, hogy megszereztél minden tárgyat a deszkafarmra?
  • Balumann
    #5381
    Focust (lassítást) is benyomtad?
  • Unitedfanatics
    #5380
    Már mindegyik megvan, sőt megnyertem az Amjamet is, azután mit kell csinálni?