2080
  • Szuperkaraj
    #1000
    ha hamachin látjátok egymást, és tudtok chatelni, fájt cserélni, akkor valószínű a játékkal lesz bibi
  • W726
    #999
    ááá én már nem bírom idegekkel . A haverral sose tudunk szenvedés nélkül 1ből játszani... valamit mindíg kinlódni kell vele 1.re sose sikerül bejönni a gém szerverre (hamachival látjuk 1mást).
    DE MI A F@SZOM BAJA VAN?!?!?! Én már nem bírom Tűzfal minden ki van kapcsolva... Segíccccsetek!!!
  • evildamien
    #998
    nem kell semmit se csinálni, a fifa elvileg megy anélkül is, a hálózatra menjetek a játékob belül, vagy ha angolul van akkor network, bár én még nem nagyon próbáltam de működnie kell
  • exorcis
    #997
    hello!
    most eloszor akarnak jatszani hamachin, de a a fifat nem lattam sehol leirva! pls. help:na most mink a haverommal ott jarunk, h en csinaltam egy hamachi servert! es o is ram csatlakozott! de utanna hogyan tovabb?
    a jatekon belul mire kell menni? direct ip? vagy mi? nem ertem! melyk ipt kell most kicserelnunk egymas kozt! valaki segitsen mar egy probajatekra, h el tudjam sajatitani a hamachis gamelest, mert igy sz@r:(
    msn:[email protected]
    skype:exorcis2
  • Sas6
    #996
    mindegy már ^^
  • Balumann
    #995
    Sztem neked is megoldotta volna egyszerű hamachi reinstall. :D Átmeneti zavar lehetett ^^
  • Sas6
    #994
    Hát nem tudom mindenesetre már megy és ujra tudok végra LAN ozni haverokkal:P Format volt és az azert megoldotta a hamachit:P
  • tuvok7 hadnagy
    #993
    vagy vegyetek fel msn re: [email protected]

  • tuvok7 hadnagy
    #992
    hello mindenki aki szeretne játszani hamachin keresztül velem esf-et, vagy cossacks bask to wart az jelentkezzen.

    Várok mindenkit aki szereti ezt a 2 játékot!!!
    email címem: [email protected]

    csövi
  • Balumann
    #991
    Hamachi újratelepítés megoldotta a problémát (csak simán uninstall, és újra feltelepítettem, eleve a legújabb verzióval). Érdekes, hogy a legújabb verzió volt fent, az update mégis réginek látta.
  • Balumann
    #990
    Ez nagyon érdekes. Elindítom a hamachit avval a szándékkal, hogy megnézzem miket lehet beállítani evvel kapcsolatban, hátha rájövök megoldásra. Az érdekes az, hogy nekem is ugyan ezt írja ki, nem indul el!!! Semmi oka nincs hogy ezt írja, eddig gond nélkül ment, dolgozok a megoldáson. Lehet csak frissíteni kéne, de az sem megy...
  • Sas6
    #989
    Ez meg mi? :o

  • Szuperkaraj
    #988
    Sziasztok, egy kis segítség kéne :)
    Hogy lehet hamachin fájlokat megosztani? Valaki le tudná írni, vagy leírást, hozzászólásszámot mutatni, mert néztem a magyar hamachi oldalon a FAQ-t ( ugyanis az itteni nem jön be ), és ott valami Browse volt, meg Hálózati beállítások varázsló, meg is próbáltam de nem sikerült, csak kicsit bekavartam magamnak. Szóval örömmel venném ha valaki segítene nekem, előre is köszönöm
  • Sas6
    #987
    Nekem az történt hogy megcsináltam ezt a cleanup-ot és feltettem ujbol a hamachit és a install közben meg sokáig instalált vmien drivert, és kiléptem az installbol és újraindiottam a gépet. Akor meg már az volt hogy kattintottma a nevemre hogy bejöjjön a win de kellet vagy 30 mp mire bejön a hátték és onnan még vagy 6 perc még bejön a windows rendesen. JA h és még a net is elmentszal ujrakelltt tenn ia network drivert.. Szal nem tudom mi votl a baj de már nem si érdkeel. Most még mindig nem tok hamachizni nem baj majd lesz vmi...
  • Balumann
    #986
    Az a megoldás, hogy teljesen lekell törölni a hamachit, minden nyomával együtt. Uninstall, aztán regisztribe kitörlöd a hamachival kapcsolatos bejegyzéseket, mentés fájljait. Ezt csinálja a hamachi cleanup, eltávolítja teljesen a gépről. Eddig működött mindenkinél.
    De miért kellett rendszervisszaállítás, mi történt? Mert ez a cleanup a windowsal semmit nem csinál, semmi olyasmit ami valami hibára adna okot :/
  • Sas6
    #985
    Huh ezzela cleanup-al elértem egy szép kis rendszervisszállitást mert vmit elrontott de naon:D Szal ez nekem nem müxik:( Valami más megoldás esetleg?
  • Sas6
    #984
    Köszi szépen!
  • Balumann
    #983
    egyébként a visszaolvasás hasznos néha
  • Balumann
    #982
    HamachiCleanup
    -Hamachi uninstall, aztán indítsd el ezt. Utána meg telepítsd fel újra, és meni fog.
  • Sas6
    #981
    Sziasztok azt hogy lehet megcsinláni hogy beengedjen hamachiba? MErt nem akar beengedni mert lejárd a premium biz-bazsom. Nem lehet vmit tenni hogy beengedje, Ujratetem a hamachit de nem volt jó. Az idot is viszaalitottam de nem jo.
  • vin
    #980
    tehát ha játszol akkor router nélkül?
  • vin
    #979
    tehát ha játszol akkor router nélkül?
  • vin
    #978
    Hi emberek, zhon adsl2 es modemem van és eddig mindig ment a c&c a hamachim, most viszont beraktunk egy edimax routert és úgy néz ki h nem fog menni így a game a hamacin keresztül. tűzfal off, 1 szobában vok. Ötlet???
  • XRV
    #977
    Hamachin engem nem tudnak pingelni, outpost tűzfalam van és ott engedélyeztem a hamachit. Hogy tudom ezt orvosolni?
  • Balumann
    #976
    Ezért írtam meg a FAQ-t, hogy ne kelljen magyarázkodnia mindenkinek.
  • K3r3k3s
    #975
    csá. Valaki elmagyarázhatná h mit kezdjek a hamachival!
  • Balumann
    #974
    Counter Strike *** (nosteam) hamachival
    Nah szóval a hamachi legújabb verziójába beépítették azt az alias -os ip-s trükközést, amit eddig az aliases.txt fájl segítségével lehetett megoldani. Én ezt eddig nem vettem észre, nem tudom mióta van ez az új hamachi verzió, jeti00 hívta fel rá a figyelmemet.

    Szóval aki a Counter Strike valamelyikével szeretne játszani, nem kell aliases.txt fájlt létrehozni és azzal szórakozni. A következőt kell tenni:
    ¤ Hamachi-ban -> 'preferences' (beállítások) -> 'window' oldalfül ->
    'Show "Advanced ..." peer menu item' elé tegyetek pipát
    ¤ Akinek szeretnél beírni egy alias IP címet (álcím), annak a nevére jobbclick -> advanced...
    ¤
    -Peer VPN adress: az eredeti címe (akinél rámész hogy advanced, annak a címe eleve ottlesz, nemkell hozzányúlni)
    -Peer VPN alias: Ez lesz az ál ip cím (amit az aliases.txt -be másodiknak kellett beírni). Ide kell beírni úgy egy ip címet, hogy az első két ip tartomány megeggyezzen, mert ezt figyelik a játékok (CS).
    /a többi dolgot az "advance..." -ban nem szükséges átállítani (azthiszem legalábbis)

    Példa:
    IP-m:5.58.135.41 , baratom IP-je: 5.147.217.39 -> akkor az "advance..." -ben így kell legyen beállítva:
    Peer VPN Adress: 5.147.217.39 Peer VPN alias: 5.58.217.39

    Ha lesz időm, beírom majd a FAQ-ba is.

    ///ezeket a szavakat csak azért írom most ide, hogy könnyebb legyen megkeresni a leírást (keresővel alul)
    Counter Strike CS 1.6 Condition Zero Source aliases Class C ///
  • jeti00
    #973
    hmm nekem van router, cs 1.6ozni akarunk, ha én csinálok szervert látnak de nem tudnak castlakozni, de ami zavar h én nem látok szervert! Akárki csinál nálam semmi..ötletem nincs mit kezdjek vele.
  • evildamien
    #972
    aha kösz szépen akkor majd kipróbáljuk a haverokkal. és bocs ha tényleg rossz helyre írtam volna:(
  • Balumann
    #971
    Ez nem a hamachi-hoz tartozik, hanem az SW Battlefront 2 -höz :/
    Egyébként a crack miatt lép ki az SWBf 2, crack nélkül kell indítanod (SWBF2 topic faq-jában találsz mini image-t, és leírást (bár ajánlom hogy gameburnworld.com -ról tölts le egy újabb securom 7 védelem kijátszót ("tool"), és daemon tools legújabbjával könnyebben eltudod indítani.
  • Eagle16
    #970
    Játék közepén a hamachi aztmondta hogyŐ most pihen...
    Gyönyörű, mitne mondjak...
  • evildamien
    #969
    ja és én kérek elnézést ha már vhol volt róla szó
  • evildamien
    #968
    üdv! Segítsetek plíz, próbálnánk nyomni a SW Battlefront 2-t hamachi-n, de mindig kilép az egész játék rögtön a hostolás után
  • XRV
    #967
    jaja énhoztam létre akkro az kuka.. ok köszi
  • Balumann
    #966
    Van olyan szoba, ahol 6x bent vagyok, nem lehet velük mit csinálni. A network létrehozója kitud rugni a szobából, de ha te hoztad létre a szobát akkor nem tudod törölni, és irányítani sem már azt.
  • Balumann
    #965
    Nem tudom pontosan, mentsd le ezt az egész mappát:
    C:\Documents and Settings\"neved"\Application Data\Hamachi
  • XRV
    #964
    ááááh :-(

    Szóval le kell menteni, ok a közeljövőben erre is ugyelek.
    Légyszi mit kell lementenem?

    Akkor az előzőleg létrehozott LAN-t úgy ahogy van kiléphetek és törölhetem? A többieknek meg csak ott lesz... valahogy nem törlődik?
  • Balumann
    #963
    csak akkor tudsz, ha a config fájlját a hamachinak lementetted
  • XRV
    #962
    Hogyan tudok a hamachival egy régebbi nevemmel vagy inkább "IP" mel visszamenni?
  • Desert
    #961
    csináljatok külön hálózatot a hamachiba és akkor csak 2-en lesztek :) jobb ötletem nincs