2585
Mi vár rád a suliban?
  • Doomista
    #2465
    a mi info tanárunk nyugodt,békés,segitökész,stb,ugyhogy hurrá!
    látom szerecc dicsekedni drága :D
  • Brigicsaj
    #2464
    nah jah így kellett volna lennie..:D de hát a tanári ész járást ember aki megérti basszus...:D:P én is hogy legjobb vagyok osztályba így én is kapok mindig gépelni valót, meg versenyre küldenek meg ilyenek...:D de hát érdekli a rákot...:D szeretek gépelni amíg a többiek azért utálják mert nem tudják mert mindig üvölt velük a tanár hogy nem értik meg a feladatot..:D mondjuk 1-2x igazat adok neki, mert mikor 6x elpofázza hogy ezt 2x írják ezt 5sor stb, és nem úgy csinálják akkor megértem, de amikor szimplán kérdeznek valamit mert nem tudják akkor nem kéne izéni'...:P:D
  • Doomista
    #2463
    :O
    nálunk az infotanár elöször kiszürte ki hogy tud irni stb,aztán 2 ember tudott rendesen gyorsan irni [my,friend 294164] oszt nekünk 2-3x annyi leirando dolgot adott,de igyis levágtuk a többieket...inkább az kellet volna hogy nekünk nem ad fel semmit,ellehetünk magunk xD
  • Brigicsaj
    #2462
    nah most írtunk 10perces év eleji felmérést...:D meg volt 10 perc alatt a 3200 leütés míg valakinek csak 2000 vagy 1500...xDDD ott rajoskodtam...xDD
    utolsó 5 percbe gépeltem egy oldalt, sebességfokozást...xDD látta a tanár hogy unatkozok...:DDD
  • Doomista
    #2461
    olyan is van ? O_o
  • allock #2460
    nekem csak 20perces óráim voltak tegnap
  • Doomista
    #2459
    Jaj,most irok,engedték hogy egy kicsikét gépezhessek,már láccot rajtam hogy kezdek megörülni,de hétfötöl csütörtökig nencs gép...ez az én gondom,szal nem kell semmi komment erre a mondatra hxt.

    mai hét elég érdekes,hétfö,kedd,szerdán 7 oránk volt,csüt meg pénteken meg csak 5 :)))
  • Brigicsaj
    #2458
    jah nekünk mind1ik azt mondta beszámítja..:D valaki nem annyira valaki keményen...szal szopunk...xD
  • Doomista
    #2457
    mind1ik 5-ös lenne,ágr milyen szépen kezdeném az évet :D

    de egykét tanár mondja hogy nem számitja ezt bele a tanulásba,ha 1 lesz xD
  • Brigicsaj
    #2456
    nem hát, osztályozzák de hogy hanyas lesz azt nem tom...:D
  • Doomista
    #2455
    nem volt nehéz mi ?
    biologiábal viszont átvettüka kérdéseket,szal abbol felvonk készülve :D
  • Brigicsaj
    #2454
    mi is írtunk felmérőt magyarból....a többit jövőhéten..:D
  • wander01
    #2453
    uristen kezdödnek a sulik :D mekkora szopás... mondjuk ha minden igaz akkor még pénteken egyszer kell bemennem a suliba a diplomámért, aztán kalap-kabát... uhh, ezt is megértem...
  • Doomista
    #2452
    áh mi ezen a héten mindenböl év eleji felméret irunk,igy kezdjük a keménység alapját...
  • Brigicsaj
    #2451
    jaja én is valahogy így vok ezzel...:P csak annyi hogy az első hét mindig a leglazább...:P a többi már keményebb lesz....:/ hétfőn dogával indítok...:/
  • Doomista
    #2450
    igen,végre hétvége !! így még nem vártam semmit ezen a héten :)
  • Brigicsaj
    #2449
    nah látod...:D
    jáájj ma tudtam meg hogy nekem első félévbe lesz Szösz...xDDD LOOOOL
    Lehet idén teszek egy info érettségit...:D nem tom még...:P elv lehetne..:P
    Ja meg nyáron megyek majd aktakukac melóra..:D nyárra simán tudni fogok mindent ami ahhoz kell...xDD

  • Doomista
    #2448
    nah erre énse gondoltam még :D majd kitalálom :D
  • Brigicsaj
    #2447
    jó de hát, azon belül sokféle próbát tudnál csinálni...xDDD Olyanra gondolsz hogy 10 perc alatt mennyit gépelek, vagy hogy 1 oldalt mennyi idő alatt? :D vagy mi?:D
  • Doomista
    #2446
    hát szerinted miröl volt szó idájig ? :DD
  • Brigicsaj
    #2445
    miféle próba alá?? :D
  • Doomista
    #2444
    nah jolvan,egy proba alá kéne tennem téged :D
  • Brigicsaj
    #2443
    persze, mindent...:P
    Én meg filmeken csonálkoztam el hogy hogy tud úgy gépelni a csávóka vagy a csajé hogy nem nézi a kezét, csak a monitort...xDD aztán már tom...xDD
    10 perc alatt megvan nekem a 3000 leütés...:D vagy több nem tom hogy a nyári msn-enezések mennyit javítottak rajtam...xDD
  • Doomista
    #2442
    hát nekem az jut erről eszembe,hogy egyszer voltam dokinál,és a dokibácsi egyik emberkéje [csaj] számitogépnél pötyörézte be a sok sok mondatokat,néztem hogy milyen gyorsan ir,hogy tudja,stb,szal tátva állt a szám,de az kb 11 éves lehettem,nah most énis olyan gyorsan irok :P 1-2 év msn,chat elöhozza.

    és jeleket is full látás nélkül kiirod bármikor bármelyiket ? számokat is ? az már nehezebb :D
  • Brigicsaj
    #2441
    én is idén is megyek gépírás versenyre, az tuti, mert tavaly is azt mondta a tanárom hogy leszaggatja a fülemet ha nem gyakorolok nyáron, mert akar küldeni megint...:D:P tehát msn-en bőven gyakoroltam...:D megy mint a karikacsapás...:D valaki meg a nyáriszünet alatt el felejtette...:D de nem értem....sokkal jobb így írni mintha a kezemet bámulnám egyfolytába és összevissza pötyörésznék...xDD legalább majd jó kis titkárnéni lesz belőlem..:D nyári melóra majd jövőre már mehetek adminisztrátori melóra....:D LOL egész nap csak másolok majd a gépbe dolgokat...xDD utána meg majd meg kell masszírozni a hátamat...:DD
    De igazából az ének az én szakterületem...:D:P
  • Doomista
    #2440
    :)
    grat.
    énmeg majd nevezek designtervezési versenyre a suliban,pár hét és kiderül hogy végzek,de 1 helyet akarok :P
  • Brigicsaj
    #2439
    sajnállak teljes szívemből hidd el...:( elsőnap lecó, az túlzás...:( nekem meg tök jó...:D még oklevelet is kaptam csokival...:P :DD a gépírás versenyen az elsőhelyezés..:P :DD
  • hfeeri
    #2438
    rám egy csomó vérszomjas tanár :D
  • allock #2437
    most lett vége a sulinak :c jeeEEEeee
    holnap 8kor végzek :D
  • Doomista
    #2436
    sajnálj,kérlek...
  • Brigicsaj
    #2435
    hehh, nekem meg még nincs miből adjanak...xDD csak csütörtöktől lesz...xDD
  • Doomista
    #2434
    első nap,és máris házik ...
  • STurmGewehr
    #2433
    egész jó a gimi nincsenek itt olyan pöcsök mint általánosba
  • Brigicsaj
    #2432
    hehe nekem van a világ legjobb oföje és ofö helyettese...:PP
  • Chanel
    #2431
    egy ritka hülye osztályfőnök...
  • Mike
    #2430
    (p)isisek
  • allock #2429
    pfúj :D
    ezért kell kötelezővé tenni a fiatal női oktatást :Dd
  • Magnumrolcsi
    #2428
    :DD

    Nincs egy nő tanárunk se :S
  • degenerator
    #2427
    kimaradtam.
  • allock #2426
    egy randa véén szipirtyó :DDd
    bár ne legyen igazam

    inkább vmi sexi új tanárnéni ^.^