2585
Mi vár rád a suliban?
  • tigeroo
    #1784
    én egész héten otthon (kórházban) voltam

    biosz,földrajz, német,irodalom, fizika, kémia töri, matek dolgozatról maradtam le.. kár:D
  • Mike
    #1783
    rövidített órák péntekenként? már ilyen is van? :o
  • Mike
    #1782
    te szegényke
    rossz voltál kiskorodban?
  • Brigicsaj
    #1781
    Basszus suliba úgy felhúzták az agyam nem elég ma 8 óra, holnap csak 6 lenne, erre 8 lesz mert bekell menjek elsőre, meg ott kell maradjak 8.-ba, aztán pénteken be kéne menjek fél7re, hát a faszom fog be menni hogy utána tűzoltóságon kornyikáljak, bemegyek rendesen fél8ra ahogy eddig így is 5kor kelek hogy beérjek fél8ra....nem fogok hajnali 4kor fel kellni csak azért hogy beérjek neki fél7re.....azt nézhetik bazmeg....
    és norm esetbe pénteken se lenne első órám szal elég lenne 3/4-ed 9ra bemenjek, de neeeem...
    na mind1, legalább pénteken viszonylag hamar végzek a rövidített órák miatt....:S
  • Kabuto0
    #1780
    az csak a kezdete a szabálynak xD
  • Mirk
    #1779
    jah katonai iskola..:)
    ott fegyelem van na meg rend:)
  • Kabuto0
    #1778
    kültakaro és az összes rá vonatkozo dolog,törzsek,jellemzök..."csak" 3 oldal :)
  • Rage47
    #1777
    mit vesztek?
  • Kabuto0
    #1776
    Nah a témára visszatérve holnapi nap :

    Biosz felelés,rám kerül a sor (tanutam mint a hésszentség)
  • Kabuto0
    #1775
    pfff.... nem mondhatom mert kibasz az orárol,avagy osztáylfönöki,ember én nem ovodában vagyok... ez katonai iskola xDDDDD
    egyébként nem ver meg,de mivel tudja a diák hogy odakell adnia,a tanár addig mondja szépen vagy idegesen hogy adja mig odaadja.
    ezt nevezik tanár szeméböl lévö bénitö átok nak xDDD
  • Mirk
    #1774
    de igen mondhatod
    mért odamegy és kiveszi a kezedből? vagy megver ha nem adod oda?
    azér nehogymár 2006ban ien esetek legyenek...
    sose adnám oda
  • Kabuto0
    #1773
    jolvan,most itt nagyban mondjátok hogy a tanár nem veheti el meg törvénysértö,de nem tehetek semit,értsétek meg,nem mondhatja a gyerek neki hogy nem adja oda,ö nem dönthet,ez van,most én mit csináljak ? menjen és pereljem be a sulit ? nem tudunk mit tenni,ez van ... ha elveszik elveszik,nem tehetünk semmit.a tanár az admin,mi csak userek vagyunk SAJNOS ....
  • Kabuto0
    #1772
    Jolvan megszoritottál xD

    Egyébként már volt gyerek akinek megszolalt a mobilja ebben a félévben,nemis 1 eset,elis vették,de minden tanár más,valaki nem veszi el,csak rászol,valaki el veszi,és jöhet a szülö...

    nekem 1x volt esetben általánosban...mikor véletlen az ébresztö bevolt nyomva,mert a brother mesét inditot blabla,nem részletezem,megszolalt az orán,elmondtam mi történt,és oké ennyi ... azota mindig ugy mék mobillal a suliba,hogy levan némitva,és levan nyomva a hang. bár mostmár nem hordok...
  • Mirk
    #1771
    így van, röhögd csak ki a tanárokat, ien hülye kérdésekre h minek neked telefon meg ne válaszolj egyrészt mert mi köze hozzá másrészt meg nem kell válaszolnod
  • Mike
    #1770
    mi közük hozzá? max arra kérhetnek, hogy ne zavard vele az órát
    szal mondjuk elnémítod, ennek meg is feleltél. elfogadom, hogy ne telefonálj órán, de ennyi, nincs joga elvenni, csakhogy egy gyerekkel soxor azt tehetnek amit csak akarnak, mert nincs tisztában a jogszabályokkal, másrészről meg ő húzza a rövidebbet mindenképpen. Ezzel együtt csak azt tudom mondani, hogy nincs joga elvenni, mint ahogy nincs joga elvenni a cipődet, zoknidat, dzsekidet sem.
    Erről az iskola rendeletet hozhat, de az akkor törvénysértő.
  • berlinboy6329
    #1769
    De ha a semmi közepén eltöröd a lábad(Ehhez tehetség kell),mert arra kell hazamenned,és 3 km-re van a legközelebbi parasztkunyhó,akkor valahogy haza kell telefonálni,mert nem hiszem,hogy elkezded vonszolni a lábad magad után 3 Km-en keresztül. :)
  • Kabuto0
    #1768
    nem hiszem ... a mi városunkban minden iskola,gimi,stb-ben van ez a szabály ... de ha mégis igazad lesz,vagy van,akkor a városi iskolák bek*phatják ...

    De mindig avval állnak elö hogy miért neked telefon ? Te nem vagy fontos ember,hogy mindenki keressen téged...

    Már annyira unalmass....
  • Mirk
    #1767
    valóban
  • Mike
    #1766
    akkor ez kamu
    a házirendet az iskola alkotja
  • Rage47
    #1765
    nekem a gimi sokkal jobban tetszik és tetszett már 9.ben is, mint az általános...
  • Rage47
    #1764
    5-ös lett a javito angolom, odairta tanárnö h "This time, it was you..." :D
  • Kabuto0
    #1763
    hát más ember más stilus ^^

    eddig normál osztályban voltam 8 évig,aztán ezis normál :)
    nem panaszkodok,csak az általános könnyeb ... és türhetöbb... ám de mindenki fejlödik,tisztelet a kivételnek.
  • Kabuto0
    #1762
    hidd el,nem én mondtam és találtam ki ^^
  • Mike
    #1761
    valszeg nem
  • Mike
    #1760
    ez baromság
    embere, iskolája, és osztálya válogatja
    én nem sírtam vissza azt a sok tirpákot, akikkel általánosba jártam
  • Mike
    #1759
    a gólyabál az más
  • Mike
    #1758
    kitől? minisztériumtól? önkormányzattól? nem hiszem
  • laliking
    #1757
    hi, kérdezném itt az okosokat akik szoktak HÉVen utazni :)

    szal, az lenne a bajom, hogy megnézem, hogy ahol én felszállok (József Attila Telep) ott 13:51-kor megy vágóhíd fele. És ahol leszállnék (Timót utca) ott kivan húzva az időpont. akkor ott nem áll meg? csak áthalad rajta?
    menetrend
  • Kabuto0
    #1756
    jaj te szegény....majd megtudod milyen lesz a középsuli...ennél kegyetlenebb....én már visszasirom az általánost ... :D
  • laliking
    #1755
    remélem :D
  • allock #1754
    túlfogod élni :]
  • laliking
    #1753
    Holnap lesz az első előkészítőm az szilyben :/
  • Kabuto0
    #1752
    ez nem baromság,nem kell komolyan venni,csak kis iskolai gyerekek kikapcsolodása,de szerintem felesleges,mindenkinek van jobb dolga mint hogy golyabálba menjen ... söt csütörtökön lesz,egész délután ottleszünk,de aztán még fogado ora és szülöi,hát ilyet ember ... legalább péntekböl felvonk mentve,mivel nem tudunk tanulni ^^ :D
  • Kabuto0
    #1751
    te nem érted...ezt a szabályt nem az iskola hozta létre,hanem az iskola kapta meg !
  • Mike
    #1750
    az én gimim akkor normális volt, mert semmilyen ilyenfajta baromság nem volt
    mi az hogy KELL?
  • Mike
    #1749
    de nem veheti el a tanár a gyerek dzsekijét sem
  • Mike
    #1748
    akkor ez az szabály alkotmánysértő
    másrészről az iskola nem hatóság, nem hozhat rendeleteket, főleg nem olyanokat amik szemben állnak a hatályos törvényekkel
  • Kabuto0
    #1747
    Nah végre tulvagyok ezen a napon is.
    Sikeresen megirva a javito ^^
  • Kabuto0
    #1746
    jah,irodalom tz 1.
    Hogy miért?
    Mert egyszerüen kiment a fejemböl hogy ezen a napon lesz doga,igy nem készültem teljes mértékben rá...
    Holnap viszont javito,arra teljes mértékben készültem,javitok,és szevasz...
  • Rage47
    #1745
    miböl irtál 1-es magyart?:D