2585
Mi vár rád a suliban?
  • Brigicsaj
    #2024
    Hogy mi vár rám a suliban???!!!
    hát nem is tudom hol kezdjem most értem haza egy félórája és mehetek vissza fellépni és kb 8ra fogok hazaértni....:S
    Jah és holnap 3 tz-t írok amiből az irodalom a leghúzósabb, mert a matekot németet tudni fogom, de az irodalmat, hát az katasztrófa lesz....:(
  • Rage47
    #2023
    3. a legnehezebb szvsz.
    2. tényleg a legkönnyebb, fizika és kémia volt négyesem többi 5-s vagy kitünö. soha nem voltam még 5-s matekból, 10-ben voltam egyedül 5-s:D
  • Mike
    #2022
    a 2. a legkönnyebb
  • Doomista
    #2021
    huh kegyetlen volt ez a 2 nap ...
    eztán jön még a java...várom hogy 3.-s legyek,az lesz a legkönyeb év...az 1 év a legnehezebb,ebben az évben fognak sok embert elfatrolni,szoval hajtani kell neha én legyek...uj fiu az osztályban , 35 db fiu valszeg...szerintem kb a felét kifaterolják....2. év könyeb lesz kicsivel...a 4.-t viszont nem várom...az éretsségijáááááááááj :...
  • flippy
    #2020
    hogy tetszett az ünnepély? :-p
  • laliking
    #2019
    elvileg vmilyen továbbképzés van :D
  • Rage47
    #2018
    azt hittem csak nekem nincs, mert 200 éves a suli....:)
  • Rage47
    #2017
    hogyhogy??
  • laliking
    #2016
    Ma nincs suli. yupííí :)
  • Doomista
    #2015
    ez nem nagy cucc...csakegy fogászat...az egyik gyerek bemegy,a többiek figyelnek hallgatnak,a gyerek elkezd ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ meg ÁUUUUU hangot adni eléggé erösen,a többiek meg kint behugyálnak vagy összeszrják magukat,vagy elmenekülnek... xdDDD
  • laliking
    #2014
    ::D:D:D:D:D:D:DD

    Nálunk most a kicsiknek lesz fogászat, nem is lesz a matek meg fizika tanár egész nap. rulZ :D
  • Doomista
    #2013
    megkaptam havertol a mai iskola hirt.
    kiadták a nyelvtan dogámat.kérdezem hogy hanyas.mondja nem tudja...shit...aztán kiadták az angol dogát.kérdezem hogy hanyas...mondja hogy azt sem tudja...shit....kiadták a szakmai dogát,kérdezem hogy hanyas...és most is mit fog mondani? bocs de ezt sem tudom...köszi szépen vazmeg...

    mesélt is:

    elkezdödöt az ora,az ostály fele volt bent az orán XD
    mondja,hogy a tanár nézett mint a szr...mondta hogy az osztály fele beteg ? nem tudja senki... aztán kb 15 perc mulva megjön a másik fele.mit mondanak? késett a buszunk... :D:D
  • allock #2012
    azmá cumi lenne :D

    főleg ha nem tejfog
  • laliking
    #2011
    ááá, biztos húznak.
  • allock #2010
    ha szerencséd van megúszod töméssel :D
  • berlinboy6329
    #2009
    Holnap fogászat :/
  • Fido4life
    #2008
    lol első nap...mondjuk nem volt vmi szar
  • laliking
    #2007
    vagy csak nem tudsz róla :D
  • Doomista
    #2006
    hát szerencsére nem így van ez kedves fajtárs :D

    #2005:Mike: nem ennyiböl fogok.csak hülyeségböl beirtam.egyébként nembukok semmiböl
  • Mike
    #2005
    ennyiből fox bukni?
    hát akkor az a suli nem neked való
  • laliking
    #2004
    és ha az előtted lévő tudja hogy nem mész és ő se meny be, és így tovább?
    nem megy senki az osztályból és a köv. órán mégis te felelsz :D
  • Doomista
    #2003
    nah itt vagyok.
    lebetegedtem teljsen.így +3 napig nem mék suliba :)
    keddig nem is mentem volna.hogy miért?
    ma szakmaibol kikaptuk vona a dogát,a tanár kinyirt volna mert nem volt körzöm...de ez nem is nagy baj,nah mind1...
    kedden viszont bioszbol én felelnénk,de mivel nem leszek,ezért az elöttem lévö fog.igy megusztam,szoval én elég sok idö mulva fogok felelni.
    eddig 3 gyerek uszta meg,mert hinyázott,én vok a 4. :D

  • allock #2002
    detto
  • csgj
    #2001
    rajzból felelek rajzból!! az a szuper benne, hogy ez évben egyszer sem rajzoltunk rajz órán.... csak művtöri volt. És elég keményen veszi a művtörit a tanár...
  • allock #2000
    inkább milyen yo lenne ha tovább tartana :D
    úgy 3héttel :DD
  • pasquale
    #1999
    uh én szünet előtt írtam szinte mindenből dogát szal kaphatom meg a ajegyekd
    milyen jó lenne h most kezdődne aszünet :(
  • Doomista
    #1998
    fizika,matek,nyelvtan,irodalom,kémia,angol,történelem,biologia
  • laliking
    #1997
    te miből?
  • Doomista
    #1996
    a miénkbe énsem ... de mostmár egy csomot aki fog bukni 1 vagy több tantárgybol,akárcsak én xD
  • laliking
    #1995
    talán mert itt könyebb megbukni énekből mint fizikából, töriből meg ilyenekből :)
  • laliking
    #1994
    ebben a suliban nem sok bukott gyereket ismerek :D
  • Doomista
    #1993
    a mi fizika tanárunk keményen osztja az 1-ket.
    a városban minden szülö azt hallota,és tudja,hogy ö szereti osztogatni az 1-st :SS
  • laliking
    #1992
    hát végülis. néha tud jóüfej is lenni... tavaly az átlagom alapján sztem 4-es lettem volna, erre asszondta hogy szorgalmas vagyok és megadta az ötöst. csak néztem, hogy mivan amikor azon izgultam hogy nehogy 3-as legyek :D

    mellesleg, érdemes vele jóba lenni, mert ő a fizika tanár és keményan osztogatja év végén a ketteseket :D
  • Nando De Napoli
    #1991
    holnap első órában fizikából dogát írok...xððð
  • flippy
    #1990
    Jipi holnap suliiii Látom nagy az öröm..



    [ jajj nem akajok suliba menni ]
  • Doomista
    #1989
    huh hát ez semmi a középsulihoz képest xD
  • Rage47
    #1988
    te jó ég, ti szegények :) gondolom szeretitek ezt a tanárt:D
  • laliking
    #1987
    örüljetek neki. Múltok be kellett adni házidogát 20 db egyenlettel, és hiába nem volt benne hiba , ő talált. miért nem így csináltuk meg az ellenőrzést, stb. nem adott rá jegyet henem inkább suli után behívott minket hogy csináljuk meg. hát, senkinek sem volt kedve-ideje suli után még bemenni neki egyenleteket csinálni :/
  • Doomista
    #1986
    házidoga ? olyan nálunk sosem volt...avval pedig könnyü volt volna jegyet szerezni -.-
  • laliking
    #1985
    honap kell bedni a matek házidogámat aminek a fele hiányzik szal majd lehet másolni :D
    remélem nem fog esni az eső :(