1127
DarkStar One
  • cain
    #967
    2600+ és x1600 pro fél giga rammal... már hülyére van butitva a videodriver. :/
    nem merem megvenni a játékot eredetiben, amig ilyeneket csinál a tört verzió. félek, ha az eredeti is ilyen marad, nem cserélik vissza. :(
  • cain
    #966
    minden friss... :/
  • Lyan Kyj
    #965
    egy driverfrissítéssel próbálkozz
  • PiszkosFred
    #964
    Géped milyen? Mert nálam tökéletesen fut egy régo 6600gt-n, igaz fenn van az 1.2es peccs, és eredeti a játék is.
  • cain
    #963
    kit kell megdugni, hogy a grafika végre normális legyen, és ne ugráljon/mosódjon el/menjenek át a szinek inverzbe?
  • cain
    #962
    esetleg valaki fel tudná tenni a szóbanforgó patchet? a megadott torrent oldalról már regisztráció nélkül nem lehet letölteni, regisztrálni meg nem lehet... :/
    a rapidshareről is törölték.
  • Cyrus666
    #961
    Hi! Tolom a gamet és nagyon komoly, viszont amikor sok hajó zúz össze-vissza akkor olyan szinten beszaggat, h csak arra döbbenek rá h vagy szétrobbant a hajóm, vagy vége a küldetésnek és teljesítettem a feladatot. 1GB RAM, 2,5G Celeron proc,128MBos ATI Radeon kártya van a gépben és legalacsonyabbra van mnden állítva. Szal szerintem vmi nem stimmel. Patchelni kellene? Van vmi ppf-o-matic prog, azzal kellene?
  • lee56
    #960
    ja és nem akadtam el
  • lee56
    #959
    ha már ezt sértegetésnek veszed akkr még nem hallottál igazit, csak poénnak szántam, de lemaradtak a smájlik. nem lehet hogy tulreagálod picit?
  • shane81
    #958
    Szerintem ugyanarról beszélünk, csak félreérthetően fogalmaztál...
    A lényeg, hogy ha az adott clusterben minden történethez kapcsolódó küldetést megcsináltál, és a következő küldetés eléréséhez már kicsi a FD-od, akkor adja ki, hogy vegyél magadnak egyet. Azt hiszem így a legérthetőbb. A sértegetést meg tartsd meg magadnak, csak segíteni akartam, ahogy másoknak is már tettem..... Ezentúl majd, ha elakadtál, lehet ki fog hagyni az emlékezetem......
  • lee56
    #957
    biztos azért nem érted mert már oly sokszor végigvitted, és kihagy az emlékezeted, de már saját magad megválaszoltad: "És éppen a fő küldetés folytatásához kell a nagyobb filed drive", a lényeg a folytatásán van, tehát csak azután veheted meg miután végigvitted az adott fő küldetést. Jelen esetben a mortok cluster utolsó részében, amin át a raptorokhoz jutsz el. Nevezhetjük rendszereknek ebben igazad van. Akkor lehet hogy fölöslegesen jártam be azokat a rendszeret, de azért szenvedős volt 1 picit, pedig a fő küldetés-hez legközelebbi rendszereket nézem először alapból, és ebben ez sehogyse jött össze, aztán kezdtem el bejárni a többit ami nem volt kérdőjeles, mig végül sikerült, remélem ez volt az egyetlen ilyen körülményes rész.
  • shane81
    #956
    Már 2* végigvittem a gémet és nem látogattam el minden "bolygóra" (nevezzük rendszereknek inkább). A kérdőjeles rendszerek egy adott küldetés teljesítése, vagy egy másik rendszer (általában szomszédos) meglátogatása után lesznek elérhetők....
    Nem kell az összes rendszert meglátogatni....
    És éppen a fő küldetés folytatásához kell a nagyobb filed drive, úgyhogy ezt a mondatodat nem értem: " ja és a 6os FD csak a fő köldetés után elérhető"
  • lee56
    #955
    hát ez fura, mer a legközelebbi bolygótól a főszál bolygó 5.2LY-re volt (5ös FD-val ez ugye nem megy), a többi mind kérdőjeles volt, amég az összes lehetséges bolygóra nem mentem, ja és a 6os FD csak a fő köldetés után elérhető, milőtt még ezzel jönnél.
  • Crokin
    #954
    Egyáltalán nem kell végigjárni azt összes bolygót a főszálhoz...
  • lee56
    #953
    Ja ezzel énis szenvedtem, gondolom ugyanott járhatsz mint én, a mortokok utolsó rendszerében, miután végigjártam az összes bolygót, akkor lett szabad az út a fő küldetés felé, picit idegesitő volt, de tulvagyok rajta, utánna lesz 6os field drive is, aztán jöhetnek a raptorok.
  • Crokin
    #952
    Ha szükséged lesz rá, akkor kiirja a progi, hogy elérhető. Úgy emlékszem bárhol meg lehet venni, mert nincs technikai szinthez kötve.
  • szekelygeri
    #951
    Figyeld a bolygóknál hogy milyen technikai szintjük van!
  • Gabor5
    #950
    Hello, biztos az én böszmeségem, de egyszerűen nem találok 6LY field driveot, amivel folytathatnám a fővonalat. Nem emlékszik valaki, hogy van-e itt valami trükk, vagy csak egyetlen helyen lehet venni, vagy el kell érni valami rangot, vagy mittomén... Előre is kösz.
  • shane81
    #949
    Lehet, hogy már "véletlenül" megcsináltad őket. :)
    Néhány rendszerhez viszont csak akkor kapsz ám kulcsot, ha a cluster egy adott rendszerébe belépsz (legtöbbször a kérdőjelessel szomszédosba). Próbálgasd még ki azokat..
    Különben még mindig nem fogom fel, hogy miért jó az, hogy nem lehet fullosra megcsinálni a hajót.. :(
  • 3P
    #948
    Köszi a tippet. 3 db artifact hiányzot, s valóban 3 db ilyen SPECIAL ASSIGNMENT-es küldi volt. A 3-ból időrendben elkezdtem visszafelé teljesíteni őket. Az első csont nélkül meg is lett :). A következőkben viszont nem volt Hidden Mission felajánlás, illetve semmi key sem. Nem lehet, hogy esetleg túl későn értem ide? Az egyik ilyen a Mostorga, a másik ilyen a Kil'Orb rendszer volt. Na mindegy még tökölök vele egy picit, de ha nem, úgy elfogadom így a végét 98 artifact-tal. Mégegyszer köszi a tippet! :)
  • Kiru
    #947
    Akkor valami más lehet, de egyenlőre nem tudom mi :(
  • 3P
    #946
    Köszi. Így fogom keresni. Legyen már meg mind a 100, ha már kimaxolni úgy sem lehet...
  • shane81
    #945
    A Main Storyline-ban keress olyan címeket, hogy SPECIAL ASSIGNMENT FOR (NÉV). Ott leírják melyik rendszer űrállomásán kell keresned. Ezeket jó játék megtalálni.... :)
  • 3P
    #944
    Köszi a segítséged. Biztosan béna vagyok, de egyszerűen nem találom, hogy hol van az az üzenet. A Story line-ba nem volt, a Personal Message-ben sem láttam, a Useful Information-ben sem, vagy elkerülte a figyelmem. Hol kellene keresnem?
    Esetleg, ha nem túl nagy kérés megadnád, hgoy kit hol kellene keresnem?
    Köszi.
  • shane81
    #943
    Ha a küldetésben az a feladat, hogy scannelni kell, akkor adnak speckó scannert, amit az F lenyomása után tudsz bekapcsolni, ha hatótávon belül vagy.
  • Kiru
    #942
    Segítsen valaki! Elkakadtam a Charnoman (vagy valami ilyesmi) rendszerben. 3 konténert kellene szkennelni, de hiába van cargo-scan megvéve ezt nem tudom megtenni. Mit kell csinálni?
  • shane81
    #941
    1. Gyűjtögess artifactokat, amiket olyan rendszerekben találsz ami melett zöld jel van a térképen. Aszetroidák belsejében lehet őket megtalálni. Ha az adott rendszerbe repültél kijelölöd célpontnak az artifactot és repülj be érte.... Ez után tudsz fejleszteni, ha lézert akarsz még rápakolni, akkor a szárnyakat kell.....

    2. Térképen kijelölöd a rendszert, aztán H (ha jól emlékszem :) )

    De pl ami nekem volt tört verzió, nem engedett tovább az egyik rendszerbe + a csillagok is ugráltak a térképen. Ha neked is így csinál, akkor ne is próbálkozz...
  • shane81
    #940
    Van néhány küldetés amit olyan karakterek adnak, akiknek segítettél a story alatt. Ők mielőtt elköszönnek megmondják melyik rendszerben találod meg őket. A naplóban vissza tudod olvasni. Szerintem pont ez a 3 lesz az.
    Nekem megvan mind a 100 artifact, de a így sem fullos a hajóm, hiszen ahhoz még jópár kellene, viszont a hiperhajtóművem korlátlan. Sajnálnám, ha nem lehetne fullra felfejleszteni a hajót, márpedig nagyon úgy néz ki...
  • DeviloftheHell
    #939
    lelösz vkit meg csinálod a küldetést arra adja a feljlesztési pontokat?
  • 3P
    #938
    Na végig vittem a játékot. :) Egy dolog bosszant, hogy csak lvl 19 lettem. Van 3 db artifact, amit nem tudtam összeszedni. Látom mind a három bolygót, de kérdőjelesek. Az összes elvállaható Side Mission-t megcsináltam, de ide nem kaptam kódot (lletve + még egy bolgó, de az is egy artifact-os mellett van, de az nem igazán számít). A story is kivégezve.
    Van valami ötletek, hogy miként juthatnék be a bolygókra? Azért jó lenne kimaxolni a hajót, ha már ennyit kínlódtam vele... ;)
  • masteratus
    #937
    Sziasztok.

    Lenne 2 kérdésem, mégpedig.
    1. hogy lehet a hajót másodlagos lézerrel felszerelni?
    2. hogy jutok át a játék elején adott küldetésben az Anomi rendszerbe?
  • rotator
    #936
  • DeviloftheHell
    #935
    én semmit enyni pénzé amenynit itt kérnek a hardvert a gépbe azt megveszem kül mire fizetem a net dijat ha nem arra hogy letöltsek?
  • 3P
    #934
    OFF: Ez tipikus magyar mentalitás, ami nincs lebetonozva lopjuk ezerrel.
    Nem azt mondom, hogy mindent meg kell venni eredetiben, de ezt újonnan is fél áron hozták ki, ha eztr nem, akkor mit veszel meg?
    Egyébként én is megvettem eredetiben, s a gépem sem egy csúcs...
  • rotator
    #933
    A fejlesztő meg haljon éhen? :)
  • DeviloftheHell
    #932
    ritkák de tartalmasak :D én ahelyett hogy megvenném a játékokat mégha 5 ezer egy egy de ha vennék 8 at abbol inkább veszek egy erösebb vieokarit és élvezhetöbb az összes többi névszerint egy x1600xt -t
  • shane81
    #931
    Én is próbálkoztam vmelyik féle töréssel, aztán felhúztam magam rajta, megrendeltem. Másnap már hozta a futár és nyomtam ezerrel. :) Ezt az 5-6 ezer forintot azért megéri szerintem, főleg, hogy sajna ritkák mostanában az ilyen jellegű gémek.
  • DeviloftheHell
    #930
    hmm
    akkor nézek másik cracket de falratudnék töle mászni de megnem veszem majd ha max 2ezer lesz
  • rotator
    #929
    Igen, én is ezért nem szórakoztam a warezzel, ennyit megér (abból indultam ki, hogy mennyit nyüstöltem a Freelancert).
  • 3P
    #928
    Örültem is neki, hogy ennyi az ára, mert ezt így könnyebben meg tudtam venni. Tudom megint OFF, de hasonló árban szerintem sok játék fogyna itthon is.