2080
  • AlieN911
    #1080
    hali! egy régi IP cimemre nem lehet csatlakozni valahogy??
  • Sas6
    #1079
    Sziasztok az miért van h egy másik emberrel nem jo a pingelésem :S

    Az van h neki routere van de látom zölden hogy aktiv de a pingelés nem jo és nem tudunk LAN-ba Age Of Empires-t játszani :(( Valaki légyszives segitsen!
  • Balumann
    #1078
    ŐŐ, a Magyar Hamachi oldalon van fenn hálózat lista, meg lehet ott is lehet létrehozni saját szobákat. Szerintem elég az, inkább oda gyűjtsük az embereket!
  • SHARER
    #1077
    CSASZTOK MÁR RÉGEN WOLTAM FENN. KICSIT FEL LEX UJITVA A PUBLIKUS HÁLÓZATOK LISTÁJA:-tervezek rá RSS-t
    -akkor sorxámot a hálózatok elé
    -...
  • Balumann
    #1076
    A magyar hamachi oldal faq-ját olvasd el.
    Ha nem mentetted le winreinstal előtt, v nem regeltél accountot (részletek a mho faq-ban szintén), akkor nem tod már visszahozni.
  • Fekabandi
    #1075
    Sziasztok hogy tudok belépni létező hamachi fiókommal mert újraraktam a windowst és nemt tudom hogyan kell belépni csak újjat meg nem aakarok csinálni
  • Balumann
    #1074
    igen a documents and settings-ben tárolja
    vegyél fel msn-en; [email protected]
  • Norbu
    #1073
    Próbáltam már ezt is, de így sem jó.
    Egyébként vmiért mindig megjegyzi a nick-em a Hamachi, még akkor is letörlöm, ujraindítom a gépet és felrakom a régebbit. Vagy ezt vhol máshol tárolja?
  • mzprox
    #1072
    A starcraftos kérdéshez: sajnos zöldfülű vagyok ezekhez a dolgokhoz, de nekem haverral működik UPD-n keresztűl. nem tudom nálatok mi lehet a gond nem csináltam semmilyen trükkös beállítást.
  • mzprox
    #1071
    egy hasznos oldal:
    hamacsi
    esetleg be lehetne rakni a bannerbe is. néhány játékhoz is ad segítséget, nekem pl a Rome total war gondomat oldaotta meg :)
  • Dietrich
    #1070
    van
    töröld le teljesen a hamchit és tedd fel innen az 1.0.1.5 verziót.
  • atenza
    #1069
    Valaki egy kis GTR2-t?
  • Norbu
    #1068
    Hi!
    Már olvastam a hivatalos fórumokon, hogy másnak is van ezzel problémája, de választ vagy megoldást még nem kaptam:
    Tegnap frissítettem az 1.0.2.2 varzióra a Hamachi-t, és nem láttuk egymást a játékokban.(gondoltuk a friss verzió miatt, ami igaz is). Ezután felraktam egy régebbit, azonban itt be se tudod már jelentkezni, mert megakad a setting up-nál, azzal a hibával, hogy a tűzfal leblokkolja, közben engedélyezve van. Próbáltam kikapcsolt tűzfal mellett is de úgy sem volt jó.

    Erre a problémára van már megoldás? A választ előre is kösz!
  • bodzamaci
    #1067
    Sziasztok!

    Lenne egy nagy problémám: Amikor fel szeretném rakni a Hamit, a telepítés mindig kékhalállal végződik, és utána, mikor újraindul a gép, bejelentkezés után szinte mindig újra kékhalált produkál.
    A kék képernyőnél ez az infó van a hibáról: Stop 0x000000D1 or DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

    Ha valaki tud, segítsen!
  • vgabesz93
    #1066
    Hello!
    Valaki leírhatná hogy hogy kell hamchival neten battlefield 2142-t játszani. Mert akárhogy próbálkozom nem látom a játékon belül a szervert.
    Lécci segítsen valaki
  • Dietrich
    #1065
    azt kifelejtettem..nekem adsl2 van már..mert tvnetes 3G az adsl nálam..
    itt van több is
  • Dietrich
    #1064
    bevallom eddig nem is hallottam róla, de már olvasom a ph-t ezügyben. :)
  • Balumann
    #1063
    jaj én is 6k-ért vettem. Nem melegszik egyáltalán!
  • Balumann
    #1062
    Nekem TP-Link TL-R460-as routerem van, és eddig egyáltalán semmi problémám nem volt vele. Igaz nem állítottam be semilyen NAT-ot (nem tilt semilyen portot most), meg semmi ilyen extrát. Minden tökéletesen megy ugyan úgy mint eddig, nincs különbség.
  • Dietrich
    #1061
    tudom, h régi de most valami 5-6K bruttóért lehet kapni és amire kéne arra bőven elég van benne tűzfal..csak 1 dolog nem tetszik benne, h melegszik azt írják.
    Na mindegy nézelődök még a neten.
    Thx.
  • Frosty01
    #1060
    SMC 7004VWBR Barricade, 4port, wifis (bár csak 11mbps...)nekem bőven megteszi, wifit úgyse használok, és a webes kezelőfelülete könnyen kezelhető :)

    de ez már régi modell, vannak ennél sokkal jobbak is
  • Dietrich
    #1059
    Melyik SMC routered van?
    Mert vennék egyet és olyan kellene amin a játékok is futnak rendesen.
  • Frosty01
    #1058
    én csak egyet tudok.

    ha SMC routered van, akkor megnyitod a kezelőfelületét (192.168.2.1)
    ott a NAT beállításoknál a Virtual Server-nél
  • Balumann
    #1057
    Ha olyan tűzfalad van, amin lehet portot engedélyezni, akkor nyilvánvalóan a beállításokban. Ha van routered, akkor kell lennie egy leírásnak is hozzá, hogy hogy kell konfigurálni.
  • Dave00
    #1056
    és hol kell ezeket engedélyezni?
  • Frosty01
    #1055
    SIKER!

    routeren és antiviruson meg tüzfalakon engedélyezni kell a következő két portot: 6112 és 6200 , ekkor menni fog simán a StarCraft hamachin (udp-n)
  • Frosty01
    #1054
    starcraft.
  • Frosty01
    #1053
    ugyanez a probléma!
    udp-n sem látjuk egymást, ipx meg nem is indul el (unable network provider... blablabla) pedig a tcp/ip mind a két félnél telepítve van :[
  • Adre
    #1052
    aha,de van még 1 baj az hogy a hamachin a neve mellett van 1 kör és az nekem kéken világit nem zölden és ha rá megyek akkor status-nál relayedet ír ki ez miért van?
  • Balumann
    #1051
    :D előfordul
  • jetcoke
    #1050
    amúg ynem arra akartam válaszolni, de a lényeg h balunak írtam:D:D
  • jetcoke
    #1049
    átküldök majd MSN-en egy TXT-t írtam egy kis infot hozzá, sztem hasznos, és ja, azóta, hogy csztetek szerintem kijött új patch a nem hivatalos szerókhoz is :d
  • Balumann
    #1048
    Olvass vissza, a legújabb hamachi -val mindenkinek ilyen problémái vannak.
  • Balumann
    #1047
    Én kipróbáltam 2 játékossal is, hogy játékból hosztolok, és egyik se tudott bejönni, dedicated-ről meg simán :|
    Lehet, hogy ahhoz valami külön patch kell, vagy kicsit módosított verzió!
  • jetcoke
    #1046
    én a játékban csinálok szervert és úgy jönnek be hozzám o0
  • jetcoke
    #1045
    verzio szám, hamachi verzio, vagy patch a W3FT-n, általába ezért nem látni :D mi is toltuk és ez volt... aztán reinstall game mindenki, és ment :D
  • jetcoke
    #1044
    én megtudtam csinálni a cs-t hamachival, már 10-en járnak a szerómba^^
  • Adre
    #1043
    Sziasztok
    az lenne a gondom hogy haveral hamachin akkartunk nyomni Warcraft3 frozen throne-t de nem látjuk egymás szerverét pedig a tűzfal is ki van kapcsolva
    nem tudja vki mi a baj?
  • gstup
    #1042
    Annyira visszaolvastam,de az a hozzászólás sem segitett.Esetleg más ötlet?
  • Balumann
    #1041
    Telepítsd újra, de ne a legújabb verziót tedd fel, mert az nem igazán műkdik (#1030 olvasd el)