2080
  • Balumann
    #1760
    itt nézd meg az utolsó üzenetemet, ha esetleg ez oldotta meg akkor írd meg légyszi.
  • Adre
    #1759
    sziasztok nekem ugyanaz aa problémám mint az elöttem szolonak
    én is megcsináltam azt a hibaelheritást de nekem m,ég az után se jo
  • Zan
    #1758
    Sorry,elöbb kellett volna GYIK-et olvasni,megoldódott úgy tűnik a probléma.:)
  • Zan
    #1757
    Sziasztok!
    Van egy elég bosszantó problémám,ami viszont eddig nem fordult elő soha sem.Azt írja ki a hamachim,amikor be akarok loggolni,hogy a közvetítő szerver elutasította a csatlakozási kérelmemet...!Mindegy hogy melyik verziót rakom fel,egyfolytában ezt írja ki.Innentől használhatatlan..!Mi lehet ezzel kezdeni,miért van ez?Volt valakinek már hasonló problémája?

    Üdv pet
  • Héeder
    #1756
    bf
  • xetqrlak533
    #1755
    sziasztoK!
    Hamachin játszott valaki GTA4-el? Mert van egy olyan problémám, hogy ha haverral játszanánk, egyikünk csinál szervert, a másik látja a szerverkeresőből, csatlakozik, akkor egy fekete képernyő, alul loading felirat, kb 5 másodpercig, aztán visszadobja a szerverkeresőbe. Humachi.hu-n leírtakat mind megcsináltuk. Ha valaki tud segíteni az írjon. Előre is köszike
  • atosz19
    #1754
    Hali!
    az lenne a gondom hogy próbáltam beállítani a hamachimat és ott ahol az ip beállítást kell csináli ahol a csatoló metrikáját 10re kell át állítani azt beállítom és ha újjra indítom a gépet vissza áll 4235-re. Ez miért van és milehet a gond vele? (vista op rendszert használok) előre is köszi! :)
  • TQ cheater
    #1753
    Sziasztok!

    Az a problémám, hogy miután felpatcheltem a Hamachit a legújabbra, azt írja ki: a közvetítő szerver elutasította a kapcsolódási igényét. Ez mi, és mi a megoldás? kösz.
  • Devil093
    #1752
    Sziasztok! azt szeretném megkérdezni hogy vista-n a games for windows live-nál registry be átirtam hamachira a ConnectionOverride-t és mikor belépek a játékba akkor ugyanugy local area connection ir ha valaki tud pls segitsen előre is köszönöm
  • Ley Roland
    #1751
    üdv
    az army men rts el lehet valahogy hamachin játszani ?
  • dav1d
    #1750
    Bár leírás volt bőven a Hl2DM.el mégis volt egy két problémán mire rájöttünk hogy kell játszani:
    *FONTOS BEÁLLÍTÁSOK********************************************************************

    1. hamachit rakd fel nem kereskedelmi licenszel
    2. az itt található beállitásokat (a négyes pont) csináld meg: http://humachi.hu/node/32

    *CSATLAKOZÁS SZERVERHEZ****************************************************************

    csatlakozás menete:
    1. Half-Life 2 Deathmatch.exe
    2. Find Game -> Favorites -> Add Server -> A szerver készítő hamachi-s ip címe
    pl: 5.23.106.11:27015

    *SZERVER KÉSZÍTÉS**********************************************************************

    1. Ha Router mögül indítasz szervert valószinüleg a "27015"-ös port-ot meg kell nyitnod
    2. A Half-Life 2 Deathmatch.exe-ről készíts parancsikont -> Jobb gomb a parancsikonon ->
    "E:\Program Files\Half-Life 2 Deathmatch\Half-Life 2 Deathmatch.exe" -console +sv_lan 0 -nomaster -insecure +map dm_runoff +port 27015 +maxplayers 4
    3. Dupla kattintás után kész is a szerverünk!
    4. Szintén egy fontos beállítás: http://www.humachi.hu/node/75

    *SZERVER PARANCSOK**********************************************************************

    +maxplayers (max játékos az adott szerveren)

    +map (pálya neve az alábbiak közül)
    dm_underpass
    dm_steamlab
    dm_resistance
    dm_powerhouse
    dm_lockdown
    dm_overwatch
    dm_runoff

  • Balumann
    #1749
    Hm... Vegyél fel msn-en ([email protected])
  • WartHogSon
    #1748
    kipróbáltam az upnp-t, mindkét gép hamachiján engedélyezve, illetve a routeren is, de alapból is így volt
    eset smart securityt is kikapcsoltuk, de így is sárga lett
  • WartHogSon
    #1747
    ok, köszi, kipróbálom, én is erre gyanakodtam, hogy a router a felelős
  • Balumann
    #1746
    A kék nyíl és sárga jel arra utal, hogy a többiek hamachi kliense nem tud kapcsolatot létesíteni. Minden bizonnyal ez a routered miatt van, ellenőrizd hogy a routerben engedélyezve van-e az Upnp (és hamachiban sincs-e kikapcsolva). Ha nem támogatja az upnp -t akkor manuálisan kell beállítani a portokat, részletek a GYIK-ben.
  • Balumann
    #1745
    A pingelés egy hasznos lehetőség, de ha nem megy az attól is lehet, mert ki van kapcsolva a válasz küldés (ugyanis ez nem a hamachiban, hanem a windowsban van), sajnos így XP-n se tudom hogy hol, Vista-n pláne.

    Ha mindent beállítottatok és nem megy a ping, akkor próbáljátok ki valamilyen biztosan működő játékkal, nagy valószínűséggel menni fog.
  • WartHogSon
    #1744
    Hello!

    Vistám van és egy ideje nem akar működni. Minden felhasználóval vagy kék nyíl vagy sárga jel van. A GYIK-ben leírtakat már beállítottam és kipróbáltam, de úgy sem ment. Próbáltam úgy is, hogy a NOD32 Smart Securityt lelőttem, de ugyanúgy megmaradt a probléma.
    Van még más megoldás is vagy valami másféle probléma van, ami ezt okozhatja?
    Egyébként Linksys wifi routert használok, mivel több gép van.
  • Korpsweb
    #1743
    CSao! végigcsinálatam ami a faq-ba van, Vistám van, tudok csatlakozni hamachi-hoz, én tudom többieket pingelni, ők nem tudnak engem. Tűzfal + router nélkül is próbéltam és nem megy...semmi hibajelzés olyan mintha minden oké lenne, valakinek valami ötlet? előre is thx!
  • Balumann
    #1742
    Pontosan. Olvasd végig a GYIK -et hogy jól legyen beállítva a Hamachi, aztán go játékba és vki szerver készítés, valaki join (célszerű a szervert annak elkészíteni, akinek jobb feltöltésü nete van a kisebb ping érdekében).
  • knightbali
    #1741
    hali

    haverral akarunk Diablozni hamachival. Arra lennék kíváncs ha már hamachin megcsináltam a hálózatot és rám is csatlakozott(látom a nevét) hamachin, akkor mit kell csinálnunk hogy játszani is tudjunk? Indítsam el a játékot és csináljak ott egy szervert, vagy hogy?
  • xxdani
    #1740
    sziasztok. van valaki aki hamachit használ Kaspersky tűzfallal? nem tudom hogy állítsam be hogy menjen mert én tudok pingelni de engem nem tudnak. (A gyik-ben nincs kasperskyről szó) ha kikapcsolom akkor nincs gond illetve de...az hogy nincs tűzfal egy pár órára...
  • Balumann
    #1739
    Tekints meg a bannerban is belinkelve lévő GYIK -et, ott nagy valószínűséggel megtalálz mindent :)
  • wildcatsoft
    #1738
    Sziasztok !

    Szeretnék egy kis segítséget kérni.
    Barátaimmal The Lord of the rings Battle for middle earth II.-vel szeretnénk játszani. Erre a Hamachi-t találtuk a legjobb megoldásnak.
    Hamachin még látjuk egymást (tudunk chetelni) bár a pingelés sikertelen.
    A the Lord of the rings Battle for middle earth II.-ben pedig a barátom lát engem bejelentkezve Én viszont nem látom Őt. Lényegében emmiat játszani sem tudunk egymással. A tűzfalat letiltottam a játék idejére.
    Nálunk UPC (chello extrem) az internet szolgáltató és egy TP-LINK TL-WR542G ver.6.6 -os router osztja meg az internetet az Xbox360 és a számítógép között. Gyanítom, hogy a router beállításokkal lehet a probléma. Csak Én nem tudom hol és mit állíthatnék be. Ha valakinek volna kedve örülnék egy kis segítségnek.

    BAráti üdvözlettel: Wild Cat
  • Csibusz
    #1737
    És gondolom internet browser setting-et kell alkalmazni a configure-nál... nempedig a saját Ip-vel.
  • Csibusz
    #1736
    ez a gond:) Hogy azzal csináljuk:(
  • tomip81
    #1735
    Probáljátok meg régebbi hamachival. Pl. 1.0.1.5 - tel
  • Csibusz
    #1734
    Sziasztok!
    Barátommal játszani szeretnénk Hamachival a The Lord of the rings Battle for middle earth II. kiegészítőjével. Már eljutottunk addig a pontig, hogy látjuk egymást, de nem tudunk csatlakozni "időtúllépés miatt". Ha meg véletlenül beenged, akkor kis idő múlva kirúg.. Ez miért van?
    Előre is köszönöm válaszaitokat!
  • tomip81
    #1733
    Sziasztok!

    Valaki játszik hamachin Sof2-t? Mert lenne kérdésem hozzá.

    Előre is köszi!
  • hooah
    #1732
    Hello
    Valaki segítene aki ismeri a problémát
  • Balumann
    #1731
    És a bannerban lévő FAQ-t böngészd, ott magyar leírásokat találsz ;)
  • Balumann
    #1730
    De most mondom, hogy a szobán belül magadat nem látod, nem írja ki a nevedet. Ha kiírja, az akkor egy korábbi accountod ami benntragadt mikor újat kaptál... a te nevedet csak felül látod, ha benne vagy a szobában akkor a szoba nevét látod és az alatt akik rajtad kívül benntvannak...
    A hiba nem ott van...
  • Serpike
    #1729
    Gray indicator means that the peer is offline and there is no connectivity with it.
    Ezt találtam leírásban ami rám jellemző.
    Szerver zöld, azon belül én szürke vagyok nyomhatok bármit.
  • Balumann
    #1728
    Mit értesz azon, hogy szürke vagy, magadat nem is láthatod a szobában. Ha a szoba neve fehér, akkor aktív vagy, ha szürke akkor offline a szobában (katt 2-t a szobára)... De ezt miért kell megint leírnom, mikor ott van minden a humachi -n?
  • Balumann
    #1727
    Ha érdekel valakit, Humachi -n írtam egy COOP játék ajánlót, itt megtekinthetitek: katt (persze ez lehet, hogy bővítve lesz, meg rakok fel még képeket)
    Ha lesz időm, akkor írok versus -ost is (már elkezdtem), hasonlóan képekkel, ugyanígy FPS/TPS illetve ügyességi kategóriában, 1-2 kivétellel.
  • Serpike
    #1726
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hamachival vista alatt, hogy tudok csatlakozni szerverhez, az zöld is, haverom belép ő is zöld, de én valamiért szürke vagyok ergo nem is látjuk egymást játékban. Ötlet?
  • FocuSka
    #1725
    Az a baj hogy már régi játék és nem foglalkozik vele senki se :/
    Nem baj még keresgetek külföldi oldalakon is, ha találok valamit amivel működik itt leírom
  • FocuSka
    #1724
    The Titans kiegészítővel se jó... egyik javítócsomagán se semeik hamachin sem :( persze amin nem akarok annyira játszani neten az elidnul vele -,-'
  • Balumann
    #1723
    Ha érdekel valakit, írtam egy játékajánlót, egyelőre COOP játékokhoz. Majd valamikor lesz rendes multiplayeres ajánló is, illetve majd ehhez is rakok fel képeket.
    link (humachi.hu -> LAN party)
  • FocuSka
    #1722
    Empire Earth fut cs1.6-ot régebben próbáltam az is futott...
    Most majd megpróbálom az AoM-ot Titans kiegészítővel ha azzal se jó akkor lemondok róla =(
  • Balumann
    #1721
    Értem, sajnos nem tudok benen segíteni, nem ismerem a játékot és multit sem :( Más játék megy rendesen?