5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • stingfan
    #5459
    Ja értem, kösz Gando
  • Gando
    #5458
    ööö készíteni kell egy új graffitit amin rajta van mind a 4 városnak a tagje és akkor fog továbbengedni
  • stingfan
    #5457
    Santa Monica-n, Downtownban, Beverly-ben és Hoolywoodban kell megszerezni a 4 tag graffiti, nem? mert megcsináltam az összes pályán aztán visszamentem Hectorhoz és és még azt mondta még 1 helyen kell csinálnom, Megpróbáltam a Skate Ranchen és a gördeszkapályán is de tt nem volt graffitis ezek után nincs ötletem, tán az Oil Rage, de oda nemtok visszajutni mégegyszer
  • Feka Zé
    #5456
    nem minden pályán sok van, de megcsinálsz egyet és akkor utána a graffitis csávó elmászik másik helyre, ezt a térképen megnézheted, aztán megkeresed és megint beszélsz vele és ad egy újabb helyet amihol megkér hogy segíts neki :) és igen az eleje az nagyon könnyű de pont ezért hogy megtanuld egyszerűen hogy mit kell csinálni...
  • stingfan
    #5455
    igen köszi a segítséget srácok, hello
  • stingfan
    #5454
    Ok köszi, elkezdtem keresni, minden pályán egy van? mert Hoolywoodban az rögtön az emberke előtt van és az túl könnyű lenne
  • Feka Zé
    #5453
    Nem van kijelölve egy hely ilyen fehérrel körbe rajzolt terület oda kell eljutnod, általába megmutatja a srác, elég észrevehető persze majd idővel már nehezebb helyekre dobálja, és akkor oda elmászol el gurulsz vagy ahogy te érzed, felveszed a deszkát és Grind gomb :) sok sikert
  • stingfan
    #5452
    És magadtól kell megtalálni vagy oda kell festeni ahol áll a grafitis ember, akit meg kellett keresni?
  • Gando
    #5451
    előbb próbáld meg és megtudod, amugy automatikusan az ő jelüket festi
  • stingfan
    #5450
    Aham és honnan tudom, hogy melyik az ő jelük?
  • Gando
    #5449
    beszélsz velük és olyankor adnak egy helyet ahova fesd fel az ő tagjüket és azért kapsz pénzt és ha kb 4szer segítesz nekik akkor kapsz új tageket
  • stingfan
    #5448
    A második, hogy segítsek a graffitis embreknek?
  • Gando
    #5447
    jaaa az egészmás :D
  • Gando
    #5446
    segíts a graffitis emberkéknek
  • Balumann
    #5445
    Ez most egy kicsit félreérthető, a multiplayeres Graffit játékra gondolsz, vagy pedig simán a grafitizésről (falra/földre festés)? :D
    Ha az előbbire gondolsz, akkor THgames -> multiplayer, ha a másodikra akkor nem értem a kérdést, egy kicsit összekeverted.
  • stingfan
    #5444
    csá mindenkinek, nekem a grafitizéssel van gondom, nemtudom hogy kell megszerezni a tagokat, néztem videókat a youtubon, ott 131 tag grafitit láttam de nemtom ezeket hogy szerezzem meg, már vagy egy hete ezzel küzködök
  • maney
    #5443
    nem vagyok annyira hülye xD na midn1 még porbálgatom majd csak sikerül.. nemfogok itt sirni h segitsen máá' valaki na helloszija köszi nektek a helpet
  • Balumann
    #5442
    Hát ha megcisnáltál mindent amit kér (spine transfer + The900 trükk) és nem fogadja el, akkor nem tudunk nagyon segíteni rajtad. Remélem nem a billentyűzet G gombját nyomtad, hanem a Grab -nak beállított gombot... ^^
  • Gando
    #5441
    akkor finkom sincsen
  • maney
    #5440
    :D jóó megis csináltam meg mindenn de nem fogadja ell
  • Gando
    #5439
    lekell spine transferezni a tetőröl :D
  • maney
    #5438
    Hello! megint én.. nem sikerül sehogysem megcsinálom a 900-ast special modba is meg anélkül is de nem fogadja el Azt irja a "feladat"
    hogy : Spine and do the 900[<--> + G]! ha valaki tud akkor segitsen PLS előre is köszönöm
  • Gando
    #5437
    lehet hogy nincs feltöltve a specialod
  • Atti12
    #5436
    próbáld meg nem special trükkel hanem simán csak forogni 900 at. Vagy fordítva. Nem tudom hogy próbáltad :)
  • maney
    #5435
    Hello! egy kis help kéne :S na szóval lefoglalták Iggy hejét és Tony Hawk mutat trükköket az első három megy ( huricane, gym..,airwalk,) és utána van hogy fenn vagyunk a tetőn és átkel ugrani a másikra és közben egy 900 ast kell csinálni (spine transferral) akárhogy csinálom meg a 900ast nem fogadja el :S valaki elmondaná hogy hogyan kell ? már 2 hete ezzel szenvedek :S na előre is köszönöm a segicséget (:
  • Balumann
    #5434
    Így van. Ha már másfél napig próbálkoztál és úgy sem megy, akkor segítünk. Így nincs értelme végig vinni egy játékot, hogy minden 10. feladatot, meg ilyeneket megkérdezel. Én is sokszor éreztem úgy, hogy egyáltalán fogalmam sincs mit kell csinálni, de rá lehet jönni. El kell újra olvasni, megpróbálkozni újra vele, jeleket értelmezni, gondolkodni, stb..
  • Atti12
    #5433
    BAZDMEG próbálkozz már mielőtt beírod a hülye kérdéseidet.. Hihetetlen hogy semmit nem birsz megcsinálni, mindig kérdezel aztán meg "ja sikerült..." Töltsd le a 100%os mentést aztán játszál úgy ha ennyire szerencsétlen vagy.

    Bocsánat ha hangnemért de ez már kikívánkozott belőlem '-.-
  • Unitedfanatics
    #5432
    Ja megvan, csak eddig valami olyasmit írtak, hogy az én fajtámat nem engedik be oda
  • Unitedfanatics
    #5431
    És még 11 utolsó kérdés, hogy veszem le magamról ezt az idétlen ufo jelmezt?
  • Unitedfanatics
    #5430
    megvan, azt senki nem említette, hogy akkor kell benyomni a kombinációt, amikor felugrasz
  • Unitedfanatics
    #5429
    Téhát fókuszban kell csinálni?
  • maney
    #5428
    igen ígyvan csak bekel nyomni a SPECIAL -t (fokusssszz mod) és amikor jön a a hulámvasutón az az izéé (ami visszi az embereket...xD) akkor kel leugrani vagy esetleg bele ugrani..

    Nah valaki tud nekem segíteni a 900as ügyben??
  • Unitedfanatics
    #5427
    Fussuk át még1x, mert nem megy, felvesezm az ufo jelmezt, csinálok egy egyedi trükköt (mind1 mit rakok bele), az egyedi trükk megcsinálásához a fel-le-grindot kell megnyomni és ezt kell előadni a sínen az emberke előtt?
  • maney
    #5426
    akárhogy csinálom meg a 900ast nem fogadja el :S valaki elmondaná hogy hogyan kell ? már 2 hete ezzel szenvedek :S na előre is köszönöm a segicséget (:
  • maney
    #5425
    Hello! egy kis help kéne :S na szóval lefoglalták Iggy hejét és Tony Hawk mutat trükköket az első három megy ( huricane, gym..,airwalk,) és utána van hogy fenn vagyunk a tetőn és átkel ugrani a másikra és közben egy 900 ast kell csinálni (spine transferral)
  • leho94
    #5424
    wtf ? 44 uj üzenet
  • Gando
    #5423
    dehogynem
  • Unitedfanatics
    #5422
    Igen csináltam, de az nem mind1, hogy mit rakok bele?
  • Gando
    #5421
    mert előttem meg kell szerkeszteni egy saját trükköt
  • Unitedfanatics
    #5420
    Na én is azt csinálom, de nekem nem reagál rá semmit