5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • bodesz
    #1716
    bocs de télleg ocsmány :D
    a képek csak úgy berakva össze vissza.a fórum felirat is uhh LOL :D

    kicsit még gyakorolj photoshoppal vagy ami 1szerűbb paint shop proval :D
    hidd el még talán sokra is viheted :D
    talán :D
    én 14évesen az ismerősünknek szoktam "diákmunkákat" csinálni persze pénzé :D
  • Eisenhower
    #1715
    securom loader nekem ezzel gond nélkül elindul. csak rohadtul akad. apropó vki mondja már meg a story módba ahol a rózsaszín csillag van, a punk-nál, deszkával szájbaverem majd mi a szart kéne csinálni? mert mutatja hogy elindul majd ugrik és grind. ugyanezt megcsinálom arrol a helyről ahonnan mutatja de semmire nem reagál.
  • Ramore
    #1714
    egy lehetséges megoldásként írtam le, hogy nálam mitől oldódott meg az akadási probléma, ezek szerint nem kellett volna...
  • Johnny23
    #1713
    szasztok!
    fel van installálva a gamma. Na akkor mivel/hogyan lehet leg1xerűbben elinditani??

    (nálam nem akar bejönni a FAQ)
  • asfa
    #1712
    légyszi egy NORMÁLIS torrentet adjon
    #1703
  • Balumann
    #1711
    kösz ez jól esett xD
  • Thadius #1710
    :DDD
  • bodesz
    #1709
    nemazért de hejj de gány sufnituning lett ez a bannaer :D
  • Eisenhower
    #1708
    csomagold ki rendesen a rarokat.... ezerszer leírtam nem csak itt, hogy winrarba kijelölöd az összes fájl-t az svf-et nem kell ^^ és ugy bontod ki ahova neked tetszik, és akkor meglesz minden file. mert ha te ráböksz az első fájlra és simán megnyitod akkor csak 1 fájl lesz a bin/cue-nél is csak a bin-t fogod látni...
  • Eisenhower
    #1707
    örülj neki....
  • Ramore
    #1706
    Nekem azóta egyáltalán nem akad, amióta bepipáltam a Full Sreen Anti-Aliasing, illetve a High quality shadows beállításokat a launcher-ben.
  • Ramore
    #1705
    no, az volt a baj, hogy még nem csináltam meg azt a feladatot, ami után már engedi a manualt!
  • kovilac
    #1704
    Valakit nagyon megkérek hogy küldje már el a bws file-t a [email protected] címre
    Köszönöm!
  • asfa
    #1703
    #1684 ? balu monnyuk te:
  • Balumann
    #1702
    én nagyon könnyen viszem a játékot, szinte az ilyen ügyességi feladatok mint a manual meg trükközés, meg uton végig menés az max 2-3. -jára sikerül hála annak hogy tavaly dec óta játszok a THUG 2-vel neten :D
    De a feladatok néha olyan komplikáltak, és annyira érthetetlenül írja le néha hogy a feladatra is nehéz rájönni.
  • Balumann
    #1701
    4 fájlból kell álljon az első lemez
    BWS, BWI, BWT, BWA - mind ottvannak a .rar fájlba
  • quack
    #1700
    asszem kell még egy bws file is
  • Balumann
    #1699
    eh most látom hogy berakták a FAQ-t meg a bannert is :P
  • Balumann
    #1698
    nem nekem is akad, ne aggódj. Igen a wallflip volt eddig nekem is ami a legtovább tartot de az csak annyi miatt mert azt nem írta hogy a falfutás gombot nem szabad elengedni mikor nyomom a hátraszaltót se... azt elcseszték
    a revert meg igen, akkor kell mikor ugrasz és egy ilyen leérkező van, ott mielött manualozol revertezni kell, bár én most azt vettem észre hogy szinte bárhova lehet acid dropozni ami ilyen lejtős és még egyenes uton is lehet revertezni :/
    azért is jó mert ha kis rész van ahol azonnal továbbugrok akkor nem kell manualozni csak egy ilyen revert és ugrani tovább (és addig sem terheli a balance-t.
    bicajosnál is beleírtam, hogy a baromság hogy a kamera irányítással kell azokat a trükköket csinálni...
  • kovilac
    #1697
    Hi! Az lenne a problémám, hogy nem tudom megnyitni az első cd-t daemon tools-al. Kiszedtem a BWA,BWI,BWT fájlokat. Ha a BWI-t nyitom meg nem nagyon történik semmi. Rosszul mountolja be. Ha a BWA-t vagy BWT-t nyitom meg ezt írja ki: Unable to mount image. Invalid image file. Mit tegyek?
  • Eisenhower
    #1696
    jó lenne ez a gém ha nem akadozna bizonyos helyeken. annyira idegesítő már hogy a falat kaparom lehet hogy a64-es rendszereken csinálja az akadást? nforce forumon is szidják e-miatt pedig baromi jól lehet vele nyomni, csak mikor vmi uj ficsőrt csinálok akkor is néha akad de ugy hogy nem lehet látni semmit a ficsőrből. manualozásra is rájöttem nagynehezen^^ ugrás majd előre hátra gomb vagy épp fordítva ^^
  • quack
    #1695
    szerintem teljesen jól írja ki, én egyszer nem tudtam megcsinálni hosszabb ideig egy trükköt ez pedig a wallflip vot ^^
  • quack
    #1694
    a revert az kb. olyan összekötő mint a manual a grindeknél
  • Ramore
    #1693
    az a baj, hogy a program rosszul írja ki a trükkök kivitelezését!!!
  • Csuhai G
    #1692
    Király a banner és a F.A.Q. !! Grat! Bár a bannernek kicsit csúnyácska a tetején az a "fórum" szócska.
  • MimaSKATE
    #1691
    azám
  • Halfer
    #1690
    és valóban, tényleg jó lett a banner meg a FAQ
  • Halfer
    #1689
    Balumann légyszi segíts! Már majdnem szétb*sztam a gamepadom! egyszer sekerült a left rotate, de nem csak felugratni és fordulni kell, mert másodszor már nem ment. sőt manuallal együtt mégjobban nem ment. szal az a revert trükk mijafaxt csinál pontosan?! na meg a bmx-es feladatban mikor 3 thailwip. ugorjak a bringával és left ot right rotate?! mert az nem csinál semmit! húúúú a faxom ki van má! ennyire hogy lehetek béna!? előre is kösz
  • asfa
    #1688
    jo banner + F.A.Q
  • quack
    #1687
    eyeball grab odabasz :D
  • szoltan
    #1686
    nekem még mindig nem sikerül:(
    pedig nyomom a rotate left gombot a leérkezésnél
  • szoltan
    #1685
    huhh, azt is amíg észrevettem, eltelt 10perc:)
  • asfa
    #1684
    srácok akinek megvan adna egy linket ahhoz a torrenthez ahonna szedte!visszanéztem de egyik torrent sem indul el!pls segitsetek!
  • Balumann
    #1683
    És figyeljetek arra is hogy mikor beállítjátok az irányítást úgy állítsátok be a kamerákat is, hogy a bicajjal azokra is trükköket csinál (sőt azok a legfontosabb trükkök szinte a feladatokba)
  • Balumann
    #1682
    bocs nem egy kör, hanem egy nyil ami körbe mutat, vagy ilyne hülyén, izé... na szóval van mögötte egy körbe mutato nyil az ezt a gombot jelenti
  • Balumann
    #1681
    az R betü mögött található egy kör akkor az azt jelenti hogy rotate left beállításként található meg. Azért van mögötte az a jel, mert az R betü railt (slideolás) -t is jelent, meg revertet vagy rotate-t is.
  • Balumann
    #1680
    pont az a lényeg hogy nincs crack mert erős a védelem és sok idő mire crack elkészül...
    És valószínü hogy minden probléma abból akad hogy a védelemmel kapcsolatban ír valamit. Hogyha ezek alapján nem megy akkor sehogy se fog csak ha majd kijön a crack. Próbálkozni kell
  • szoltan
    #1679
    Épp ezt akartam én is kérdezni,Valaki tud nekünk segíteni?
  • Thadius #1678
    nem kihúzva bazmeg game databa tedd bele a dll-el együtt és kész mit kell parázni
  • ujfal
    #1677
    az anti akko is kihúzva mert a datába van... Másrészt elvileg (elvileg*) holnapután lesz crack (a forrás a haverom így nemhiszem csak azé gondoltam szólok...)

    *elvileg=nembisztos lehet nem lesz nem megtörténő dolog franc tudja, talán,...