2080
  • asd16
    #680
    Tudom hogy ez nem ide tartozik de megszeretném kérdezni tudja e vaki hogy, hogy lehet játszani neten az Age of Empires 3-mal vagy a The WarChiefsel.aki tuja írjon előre is kössz
  • trogerzsiger
    #679
    kössz
  • Balumann
    #678
    Elhelyeztem a FAQ-mat az UW-re is, úgyhogy innen is elérhető:
    www.helpbybalu.uw.hu/hamachi.html
  • Dash
    #677
    Lemaradtál:) Persze neten játszok,csak kipróbááltuk privátban.
  • Balumann
    #676
    Biztos lehet a Fear -el Hamachival multizni, de azt mostmár a nete is ingyenes, inkább neten érdemes szerintem!
  • Dash
    #675
    Persze, tök jól ment. Marha jó kis program ez a Hamachi
  • Balumann
    #674
    Hogyha működne az a dox tárhelyszolgáltató, akkor a FAQ-ba lelenne írva hogy hogy kell Most Wanted-ezni. Ugyanis az is kivételek közé tartozik, védve van a nem igazi LAN hálózati játékozástól, persze kijátszani kilehet!
    Itt van egy angol leírás, képek is vannak, próbáljátok ez alapján megcsinálni: KATT

    Jövőhéten már bennelesz a Magyar hamachi oldalon is valószínű a leírásoknál magyarul! Én azért nem akartam most felrakni más tárhelyszolgáltatóra (dox az állandóan szar), mert most fennlesz az MHO (magyar hamachi oldal) -on, de ha belegondolok van még ezen kívül vagy 5-6 leírásom, úgyhogy csak kell regelnem egyet! Úgyhogy azt is felrakom még valahova majd!
  • Dash
    #673
    Fear-el működik?
  • trogerzsiger
    #672
    sziasztok!

    hamachin keresztül szeretnék most wantedozni csak nem megy.A tm united megy, de ez nem. vagy látjuk egymás serverét vagy nem, ha látjuk akkor meg nem tudunk csatlakozni, nekem routeres netem van, de kikötötem és úgy se ment. segítsetek!
  • ffxi
    #671
    THX, nekem is megvolt csak vhogy elveszett.
    Majd dobunk egy próbát, jó?
  • Dash
    #670
    Lol, az a vicces , hogy csak én tudok oylan szervert csinálni amire ők feltudnak jönni. ( ugyanazok a beállításokat hasznátluk..crack is)
    Ez kell neked
  • ffxi
    #669
    Elküldhetnéd nekem is :)
  • Dash
    #668
    akkor az volt a baj, nekem volt csak meg tobbieknek nem ,de tudtak csatlakozni, csak nem tudtak normalis szervert.ok
  • ffxi
    #667
    Speciális multi.exe krek fájl kell hozzá mint CoD2-höz.
  • Dash
    #666
    mikorra várható? szerver kész, látják, de cd-kód eredetiség vizsgálatnál tölt a végtelenségig( nem eredeti ) .
  • Balumann
    #665
    Nemsokára rajtalesz a magyar Hamachi oldalon is!
  • Balumann
    #664
    sehogy, és ez nem is ide tartozik.
  • asd16
    #663
    a Age of Empires 3 hoz neten tört verzióval hogy lehetne játszani pls aki tudja.előre is kössz
  • bakvarnyu
    #662
    minek neked a COD-hoz hamachi?
  • Dash
    #661
    ez a baj:(
  • Balumann
    #660
    Ami most úgylátom nemigazán jön be... -.- dox nem megy most, majd ha megy akkor nézd meg!
  • Balumann
    #659
    de, az én FAQ-mat ha megnézed leírtam benne!
  • Dash
    #658
    Call of Duty -val hogyan tudnánk játszani? nincs leírás kimondottan erre a játékra?
  • Britni
    #657
    azért köszi a segítséget.
  • Balumann
    #656
    :S hát akkor nem tudom, inkább próbáljátok a CS 1.6-ot, azzal 100% hogy működik rendesen! CS Source meg 1.6 ami biztos megy, ha mindent jól csináltok! Bár elvileg ugyan az a rendszer, menni kellene...
    Próbáljatok dedicated szervert csinálni akkor, ha sima szerverrel nem megy (külön kell elindítani, és a szerver készítőnek is saját hamachi-s ip -jével kell kapcsolódnia!)
  • Britni
    #655
    ez van az aliases.txt-ben:
    5.102.42.57 5.102.42.57
    5.112.206.172 5.102.206.172
    természetesen no-steames, és már steames gameval nyomtuk vele, azzal nem volt probléma, de ez kiborít.
  • Balumann
    #654
    hm, nem lehet véletlenül, hogy egyikőtöknek Steam -es verzió van? Steam-es nem kompatibilis nosteam-el. Csak azért gondolom, mert a nosteam -esbe semilyen CD kulcs lehetőség van, kivan véve az egész steam ami a cd kulcsot kezeli. És ez a Hamachi -s megoldás kizárólag a nosteam -esre jó!

    Más játékhoz nem is kell aliases.txt, csak a nostaem -es játékokhoz, attól hogy más megy, attól még lehet, hogy az aliases -t rosszul írtad be!
    Írd be ide, hogy mit írtál az aliases.txt -be! (ja és mondtad, hogyha ő akar csatlakozni -> ha te akarsz csatlakozni, neki kell megcsinálni az aliases.txt -t a hamachi könyvtárába! )
  • Britni
    #653
    A Hamachi verziója mind a kettőnknek ugyan az. Az aliases.txt-t már párszor átírtam, és azzal nem lehet hiba, mert más játékkal tudunk játszani, csak azzal nem. a FAQ-ot meg már átolvastam párszor az oldaladon. Ha van szeritned valami ötlet akkor írd le. Ha 1.5-ben beírom az sv_lan 0-t,akkor mikor Ő akar csatlakozni, a server elhal, és új kulcsot kér, a kulcsunk meg nem ugyan az.
  • Balumann
    #652
    Hát hiba lehetőségek a következők:
    -Nem a legújabb hamachitok van (mind 2-töknek az kell legyen, 1.0.xx verzió felett. (a 0.9.9.9 után nem frissít automatikusan, ha nem az van, akkor lekell töltenetek).
    -rosszul írtad be az aliases.txt -be a dolgokat, vagy az aliases.txt -be miután beírtad a címet rendesen a FAQ szerint a dolgokat, nem indítottad újra az egész Hamachi-t!

    De ha a FAQ-t megint elolvasod még1x, szerintem menni fog.
    Ja, és írd be ide, amit beírtál az aliases.txt -be, és írd le a haverod Hamachi-s ip címét meg a te hamachis IP-det (ami hamachi-ban van felül!)
  • Britni
    #651
    szia Balu. Kéne segítség counter-strike 1.5-höz, mivel megcsináljuk a gamet, és a haverom mikor belép, class c hiba lépet fel (hamachi megy, aliases.txt is van).
  • SHARER
    #650
    Szia én nagyon sokat jáccoma red alert 2 őt hamachin keresztül és ITT a 38. hozzászólásan találsz rá megoldást.
  • mohojojo
    #649
    Kedves angyt várunk szeretettel a Magyar Hamachi Oldara ahol orvoslásra kerül problémád számos játékkal együtt. Esetelg ha bármi kérdésed van ott is nyugodtan felteheted.
  • Balumann
    #648
    Nem tom, én nem próbáltam a red alert-et, csak ajánlották nekem is, hogy milyen jó így hamachival lan-ba. Nem mondták, hogy bármi különös is kellene hozzá, hamachi-games -en sincs fent.
    Játéknál csak az lehet a probléma, hogy más verziótok van, vagypl nincs rendesen telepítve (winreinstall után nem lett újratelepítve), stb... vagy játékba rosszra mentek rá, bár sztem aki írni tud, az már csak nem megy mellé

    Próbáljatok ki valamilyen más játékot LAN-on, akár kisebb játékot (van egy kis pötyi ut stílusu játék, asszem szoftverbazisról le is lehet tölteni :P ).

    /egyébként ne is törődj velem, csak ideges vagyok (szar napom volt) :( bocsi... én se vok egyébként helyesíró, csak ellehessen olvasni... Pl ott a #585 -ba már nagyon zavart az az üzenet)
  • angyt
    #647
    Elöször is köszönöm a segítséged, de nem hittem volna h így bökni fogja bárkinek is a csőrét ha kihagyok pár veszőt(mindenkivel megesik).Amúgy kedves Balu a mondat legelső betűét minden esetben nagy betűvel kezdjük, és ha hiszed hanem, mi is így próbáltuk elöször de sajnos minden eredmény nélkül. Ugyanis mikor rányomunk a networkre akkor vissza dob amenühöz és nem ír ki semmit.Még egyszer kösz a segítséget!
  • Balumann
    #646
    legújabb patchet leszeditek ha nem akarjátok akkor csak azonos verziótok legyen felrakjátok ha kell leszeditek hozzá a cracket majd hamachi csatlakozás redalert indít multiplayer LAN -t megkeresitek egyikőtök hosztol másik join semmi segítség meg trükközés nem kell hozzá
    Ha netán valamit nem tudnátok mégse (lusták vagytok keresni meg próbálgatni + gondolkodni), akkor legalább úgy írd le a kérdést, hogy használsz vesszőket és mondatjeleket, különben nem fogok segíteni :/

    Ha abba az oda való forumba is így írtátok le, nem csodálom, hogy nem kaptatok hasznos tippeket ^^ bár ehhez nem is kell.
  • angyt
    #645
    Helosztok srácok szeretnék egy kis segítséget kérni red alertezni szeretnék egy haveromal és oda való forumban kapott tippeknek nem vettem hasznát remélem ti tudtuk segíteni nagyon fontos lenne
  • Balumann
    #644
    ha villog akkor nem tom. Ha a zöld pont állandó, és körülötte buborék villog, akkor adatátvitel történt. Ilyenkor, ha nem sikerül a kapcsolódás, akkor már a játékban lesz a hiba nagy valószínűséggel.
  • Attila8805
    #643
    Mért van az hogy amikor haverom kapcsolódni akar akkor csak zölden villog?
  • Rusy
    #642
    nagyon szépen köszönöm a segítséget, igen a játék működik, nekem inkább az a gondom, hogy a gépet szeretném távolról elérni, ez a melós gépem és ugye ha nincs ping nem megy a távoli kapcsolat, akkor ez általános dolog, mert nekem is néha megy, tűzfal is kivan kapcsolva
  • Balumann
    #641
    30 napig kilehetett próbálni a hamachi premiumot, aztán most lejárt neked gondolom. A pinghez szerintem nincs köze, az sokszor nem működik, de attól függetlenül a játék működik, ha zöldet jelez a kliens és nem sárgát.