2080
  • Balumann
    #600
    nem lehet visszaállítani. Törölni kell a szobákat,kikell lépni a hálozatokról mielőtt újra telepíted a gépet.
    Vagy mostmár lehet, hogy belerakták ezt a lehetőséget hogy lelehessen menteni, de akkor is csak akkor lehet ,ha lementetted, nem tudom :-/
  • Toby0501
    #599
    Hali! Ha újratelepítettem a windowst, hogy tudok a régi acc-ommal felmenni hamachi-ra?
  • Balumann
    #598
    FAQ -ba olvass bele
    szürke pont azt jelenti, hogy bennevan a szobában, de éppen nincs online a hamachiban, így kapcsolat sincs
    -a NfS szériáknál a LAN nem ilyen egyszerű játszani, azok vmennyire védve vannak ettől, FAQ-ba leírtam szintén hogy hogyan lehet játszani (de mondjuk sztem nem éri meg szarakodni vele, nem olyan jó...)
    Egyéként Carbon-ba én nem látok LAN-t, túlságosan nem is kerestem, mert az nekem megy neten is.
  • anddroid82
    #597
    Hali!
    Volt már olyan, akinek ment az NFS:Most Wanted vagy a Carbon Hamachin? Nekem olyat csinál, hogy fellépek egy hálózatra, és a hálózat előtt zöld pont van, de a hálózaton belül a felhasználók nevei előtt mind szürke a pont. És a játékban sem látom a Lan alatt a hálózatot. Ez azért van, mert a felhasználók nincsenek belépve, és így a játékban sem látok semmit?
    Ha valaki tud segíteni csak egy válasszal, azt nagyon megköszönném!
  • Neonsz
    #596
    Hali!

    Van most működő hamachi szoba GTR2-höz amit használnak?
  • Balumann
    #595
    Ja és boldog karácsonyt és kellemes hamachi-s ünnepi játékokat
  • Balumann
    #594
    általában, ha hamachi szoba megvan és online van mindenki a szobába, akkor egy valaki multiplayer -> LAN -> crate szerver, aki csatalkozik annak meg join, filterné lvagy valahol LAN, és ott látni fogja!
    Kivételes esetek nagy része meg a FAQ-ban, vagy azon az oldalon ahova az #593 -ös üzenetembe is adtam linket!
  • Balumann
    #593
    CoD 2-höz: #587

    Fife 07 -hez meg itt
    (ha nem tudsz angolul akkor nézd a képeket :D)
  • HAYES
    #592
    Ja még vmi.
    Fifa 2007-hez és call of duty 2-höz kellene a leírás

    thx!
  • HAYES
    #591
    Hy!

    Nekem egy leírás kellene hogy ha megcsinálom a szervert akkor hogy tudok belépni, hogy játszhassak rajta és hogy tudnak hozzá cstlakozni mások.
  • Balumann
    #590
    ha eredetibe van meg, akkor az steam -es verzió. Ha nincs meg a haverodnak eredetibe, és nem te adtad kölcösn, és a steam-es van meg neki akkor az nem is engedi elindítani a játékot, ha meg nosteam-es akkor nem kompatibilis a steam-es verzióval!
    Szerezzétek meg mind 3-an a nosteam -es verziót, és akkor a FAQ alapján már tudtok játszani. A staem -es verzió -t nem ismerem, nem tudom hogy lehet-e játszani így hamachival.
    Azt tudom, hogy ugyan azzal az akkountal nem fogtok tudni 1 szerveren játszani, szerintem lanon se :S (a steam-es netre van, a nosteam -es meg lanra, mert a steam-es az neten keresztül működik csak, és sokan csak lanozni szeretnek, ezért csinálták meg azt a verziót is valószínű). Azt hogy ezt meg hogyna próbálták levédeni, hogy csak sima lan-ba tudjanak rendesen játszani, rájöhettek ha elolvassátok a faq-t :)
  • toysoldier
    #589
    hy
    az lenne a problémám, hogy én meg 2 haverom szeretnénk csézni (nekem eredeti, az egyiknek nem, a másiknak meg kölcsönadtam) és csináltam egy olyan aliases.txt-t vagy mit, beleírtam az egyik ip-jét, és utána csináltam servert csében. de a gyerek nem látja, nem tud csatlakozni. én amikor rákerestem a serverre akkor láttam (lehet h csak azé mer én csináltam) esetleg vki tud segíteni? a faq-t is elovastam de így sem tudom h mit kéne és hogyan.
  • bakvarnyu
    #588
    Felesleges, mert az összes COD2 szerver tört, kooperativ módja meg nincsen!
  • Balumann
    #587
    Call of Duty 2 leírás
    ha patch fennvan akkor simán megy, ha 1.0 verzió akkor töltsd le erről az oldalról a private server patch-t vagy mit, és utána elvileg menni fog.
  • Hedic
    #586
    az 1.3-asat !!!! az a legujabb,ha jol tudom !
  • Balumann
    #585
    NEM PTÓBÁLTAM MÉG CALL OD FUTY-IT JÁTSZANI ÉS NEM TUDZOM HOGYAN KELL METR MÉG NEM PRÓBBÁLTAM DE MELYIK VERZIÓT PRÓBÁLTAD MERT ATTÓL IS FÜGGHET ÁM MEG HOGY MILYEN VERZIÓ
  • Hedic
    #584
    PTOBÁLT MÁR VALAKI HAMACHIN KERESZTÜL CALL OF DUTZ-IT JÁTSZANI,HA IGEN AKKOR HOGYAN MERT NEKEM VALAHOGY NEM AKAR ÖSSZEJÖN
  • Miguel125
    #583
    Hidden And Dangerous 2-t próbála valaki hamachival?
  • Balumann
    #582
    faqmban bennevannak a hibalehetőség
  • purk2
    #581
    abban kérek segitséget hogy amikor cs-zni akarok a haverokkal dettó versió nem látom a szervert nem tudom milehet a baj!!! plz!!!
  • mohojojo
    #580
    épp jelenleg készül az új hamachi magyar oldala .. igaz még folyamatban de már kialakultak a fő irányelvek.

    Magyar Hamachi Fórum

    itt nézz körül, a fórumba találsz pár szobát ahova invitálni kell minél több játékost ezek után már csak játszani kell.
  • 0Georg0
    #579
    Senki sem szokott fent lenni hamachin ?

    játszani kéne egy jó Battlefield 1942-t
  • Matth3w
    #578
    Köszi szépen már megoldódott amúgy eredeti a játék uh no crack :)
  • arty
    #577
    rossz krekk

    rakj fel ujabb patchet/cracket, esetleg mini image daemontoolsba + eredeti játék.exe
  • Matth3w
    #576
    Sziasztok
    tudnátok arra megoldást , hogy C&C general zero hour -ben a játék megkezdése után fel percel felrobbannak az egységeim... elég dühítő :)

    Előre is köszi
  • sonka18
    #575
    De az a gáz hogy ott elég kevés szoba van és amelyik van abban kevesen vannak!
  • Balumann
    #574
    banneren van egy link, Hamachi public, ott keressetek szobákat ha játszani szeretnétek! Ezt a topicot elég kevesen nézik szerintem!
  • 0Georg0
    #573
    Battlefield 1942, vagy 2142-t nyomja vki hamachin ?

    Mert ha igen, az megadhatná a hálózati címét
  • sonka18
    #572
    Cső! Tud valaki adni egy jó CS hamachi címet?? Mert amelyikre eddig mentem sz@r volt! Előre is thx!
  • sonka18
    #571
    Láttam sokan vannak bajban CoD1 és CoD2vel! Nos hát annyit tok segíteni hogy használják az ASE-t(All Seeing Eye)Kiválló a szerverkeresésre! Akinek nincs eredti cd kulcsa egyikhez sem akkor csak maragyon a magyar szervereken! Akinek van az ále külföldre! JA hmeg ASE-hoz van egy ún.: Ase fix(google-ba ird be és kidob egy pár oldal) amit le kell töltenii hozzá!
  • Balumann
    #570
    splinter -t minimum 2-en, ajánlottam és maximum 4-en (mivel 2-en sok értelme nincs, úgy van kialakítva hogy 2 vs 2 -be legyen jó).
    Mi az a Sniper elite? Nálunk is voltak ilyen problémák eleinte, hogy nem mindenki látta a másét, aztán idő után ahogy használtuk, elmúlt, akárki csinált szervert láttuk.
    NfS Underground 2-nél meg írtam, hogy az csak fordítás, én nem próbáltam ki, mivel nekem nincs meg a játék (természetesen azért, mert nem is kell, nem azért, mert nem tudom megszerezni), vagyis ebben nem tudok segíteni. Csak sokan problémáztak, én meg találtam egy leírást, és lefordítottam. És állítólag sokaknak működött, úgyhogy próbáljátok meg újra, és olvassátok át a faq-t újra!
  • DeathJr
    #569
    Nézegettem de csak olyat találtam ami nem nagyon felel meg...
    A Splinter Cell 3-at minimum 3-an lehet nyomni???
    Jah meg még egy kérdés:Tegnap nyomultunk a haverommal Sniper elite-t de én hiába csináltam server-tő nem látta:(De ha ő csinála akkor én láttam...Ez minek van???Mert én szeretnék server-t csinálni mert ő nem jól állítja be folyamatosan.Jah meg még1 kérdés!:D
    Tegnap felraktuk az nfs u2-t és úgy csináltuk ahogy olvastam a faq-ba...és hiába láttam őt beléptem és nem láttam a versenyt amit létrehozott miközbe ő megcsinálta.Itt mi lehet a gond???
    Köszi szépen előre a választ!
  • Balumann
    #568
    A splinter cell 3 2 személyes COOP módja problémás, de az neten is meg sim lanon is ugyan úgy, a 4 személyes VERSUS módja viszont gond nélkül működik, én és 3 társam már nagyon régóta nyomjuk és elég sokat!
    A FAQ-m forumába van egy forum, ott nézz körül, vannak játék ötletek (amiket próbáltunk már és jók)
  • DeathJr
    #567
    Olvastam hogy a Splinter Cell 3 ban zicceres volt a hamachi.
    MOst ez igaz vagy nem???
    Mert jó lenne a haverokkal Nyomulni egy jót.
    Meg tudnátok FPS Tanácsot adni???(Kivételek a háborúsak - előnyben a quake,ut szerűek).
  • Hedic
    #566
    www.hamachi_pubnet.try.hu

    itt kell hogy találj !!
  • bagolyfej
    #565
    csá valaki adjon má network cimet és jelszó a rainbow six vegs játékhoz szeretnék jáccani thx
  • Balumann
    #564
    mindent lehet aminek van lan módja. van 1-2 játék aminél ezt megpróbálták megnehezíteni, azt leírtam a faq-ba hogy lehet megoldani (ilyen a CS Source meg a steam-es (nosteames verzió) játékok, need for speed-ek, stb.
    /FAQ-mnak forumába írtunk pár játékot amivel már játszottunk
  • DeathJr
    #563
    Sziasztok!!!
    Hol találok olyan listát ahol leírja hogy miket lehet ezzel a jó progival nyomni???
  • Balumann
    #562
    ja a FAQ forumába már írtam egyébként, de úgy látom megint nem jön be, megint szar a dox... Valószínűleg átrakom uw-re a FAQ-t.
  • Balumann
    #561
    A routeren engedélyezni kell 2 TCP portot (12975 és 32976), és van egy UDP port ami állandón (dinamikusan) változik, de ezt belehet állítani router esetre, hogy ne változzon; /preferences -> System -> Magic Option -ra pipát, és oda írj be egy UDP portot/, majd azt is engedélyezd a routeren.
    Vagyis 2 tcp és egy udp portot kell engedélyezni.

    Router beállításában nem tudunk segíteni (legalábbis én nem)