2080
  • mayer05
    #1200
    én azt szeretném megtudni h a hamachival csináljam vagy a játékban és nekem a hamachi a magyar. melyik játékkal játszottál? köszönöm az eddigi segítségedet!
  • Balumann
    #1199
    Ennél többet nem tudok segíteni amit leírtam eddig, sry. Másnak sem hiszem h megy ilyen trükközés nélkül. Van egy MW-Hamachi program, amit töröltek a régi oldalról, nem tudom sajna honnan lehet megszerezni. Az is ilyet csinál, és ez egy másik játéknál kellett úgy csinálni amit leírtam, ebből gondoltam h lehet h ottis ez az ok.
    Most Wanteddel én nem játszottam multiban, főleg nem magyarral, így abban se tudok segíteni.
  • mayer05
    #1198
    amugy nekem magyar és ugy nekem könyebb lenne ha ugy írnátok h magyar nem angol. köszönöm!
  • mayer05
    #1197
    amugy bocsi a hülye kérdésemmel vagy mondatommal de ha letiltom a netet utánna nincs semilyen local network vagy host és join! mindent megteszek csak h játszani tudjunk! köszi az eddigi segítségedet is de ha erre is tudsz rni valamit megköszönöm!!
  • mayer05
    #1196
    Megtudod mondani h ez nekem miért kell másnak meg simán megy??
  • mayer05
    #1195
    köszi a segítséget!
  • Balumann
    #1194
    Ha megy a hamachi, de fogod és megszakítod a netkapcsolatot (hálózati kapcsolatok) akkor a hamachi újraakar kapcsolódni és kérdezni fogja h folyamatosan próbáljon-e reconnectelni.

    Host a szerver létrehozás, Join a csatlakozás. 1 valaki hosztol, másik (v többiek) joinol. Rálehet jönni a játékba, logikus az egész.

    De nem 100% h ez így működik. Olyan játékkal kéne próbálkoznotok, amibe nincsen ilyen "védelem trükk".
  • mayer05
    #1193
    jah és ha lehet mi az a hoszt és a joinol? még most van elöször hamachim és haveroknak is. nagyon szeretnénk hamachival játszani és szeretnék ezekre részletes leírást és az előző üzenetre is! Fontos lenne! kérem segítsetek! előre is köszönöm!
  • mayer05
    #1192
    kössz a segítséget! még egy kérdésem lenne hogy a reconnectelő állapotot h lehet létre hozni? ha valaki ebben tud segíteni és részletes leírást akkor előre is megköszönöm!
  • Balumann
    #1191
    Fifa 2008-al nem tudom mi a helyzet. NfS Carbonba nincs is LAN mód. Most Wantednél a LAN-ba ha az internet kapcsolat aktív nem megy be. Azthiszem úgy betudsz lépni, hogy letiltod az internetkapcsolatot, a Hamachi meg ilyen reconnectelő állapotba kell hagyni és úgy belépni Local Network-ba. (mindenkinek aki játszani akar), utána netet aktiváljátok és egyikőtök létrehoz hosztot, másik joinol.

    Sajnos volt hozzá egy ilyen kiegészítő amit nem találni sehol már, nem biztos h ezzel am ódszerrel működni fog.

    Javaslom egyébként egy korábbi Hamachi telepítését, pl. 1.0.1.5 -ös verziót (google vagy visszaolvasással megtaláljátok)
  • mayer05
    #1190
    hali mindenkinek! nekem nem akar menni hamachin keresztül a játék mert belépünk hamachira, ott minden ok de mikor belépünk a játékba pl:fifa08 vagy carbon, most wanted akkor nem észlel senkit meg ők sem látnak engem. segítség kellene vagy tipp!!! valaki segítsen rajtam!!!!!
  • torque12
    #1189
    De
  • Balumann
    #1188
    Team fortress 2 az nem Steames véletlenül...?
  • felhasználó2
    #1187
    Tud valaki Team Fortress2 hálót.thx
    én is csinálnék de így is csak ép nem szaggat a game
  • civic4ever
    #1186
    Az mér van hogy amit én csinálok vmelyik játékba szervert,azt senki nem lássa,de amit más csinál azt én látom és tok is játszani rajta?
  • Stankovic
    #1185
    Aki akar hamachin jáccani jöjjön:

    Hálózat: fifa08multi
    jelszó: fifa2008
  • Stankovic
    #1184
    Hi
    a hamachim kiírta hogy egy hálózati kábel nincs bedugva. Ez hogy lehet ha
    virtuális
    Meg az emberek 80%-ához kis sebességű reléken kapcsolódok. Ez mi?
    3 verziót próbáltam mindegyiknél ez a baj. Help plz..
  • TommoT
    #1183
    Hello!
    Nah mostmár "zölden" látjuk egymást, csak a Hamachit kellett frissíteni. Viszont még mindig nem látjuk w3ban egymást. Van ötletetek?
  • TommoT
    #1182
    Hello!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni a "tapasztaltabbaktól". A társamnál kék színű, lefelé mutató nyíl van a hamachiban és egymás szerverét a játékban nem látjuk. Nagyon gyanús nekem, hogy ez a kék nyíl jelent valamit. Tudja valaki, hogy pontosan mit és hogyan tudom megoldani? A faq-ban a "relé" szócska nekem már magas. :)
    Előre is köszönöm a segítséget!
    Üdv
  • Rainbow15
    #1181
    Hamachi sem jó. Setting up... És itt próbál setting uppolni, aztán nem tud. Tűzfal ki van kapcsolva.
  • Shiwo
    #1180
    esetleg ez a gond ?
  • Balumann
    #1179
    Hmm, hát fogalmam sincs. Ha UTP-n jön akkor akkor szerintem nem olyan a net, amivel ne lehetne játszani :S Szerintem rosszul van konfigurálva.
    Próbáljátok meg Hamachival hátha működik, az internet tipusokhoz sajna nem annyira értek.
  • Rainbow15
    #1178
    PL. a CS ben: Connect failed. De nem csak a CS ben, más játéknál is, tehát nem a játék miatt van. Net: nemtudom, 10.ről jön egy UTP a gépbe.
  • Balumann
    #1177
    Mi az h nem tudnak kapcsolódni, mit ír nekik, melyik játékkal próbálod, milyen net?
    Hát hogy hamachival jó lenne-e arra akkor kapsz választ ha megpróbálod... Nemtudom, esetleg a proxi szerver segíthet, de ehhez nem igazán értek (pontosabban rapidshare miatt próbáltam már proxit, de nem sikerült )
  • Rainbow15
    #1176
    Hello.
    Olyan netem van, amivel ha csinálok szervert akármilyen játékban, nem tudnak kapcsolódni (nem routeres). Hamachival jó lenne? Ha nem, nincs valami trükk?
  • Balumann
    #1175
    Kikellene próbálnotok valamilyen más játékkal, aminek szintén van LAN módja. A játék multija szerintem elég rosszul van megcsinálva, nem biztos, hogy a Hamachival van gond, hogy nem találjátok egymást.
  • jamekka
    #1174
    jah,addig meg van,h lan játékot választ,utána play és ott elméletileg bekellene írni az ismim ip címét?csak mert mindig azt írja nem tallál játékost...
  • Balumann
    #1173
    nem tudom, hogy hogy van a játékba a szrver készítés. De nem emlékszem, hogy olyan bonyolult lett volna, egyikőtök csinál LAN szervert, más meg joinol rá (logikusan)

    Nem tökéletes a program az tény, főleg ahogy jönnek újabb verziók egyre több a hiba. Viszont én már nagyon régóta használom, és rengeteg játékkal játszottam a progival, úgyhogy nem olyan rossz az ;)
  • jamekka
    #1172
    oksa!már napok óta próbálkozom de sok negatívat olvastam a progival kapcsolatban is...
    ezek után hogyan tudok a játékon belül szobát létrehozni?köszi
  • Balumann
    #1171
    Tegyétek fel az 1.0.1.5 -ös Hamachi verziót, az AoE 3-at meg patcheljétek fel legújabb verzióra!
    (hozzáteszem, én 2x próbáltam régebben játszani, egyszer sehogy sem sikerült, másodszor meg iszonyat lag, aztán a játékot is letöröltem)
  • jamekka
    #1170
    Sziasztok!Tudnátok segíteni hamachival kapcsolatban?Felraktuk a aoe3loader-t és mindent a leírás szerint csináltunk...megjelenik a hamachi ablak is...azon belül hoztunk létre hálózatot azon belül látjuk egymást!de ezek után mit kell pontosan tenni?Hogyan hozok létre szobát?köszi
  • Dietrich
    #1169
    1.0.1.5 verzió a legjobb szvsz. Nálunk bevállt semmi gond vele.
  • rigaman
    #1168
    Hali mindenkinek egy kis mm inkább nagy segítségre lenne szükségem.
    Mit kell beállítani a CoD2, BF2, Carbon, undergroung 2-nél hogy tudjunk játszani.
    lécci segítsetek! előre is köszi:)
  • szily12
    #1167
    jah bocs vmit benéztem :$$
  • Balumann
    #1166
    full magyar az oldal...
  • szily12
    #1165
    már bocsi de ezen a honlapon én nem talaltam meg... :$ a faq angolul van és nem igazán értem... magyarul nem tudja elmondani vki? :D
  • Balumann
    #1164
    *felesleges azonos verzió
    *nem látják egymás szerverét
  • Balumann
    #1163
    ITT megtalálod a megoldást, kicsit trükközni kell.
    /FAQ -> Hamachi és a játékok /
  • Balumann
    #1162
    Teljesen felesleges a hamachi verzió, én játszottam már 0.9.9.9 -es verzióssal 1.0.2.0 -ás hamachival is. Ami nekem feltűnt, hogy amióta kinnvannak ezek az 1.2.x.x -es verziók, azóta egymás után jönnek az ilyen hibák, hogy nem látjuk egymás szerverét, meg ilyesmi...
    Nekem pl. a legújabb verzióval (1.0.2.2 -vel) volt problémám, hogy nem láttam a szervert, de volt akinek a régebbi verzió telepítése se javította a problémát.
    Én azt javasolnám viszont mindenkinek, hogy akinek ilyen problémája van, hogy nem látja a szervert, tegyen fel egy 1.0.2.0 -nál RÉGEBBI hamachi verziót...
  • szily12
    #1161
    hello all!
    kéne 1 kis help.
    Az a problem, hogy cs 1.6-ot játszanánk hamachin keresztül, de egy ien errort dob be:

    ienkor mi van?!