2080
  • RonySize
    #1280
    Hamachi esetén mikor létrehozom a LAN szervert, egy ablak ugrik fel, s pörög sok-sok felirat... ez jó? Ezután a szerver indítónak is újra be kell lépnie és csatlakozni a szerverhez? És a többiek a LAN-os listában találják a szerverem? nem nagyon akar összejönni, asszám nagyon láma vok hozzája sry
  • DarkSector
    #1279
    már megvan
    Egy külön MP exe kellett mint a második részhez!!
    :D
  • Balumann
    #1278
    Mit mondjak meg rajta? Létrehozol egy LAN dedicated szervert, utána meg LAN -nál becsatlakozik mindenki játékban (szerver készítő is)
  • DarkSector
    #1277
    Légyszíves mond meg hogy hogyan.
  • Balumann
    #1276
    megy
  • DarkSector
    #1275
    Cod4 hamachin megy?
    Mert láttam külföldön már játszanak.
  • Desert
    #1274
    Doom 3-at valaki coopba játszott már?:)
  • Mihi666
    #1273
    Hali! Megtudná valaki mondani hogy a COD4-gyel hamachin hogy lehet multizni? Előre is köszi.
  • Balumann
    #1272
    Próbáltuk, simán működött nekünk. Nem fagyott le :/
  • teddymac
    #1271
    Probalta mar valaki hamachin a rainbow six vegast?
    Két gép megtalálja egymast,de amikor indulna a játék akkor a host gép lefagy.
  • dragon11
    #1270
    Köszi.
  • Balumann
    #1269
    Ja meg legalább működik is rendesen
  • Balumann
    #1268
    Jaj..., jobboldalt ottvan a zöld téglalap tetején, hogy Download this version, rámész és utána már meg is jelenik h ha a letöltés nem indul el magától kattintson... és már lehet is tölteni.
  • Dietrich
    #1267
    ez a legjobb verzió!
  • Dietrich
    #1266
    itt az összes fenn van.
    régebbi verziók is
  • dragon11
    #1265
    Aham, köszi...ezt már megtaláltam, de nem tudom letölteni mert oda megyek log me in regelek és a legfrisebbet az 1.0 2.* valahanyast adja ki, tehát ....^^nekem ez kéne, mert a játék ezt támogatja..thx:)
  • Balumann
    #1264
    Hamachi 1.0.1.5
  • dragon11
    #1263
    Sziasztok, nem találtam faq-t a kereső meg nem dobott ki semmit...tehát megkérdezném: Need For Speed Pro Street-et játszanék haverral neten, ezért nekünk a Hamachi 1.0 án az 1.5-ös kéne, mert azt támogatja a gém...légyszi dobjatok meg egy donwload linkkel,akár ide, akár pm-ben..nagyon szépen köszönöm!:)
  • m0tTh0w
    #1262
    documents and settigns\neved\application data\hamachi konyvtarat torold ki
    (application data konyvtar rejtve van, erre figyelj)
    aztan uninstallald a regit, tedd fel az ujat majd restart ezutan menni fog
  • Matt07
    #1261
    Hi!
    Vki segítsen pls mert nagyon fontos lenne!A probléma a következő: régóta fent van a gépen a hamachi.Sokáig nem használtam de most megint szükség lenne rá,de vmi baja van :S próbálkoztam reinstallal de nem jó így se.Amikor rákattintok a Power On gombra elkezd belogolni,de amikor a Logging in-nél jár kidob 1 hibaüzit: "Mediation server has rejected your login request."
    Nem tudjátok h ez miért van?
  • m0tTh0w
    #1260
    Feltoltesi sebessegem kb 350kbit/s (40k). Ennek elegnek kene lennie 3 emberre (1 server + 2csatlakozo jatekos). Mikor 2en jatszunk a ping 25-30 kozott mozog, de amikor felcsatlakozik a 3 . jatekos a pingek egybol felugranak 500-600 koze. Szerintem a hamacsi a ludas itt.
  • Dietrich
    #1259
    Amúgy ez alapján kilehet számítani mennyit bír el pl. cod esetében a net! Szerintem ez jó lehet HL-re is!

    "A szükséges sávszélességet úgy tudod kiszámolni, hogy veszed a feltöltési sebességedet (nem a letöltésit) pl 128kbit/s ezt osztod nyolccal így kijön hogy 16k/s a feltöltési sebességed.
    A slot-onkénti sebesség függ a játékosok számától 3 játékosnál kb 1.5k-val kell számolni viszont 15-20-nél már 5-6k-val.
    És ezt kell elosztani a példánkban szereplő 16k/s-el, így kijön hogy kb. 4-5 embert bír elméletileg, de a gyakorlat azt mutatja hogy erősen lefelé kell kerekíteni és a pingek így sem lesznek túl rózsásak. Mert pl.: az ADSL nagyon belassul ha szétosztják."

    http://profbako.uw.hu/ Help menű.
  • Bence94
    #1258
    igen csak lemaradt a ?
  • Balumann
    #1257
    Ez kérdés volt? Én nem tudom nem próbáltam még azt, nekem jól működik az 1.0.1.5, teljes mértékben megfelel ^^
  • Bence94
    #1256
    helo a legújabb verzió-val 1.0.2.5 lehet már normálisan játszani mert olvastam a régebbiekkel nem lehetett.
  • Balumann
    #1255
    Sajnos nem tudom h a HLnek milyenek a netigényei, de lehet esetleg, hogy kevés a feltöltésed ahhoz, hogy 2 embert elbírj a szerveren. Próbáljátok meg, hogy cseréltek, más csináljon szervert.
  • m0tTh0w
    #1254
    lenne egy olyan problemam, hogy mikor 3an szeretnenk jatszzani sima egyes halflife-ot piszkosul el kezd laggolni. 2 jatekosnal ez nincs.
    1.0.1.5os vezio van fent mindenkinel, a halozat jol mukodik (pingeles ok)
    csak ez a lag....

    tud vki vmit tanacsolni?

    thx
  • mt91
    #1253
    Köszi
    Akkor a cs-ben majd kipróbálom az ip-s csatlakozást.
    A starcrafthoz nem tudsz valami fórumot vagy valakit aki ért hozzá és tudna segíteni?Vagy valamilyen magyar faq-t,h hogyan kell beállítani vagy ilyesmi,mert amit én találtam a google-el az mind starcraft2-höz van.
  • Balumann
    #1252
    Elfelejtettem mondani, hogy a Hamachi verzió az mind1, de újabb verzióknál sokaknál előfordul, hogy a szervert nem látja az aki csatlakozni szeretne. Javaslom ezért, hogy mindenki rakja fel az 1.0.1.5 -ös verziót.

    A CS 1.6 -nál csak a szerver készítőnek kell megcsinálnia az álip létrehozást (gyakorlatilag a szerver készítő állítja be a másik játékosnak az ip-jét olyanra mint a szerverkészítőé). CS-be nem biztos, hogy látszani fog a szerver, Favourits -> add IP (aki joinolni akar a szerverhez, és az beírja oda a szerverkészítő hamachis ip címét).

    Starcraftban sajnos nem tudok segíteni, nem tom, hogy ott kell-e valamilyen trükközés. Próbáljátok meg 1.0.1.5 -ös hamachi verzióval, hátha akkor látjátok, illetve ha van ip alapu csatlakozás, akkor hamachi ip címmel próbálj kapcsolódni.
  • mt91
    #1251
    még valami cs1.6 ban megcsináltam azt ami le van írva a magyar hamachi oldal faq-jában de most meg nem láttuk egymás szerverét.
    Úgyhogy megkérdezem,h azt a beállítást amit oda kiírt azt mind a két félnek meg kell csinálni?
  • mt91
    #1250
    akkor nem tom,de a star crafttal még mindig nem tudunk játszani pedig már frissítettük a star craft-ot ugyanazt a verziót használjuk meg hamachiban is de még mindig nem jó,pedig az udp-s helyi hálóba megyünk szervert csinálni.
    Nincs ötleted,h mi lehet a gond?
  • Balumann
    #1249
    nem
  • mt91
    #1248
    ahhoz,h tudjunk egymással játszani azonos verziójú hamachi kell?
  • Balumann
    #1247
    Counter Strike -okba van egy ip ellenőrzés, miszerint ha az első 2 ip tartomány nem egyezik meg, valamilyen Class C hibát ír, de ki lehet játszani.
    Magyar Hamachi oldal - itt találsz CS -hez leírást is (működik source-hoz, 1.6-hoz is ugyan úgy), illetve hálózatokat is.
    planethamachi.com - külföldi szerverek (vagyis lehetséges magyar szoba is)
  • mt91
    #1246
    kösz szépen.
    Én is erre jutottam,mert mindig mikor az IPX-esre mentem akkor vmilyen hibát írt ki,de gondoltam a fórumozók biztosan többet tudnak nálam meg a cs-nek is volt vmilyen hibája a hamachival és mondom lehet h a starcraft-ot is így külön kell beállítani,de utána néztem és nem.
    Még egy kérdés...
    Nincs vmilyen gyűjtő oldal ahol le vannak írva a hamachi hálózatok?
  • Balumann
    #1245
    Hát az a helyzet, hogy a starcraftot nem ismerem. Az IPX az régebbi kapcsolat tipus, és én még a star wars episode 1 racert próbáltam hamachi amibe csak ipx volt és sehogy nem jött össze akkor, tehát szerintem a Hamachi azt nem támogatja. Úgyhogy UDP-re kell valószínűleg menni.
  • mt91
    #1244
    ja mégegyszer thx.
    de van még egy kérdésem,ha jáccani akarok egy haverommal mondjuk star craft-ozni akkor ott az local area ipx-re vagy udp-re kell menni,h lássuk egymást?
  • Balumann
    #1243
    ígyvan ez, 6.-ra általába sikerül :B
  • mt91
    #1242
    Most megcsináltam mégegyszer és SSSIIIKKKEEERRRÜÜÜLLLTTT!!!!!!!!!
    KÖSZI SZÉPEN A SEGÍTSÉGET!!!
  • mt91
    #1241
    sima windows tüzfalat,de nem kérdezett de semmmit.Mondjuk lehet,h azért mert már vagy 5-ször újra raktam az utolsó 3 napban.