2080
  • gstup
    #1040
    Sziasztok!

    Nem tudok csatlakozni a Hamachira,mert a setting up-nál elakad!És azt irja ki hogy Failed configure Hamachi adapter.Azt ajánlja hogy kapcsoljam ki a tűzfalat,meg is teszem de nem változik semmi.Vlki tudna segiteni?


    Üdv Mindenkinek
  • underground2
    #1039
    nem tudja valaki, hogy mi az NFSU2 szobának a neve és jelszava, nagyon megköszönném!!!
  • Tocika
    #1038
    ohhh
    ezt még kipróbálom
    remélem menni fog
    köszike
    örök hála
  • Balumann
    #1037
    ja bocsi nem láttam hogy át is írtad. Akkor az lehet még probléma, hogy a játékban csináltál szervert, és nem dedicated-et (külön ablakban indul el a szerver, és ott lehet beállítani), majd játékban neked is csatlakozni kell, mint annak is akivel játszani szeretnél.
    Külön indítófájlja van, keresd meg.
    /Ha ez is megvolt és így sem jó, akkor olvasd át ismét a faq-t/
  • Balumann
    #1036
    nem. Keress vissza vagy a (faq-ban bennelévő) magyar hamachi oldal faq-ját olvasd.
  • Balumann
    #1035
    #1030
  • Tocika
    #1034
    Hali
    Valaki tud segíteni a Class C vel kapcsolatban?
    Hiába írtam át az ip az vpn allieas-nál akkor is kidobja a a Cs hogy baja van.
    És nem a legujabb verzió van fent a hamachibol.
  • bacow
    #1033
    helló sok embernél olvastam hogy a legujabb verzió nem igazán müködik rendesen melyik verziót ajánlanátok ami biztos hogy rendesen müködik sürgös lenne köszönöm
  • W726
    #1032
    Szevasztok! Nekünk az IPX
    nem akar működni. Valaki nem tudja miért? A TCP/IP az működik rendesen, de némeik játéknak kell az IPX, mert nincs TCP/IPje (pl.: Starcraft), hozzá van adva a hálózati beállításoknál. Csak ennyit állítottam. Ha valaki tud, segítsen. Előre kösz!!!
  • Norbertboy
    #1031
    Sziasztok! Nem nagyon értek a hamachihoz,ezért kérek tőletek segítséget. Fent van a hamachi,vannak szervereim is,de nem tudom hogy kell használni. A Fifa 07tel szeretnék játszani a haverommal. Valaki segíhetne!!!!

    Köszönöm szépen! :)
  • Balumann
    #1030
    Töröld le a hamachit, és telepítsd újra. És ne a legújabb verziót, mert azzal valamiért nem mennek a játékok (legalábbis nekem nem és játékos köreim között nem).
    Innen szedd le a 1.0.2.0 verziót.
  • gstup
    #1029
    Sziasztok!

    Ezt irja ki hibaként,mit lehet tenni szerintetek?"Failed to configure Hamachi network adapter."


    Üdv Mindekinek
  • Dave00
    #1028
    és az mitől van h játék közben azt kiírja h a másik kilépett amikor közeb ő nem is lépett ki?
  • bakvarnyu
    #1027
    Felrakjatok a hamachit ,beleptek ugyanabba a szobaba ,
    elinditjatok ugyanazt a jatekot, az egyik letrehoz egy szervert a masik meg csatlakozik hozza es ennyi.
  • Dave00
    #1026
    Hellosztok!ezzel hogy lehet jáccani?bocsi a lámáskodásért!
  • Balumann
    #1025
    Nem próbáltam külföldit, nem is játszottam még külföldiekkel se hamachival. De a ping az nem sokkal nagyobb attól mert távolabb vannak, akkor lagos ha a játékban olyan csinál szervert akinek lassú a feltöltése.
  • rekettyes
    #1024
    Ja csak azon nem sokan vannak, valami nagy forgalmu kulfoldi kene.
    Min. 18-20 fővel.
    Tenyleg te probaltal mar kulfoldi hamachi szervert? Nem tul nagy a ping?
  • Balumann
    #1023
    Magyar hamachi oldal -on nézz körül (bannerbe ottvan)
  • Balumann
    #1022
    Hmm érdekes, valami gond van a Mozilla -val nálam, mostmár egyre több hiba van, nem jönnek be oldalak, bannerek nem jönnek be ahogy kellene... nem tudom mitől lehet. IE-vel megnéztem, és ott bejön a banner.
  • rekettyes
    #1021
    nem tudtok bf2142 hamachi szervert?
  • Balumann
    #1020
    Kitudod próbálni 30 napig.
    -Betudsz lépni szobába ha 15-nél többen vannak bent (150 a max)
    -Nincs adatkorlát (a nem premiumba azthiszem 1 giga/nap vagy /bejelentkezés)

    De levannak írva a hamachi honlapján is
  • ffxi
    #1019
    Rég nem hazsnáltam a hamachi-t. Felraktam és ízé most vmennyivel "modernebb" lett, de alapfunciók megmaradtak. Milyen extrákat kínál a premium verzió?
  • Balumann
    #1018

    Minden játék nem lesz leírva. Beüzemeled a Hamachi-t (ez létrehoz lan hálózatot neten keresztül, stb... - FAQ). Bemész Doom3-ba, ha van LAN módja, akkor bementek lan-ba akivel játszani szeretnél, egyikőtök hosztol, másik Join-ol, és játszotok...
    Amiről külön van szó (CS, Nfs),az azért van, mert nem lehet egyszerűen így lan-ba bemenni és játszani, valami trükközés kell ahhoz (mert van benne valami kis védelem, vagy egy trükk hogy ne lehessen így).
  • Balumann
    #1017
    Szerintem ha törölsz gyorsítótárat akkor neked se lesz ott. Nálam legalábbis egy olyan törött kép van a sarokba, mint amikor nem elérhető egy kép. Semmi irónia nem volt szavaimba... :|
  • Prince of Máté
    #1016
    Elolvastam mindet, de doom3 ról szó sincs :(
  • Szuperkaraj
    #1015
    nekem bejön....vagy esetleg irónia lapul a szavaidban?
  • Balumann
    #1014
    (ezek bennevannak a bannerben is, csak úgy látom nem jön be vmiért.)
  • Balumann
    #1013
    Magyar Hamachi oldal
    Az én FAQ-m, szintén leírások
    Itt találsz segítséget a hamachi használatával kapcsolatban.
  • Prince of Máté
    #1012
    Én a Doom3at szeretném Hamachin nyomni!
    Tudna segíteni ebbe nvalaki?
  • TuxiBuxi
    #1011
    Köszi nagyon
  • Balumann
    #1010
    Keress rá itt az oldalon arra, hogy aliases , vagy cs1.6, vagy valahogy (alul kereső), és megtalálod a leírásom. A Magyar hamachi oldalon is fentvan már a leírás, az én faq-mat már nem hiszem, hogy fogom frissíteni erre. (bannerbe bennevan, majd ha bejön akkor ott is megnézheted)
  • Szuperkaraj
    #1009
    hamachin belül jobbegérgpmb haverodra, advanced és másodlagos ip-nek olyat írj be aminek az első két száma egyezik az övével, de amugy a faq-ban bennevan, szerintem nekedis működni fog mert cs az alap
  • TuxiBuxi
    #1008
    Hello A heverral szertnénk nyomni ESF el ( cs 1.6 ra van modellezve ) és ki ír valami szarságot are client mit tom én hogy lehet ezt kiküszöbölni ? Mert emlékszem hogy valami ipt kell átírni csak csak régen volt . jó lenne ha segítenétek . Megköszönném.
  • Balumann
    #1007
    Szerintem a legújabb hamachi-t tettétek fel, és az valamiért nem igazán működik úgy ahogy kellene.
  • Tocika
    #1006
    Hali
    Lenne egy ki gondom!
    Vista alatt elindul a hamachi látjuk is egymást a progiba de a játékba már nem látnak engem meg én sem látom a szervert
    Xp-alatt megy rendesen
    mi a teendő?
  • YorK
    #1005
    Sziasztok! Nemtudom mennyire vagytok Battlefield 2-sök, azért megkérdezem. Hamachin szeretnénk gamelni, meg is van a szerver meg minden, haver fel is tud csatlakozni, de ahogy elindulna a játék ledobja, mindenféle szöveg nélkül. Pedig ugyanaz a patch van fenn mindkettőnknek, már új hálózatot is csináltunk Hamachiban. Lécci segítsetek! Előre is köszi!
  • Frosty01
    #1004
    még semmi mást :(
    de pl fájlokat lehet másolni -.-
  • Balumann
    #1003
    Nemtudom mi lehet a probléma, ha a Hamachi-ba látjátok egymást, és a játék verzió is ugyan az.
    Próbáljatok ki valami mást LAN-on keresztül, próbáljátok ezt a LAN üzenőt: katt, vagy valami mást. Ha megy akkor a játékkal kell legyen a probléma.
    Vagy már próbáltatok mást is hamachival?
  • Vdanosss
    #1002
    ja:( léci valaki
  • Frosty01
    #1001
    ujjonnan telepített hamacsival szeretnénk játszani Star craftot
    (igen tudom hogy van b-net de nembaj.)
    és hiába próbálkozunk, nem látjuk egymást a lan-nál.
    de hamachiban látjuk egymást, és ott elvileg minden ok.
    válaszaitokat köszönöm! sürgős!.