2080
  • bakvarnyu
    #1160
    Te , lehet hogy ehhez is kell egy olyan progi mint a lancraft ! Ez egy kis exe file ami folyamatosan pingeli a szerver hamachi-s ip címét amíg meg nem találja. Olvassatok utána, tuti van megoldás.
  • bakvarnyu
    #1159
    Akkor félreérthető voltam , oda akartam kilyukadni, hogy legyen egyforma verzió mindenkinél akik egy szobában vannak. A többieknek régebbi volt ezért én is újratelepítettem a régebbi verziót.
    Egyébként eddig ezeket a játékokat sikerült beüzemelnünk hamachi-val:
    Rainbow six 3
    Warcraft III - (ez volt a legnehezebb, végül megtaláltuk a neten, hogy kell egy lancraft nevű progi is hozzá)
    Hidden and Dangerous Deluxe
    Silent Hunter III
    Quake 3 Arena Demo

  • TrükkösIvan
    #1158
    HamachiSetup-1.0.2.2-hu.exe
    Alap verzio, nem a premium.
    Ehez starcraft alap rész minden patch nélkül.
    Ez anno kábellel összekötve ipx-el tökéletesen müködött az 100%.
  • #1157
    bakvarnyu...
    és őőőőőő melyik verzót tettétek vissza mert nekünk meg a LOTR-War of The Ring nem akar vmiért működni...
  • TrükkösIvan
    #1156
    Sziasztok.
    Szal kicsit megkésve, de szeretnénk ismerössel Hamachival Starcraftozni:) Felraktuk, nagynehezen rájöttünk, hogy tüzfal legjobb ha lentvan azon a kapcsolaton, igy a progiban egynást tudjuk pingelni már.
    De a starcraft nem akar menni, pedig tettünk fel ipx-spx protokolt is, de igyse semmi. Szal 2-en elvileg simán tudnánk játszani, ha van 1 szobánk, nem? Mi alap dolgot csesztünk el?
  • bakvarnyu
    #1155
    Tegnap Quake 3 demót toltuk és rájöttem , hogy a Hamachi verziószáma is számít, vissza kellett tennem a régebbit , úgy már megtalálta a szervert.Tehát ajánlatos azt is egységesíteni.
  • Shiwo
    #1154
    hali !

    ment végre a hamachin keresztül a játék (vagy 2 hétig) de ma probléma adódott... 4en akartunk játszani, 3man 1 router mögül, és kívülről még 1 ember..utóbbi az istennek nem tudott csatlakozni hozzánk, pedig eddig ment vele is a dolog.. tűzfalat, routert nem piszkáltuk időközben, szal nem tudom mi lehet a gond..
  • Balumann
    #1153
    Nézzetek körül itt
  • #1152
    császtok lenne egy nagy bajom...
    haveromal szeretnénk hamachin keresztül War of The Ringezni...
    és sehogyan sem látjuk egy más szerverét...
    mi lehet a baj?
  • Szabi DEMON
    #1151
    Hello! Olyan gondom lenne, hoyg 3an játszanánk hamachin a flatout2-vel. 2en egy router mögött vagyunk, a hamradik srác miatt kellene a hamachi. A 3. sráchoz mi, és ő is hozzánk tud(unk) csatlakozni, de egymáshoz nem, illetve a 3. srácoz csak külön-külön. Ez hogy lehet? Meg lehet valahogy oldani ilyen feltételekkel a 3asban való játékot? Mit kellene átállítanunk?
  • ellington
    #1150
    FIFA08-at lehet Hamachival játszani?
  • donhere
    #1149
    köszönöm! utánna nézek. (amugy nem nagyon fontos a megbizhatóság, igazábol csak pár percre kell naponta, szóval :) )
  • 1Emese
    #1148
    Sziasztok, aki LANon akar AOE III, II bármely kieggel nyomni, annak itt egy rengeteg hellyel szolgáló hamachis szerver!
    NÉV: Szegediek
    Jelszó: szeged
    De más játékra is nyugodtan használhatjátok!
    áLLANDÓ MÉRKŐZÉSEK ESTE 19:00-24:00-IG
  • Balumann
    #1147
    Na sikeült megcserélnem a v és w-t, szóval a neve: TeamViewer link
  • Balumann
    #1146
    Ja azt h Hamachin keresztül működik-e... fogalmam sincs. Interneten keresztül tökéletesen működik.
  • Balumann
    #1145
    Van egy nagyon jó program távoli irányításra, az a neve, hogy TeamWiever. Nagyon jó gyors, és grafikus átvitel is van rajta. Számomra azért nem volt túlságosan megbízható alkalmazás, 1-2x segítettem vele haveroknak megcsinálni dolgokat a gépen, aztán én is letöröltem inkább... :S
  • Shiwo
    #1144
    elvileg van rá progi, de nem tom mi a neve..annó 1ik szaktársam használta fősulin
  • donhere
    #1143
    Köszi! ööö grafika is kellene, pontosan ahogy mondod, otthonrol szeretném irányitani a gémet
  • crazyclone
    #1142
    nagyon szépen megkérlek kuldjetek nekem egy olyan halozatot amin 100százalék van hely lássuk mi a valodi probléma hogy tényleng nincs hely vagy valami nem stimmel
    kosz előreis !
  • crazyclone
    #1141
    izé hálozatot
  • crazyclone
    #1140
    miért van az hogy minden szervert fullnak vagy not workingnak ismer fel valamit rosszul álllitottam mi nem stimmel már egy rakást megprobáltam de mindeniken ezt kapom
  • Shiwo
    #1139
    elég az asztal, vagy komolyabb grafikus alkalmazást is átakarsz vinni ? (pl otthon fut a gém, és máshonnan bejelentkezve játszol rajta..) első esetben ott a windózban a beépített távoli asztali kapcsolat.. második esetre elvileg vmi progi kell, de nem tom, hogy melyik..amennyire én tom, a hamachi nem képes amúgy rá...
  • donhere
    #1138
    sziasztok!
    szeretnék egy olyan programot ami kezeli a windows asztalt (szoval egy 2es szgépről irányitanám az 1 es szgépet) ez a hamachi képes rá hogy grafikus alkalmazásokat kezeljen?
  • Balumann
    #1137
    Ha jól van konfigurálva a router, akkor működnie kell a Hamachinak. Mit értesz az alatt, hogy nem tudsz szervert indítani? Egyikőtök indít LAN (local network) szervert, többi rámegy a szerver keresőre, LAN, és utána keresi a szervert. Ha nem megy, akkor meglehet próbálni Hamachis IP-vel kapcsolódni.
    itt nézz körül további információért, segítségekért.
  • Balumann
    #1136
    Ping az előfordul, hogy nem megy. Ha 1 játékban működött, tudtok chatelni is, akkor szinte 100%, hogy más játékban is ugyan úgy működni fog (ha nem működik, akkor nem router a hibás, nem is a kapcsolat)
  • Balumann
    #1135
    Mivel igazi LAN-on általába 100/10 Mbit vagy még gyorsabb a kapcsolat, neten meg - nekem például - 10/1 Mbit és nekem még gyorsabbnak minősül.
    Ha a szerver készítő géptől nincs legalább 512 kbps feltöltésű netkapcsolat, akkor akik nem igazi lanról kapcsolódnak, tehát hamachival távolról, eléggé laggolni fognak. 256 -os feltöltésnél 1-nél több embernek már nem sok értelme van kapcsolódni.
    Ha hamachival játszol akkor a pingel olyanok mintha neten játszanál.
  • W726
    #1134
    Hamachival amúgy is jóval nagyobb a ping, mint "igazi LAN"-on. ezzel én is számóltam, de függ a net sebességétől... főleg a Host feltöltésétől
  • Shiwo
    #1133
    üdv ! az lenne a gondom, hogy nem vok benne biztos, hogy teljesen jó a hamachim, lévén nem tudjuk 1mást megpingelni..tűzfalban engedélyeztük, win tűzfal letiltva, routerem csak nekem van, de abban is nyitottam NAT-os portot, meg beállítottam hamachiban is ugyanazt a portot..szal gőzöm nincs ,hogy mi lehet még gond..márha van gond..chatelni tudunk, zöld mindkettőnknél a másik neve és az insane el is indult ipx/spx módban..mást még nem prócáltunk, de sztetek menne pl homm 5 vagy más 1éb játék ? vagy lehet gond lesz, ha a ping se megy ?
  • Kakaduduka
    #1132
    helló! szeretnénk többen játszani a sima ghost recon névre hallgató kommandós játékkal. sajnos nem tudott senki szervert indítani a játékban, mert senki nem látta azt. ennek valószínüleg az az oka hogy mindenkinél router van.(úgy tudom okozhat ilyen problémákat) a hamachira gondoltunk, mivel lannak érzékeli a gép. az lehetséges hogy bár lannak nézni a kapcsolatot a gép, de ugyan úgy nem tudunk szervert indítani a router miatt? vagy ha nem akkor mi lehet a probléma?
  • Shiwo
    #1131
    sztem kevésbé zavarna be, ha a helyi hálósok is "hamachin" keresztül csatlakoznának
  • Balumann
    #1130
    Meg kell próbálni. Ha a játék szervere engedélyezi, h 2 hálókártyáról jöjjenek akkor működik. De a hamachin keresztül csatlakozónak jóval nagyobb lesz a pingje, hátrányos ha a többiek "igazi" lanon vannak.
    Counter Strike esetén például nemtudom hogy lehet-e, álIP-nek megadni olyan IP címet ami az "igazi" lan címe is, csak az utolsó tartományok száma más. Ha lehet, akkor az is menni fog szvsz.
  • W726
    #1129
    Bocs gyerekek az 1. kép az ez lenne!!!! csak elk*rtam!!!
  • W726
    #1128
    Szevasztok! Van nekem 1 elméletem... Ha ezt otthon LANon meg lehet csinálni (erről is csak halottam, még nem volt rá szükségünk megcsinálni gyakorlatban),

    akkor ezt is meglehet nem?

    A Hostnak (H), 2 háló kártyával, 2 IP cím. 1ik a LAN, ezen jön be a helyin a gép, a hálókártya IP címével, hamachi IP címével pedig a többi gép tud a szerverre bejönni. Így a haverommékkal tudunk olyan multi partit csinálni, hogy aki lusta elhozni a gépét az Hamachi keresztül csatlakozhat. ISMÉTLEM: ez csak ELMÉLET

    Lehetséges ez? (csak az szóljon hozzá aki ért is hozzá, vagy már gyakorlatban már próbálta). Előre kösz!
  • Shiwo
    #1127
    néztem..amit ott ajánlottak teszt-szobának, az se volt elérhető -.-
  • arni17
    #1126
    kira behozta tegnap nem volt anyira jó anet és nem hozta be írtam is nekik:D:DD
  • Balumann
    #1125
    A Magyar hamachi oldalra mennyetek fel (bannerben az Oldalak részben van), ott találtok jobb helpet.
  • Shiwo
    #1124
    ill a hamachi - meeting szobát megakartam lesni, de arra is azt írja ki, hogy nem létezik...
  • Shiwo
    #1123
    speciel nálam se jönnek be.. az első abszolute nem jön be, a 2. under construction...
  • arni17
    #1122
    Hy all!!!

    Probáltam behozni a GYIK ot ami a banerbe van de nem tölti be a Quake Wars on és aFar Cry n lehet hamachi val játszani elöre is köszi meg akkor miket kell csinálni? vagy mi?:S Elöre is köszi
  • SHARER
    #1121
    Tulajdonképpen igazat kell h adjak :S :D énmár régóta mafogom 1x használni a hamachit... szówal nemtudhatok ijesmikről.kössz a felvilágosítást