2585
Mi vár rád a suliban?
  • Mike
    #2064
    jó leszel könyvtárosnak
    tudni fogod melyik könyv melyik polcon van, milyen a boritója, a szine
  • Doomista
    #2063
    Ma könnyű nap volt.Volt 2 szakmai,hammar eltelt ez a 2 óra,mivel szerkesztetünk meg minden.Aztán 2 infó,nah elsőn valami tesztet irtunk,elég alap és könnyü volt...Aztán anyagismeret,azis érdekes volt.Angol nemvolt,németesekkel voltunk,bsztak hazaengedni...
  • Doomista
    #2062
    Jah,versekböl énis 5 voltam vagy 4...Jól jöttek az ilyenek végülis...de akkor is bosszanto volt ez a sok verstanulás...
  • j4n3k
    #2061
    általánosban jöttek az 5ösök a versekből :) fél óra alatt megtanulok akármit, ha nem több 20-25 versszaknál :)
  • Doomista
    #2060
    általánosban kqa sok verset kellet megtanulnunk...szerencsére középsuliban nem kell 1 db-t se...elég ha 1 év alatt kiolvasom ezt az 5 könyvet.jah és még +1 könyv...
  • laliking
    #2059
    ha megtanulok egy verset akkor tökre olyen mintha előttem lennének képen a versszakok. mint pl tudom hogy ez meg ez a versszak van az oldal tetején, most kell lapozni meg ilyenek :D
  • Csabesz6
    #2058
    igen?jó neked,,,
  • j4n3k
    #2057
    6vesszakos izét, azt meglehet tanulni 5perc alatt
  • laliking
    #2056
    katyonaének ;)
  • Csabesz6
    #2055
    tsö emberek-.-
    szal' honap aza kötsög magyartanár vagy feleltet a barokkból meg zrínyi szigeti veszedelméböl VAGY megtanulom az egy katonaének maradék 6 versszakát:S mindezt holnapra. 1 verszak 3 sor...szal sztetek meiket?
  • Doomista
    #2054
    áérgáőrgrgárgrágrgrágerágaegháadahgadnigdar;)
    ;)
    #2051 ;)
  • Mike
    #2053
    miféle azonosságok? :o

    (programozó (is))
  • j4n3k
    #2052
    Ehh. ma elvette tőlem a biosz tanár a dogámat, mert szerinte beszéltem, mikor meg se szólaltam! Tiszta röhej :) Persze 1es lett, de nem érdekel, mert ez még csak az első jegyem :D
  • Doomista
    #2051
    nevezetes és közös azonosság.példát nincs kedvem irogatni most ide jelekel meg mindennel,google segiteni fog ;)

  • Rage47
    #2050
    miféle azonosság? példa?
  • Doomista
    #2049
    hurrá megusztam ma a biosz felelést.nah meg megusztunk egy matek tz-t...aztmondta hogy ezt az orát öszefoglalásnak szánja,mivel mindenki bukásra áll matekbol,(kivétel én) ezért most mai orán szépen elmagyarázta teljesen a többieknek,hogy is kell izélni evvel a azonosággokkal...ma meg majdnem mindenki vágja :) egyébként télleg rosszul nyomta ezt a témát a tanár,valahogy nem magyarzáta ugy el hogy értsék a többiek.nah mind1 lesz egy hétvégi hogy készüljünk :)
    ha valaki programozo,akkor ennek a azonoságokat vágnia kell,majdnem olyan mint a programozás,csak ugyem más más téma ...
  • Doomista
    #2048
    te szegény ... mi majd csak 1 év mulva fogunk 2 napot gyakorlatizni...azt viszont alapbol szeretem,szoval szeretni fogom :)
  • Magnumrolcsi
    #2047
    1-es csopotba vagyok.
    Gy = gyakorlat
  • Magnumrolcsi
    #2046
    Órarendem. B-hét van most :P

  • pasquale
    #2045
    én beteg voltam/ így tegnap meg ma nem voltam :D
    hnap megyek matek dogát írni,
  • Doomista
    #2044
    Háháh ma megusztam a biosz felelést,viszont csütörtökön már én jövök shit...
    honap kémia tz...:)
    holnap nem lesz nehéz nap,mert + 3 szakmai lesz,ami számitogépezsböl fog állni...
  • Mr_no_NaMe
    #2043
    Csak vicceltem ^^
    Panaszt kéne...de akkor meg az én életemet fogja megkeseríteni 4 évig...vagy kibaszat
  • Mike
    #2042
    panaszt kell ellene tenni
  • Mike
    #2041
    miért baj ez, a tanár is ember
    én is kedvelem spongybobot, sőt a robotmajmokat is megnézem, és már bőven lehetnék tanár akár 10 éve
  • Csabesz6
    #2040
    hogyhííjáák?:)
  • Doomista
    #2039
    nyugi,szóltam már a modiknak :)
  • laliking
    #2038
    hogy vinné el a rák a sok reklámost :/
  • vamosir
    #2037
    A suli az egy szar.
  • Mr_no_NaMe
    #2036
    A poén az hogy mit tagadott le?? Ha te reggel elmész orvoshoz már aznap mész be a suliba jelezni, hogy sry 40 fokos lázamvamvan meghalok píszbye?
    Durva 1 faszkópé :S
  • vamosir
    #2035
    http://www.omaryann.atw.hu/
  • allock #2034
    hülye tönk
    az ilyen nemis osztályfőnök
  • Doomista
    #2033
    hát sajnállak...nekünk általánosban volt 4 évig kegyetlen osztályfönök...most viszont kicsit jobban jártunk...egyébként a mi osztályfönökünk topmodel,26 éves :)
  • Mr_no_NaMe
    #2032
    Akkor jó. Nekünk az osztályfőnökünk olyan, hogy a pecsételt/aláírt ORVOSI igazolást nem fogadja el CSAK szülői aláírással (az ellenőrzőbe)
    Ma olyan volt, hogy egy gyerek hazament pénteken még reggel (kollégista) és ma kapott 5 igazolatlant (aznap 5 óra volt) mert elment.
    Megkérdezte a kollégista tanárt és ő elengedte. A poén az hogy kapott még +1 igazolatlan órát mert letagadta azt, hogy igazolatlan hiányzása van. Ilyen tanárral kell éljek 4 évig (remélem megdöglik)
    Olyan szinten egy önfejű paraszt hogy az hihhetetlen.
  • Doomista
    #2031
    őszntén jó fej...vidám mindig meg minden,csak szigoru a gcije !
  • Mr_no_NaMe
    #2030
    Elmés tanár lehet :S
  • Doomista
    #2029
    ezt hogy értsem pontosabban ? [közben fogja a baseballütöt]
  • Mr_no_NaMe
    #2028
    Ti szegények :C
  • Doomista
    #2027
    kiderült hogy spongyabob fan az osztályfönök (angol tanár egyben).
    hogy mesélte már kicsit hogy sirt a röhögéstöl meg hogy milyen részek tecetek belöel lál ...
    aztán megkérdeztük hogy magyarul vagy angolul teccet nézni ?
    hát angolul valszeg,dehát mértne,elvégre angoltanár .... :)

    egyébként nálam is spongyabob rulzz :=)
  • Doomista
    #2026
    Nemtom,nálunk a 3. lesz a legkönyeb...akkor kevés tanulás,sok kirándulás,meg ilyenek,vagyis a szüleim ebbe a suliba jártak,szoval ök tudják.viszonylag ezt az évet kell kibirnom,elég durva nem mondom hogy nem :SS
  • flippy
    #2025
    Sok sikert...:S