2080
  • Brian87
    #960
    Sziasztok!!

    Nah a felcsatlakozási problem megoldódott de most meg van egy nagyobb bajunk.
    C&C 3-azni szeretnénk illetve szerettünk is mivel ahverral tökéletesen megy ha csak ő és én vagyunk hamachin.
    Amint megérkezik egy 3 tag abba a hamachi hálóba akkor egyszerűen nem okés semmi.
    Vagy nem látjuk a szervert amit a játékon belül csinálunk, vagy ha a másik fél tud csinálni és nagy nehezen bejut mind a 3 tag a szerverhez akkor meg nem indul el a játék...kidob...mindenféle hibát ir hogy ez nem jó az nem jó...
    Ha lemegy egy tag és ismét csak 2 tag lesz hamachin újra minden tökéletes..bárki tud szervert csinálni...stb..

    Mi a fene ez???

    Előre is thx
  • Balumann
    #959
    nem, nem szokott, de tegnap este engem is kidobott mikor nem nyúltam hozzá, és nem tudtam vissza kapcsolódni (bár én már csak a kiváncsiság kedvéért néztem, akkor már nem játszottam volna vele). Nem szokott, valószínű fejleesztenek valamit, újítanak.
  • Brian87
    #958
    Jah és legtöbbször azt irja, hogy nincs szerver és hogy amint tud akkor kapcsolódni fog rá..felajánlja hogy akkor automatikusan kapcsolódik majd...másik ami most van, hogy kiirta hogy vmi hamachi bibi.vmi server vagy mi nem várt ok miatt nem működik,elveszett.

    Nem tudom mindig ennyire gáz szokott lenni??
    Mert végre tudok jól játszani haverokkal.
  • Brian87
    #957
    Sziasztok!!

    Az a problémám, hogy kb 1 hete használom a progit és 2 napig semmi gond nem volt de az utóbbi 2 napban szinte alig tudunk játszani.
    Mindig ha elindítjuk a Hamachit akkor csak irja hogy reconnecting és ennyi ..csak áll és néz...egyszer kétzser kiadja 1 másodpercig hogy connected de elis dobja, vissza reconnectingbe.
    Olvastam az előző írásaitokat, hogy gond szokott vele lenni.
    Ez most mindennapos gond vagy csak pont egy ilyen időszakot fogtam ki??

    Előre is köszi a segítséget!!!

    Brian
  • Hedic
    #956
    A www.hamachi_pubnet.try.hu weboldal ismét üzemel......
  • Nightwish006
    #955
    Mozoghatnának, c&c zni akarok spanokkal :DDDD
  • Desert
    #954
    nah igen jó lenne :) szeretnék már játszani :)
  • Eagle16
    #953
    Oké, akkor nemcsak nekem...Remélem helyrehozzák hamar...
  • Doga
    #952
    Az tök jó mert már szét idegeskedtem magam, vagy tízszer töröltem és felraktam....
  • Balumann
    #951
    Előfordul néha, de nem sűrű. Megnéztem, most nekem se megy.
  • Doga
    #950
    Tegnap raktam fel én is de ma nekem sem megy!
    Szerintem akkor valami odaát nem kóser!
  • Eagle16
    #949
    Sziasztok!A hamachi szokott néha olyan lenni hogy nem megy?
    Néha azt írja hogy kapcsolódás, de semerre se megy...Vagy ez nem függ más dolgoktól?
  • nuke023
    #948
    Hi!Valaki tudna mondani olyan hamachi szervert ajhol a juicedet nyomják?de az első részét!Köszi!
  • zmeor
    #947
    köszi
  • Balumann
    #946
    :S Szerintem holnap már jó lesz a FAQ, dox-on megint átalakítás van biztos. Keress rá a Condition Zero -ra a keresőben, vagy az aliases -re is kereshetsz te is, és megtalálod a leírásokat.
    Egyébként csak a nosteam -es CS -nél működik a hamachi + aliases, és teljesen ugyan az a verzió kell, hogy legyen.
  • Balumann
    #945
    írd be itt a forum alján lévő keresőbe, hogy alises, és megtalálod!
  • Desert
    #944
    amúgy a CS 1.6. adless.txt vagy mi a fene :( azt hogy kell megcsinálni? van link valami képre, igen ám de a link halott(!)
    amúgy már rászoktunk egyes játékokra :)
  • Desert
    #943
    már sikerült :)
  • zmeor
    #942
    sziasztok!

    van egy condition zero-m
    és a haveromnak is

    szeretnénk neten játszani egymással ilyen LAN félében ezért akarok Hamachit használni

    mivel még nem használtam
    szeretnék kérni egy kis segítséget...
    mit kell beállítani nekem és a haveromnak.. még1x: condition zero
    a FAQ nem megy..

    nos tehát.. nagyjából ennyi...
    és még hogy sokat zabál a memóriából? és a sávszélességet mennyire?

    eéőre is nagy köszönet! fontos! köszi
  • Balumann
    #941
    hmm. A hibaüzenet teljesen más fajta hibát ír.
    Menny bele a vezérlőpult -> hálózati kapcsolatok -> Hamachi (hálózati kapcsloat) -ra jobb klikk -> tulajdonságok
    Ott keresd ki az elemeknél a TCP/IP Protocoll-t, katt rá, majd alatta a Tulajdonságok gomb. Ott lehet IP-ket beállítani. Azon kell lennie, hogy: IP cím automatikus kérése, és DNS szolgáltató automatikus kérése, a másik fülnél is automatikus.
    Ha itt minden bevan állítva, akkor szerintem telepítsd újra a Hamachi-t, más ötletem nincs :/
  • Balumann
    #940
    Mivel a program teremt virtuális lan kártyán keresztül kapcsolatot, ezért logikusan KELL neki is a progi.
  • kissadamvikt
    #939
    Szasztok!!!

    nah nekem ez lenne a problémám h kinyitottam 5 portot (5 TCP és 5 UDP)h a torrent kliensem jobban fusson és mikor elakarom indítani a hamachit akkor ezt írja ki:
    [IMG] http://media.proxnet.hu/upload/20070429/10470616105.jpeg [/IMG]
  • kissadamvikt
    #938
    te most viccelsz? jó hogy kell!!!
  • DarkHorSe
    #937
    neki is kell sztem
  • Kenez Adam
    #936
    Hy All.
    Azt szeretném kérdezni hogy ha akarok valakivel játszani Hamachi -n keresztül akkor és nekem megvan a Hamanci akkor neki is meg kell lenni-e???
    Értitek.
    Nekem meg van - neki is meg kell hogy legyen a Progi. ??? Kérlek valami okos ember válaszoljon.
    KÖSSZ!%!
  • mt91
    #935
    Sziasztok!
    A Faq-t elolvastam,de nem találtam meg azt amit kerestem.
    Ha hamachi-n meg akarok osztani vkivel vmit akkor nem tok, pedig beállítottam a nyomtatómegosztást meg az ilyesmiket.
    Azért nem tok megosztani,mert mindig sárga vok.Eddig az segített,h a tűzfalon belül megnyitottam 2 portot bizonyos IP-címen,de ezt már régen állítottam be és elfelejtettem a portok nevét és azt a bizonyos IP címet is amit a windows tűzfalon meg kell nyitni.
    Nem tudnátok megmondani,h meleyek ezek a portok és mi az IP cím?
  • Balumann
    #934
    Egyébként a válasz: többnyire igen. Kevés játékban van lanon belül cd kulcs ellenőrzés.
  • Balumann
    #933
    Nem tudok router ügyben segíteni sajnos. Ha tudsz angolul akkor nézz körül a Hamachi hivatalos forumán.
  • Balumann
    #932
    Hamachival LAN -ban tudsz játszani neten keresztül. Privát hálózatok létrehozására van a Hamachi, így keresned kell embereket akikkel játszani szeretnél.
    Olvassd el a FAQ-mat és akkor megérted.
  • Balazs15
    #931
    hamachi-val lehet másolt játékokkal neten játszani?:S
  • K3rnel
    #930
    Sziasztok ! Van egy problémám ! Már sok játékkal játszottam hamachi-n és eddig hiba nélkül ment amiket akartam. De most az Ancient Wars : Sparta játékkal szerettem volna játszani és LAN-ban egyböl server connection failed-et kapok. D-link DI-604 router-em van és egy adsl kapcsolatom. Ha direktbe kapcsolódok a modemre router nélkül akkor megy a lan hamachi-val, de így nem. Már engedélyeztem a hamachi-t a router-en, port stb... De nincs több amit megpróbálhatnék. Ha valakinek van valami tippje akkor írja le legyen szives.

    Köszi !
  • Balumann
    #929
    Melyik játék LAN-jában nem látjátok egyámst?
  • Desert
    #928
    sziasztok tudna valaki segíteni beállítani? elolvastama faq meg egész fórumot de zavaros
    van 2 ip zöld a pötty de lanban nem találjuk egymást :(
  • audi001
    #927
    áá köszi jó lett:)
  • Balumann
    #926
    Mert van egy korábbi hamachi maradvány a gépeden valószínű.
    Azt hiszem ez segít: HamachiCleanup
    -Ha nem, akkor ha fentvolt előző verzióju hamachi töröld le, és regisztriből is töröld ki, vagy futtas regisztry tiszító programot (az amúgy sem árt).
  • Balumann
    #925
    A http://hamachi.workforyou.hu az volt (legalábbis beta), és vszínű az is lesz, csak most még készítés alatt az új.
  • Zoliz
    #924
    Tudtok valami weboldalt mondani ahol hamachi szobákat lehet találni?
  • audi001
    #923
    Üdv!
    Telepíteném a Hamachit és ezt a hibaüzenetet írja ki:
    You got lucky-an update failed.
    Please complain to us at once.
  • JoeFromHun
    #922
    Nálam valami beütött a Hamachi-nak... tegnap este óta folyamatosan reconnecting :-(
  • mohojojo
    #921


    Sziasztok

    Közérdekü információ: Szavazás a Magyar Hamachi Oldalon

    tessék szavazni

    http://hamachi.workforyou.hu/