2585
Mi vár rád a suliban?
  • batmunkh
    #2545
    a tavaszi szünet nekünk péntektül keddig tart :S:S:S
  • GVG
    #2544
    ennek a március 15-nek is pont szombatra kell esnie...
  • caseih9400
    #2543
  • GVG
    #2542
    jó neked...nekem csak szerdáig vagyis az az első nap
  • caseih9400
    #2541
    asszem péntektől csütörtökig van..
  • GVG
    #2540
    amúgy nálatok is ilyen pofátlanul kevés a tavaszi szünet?:(
  • caseih9400
    #2539
    hája..
  • GVG
    #2538
    én is de elég para míg gondolkozik a tanár kinek kell felelni:S
  • batmunkh
    #2537
    :D:D:D
    énis rá szoktam alapozni4 :D
  • caseih9400
    #2536
    inkább szerencse...
  • batmunkh
    #2535
    Akkor tényleg jó.
    szerencsén mullott vagy csak emlékképek??
  • caseih9400
    #2534
    hát ha nem tanulsz neked rossz ?
  • batmunkh
    #2533
    Hát attól függ,ha az neked jó..:D:D:D
  • caseih9400
    #2532
    Már megkaptam őket :DD 2es2es :DD
  • batmunkh
    #2531
    hát sok szerencsét hozzá
  • Brigicsaj
    #2530
    jah utóvizsga? :D jó hát nekem mondod, aki még életébe csak 5x vizsgázott, és akkor is csak zenesuliba, ahol zongoráznom kellett a tanárikar előtt meg nagyközönség előtt, meg szolfézsból énekelni, és sose volt utóvizsgám..:D normál tantárgyból sose vizsgáztam..:D tehát...:D
  • caseih9400
    #2529
    2tz holnap :@@ (nem tanultam eddig egyikrese) :D
  • Molnibalage
    #2528
    Utóvizsga, bár sok helyen ez inkább IV (ismétlő vizsa). Na ezt a szót is régen írtam le, vagy ejtettem ki a számon... Olyan, mint a dolgozat vagy felelés. Fél év egyetem (6,5 fél után meg már tényleg) után már eszébe sem jutnak az embernek. ZH és vizsga van azt szeva.
  • w77d
    #2527
    az tudod egy olyan poén dolog, hogy megcsillogtathatod mégegyszer a tudásod a vizsgaidőszakban, de ha akkor sem tudsz elég meggyőző lenni, akkor nagy szopacs van :D
  • Brigicsaj
    #2526
    mi az az uv? :S :D
  • bens
    #2525
    biomechanika bukás -> 15.én uv :\
  • Brigicsaj
    #2524
    én a Jedlikbe írtam a központit 2 éve...:D
    most Pesterzsébetre járok a Varga Jenő KSZI-be...:P
  • w77d
    #2523
    ebből UV lesz 22-én :(
  • Molnibalage
    #2522
    Hát az én gimis életem sem volt egyszerű. Nem'tom ki találta ki, hogy két nyelvet kell tanulnom, de emiatt nincs még egy nyelvizsgám sem, bár az angolt azért használom.

    Nos és az angollal jártam így. 9. osztályban, akkor elvileg heti 5 angolom volt, pontosabban lett volna. Kb. 2 hónapig nem volt tanár, állandóan beteg volt. A 2. évben szintén kb. 1,5 hónapig nem volt, akkor orrplasztika (!!) miatt, ebben az évben már csak heti négy óra lett volna. Ekkor valszeg kirúghatták (ez jan közepén volt) és árilis végéig nem is volt helyettesítés megint, viszont minden órán más tanár jött... Tehát folyamatos tisztességes oktatás csak az utolsó két évben volt, de akkor már csak heti 3 órában.

    Olaszom végig heti 3 órában volt, mégsem tudok olaszul semmit. Ha olasz helyett végig angolom lett volna, akkor lazán lett volna nyelvvizsgám. Az oktatási rendszer akkor sem volt az igazi mit ne mondjak.

    (Csepelre jártam a Jedlikbe. Helyi sulbia jársz egyébként földim?)

    Következő félévben diplomázok egyébként.
  • Brigicsaj
    #2521
    :DDD Lol én meg második félévbe fogom megszívni, hogy a tanárok hiányoztak, mert betegek voltak...most a második magyar tanárom megy el a más fél alatt..:D 9. év végén elment a magyartanár, mert terhes...:D most element a másik is aki veszélyesztetett terhes..:S aki most jönni fog az nem tom ki lesz..:D de ne legyen 50 éven aluli, mert ha még is akkor az is terhes lesz év végére..:D magyarból, csak a második félévbe fogunk írni 3 nagy dogát...amikor azt egy év alatt kéne meg írni..:S kemény lesz...:S
    meg ráadásul felelhetek is hogy letudjon osztályozni, az iskola utolsó egy magyartanára...:D mert csak 3 jeggyel zárnak le a buzik..:D és nekem csak 2 van..:D
    oföm is hiányzott most egy hetet, tehát nem tom mi lesz....
  • Molnibalage
    #2520
    Pénteken munkavédelem vizsga. Várom, mint fotoceállás ajtó a faltörő kost..
  • Brigicsaj
    #2519
    dettó!
  • htr93
    #2518
    most kivételesen jók a kedveim, és a zoszt. társak miat..
  • w77d
    #2517
    Eu Gazdaságtan vizsga ma 2-kor!
  • Doomista
    #2516
    élvezem a kinzást
  • JackMeadow
    #2515
    hogy mi vár rám a suliban? SZOPÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS
  • Magnumrolcsi
    #2514
    lassan félév
  • Randelz
    #2513
    Holnap gyarkorlat szóval dolgozgatok tovább a sirénámon. Nemnagy munka, de elég soká tart az osztályal dolgozni. Személy szerint meglettem volna vele kb. 3 óra alatt.
  • Magnumrolcsi
    #2512
    Szünet előtti hét gyakorlat volt, a szünet meg pont sulis hét volt. És mikor újra menni kellett(múlthéten) az megint gyakszis héttel kezdődött. :)
  • Brigicsaj
    #2511
    hát mért nem voltál te 3 hétig suliba? :O
  • Magnumrolcsi
    #2510
    3hete voltam utóljára suliban és ma újra menni kell. :( Tételek sincsennek kidolgozva, egy karó(ha nem kettő) tulajdonosa leszek.
  • Brigicsaj
    #2509
    nah jah...:D de neten keresztül nem látványos a szivatás...:D
  • Mike
    #2508
    sg-n is be kéne vezetni az újregeken :DD

    mondjuk én vmi elitista gimibe járhattam, mert nálunk ilyesmi nem volt
  • Magnumrolcsi
    #2507
    Kell a mozgás :)

    Tegnap utolsó két óra tesi volt, hátúl a pályán. Aki nem focizott(köztük én is) annak futni kellett a pálya körül. Utolsó körnél mondta a tanár, hogy adjunk bele mindent és úgy fussunk. Többiek elkezdtek mint akit ágyúból lőttek ki úgy futottak. Én meg szépen lassan elkezdtem sétálni, kérdeztem tanárt mivan ha így megyek végig. Azt mondta akkor a többieknek futni kell még egy kört :D persze lassan végig sétáltam.. Tanár mondta Nekik ha utól érnek megverhetnek.. senki nem jött utánnam :( :D (nem kellett +egy kört futniuk, sajnálatomra)
  • Doomista
    #2506
    Nekem most 1 óra tesi lenne,de nincs kedvem tesizni,ugyhogy kihagyom az első órát :D