2080
  • Balumann
    #1240
    Pedig pont a legutolsó hiba volt ez, és ezzel javult meg :o
    Ha a közvetítő szerver utasítja el a kapcsolatot akkor nemhiszem, hogy a tűzfallal lenne a gond, hanem az accountal. Próbld meg még1x, eltávolítod a hamachit (programok telepítése és törlése), utána törlöd ki azt a hamachi mappát , aztán telepítsd fel újra a Hamachit.

    Windows tűzfal az kérdezi h engedélyezed-e program indításkor, illetve a legtöbb tűzfal (haalapba nincs engedélyezve). Milyen tűzfalat használsz?
  • mt91
    #1239
    Most lehet,h naon hülyének fogok kinézni,de megcsináltam amit írtál 1.0.1.5-ös verzió meg kitöröltem a hamachi mappát de még midig nem jó.
    Még egy hülye kérdés,egy faq-ban olvastam egy másik oldalon,h a hamachit át kell engedni a windows tűzfalon azt hogy kell?
  • Balumann
    #1238
    Vagy a legújabb hamachit tedd fel, vagy 1.0.1.5 -ös verziót javaslom.

    C:\Documents and Settings\"neved"\Application Data\ -ban a Hamachi mappát töröld ki, és indítsd újra a programot.
    application data rejtett mappa, engedélyezd a rejtett mappák mutatását, vagy írd be kézzel...
  • mt91
    #1237
    Nem tudna valaki segíteni a hamachi-m folyton azt írja ki,h a Közvetítő szerver elutasította a kapcsolatot.
    Jelenleg a 0.9.9.9-es verzióm van fenn,de már próbáltam a legújabbat és az 1.2.2.1-es verziót is.
    A netem invitel ADSL jelszót kér meg ilyesmi.
    PLS SEGÍTSETEK!
  • Balumann
    #1236
    Én is kipróbáltam a hamachit, játszottunk 40 percet DM módba (kb. 8-an), de nekem elég is volt annyi. Nekem nagyon nem tetszik a Crysis.
  • Hogthar
    #1235
    ha esetleg gondolod vegyél fel msnre is: [email protected]
  • Hogthar
    #1234
    figylem jön a reklám: csináltam egy szobát hamachin: crysishun és a jelszava: crysis
  • Hogthar
    #1233
    aha értem már hogy megy köszönöm már csak kéne sok ember hozzá mert így kicsit kevesen vagyunk hozzá nem lenne valakinek kedve hozzá? jó 10 ember kéne hozzá hogy élvezhető legyen ugyhogy bártan jelenkezők:D
  • Hogthar
    #1232
    tehát kell csinálni egy gamespy accountot és beleekll lépni és akkor menni fog hamachin keresztül a lan?
  • mt91
    #1231
    már kipróbáltam a legújabbal meg a 1.2.2.1 meg a 0.9.9.9 cel is és mindenütt ugyanazt írja ki.
    Mondjuk az 1.2.2.1 és a 0.9.9.9 verziónál ezt írja ki:Meditation server has rejected your login request. Ami gondolom ugyanaz,mint az előző szöveg csak angolul.
  • Balumann
    #1230
    Melyik hamachi verzió van?
  • mt91
    #1229
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem,h hol találok részletes magyar faq-t a hamachi beállításához és a vele való játék elkezdéséhez.
    Vagy ha tudtok fórumon keresztül segíteni és nem tartotok túl idegesítőnek a kérdést akkor válaszoljatok itt.
    Tehát a hamachi azt írja ki nekem,h 'A közvetítő szerver elutasította a kapcsolódási igényét'
    Pls segítsetek!
  • Balumann
    #1228
    Én a Joint Operations-al játszottam Hamachival, ami azthiszem nagyjából ugyan az a kód mint a Delta Force játékok, úgyhogy szerintem lehet.
  • Dave00
    #1227
    szevasztok!azt szeretném megkérdezni hogy a delta force xtreme-mel lehet hamchival jáccani?előre is thx
  • k7000i
    #1226
    ups capslock
  • k7000i
    #1225
    csÁTOK HOL A HAMACHI CSÍM MERT MOST GRAW HELYETT NYOMHATNÁNK CRYSIST
  • Balumann
    #1224
    Crysis topikba találsz banner alatt címet, abban játszottunk ma is, bár nekem nem tetszik a játék multiban sem sajnos, ráadásul kevesen is voltunk.
  • Balumann
    #1223
    Milyne szerÓKra gondolsz? Hamachin be kell lépned egy networkba (tudnod kell jelszót és szoba nevet), és utána akkor fogsz szervert látni, hogyha valaki csinált azok közül akik bennevannak abban a networkban (szobában). Hamachi privát hálózatok létrehozására ad lehetőséget.
  • kifli
    #1222
    :,( még mindig nem látja a hamachi szervereket pedig létrehozok egy acc-ot kilistázza az online szerókat visszalépek belépek lan ba és nincsenek ott a szerók
  • Balumann
    #1221
    leírtam, belépsz online-ra és létrehozol egy accountot ott. (játékon belül). ott nem ellenőriz cd kulcsot
  • kifli
    #1220
    Már csak az a probléma hogy nem tudok beregelni :(
    Ha nem eredeti a játék hogy tudok beregelni? Amikor telepítés után regiznék nem enged mert nem fogadja el a kódot
  • kifli
    #1219
    ÁÁÁ köszi asszem megyek és játszok is :)
  • Balumann
    #1218
    Azthiszem köszöntetet kell mondjak. A kérdésed adta az ihletet hogy rákeressek (úgy találatm ezt a hozzászólást), és kipróbáltam a megoldást 2 haverral, működik tökéletesen. :-)))

    Szóval be kell lépni online-ra, be kell jelentkezni (illetve létre kell hozni accot első alkalommal), és utána vissza és Helyi hálózat, többi már egyértelmű.
  • kifli
    #1217
    ahh köszi kipróbálom ha lesz rá időm
  • Balumann
    #1216
    Ezt az egyetlen dolgot találtam, ami lehetséges h megoldás erre:

    "And just so you know to play over Hamachi you need to go Multiplayer --> Internet Game --> Login to your online Gamespy account then go back to LAN games and play. Otherwise you can't join."
  • Balumann
    #1215
    Állítólag nincs rá megoldás, nem lehet hamachival Crysisozni.
  • Hogthar
    #1214
    crysisnél ha hamachin keresztül játszunk kiírja hogy meszakadt a szerverrel a kapcsolat, pedig a szervert látja, nem tud valaki valami megoldást?
  • Supersix
    #1213
    Köszi!Segített!
  • Balumann
    #1212
    Telepítsétek fel az 1.0.1.5 -ös verziót.
  • Supersix
    #1211
    Hi!4-5-en használunk egy hama szobát (eddig tökéletesen működött) de már vagy 3 napja nem látjuk egymást ha createl vk közülünk!Hamán látszik mindenki neve de bent a gamákban semmi!Újraraktuk, egyforma verzió, szinte mindent kipróbáltunk!Hasonló problémák valakiknél?!
  • kifli
    #1210
    pedig 1 rakat crysis szerver van :(
  • Balumann
    #1209
    A te nevedet nem is írja ki a szervereknél (gondolom szoba?) ha belépsz valahova, csak a szoba nevét és a benne lévő játékosokat.

    Crysis meg állítólag nem működik hamachival.
  • kifli
    #1208
    Na azt már sikerült eltüntetnem hogy a nevem 1 szinten legyen a szerverrel A nevemnek ott kell lennie ahol a többieké van vagy nem?
    Valamiért még mindig nem találja a szervert :(
  • kifli
    #1207
    csoki hamachi-n keresztül szeretnék játszani a crysis nevezetű kis csodával. Találok is hozzá szervert meg minden de ne látom a szervert a lan szerók között.
    Ja és még azt is hozzátenném hogy még az életbe nem használtam hamachit csak 1x majdnem :P
    Ja meg az normális hogy az én nevem előtt a kis zöld pont a szinten van a szerver zöld pontjával? És a többi játékosé pedig kicsit bentebb van?
    A segitségeket előre is köszönöm!
  • Balumann
    #1206
    Nemtudom, hogyha nem tudsz lan-ba se belépni, akkor valószíűleg ez a megoldás amit mondtam nem jó sajnos. Szerintem a Most Wanteddel ne próbálkozzatok inkább, azzal bonyolult játszani, ráadásul multiba nincsen szabadonkocsikázás, meg forgalom se, és ha lagos az ütközés is rossz, nem érdemes.

    Call of Duty 4-et lehet neten is játszani, hogyha nem tudsz összeszedni 1 jó csapatot (legjobb ha ismerősökből) h Hamachin privátba játszatok, akkor inkább neten játsz.
  • mayer05
    #1205
    amugy a call of duty 4 et én is kipróbálnám! király játék lehet mert nekem a 2 nagyon tetszett!
  • mayer05
    #1204
    és egy korábbi hamachi verzióval pl:1.0.2.0 vagy korábbival megoldhatók azok a problémák amit felsoroltam??
  • Balumann
    #1203
    Hogy milyen játékokkal játszottam Hamachin? Nagyon sok játékkal, nem akarom azt felsorolni :S
    Az utóbbi játékok: Ghost Recon AW 2, Call of Duty 4, RainbowSix Vegas, ET Quake Wars, Splinter cell chaos Theory Versus, Counter Strike 1.6 ... de már 2 éve használom a programot, és szeretek szinte minden fps-tps játékot kipróbálni, multiban is. ^^
  • mayer05
    #1202
    segítsetek rajtam h tudjunk játszani mert csak a fifa08 direct ip ben megy! help help!!! please!!!
  • mayer05
    #1201
    azt nem értem h miután letiltottam a netet utánna join és hoszt és majd utánna aktiváljam a netet és játékban hoszt és join vagy a hamachival?