2585
Mi vár rád a suliban?
  • Brigicsaj
    #2505
    :DD
  • Doomista
    #2504
    #2502
    #2503

    remek
  • Brigicsaj
    #2503
    de csak azt rakom fel ahol konferálok...meg ha van még valami jó....:D a melltartó villanós egyrészt nagyon gáz, másrészt meg barátom levettetné ahogy meglátná...xD de ha sok kép van rólam akkor felteszem új albumba..:P
  • Brigicsaj
    #2502
    még nem kaptam meg, de ha megkapom átküldik msn-en akkor felrakom..:D
  • Doomista
    #2501
    rakd fel rakd fel rakd fel :D most most most :_D
  • Brigicsaj
    #2500
    de tod mi volt nálunk a vicces? xDD hogy ugye konfer voltam mikrofonnál áltam, kivágott fölső meg minden..:D erre jön osztálytársam a Krisztián, hogy csináljunk közösképet..:D mondom oksika..:D:P erre fognám át a derekát erre felkap..:D és lecsúszott a felsőm egyik fele, kilógott a fél melltartóm...:D olyan kép lett basszus én is hülye fejet vágok mert nézem hogy le van csúszva, Krisztián meg rázummol a mellimre.....xDDD még szerencse hogy nem az osztályok felé álltunk és csak a Döníz látta aki fényképezett...:D utána csináltunk egy normális képet is...:D:P lehet felrakom myVipre ha lesz olyan kép ahol konferálok..:P
  • Brigicsaj
    #2499
    jah azt a gyerek törik össze...xDD hát rohadt vicces...xDD mi nem csináltattunk velük veszélyes feladatot..:P
  • Doomista
    #2498
    aha

    nálunk egy vicces feladat volt,mikor fagólyalábakon kellet megtenni 5 m-t,de 5 gyerekböl 4nek elis tört,mert nagy volt a suly,hol a hosszu farész tört el,hol az amin tartotta a gyerek lábát,vicces volt :D
  • Brigicsaj
    #2497
    nagyon jó érzés esküszöm..:P de nem azért, mert nem úgy szívatunk hogy na b**meg most szívtok mert g**ik vagyunk érted, hanem jól érezzük magunkat hogy vicces feladatokat adunk..:P és segítünk ahol tudunk, a b-sek mindent rendesen megcsináltak és élvezték a dolgot és semmihez nem húzták a szaájukat tehát ahol én voltam feladatnál én megadtam nekik a max pontot meg még pluszt is..:P és tök rendesek, normálisak voltak, két csávó különösen nem szívbajoskodott..:D minden izé nélkül ott dumált velem hogy mi hogy van meg lesz stb..:D aztán húzták a szájukat amikor mondtam nekik 1-2nél hogy kulisszatitkokat nem árulunk el..:D akkor már győzködtek meg leakartak fizetni poénból, mondom ááá én nem vagyok korrupt vagy mi szal engem nem lehet lefizetni...:D:P erre jó úgy sincs pénze, mondom na látod fiacskám..:D de kajak tetszenek a bevállalósak , akik nem izélnek semmin...:P anno én is bevállaltam amit kellett..:D meg nagy a szám..:D azért voltam én a konfer..:D:P imádok beszélni amint láthatod..:D na most ez szóba nem tartana ilyen hosszan de lehet fel se fognád...:D
    jujj volt egy kis csúnya lány, úgy sajnáltam mert kiröhögték, közbe meg tök ügyes volt meg minden én meg úgy sajnáltam, már ott voltam belemondtom a mikrofonba hogy ne röhögjenek már rajta, de szegényke észre se vette tök jól érezte magát , nem akartam felnyitni a szemét hogy nem vele nevetnek hanem kinevetik...:((( eskü én vagyok mindig az első aki segít a gyengébbeken..:) új csajt is felkaroltam, egyből mindenki bírja..:P
  • Doomista
    #2496
    alig várom hogy majd mi is szivathassunk :D
  • Brigicsaj
    #2495
    úúú nekünk október végefele lesz asszem..:P de én tuti megyek..:P nem maradok ki, meg kell nézzem hogy fogják őket szívatni..:D:P és szurkolok a b-seknek..:P
  • Doomista
    #2494
    hát nálunk kövi héten lesz a golyabál...lehet else mék...inkább itthon süttetem a buksimat...:D
  • Brigicsaj
    #2493
    LOL!:DD az kemény...:P én nem bulizok...:D köcce helyre jövök am...:P ma nagyon jó napom volt..:Pjó hogy megírtam gólyaportyára a szöveget, szinte nem is használtam...:D de a végén tökre beégtem...xDDDD jujjj nagyon komoly volt, annyi fotó lett meg annyit szivattuk a 9.-eseket..:D:P és gecc sorrendbe nyerték meg, vagyis elsők az a-sok lettek másodikok a b-sek, harmadikok a c-sek, és negyedikek a d-sek..:D :P bár ha én dönthettem volna tuti a b-seket választom ők voltak a legjobbak kajra...:P
  • Doomista
    #2492
    juj,csak nem influenza ? jobbulást.
    nah és végre hétvége ismét,vagyis a holnapi nap leesz buleee,paprika napok lesz,ez azt jelenti hogy faja hangulat,és sok kaja pia,mindenki jön a sulibol,meg minden,itt az idö sört inni és egyéb dolgot izlelni társaság mellet ^^
    (csak ne ha másnap a hintáknál találjuk magunkat a játszotéren fekve)
  • Brigicsaj
    #2491
    az komoly....én meg elkaptam a vírust baze, hangom alig van erre volt barátnőmmel kellett ordibálnom....erre leesett a vérnyomásom és egy utcával előttünk majd nem elájultam, szinte 4kézláb jöttem haza.....:SS
  • Doomista
    #2490
    Tegnap bunyo volt a sulinál nem messze Oo
    Suli végén 2 gyerek összeverekedett,de már megvolt beszélve hogy bunyoo sulee után,mert az egyik gyerek nagyon kötözködött,hát nemvolt nagy sérüléses dolog ez az egész,csak az egyik gyereknek vérzett az ora,mind2 kapott egymástol nagyobb ütéseket,nemtört senkinek semmilye szerencsére.
    :S
  • Brigicsaj
    #2489
    nah ja...:S:/
  • Doomista
    #2488
    legegyszerűbb....mobil :D rányomsz pár gamet,különbözö trükkökel hátso padban ülve tolod a gameket :D
  • GVG
    #2487
    hülye suli nem lóghatok kedvemre xD
  • Mincsi
    #2486
    nálunk is vannak 1-2 zsír arc, akik psp-vel jönnek, aztán 1x csak eltűnnek ...nah akkor télleg húú de vagányak
  • flippy
    #2485
    Én osztálytársam is hozott tavaly suliba laptopot, minden szünetben megállás nélkül játszott, aztán nem bírta a csábítást és sunyiban a hátsó padon magyar órán is...észre vette a tanár, fülénél fogva hajította ki a gyereket a teremből egy osztályfőnökivel a kezében...xD
  • Brigicsaj
    #2484
    az komoly....:DD
  • Doomista
    #2483
    az a gyerek én vok :D [nem ám]

    hát általánosba én vittem fényképezöt,mert ugye le kellet kapnom a falat,stb-t egy doom sulis pályához amit én csináltam :D azt megengedték simán :P
  • Brigicsaj
    #2482
    az iggggeeen...kicsit se függő a gyerek mi? xDD
  • Mincsi
    #2481
    zsír arc lehet az a gyerek :D
  • Doomista
    #2480
    énse voltam nagy gamer,de az elsö online gamek után OoOoOoOooOo :D
    elég szépen offolunk félig ám.

    suliba egyik gyerek hozott laptopot,képzelhetitek hogy elég rendesen a tanári asztalon kötött ki :D
  • Brigicsaj
    #2479
    jah persze......ezen nálam nem lehet segíteni..:D régebben játszottem ilyen egyszerűbb játékokkal, meg Sims, meg stb...de azok se kötöttek le....:P de nem is akarom hogy lekössön most semmilyen játék asszem....:P
  • Doomista
    #2478
    de biztos lenne ami lekötne,csak megkell találni a megfelelőt.doomozzá,az leköt :D
  • Brigicsaj
    #2477
    nah az tök faintos..:D én játékokban nem vagyok otthon..:D:P nem szoktam játszani csak az alap kártyajátékokkal ha már nagyon unatkozok, mert egyik játék se köt le..:P
  • Doomista
    #2476
    ugye hogy ugye ? :D
    kiderült hogy az info tanár szereti az online gameket,énmeg mesélek neki ezerrel :D
  • Brigicsaj
    #2475
    hát én nem tom....csak második félévbe lesz info-m most..:D tavaly meg nem tanultuk a Fórum témakört...:D :P de ha lesz akkor már kenni vágni fogom én is jah..:D
  • Doomista
    #2474
    van infobol olyan téma hogy Fórum.
    :D
    AZT A TÉMÁT MI MÁR KENJÜK VÁGJUK :D
  • Brigicsaj
    #2473
    nem magyar órán vagyunk öcsike....xDDD
  • Doomista
    #2472
    izé,nemtok mit kérdezni...jah de,de az necces egy kérdés xD
  • laliking
    #2471
    hejesírás rulZ-e? xD
  • Brigicsaj
    #2470
    :DDDD Lol magamnak nem írogatok..:D észre veszem ha nemérdekel valakit ha beszélek, persze neten nem , mert nem látom hogy a szemembe néz-e vagy sem, vagy hogy na szal vágod...:D itt írhatnék oldalakat is, aki akarja elolvassa aki nem az meg nem és ha meg nem érdekel senkit akkor meg minek írom..:D szal kérdezzél, és válaszolok...:D
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD játszunk kérdez feleleket..:DDDDDDDDD
  • Doomista
    #2469
    :D majd lesz még :D
  • Doomista
    #2468
    aha :D:)
    akkor még irj irj irj,olvassuk sokan !
  • Brigicsaj
    #2467
    jajj hát amibe jó vagyok és tudom hogy jó vagyok és értem el valamit azzal imádok dicsekedni...:DD hát ne is várd hogy majd itt dicsekszek hogy németből vagy matekból segg vagyok, meg stb....xDD de szerintem minden ember ilyen..:D na jó van 1-2 aki azzal se dicsekszik amivel pedig kéne...:P
    De én ilyen vagyok..:D 2 éve 180°-os fordulatot vett az életem, azóta imádok középpontba lenni...:P előtte egy nap ha 5 mondatot mondtam anélkül hogy kérdeztek volna akkor már sokat mondok...xD most meg beszélek ha kell ha nem...:D de szeretnek...:D tudom mert mondják..:P:D ha nem szeretnének akkor nem lennék ilyen pofázós, meg ilyen nah hát magamat meghatározni hát érdekes dolog....:D sokrétű ember vagyok eléggé..:D segítő kész..:P komolyan kaptunk most új osztálytársat, egyből felkaroltam..:P hogy ne közösítsék ki itt új ként meg stb....mert már kezdték volna, én meg bevédem..:P és tudom hogy ezért majd egyszer hálás lesz...mert rajtam senki sem segített régebben szal...hát én lelki ügyekbe vagyok otthon..:D lehet pscihológiát kéne tanuljak vagy valami ilyesmit..:P akit csak ismerek mindenki hozzám jön a problémáival....én meg segítek és aki ismer az tudja hogy amíg átnem basznak addig az utolsómat oda adnám a barátoknak meg a szeretteimnek...:P és ennyi.....szal már lelkisegély szolgálatom van...:P
  • allock #2466
    volt :D