2080
  • mohojojo
    #520
    Hello

    Régóta használom a Hmit én is. A gond csak anyni vele hogy random emberek akik szeretnének egymással játszani előre nem egyeztetett időben nem igazán tudják elérni egymást pedig igény lenne rá. Mivel a hálózatok száma fix ( 16 ) ezért ha publikáljuk a hálókat az csak egy nagyon rövid ideig lesz jó mert igen csak betelik.

    Ezért sztm egy lyan rendszert lenne érdemes csinálni ami egy helyre gyűjtük a játszani kívánó klienseket játékonként katalogizálva és saját maguk csinálnák meg a szervert miután befejezték meg letörlik a szobát ( persze ha csak gondolják)

    Így megoldható lenne az hogy akik játszani szeretnének játszani is tudnának.

  • Balumann
    #519
    jah, hát a coop az tényleg nagyot ütött volna a játékon, nem tudom miért nem csináltak :( sztem nem is lett volna annyira lehetetlen. dehát mind1
  • bakvarnyu
    #518
    Kösz. Az a baj kifejezetten a coop mód érdekelt volna.
    Ketten akartuk végigvinni a küldetéseket.
  • zelfy
    #517
    SZiasztok!
    Segítségre lenne szükségem ugyanis végig csináltam azt amit Baluman leírt a Gy.I.K-ban de amikor a lan szervertmegcsináljuk nem tudnak a szerverre csatlakozni sőt nem is látják a szervert.
    jaa GTR2-röl van szó.
    ha tudnál egy franko leírást adni hogy kell gtr2-be szervert hostingolni azt megköszönném!!!
    Előre is köszi!
    Zelfy
  • Balumann
    #516
    Call of Duty 2-vel ismét elmondom mi a helyzet, és többet ne kérdezzétek meg.
    A CD kulcs használatban van-t nem lehet progival megszűntetni. Vannak tört szerverek, a magyarok mind azok, és lehet rajtuk játsznai úgy hogy nem eredeti a kulcs.
    Ha van egy szerver, akor az kapcsolatban van a főszerverrel, és az mindig leellenőrzi a rácsatlakozók cd kulcsát, a tört szervereken ez a port blokkolva van, és nem tudja ellenőrizni a cd kulcsot.
    A "progi" ott jön képbe, hogy a játék szerver keresője nem igazán talál meg minden szervert, illetve magyarokat nehéz megtalálni úgy. Ezért kell egy program ami kiírja a szervereket és csatlakozni lehet onnan a játékba. Az egyik az Xfire (ezt ajánlom, mert mostanában az ASE-vel gondok vannak), a másik a The all-seeing eye!

    -legújabb patch kell a játékhoz fennlegyen és kész
    Coop módja nincs, csak ilyen csata módok (Deathmatch, TDM, Search and Destroy, CTF, stb.)

    /és nem érdemes hamachival szórakozni, mivel annyira könnyen lehet neten játszani, és annyi üres szerver is van.
  • Balumann
    #515
    rosszul írtad be a szoba nevét vagy jelszavát ahova csatlakozni szeretnél. Számít az ékezet is, meg nagy és kisbetük is külön számítanak!
  • Balumann
    #514
    azt jelenti hogy a hamachi fő szerverével nem tud kapcsolatot teremteni. Sokszor van, ezen csak az idő segít. (vagyis nem jó a főszerver valakinél)
  • Mester666
    #513
    Nekem azt irja amikor csatlakozni akarok egy hálozathoz hogy:
    This network does not exist
    Valaki nem tudja véletlen hogy miért irja??
  • Hedic
    #512
    Segitsetek !!!! ma délelött amikor feljöttem a netre és me akartam kapcsolni a hamachit akkor ezt irta ki:Mediation server has rejected you login request.
    Hamachi can be run as a service only when you hold a valid premium account license

    Sehogy sem tudom megoldani ezt. Tudna valaki segiteni??????? please segitsetek!!!
  • andrijcar
    #511
    Aki játszotta már az FM-et HAMACHi segítségével plíz segítsen. A haverom megcsinálta a networkot és nmeg csatlakoztam hozzá. Eddig ok. Mutatja is hogy csatlakozva vagyok. Ő serverként csinál egy játékot és meg próbálok hozzá csatlakozni azzal az IP-vel amit a hamachi adott neki. Állandóan azt írja ki hogy nem tud csatlakozni a serverhez.

    Mi a teendő illetve mit csinálunk rosszul? Köszi
  • bakvarnyu
    #510
    ja ilyen kooperativ modra gondolok, hogy ketten visszuk vegig a single kuldeteseket haverral.
  • bakvarnyu
    #509
    Call of duty 2. reszet lehet tolni hamachival?
  • Dante16
    #508
    milyen progival oldottad meg a jelszó gondot?
  • Dante16
    #507
    hamachi: lan hálózatot lehet vele kreálni. HELP ME,meg valamikor időtullépést ír,ha játszani akarunk bfme 2-vel
  • revizor
    #506
    "A CD-kulcs használatban van" de ezt megoldottam egy programmal"
    Elnézést, hogy műveletlenségemmel zavarlak, de megosztanád velem melyik ez a progi?
    Előre is köszönöm.
  • Dante16
    #505
    na most megint help kell a battle for the middle earth 2 nem megy hamachivak.Részletes leírást ha kérhetnék.HELP ME!!!!!!!!!!!!!
  • Balumann
    #504
    Halo 2-nek van multija? :/ most látom hogy valaki csinált egy olyan szobát. Milyen multija van annak?
  • Dante16
    #503
    na most megint help kell a battle for the middle earth 2 nem megy hamachivak.Részletes leírást ha kérhetnék.HELP ME!!!!!!!!!!!!!
  • ffxi
    #502
    Itt nézd körül.
  • Sanyeee
    #501
    hy!
    van vmi cod2-ős network?
    vki irja meg akkor a network nevét meg pass-t!!
  • ffxi
    #500
    Vki erre pls!
  • Balumann
    #499
    az összes magyar cod, cod uo-s, és cod 2-es szerver tört, és rengetegen játszanak. Én is állati sokat játszottam neten ezekkel. Kell egy szerver kereső, The Allseeing eye, vagy XFire, és lehet menni netezni. (patchelni kell + punkbuster frissítés és játékban engedélyezni kell) és kész. Ha ezek megvannak gond nélkül megy a magyar szervereken a játék.
    Én is játszottam már úgy hogy csak 6-an voltunk, és mikrofonoztunk is közbe, sőt lanozni is voltam már. De nem tudom, nem adja meg azt az élményt, mint amikor 26-an játszunk a pályán, és a search and destroy mód például. Olyan is volt, hogy 3-4-en felmentünk és akkor ventrilon beszélgettünk közbe mikrofonon. Szerintem ez úgy jó, ha többen játszunk, mivel háborús játék!
  • Csendes lélek
    #498
    Az a gondom - kedevs Baluman - hogy nekem a Call of Duty sehogy se ment interneten keresztül, még tört serveren sem. ha én csináltam servert, egyszerűen senki nem látta....

    Elejében még olyan problémák voltak hogy "A CD-kulcs használatban van" de ezt megoldottam egy programmal, ettől függetlenül mégse sikerül csatlakoznom egyetlen serverre sem... ezzel a gondommal nem vagyok egyedül....

    Hamachi-n viszont egyszer 6-an nagyon jót játszottunk, Sniperkedtünk :)
    másfelől így annyival is jobb hogy mi tudtuk tartani a kapcsolatot, a csapatmunkát is jobban megtudtuk alkotni, és nem voltak olyan idiótaságok amiket sok barom játékos csinál, miképp a saját csapattársát lelövi, mert épp útban van... (történetesen én a csapatmunkát kedvelem)

    meg mindenki csak megy és lő amerre a szeme lát (ha lát egyáltalán)

    Szervezettebb játékot viszont csak zárt körben lehet alkotni ahol ha nem is ismeri mindenki egymást, megértik egymást, mert egy nyelvet beszélnek és a játékélményben való résztvétet is egy célként tűzik ki...

    Ettől függetlenül még Diablo 2 is jó Hamachi-n mikor 7-en mentünk 7 különböző karakterrel, kellemesen kellemetlen volt... (főleg az elején)

  • ffxi
    #497
    törölt hozzászólás
  • Balumann
    #496
    küld el inkább sg privibe! fél óra mulva sztem nem jó most!
  • SHARER
    #495
    én is úgy gondoltam.. gyere fel úgy fél óra mulva online-ra hamachiban h megmondjam az adatokat.
  • Balumann
    #494
    Gondoltam rá hogy kéne ilyen, de mindegyik szobát állandóan ellenőrizni hogy megvan-e még, vagy ilyesmi. Leszek admin, de mindig szerintem nem fogom figyelni :S Legyen úgy akkor hogy te is, meg én is figyeljük akkor.
  • SHARER
    #493
    Balumann kérdezni akartam, h akarsz e ADMIN lenni a Publikus networkok oldalon?
    nem kötelező :)
  • Balumann
    #492
    SHARER csinált egy ilyen oldalt ahova minedenki beírhatja saját szobájának a címét, jelszavát, stb.
    Viszont igazából CoD 2-zni, CoDuo-zni szinte semmi értelme hamachival játszani, mikor lehet neten játszani.
    Olyanokkal kell hamachival játszani, amiket vagy nagyon 2-esbe szeretnétek játszani és ezt neten nehéz megoldani, vagy nem lehet megoldani az eredeti nélküli játékot, de viszont nagyon jó játék. Az én faq-nak is csináltam egy forumot és ott van egy topic ahol azt írtam, hogy oda írjátok azokat a játékokat amiket próbáltatok hamachival. azt nézdmeg, és azokból a játékokból érdemes sztem főképp válogatni. Meg esetleg újabbaknál is.
  • Csendes lélek
    #491
    Sziasztok...

    nekem is megvan a Hamachi, angol nyelvű ugyan, problémám nagoyn nincs vele, bár amiket lentebb olvastam, abba a hibába én is bele estem... magamtól nem jöttem volna erre rá, mostmár ezt is tudom legalább :D

    Arra gondoltam hogy mivel sajnálatos módon nekem elég kevés ismerősöm hajlandó ezt használni, no meg nem igazán szeretnek multiban játszani, vagy épp nem kedvelik az olyan játékokat, stb.
    ezért nagoyn ritkán sikerül átélnem egy igazi lanparti élményét...

    Szeretnék érdeklődni hogy van-e hivatalos, publikus Hamachi szoba, ahova feljelentkezhetnék, és lehetőleg magyar emberekkel találnám szembe magam, akikkel a Hamachi chatjén esetleg azt is megtudnám tárgyalni hogy épp mivel játszik a társaság :D
    Vagy pedig külön-külön minden játéknak 1-1 szoba, esetleg tudtok-e ilyenről...

    ha nem, egész jó ötlet lenne készíteni egy ilyet, pl a Call of Duty kedvelőinek egy Call of Duty nevű szobát, a jelszó meg valami pofont egyszerű lenne teljesen publikált, pl. "xxxxxx" vagy "jelszo" esetleg "jatek" vagy valami...
    Éppígy minden más játékhoz külön szobát, vagy pedig egytallóra az egészet, cask akkor viták lennének hogy ki mivel akar - és tud - játszani :)))

  • Balumann
    #490
    olvasd el figyelmesebben a faq-t! mindegyik cs-nek ugyan úgy van megcsinálva a multija.
  • Dante16
    #489
    hát ezt nem értem
    nekem a sourcehoz kéne
    nem condition zerohoz
  • SHARER
    #488
    Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /www-users/w/w/www/include.php on line 74
    Kitartas! Dolgozunk a probleman! :-(
  • Dante16
    #487
    az oldallal
  • Dante16
    #486
    csak sajna egykis probléma adódott
  • Balumann
    #485
    Banner-ba van egy ilyen hogy Segítség -> GY.I.K -> F.A.Q (GY.I.K) by Balu
    ott levan írva!
  • Dante16
    #484
    mit kell álítani?
  • Dante16
    #483
    hé meberek írjátok már le hogy counter-strike sourccal hogyan lehet hamachin kerseztül lanozni.
  • SHARER
    #482
    Le kellett volna mentened a profilodat:
    -0.9.9.9 nél (HKEY_CURRENT_USER\Software\Applied Networking\Hamachi)innen
    -1.0.0.62 nél (pl C:\Documents and Settings\SHARER\Application Data\Hamachi\) innen

    és mikor ujra raktad csak ugyanoda visszamásolod :)
  • zsebszi
    #481
    Thx!