5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #1756
    Valaki fordítsa már le ennél mi a feladat ://
    http://i36.photobucket.com/albums/e16/baluhunter/feladat-bmx.jpg
    ötletem sincs mit kéne csinálni, előtte flare kellett, szaltó + 180 fordulás, az simán ment. Itt megy a decade de a tire trap -ra nem tok rájönni (a decade az manual trükk, a tyre trap szerintetek mi lhet és mivel kel csinálni? :( )
  • kaboom
    #1755
    fos atirat billentyuzettel lehetetlen iranyitani :((
  • Balumann
    #1754
    ja elmondhatod, lehet azzal van a baj, de visszaraktam a 6.1 e-s drivert és most semmi probléma. Az ATI -nál minden 2. driver egy kalap szar, akad rajta minden... (mostmár értem miért mondták mikor kértem véleményeket videokártya vásárlásnál hogy jó az Ati de a silány driverei miatt néha nehézkes vele a helyzet -.- Jóvan lefogom cserélni a bannert...
  • grebber
    #1753
    Ez rettenetesen csúnya pf.
  • kovilac
    #1752
    Köszi a file-t!
  • Eisenhower
    #1751
    nc....
  • bodesz
    #1750
    linket kértem nem azt hogy oltogass...
    amúgy te szart vagy faszt tartasz a zsebedbe?grat...
  • asfa
    #1749
    nem azt köszönöm!
  • Eisenhower
    #1748
    mit köszönöd a bws linket nem is neked küldtem hanem a kovilac emberkének, aki baszta mewgköszönni hogy feltöltöttem neki 30 megás fájl-t
  • asfa
    #1747
    kösz szépen!
  • Eisenhower
    #1746
    eddig is úgy hiányoztál mint **** a zsebbe ^^ de azért még szeretünk
  • Eisenhower
    #1745
    szivesen máskor is örültem hogy segíthettem.
  • Eisenhower
    #1744
    asszem holnap tolok egy win reinstall-t és valszeg tony hawk nélkül. majd ha javítják ezt a kódolási hibát akkor majd felrakom
  • Eisenhower
    #1743
    remélem kipucoltad a registry-t előtte akkor szokott ilyen lenni hogy még a hang is szar. ha gondolod privibe megírom hogy én hogy szoktam amivel sose lesz gond :)
    na jó pont ennél a gémnél van de nem a gép miatt sztem mert rengeteg embernek nem megy... ez a szar kódolás miatt van.
  • Balumann
    #1742
    felraktam a legújab ati drivert és olyan szarl megy a játék hogy az hihetetlen
    a játék is beakad 2-4 másodpercenként de még a hang is így beizél olyankor :S:S
  • Balumann
    #1741
    ilyen poénokkal meg ilyen értelemmel job ha nem is jössz ide xD
  • Eisenhower
    #1740
    ment a privi a bws linkel....
  • Eisenhower
    #1739
    írtam privit! az utolsó sort azt vedd szigoruan. mert legközelebb nem leszek ilyen jószivű
  • Eisenhower
    #1738
    newtorrentes link
  • asfa
    #1737
    oks ezt probálom még nem megy majd remélem!azért kösz mindenkinek!
  • Eisenhower
    #1736
    ezt próbáljátok itt van seeder is hátha elindul. azért várjatok mert az ilyen site-okon elég nehezen indul el.
  • bodesz
    #1735
    amúgy a bannerre visszatérve...a képek csak úgy bumm bele vannak baszva az nemtetszik...a deszka se látszik teljesen.legalább a képek ne csúsznának 1be vagy áhh mind1 ide se nézek be többet mert kileszek a bannertől :D :D :D
  • bodesz
    #1734
    agyálinket ahoz.mert énmég nemláttam azt...
  • kovilac
    #1733
    Valaki küldje már el a BWS fájlt, mert én ügyes letöröltem a rar fileokat :(
  • asfa
    #1732
    zsír!monnyuk nekem nem indul el!mindegy hagyom hátha!
  • Balumann
    #1731
    naggyából asszem 5 óra de sokszor játszottam közbe és olyankor lelassult, meg volt 2-3x újraindítás is. ^.^ de 280 és 250 között ugrálst javarészt, aztán a végén meg 151-170 között ugrálst, volt mikor még lassabban jött játék után -.-
  • asfa
    #1730
    mennyi idő alatt jött le neked?
  • Balumann
    #1729
    haggad had örüljön, még csak 14 éves :P
  • asfa
    #1728
    mininova.orgos?az neked megy?nekem nem indult el szerintem!de azért kösz megnézem még1x
  • Eisenhower
    #1727
    privát hely.
  • Eisenhower
    #1726
    nemkéne ócsárolni más munkáját. amit meg te belinkeltél az szinte tök ua mint ami azy egyik külföldi site-on van.
  • Balumann
    #1725
    mér nem megy a dox tárhelyszolgáltató most...?
  • Balumann
    #1724
    egyébként meg célnak megfelel :P
  • Balumann
    #1723
    már belinkeltem amit én töltötem, olvass vissza légyszi
  • Balumann
    #1722
    őszintén szólva anyira nem nagyon izgatott ez, tudok rendesen is szerkeszteni photoshoppal, azt akarmtam ég hogy így hozzámosom de azt írta ki hogy csak nagyobb képméretbe lehet úgyhogy maradt így.
    Annyira meg nem is összevissza vannak a képek, ha megnézed 2 kép van deszkásról és 2 kép bicajosrol 2 oldalt, középen meg egy deszkával THAW, a forum felirat az tényleg szar lett de nem volt kedvem bíbelődni vele, majd ha lesz sok időm és unatkozom a THAW melett akkor megcsinálom
  • asfa
    #1721
    de nekem nem indul el asszem!betudnád légyszives még1x linkelni!
  • Balumann
    #1720
    asfa, mininováról szedtem a torrentet, az működik
  • asfa
    #1719
    te honnan töltötted?
  • Eisenhower
    #1718
    ehh bakker. story mode első pályán van egy rózsaszín ruihás bögyös maca ha odamész sétálva megálsz előtte ugy pofánvág hogy csak ugy nyekkensz ^.^
  • Eisenhower
    #1717
    félreérted nem baj hogy leírtad. pl nekem egy darabig nem akadozott mikor kikapcsoltam a torrent kliensemet, mostmár tökmind1 hogy kikapcsolom-e vagy nem akkor is akad, de olyan durva akadások vannak hogy .... lehet azért nem jött még ki tört verzio mert lehet a cracker gépén is akad és inkább nem idegesíti magát vagy azthiszi hogy rosszul crackeli és azért akad ^^ én arra gondoltam hogy lehet az a64-es procim miatt :S